Skocz do zawartości

Zdjęcie

Och jak dobrze, że nie mam currentgena!

ps3 x360 pegazus wii kazuo

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
124 odpowiedzi na ten temat

#91 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 15:59

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

z przyjemnością poczytałbym też ranty Druciaka w wojnach, zagłębiającego się w czeluści syfu systemowego PS4.

SOON  :yes:

 

Powyższe można szybko skwitować soczystym "nikogo", ale ciężko mi uwierzyć w brak zainteresowania funkcjami konsolek ludzi, którzy nie śpią po nocach, żeby obejrzeć E3, komentują każdy pierd PRowy i kłócą o paręset pikseli czy wygodę jakiegoś schematu przycisków.

No niestety jestem osobą, którą nie interesują funkcje społecznościowe konsol. Konsola jest do gier, chcę tam gry, a nie jakieś aplikacje do oglądania seriali, słuchania muzyki czy inne pierdy.

Tak samo screenshoty. Super, że komuś sprawia frajdę ich robienie i wrzucanie ich do tematu, serio. Natomiast ja nigdy tego nie robiłem(mimo, że na PC mam możliwości od bardzo dawna) i na konsolkach też tego nie będę robił.  :kaz:


  • 0

#92 michalmarek77 Napisany 01 marca 2015 - 16:01

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Dokładnie. Knefel "share" na DS4 definiuje te generację. Brakuje mi tego (tak przycisku na kontrolerze jak i samej "łatwości" i swobody, która przeznaczona funkcja PS4 to obsluguje) oferuje) w każdym innym sprzęcie do grania...
  • 0

#93 Tawotnica Napisany 01 marca 2015 - 16:22

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

No niestety jestem osobą, którą nie interesują funkcje społecznościowe konsol.

Nie kwestionuję w żadnym wypadku pragmatyzmu nastawienia "tylko gry!", bo podobnie na to patrzę, ale jeśli spojrzysz na to przez pryzmat udzielania się na nikogoforum, co przecież już jest angażowaniem się w jakąś społeczność to nadal nie łykam, że nic z tego dla siebie byś nie wyciągnął.

Pomyśl sobie, że mógłbyś się zakumplować z michałmarkiem, który by ci szerował wszystkie GOTY i nie musiałbyś już czytać recenzji, ściągać demek czy oglądać trailerów :cf:
  • 0

#94 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 16:25

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

giphy.gif


  • 1

#95 torq314 Napisany 01 marca 2015 - 18:23

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:

Moje podejście do gier się bardzo zmieniło na przestrzeni ostatnich 2 lat. Kiedyś ogrywałem wszystko jak leci, miałem zdecydowanie więcej czasu i ochoty aby grać w takiego Crysisa 2, bo i tak nie miałem nic do roboty to co mi szkodzi, lol. Gdybym mógł cofnąć czas wielu gier bym nie tknął, a ten czas przeznaczył na fajniejsze zajęcia.
Dlatego teraz nie popełniam tego błędu ponownie i gram tylko w gry, na które naprawdę czekam, a nie na te, które mają zielony kolor na MC i dostały w PSXE 9/10.

mam tak samo, od wielu, wielu lat.

różnica jest taka, że dla Ciebie to jest stan nowy i jeszcze czasami nerwowo reagujesz, jak ktoś zachowuje się jak Ty sprzed tych 2 lat.

znaczy, widzisz takiego mm, że on się wszystkim jara jak leci i Ciebie to autentycznie denerwuje, nie możesz się powstrzymać żeby nie reagować. w swoim mniemaniu przeszedłeś bowiem pewną pozytywną przemianę, wydaje Ci się że "dojrzałeś" i tak jest, tylko jeszcze nie możesz znieść tego że ktoś obok nie dojrzał jeszcze tak jak Ty.

prawdziwie dojrzejesz, jak zrozumiesz, że każdy człowiek w życiu ma swoją własną podróż w której jest w zupełnie innym momencie niż Ty i ani tej podróży nie przyspieszysz jak komuś napiszesz że jest debilem, ani swojej własnej tym bardziej też nie.

innymi słowy, jak zaczniesz mieć trochę więcej dystansu na przykład do tego że komuś się The Order może podobać, a Ty aktualnie nie przepuszczasz chyba żadnej możliwej okazji żeby napisać, że jednak Tobie się nie podoba ;)
  • 1

#96 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 18:31

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

znaczy, widzisz takiego mm, że on się wszystkim jara jak leci i Ciebie to autentycznie denerwuje, nie możesz się powstrzymać żeby nie reagować. w swoim mniemaniu przeszedłeś bowiem pewną pozytywną przemianę, wydaje Ci się że "dojrzałeś" i tak jest, tylko jeszcze nie możesz znieść tego że ktoś obok nie dojrzał jeszcze tak jak Ty.

prawdziwie dojrzejesz, jak zrozumiesz, że każdy człowiek w życiu ma swoją własną podróż w której jest w zupełnie innym momencie niż Ty i ani tej podróży nie przyspieszysz jak komuś napiszesz że jest debilem, ani swojej własnej tym bardziej też nie.

innymi słowy, jak zaczniesz mieć trochę więcej dystansu na przykład do tego że komuś się The Order może podobać, a Ty aktualnie nie przepuszczasz chyba żadnej możliwej okazji żeby napisać, że jednak Tobie się nie podoba ;)

Bzdury torq. Mi nie przeszkadza, że ktoś się jara jakimiś grami, mi przeszkadza czyjeś podejście do tego jak zaczyna się wywyższać, bo ON się tym jara, a ja nie. Zresztą w Pogadankach masz posta wyjaśniającego o co mi chodzi. 

wk***ia to mnie takie podejście, że ja np. nie jaram się Dying Light to zaraz wpada mm i mówi "jesteś p***a, a nie gracz", "nie masz o grach pojęcia", ble ble ble. To jest ten sam schemat co z rajkoszem.

Tawot jakoś się jara mnóstwem gier. Widziałeś gdzieś, żebym się o coś czepiał? Nigdy. Po prostu on to robi w prawidłowy sposób. 

Dystansu to właśnie brakuje mareczkowi, a nie mi. 

 

P.S Order to c**j. :cf:


Ten post był edytowany przez Druciak dnia: 01 marca 2015 - 18:32

  • 0

#97 fingus Napisany 01 marca 2015 - 20:39

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Argumenty za tym by nie mieć nextgena (o, pardon: currenta :hihi:) niewiele się różnią od argumentów (jakimi wielu z Was pewnie wciąż się karmi) by tej czy zeszłej generacji nie mieć WSZYSKICH konsol. No bo po co mi X360/XONE, skoro już mam PS3/PS4 (nie mówiąc już o: a po co mi Wii(U) :hihi:)? No może są tam jakieś exy, ale w sumie nic ciekawego, nie w moim typie, przecież mam w co grać, wszystkiego i tak nie ogram, etc. :dunno: Coż więc dziwnego, że ktoś stwierdził, że "wszystkiego i tak przecież nie ogra", a to co go aktualnie interesuje nie wymaga wydatku w postaci nowego sprzętu, czemuż nie pozostać więc przy starym? Może jest to usprawiedliwianie własnych decyzji zakupowych, ale to działa w obie strony i tłumaczenie się z zakupu chęcią zagrania w tę czy tamtą grę nie jest dużo bardziej sensowne. Konsola nie jest dobrem pierwszej potrzeby. To kaprys. A żyjemy w kulturze, która każe raczej powściągać popędy, niż im schlebiać. Nie dziwi więc, że wielu tego rodzaju oszczędność traktuje jako cnotę. :spoko:
  • 2

#98 ACZ Napisany 02 marca 2015 - 01:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 158 Postów:

nie przejde na nową generacje dopóki nie wbije platyny w Vanquish.


  • 0

#99 Kazuo Napisany 02 marca 2015 - 02:05

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Powodzenia :cf:


  • 0

#100 Texz Napisany 02 marca 2015 - 06:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Pamiętam przechodzenie Czycha z PS2 na PS3... stary już jestem :) 

 


  • 0

#101 torq314 Napisany 02 marca 2015 - 07:13

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:

Pamiętam przechodzenie Czycha z PS2 na PS3... stary już jestem :)


Z x360 po drodze ...
  • 0

#102 iluck85 Napisany 02 marca 2015 - 16:34

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Tylko dlatego że wyrekinował na nim 50zł :cf: 


  • 0

#103 Kurzy Napisany 02 marca 2015 - 16:35

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Pamiętam jego post jak zawiódł się na PS3...;-)


  • 0

#104 lukaszSA Napisany 02 marca 2015 - 17:23

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

To chyba było na shoucie, jak pokazali Finala na Xboksa

 

"Jeb@ne SONY[...]" :olo:


  • 0

#105 iluck85 Napisany 02 marca 2015 - 22:30

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Ale normalnie nie kupiłby 360- widział w tym zarobek. Duży czy mały, to bez znaczenia. 

Podobnie Shini. Jakby nie błąd MS, to nie dałby 1500zł za One. 

Tak samo Dante nie kupi konsoli MS czy Zeus :cf: Tak to działa. 


  • 0

#106 Schrodinger Napisany 02 marca 2015 - 22:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

ja kupiłem swego czasu xboxa 360 arcade bo był za 690 zł w jakiejś promocji :olo:


  • 0

#107 Kurzy Napisany 02 marca 2015 - 23:37

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Ale normalnie nie kupiłby 360- widział w tym zarobek. Duży czy mały, to bez znaczenia.
Podobnie Shini. Jakby nie błąd MS, to nie dałby 1500zł za One.
Tak samo Dante nie kupi konsoli MS czy Zeus :cf: Tak to działa.

No nie kusza ich ekskluzywi lub ograją na pc lub zagrają na pożyczonej konsoli :cf:

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 02 marca 2015 - 23:37

  • 0

#108 Druciak Napisany 02 marca 2015 - 23:47

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Albo żadne z tych rzeczy bo są klapersami. :cf:


  • 0

#109 ACZ Napisany 03 marca 2015 - 01:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 158 Postów:

Ale normalnie nie kupiłby 360- widział w tym zarobek. Duży czy mały, to bez znaczenia.

nieprawda.

kupilem kloca, bo bylem napalony na gry, a byla to przeciez pierwsza konsola HD na rynku, przepasc graficzna byla ogromna. nie bylo w tym żadnego handelku, aby zarobic. a ps3 bylo wtedy w powijakach z ceną z dupska, dlatego musialo poczekac.

na początku ogralem pd zero, virtua tennis, nfs most wanted, scalalakowalem kilka gier (just cause, kameo, king kong, gun), a potem weszły na ruszt girsy jakos krotko po premierze. potem jeszcze w inne gry gralem m.in. halo 1 na wstecznej kombatybilnosci czy z cyfrowek banjo kazooie. konsole mialem sporo czasu, bo jeszcze potem girsy 2 ograłem.

jakbym sie cofnął w czasie to zrobilbym tak samo.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 03 marca 2015 - 01:31

  • 0

#110 nole Napisany 23 marca 2015 - 16:02

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 729 Postów:
Daję to tutaj, bo jeśli wierzyć sprzedaży to chyba już na dobre żegnamy pastgeny. Battlefield Hardline w UK:

PS4 46%
XO 43%
X360 6%
PS3 3%
  • 0

#111 Hellmans Napisany 22 maja 2021 - 11:35

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

 

Dlatego śmieje sie z tych co grają w biedniejsze wersje na past geny.

 

Kup next-gena ---> graj w same multiplatformy, bo exów albo nie ma wcale,albo są krapiszonami --> ??? ---> profit (?)

 

 

Proponuję założyć kontr-temat, w którym posiadacze tych wspaniałych maszynek będą mogli sobie poracjonalizować zakup konsoli bez konkretnych gier :cf:

 

 

„War, war never changes”


  • 0

#112 Sotaku Napisany 22 maja 2021 - 11:44

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 682 Postów:
Dokładnie ????
  • 0

#113 burnstein Napisany 16 stycznia 2023 - 11:57

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

nie przejde na nową generacje dopóki nie wbije platyny w Vanquish.

 

Cóż, przynajmniej jesteś konsekwentny.


  • 0

#114 vagrant3 Napisany 16 stycznia 2023 - 12:48

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Dokładnie. Knefel "share" na DS4 definiuje te generację. Brakuje mi tego (tak przycisku na kontrolerze jak i samej "łatwości" i swobody, która przeznaczona funkcja PS4 to obsluguje) oferuje) w każdym innym sprzęcie do grania...

 

może. a grałeś w the last guardian?
 


  • 0

#115 Mateo Napisany 16 stycznia 2023 - 12:59

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 119 Postów:
Dobrze że przypominasz o TLG, muszę sobie odświeżyć gierkę na PS5. Gdyby ona wyszła za czasów PS3 to inaczej ludzie by ją rozpatrywali. Imo :sir:
  • 0

#116 Wezyr Napisany 16 stycznia 2023 - 13:07

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 411 Postów:
Patrząc na to jak wyglada na PS4 rozpatrywaliby ją w 480p i 13 klatkach.
  • 0

#117 Mateo Napisany 16 stycznia 2023 - 13:28

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 119 Postów:

Na piątce betonowe 60 FPS?  :u2:


  • 0

#118 Wezyr Napisany 16 stycznia 2023 - 13:54

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 411 Postów:

Na piątce betonowe 60 FPS? :u2:


Tak, ale tylko z płyty, w wersji 1.0. Inaczej szarpiące gówno nawet na PS7.
  • 0

#119 Mateo Napisany 16 stycznia 2023 - 14:03

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 119 Postów:
Po NioH szarpne na szybko raz jeszcze.
Spoiler

  • 0

#120 vagrant3 Napisany 16 stycznia 2023 - 14:44

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

pod ps5 podłóż raczej ściereczkę na ciekły metal :)


  • 3



Inne z tagami: