Skocz do zawartości

Stara generacja umiera?!BYZYDURAA!!!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
50 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 30 listopada 2006 - 11:17

Gość__*
  • Goście
Przynajmniej dla mnie i jeszcze przez długi czas.Patent mianowicie jest taki że mimo zachwytów nad grafiką,nośnikami itp.nie zamierzam kupować next gena jeszcze przez dłuuugi czas.Powodem jest MASA szczękopadnych gier na PS2 których nie miałem jeszcze czasu sprawdzić a dzięki obniżkom cen jest nareszcie okazja to zrobić.Po cóż więc wydawać ogrom pieniędzy na hdtv i nextgena skoro można zaopatrzyć się w tony świetnego softu i zagrywać się do czasu aż nextgeny stanieją do normalnych cen?Niech mi nikt nie wciska że przeszedł i wymasterował(jak lubi)wszystkie gry na które miał ochotę bo by to zrobić trzebaby tylko spać,jeść i grać.Pomijam tu osoby pokroju fanatyków jednego gatunku gier bo tacy faktycznie mogli przejść wszystko :kult: co chcieli..Tak więc nextgeny nie spędzają mi snu z powiek a ps2
porównuję raczej do dojrzałej ponętnej kobiety a nie drgającą w przedśmiertnych drgawkach staruchę.Chętnie popolemizuję :ninjadance:
  • 0

#2 PomezZ Napisany 30 listopada 2006 - 11:25

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Po części zgadzam się z przedmówcą. Jeśli ktoś do te pory nie ograł jakimś cudem klasyków odchodzącej generacji to zbliża się ku temu najlepszy moment. A to dlatego że ceny lecą na łeb na szyję, nie ma jeszcze specjalnych klopotów z dostaniem co niektórych tytułów i praktycznie wszystkie ważniejsze tytuły już się ukazały.
  • 0

#3 Ganon Napisany 30 listopada 2006 - 12:59

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Przynajmniej dla mnie i jeszcze przez długi czas.


Dla mnie umarla, kiedy zagralem w GoW. To rowniez jest przyczynkiem mdlosci, jakie mnie ogarniaja, kiedy patrze na takiego Far Cry'a na Wii. Casual gamer nie jest w stanie zniesc bolesci patrzenia na takie gowienka, jesli przed chwila mial okazje poszalec w CoD3 czy Gearsy wlasnie. Bo to uraga jakims kanonom estetycznym, jakie wprowadza kolejna generacja. Dobra, wybaczcie lekkie zboczenie z glownego toru dyskusji.
  • 0

#4 Aras Napisany 30 listopada 2006 - 13:09

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

.Po cóż więc wydawać ogrom pieniędzy na hdtv i nextgena skoro można zaopatrzyć się w tony świetnego softu i zagrywać się do czasu aż nextgeny stanieją do normalnych cen?

wiesz z takim podejściem zawsze bedziesz 'generacje w tył', ja akurat nie zmaierzam czytać tylko w gazetach o wgniatających w glebe grach nowej jakości (dobrze napisane Gan) tylko w nie grać... PS2 nie wyrzucam, będe ją dalej supportował, ale i tak głównym celem mojego portfela teraz jest znalezienie środków na KORA
  • 0

#5 cwany-lis Napisany 30 listopada 2006 - 17:02

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
jestem tego samego zdania co Aras i mimo że akurat dziś kupiłem sobie ps'dwóje to moim celem jest 360 premium i lcd 720p :ninjadance: ot, taki miks :^^:
  • 0

#6 Aras Napisany 30 listopada 2006 - 17:15

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
idźmy na przód nie zapominając o przeszłości YO :ninja:


takie małe expose :oops:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 30 listopada 2006 - 18:27

Gość__*
  • Goście
Generacja w tył akurat mnie nie przeraża gdyż gry zachowują świeżość o wiele dłużej niż wędliny z Constaru.Innymi słowy grywalność to nie jest coś co przemija w momencie wejścia lepszych technicznie konsol na rynek.Patrzeć w przyszłość chcę i robię to z zainteresowaniem ale nie zamierzam łapać 3 srok za ogon równocześnie mając świadomość że nie grałem w 80%
bardzo dobrych tytułów na ps2.Jeśli kupisz nową konsolę to wątpliwym będzie "wspieranie" starej generacji.Wybiegając w przód myślą:czy za 3-4 lata też kupicie następną nextgenową konsolę bo ps3 czy x360 już będą za słabe?Patrząc przez pryzmat techniki zawsze,z każdym dniem jesteś do tyłu.I zadaj sobie pytanie:ile tytułów zdołasz ograć przez rok i czy warto na to wywalać naprawdę mnóstwo kasy :gwizdek:
  • 0

#8 cwany-lis Napisany 30 listopada 2006 - 20:03

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
Yo, jako niegdysiejszy posiadacz x-boxa, gamecube'a i ps2 zdażyłem obcykać większość hitów i porządnych gier na starą (?) generację ale nawet jak bym tego nie uczynił to instyktownie goniłbym za nowym, lepszym i efektownym graniem jakim jest np. Gears of war na 360 :ninjadance:
  • 0

#9 Aras Napisany 30 listopada 2006 - 20:55

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Labarucha, wiesz lubie czasem porpostu zagrać w tytuł ze świadomością o ku**a pozamiatane, to teraz rządzi i nie ma bata i wolę to niż w 'to kiedyś rządziło' ('może i nie jest piekna ale serce ma złote' :rower: )... nie wypinam się na oldskul i nadrabianie zaległości...
ale porpostu branża gier wideo jest 'defaultowo' dla maniaków gadżetów, high endowych zabaweczek i gwiazdek z nieba... chce się podniecac nowymi rozwiązaniami gejplejowymi, nowymi standardami graficznymi, nową jakością.... jestem graczem, to mnie jara, czuje się w tym jak ryba w wodzie

Generacja w tył akurat mnie nie przeraża gdyż gry zachowują świeżość o wiele dłużej niż wędliny

gran turismo 2 to swietny racer ale jakbym mógł grac w niego albo w burnouta3.....
  • 0

#10 Texz Napisany 30 listopada 2006 - 21:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dla mnie to tylko lament gracza tylko dla tego, że nie ma się kasy na nową generację i na siłę chce się samemu dowartościować. Ot sposób znalezienia na forum grupy osób, która hasłu: Tak nextgeny nie robią, warto zostać i grać na pastgenach, przyklaśnie i grzecznie położy się spać.

Sorki Labarucha, ale mnie nie przekonałeś.
  • 0

#11 raf Napisany 30 listopada 2006 - 22:12

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

Dla mnie to tylko lament gracza tylko dla tego, że nie ma się kasy na nową generację i na siłę chce się samemu dowartościować.

Skąd takie przypuszczenie? Czy to źle, że ktoś chce pograć na konsoli w świetne gry? Takie uwagi są chyba co najmniej nie na miejscu. Nie każdy złapał srokę za nogi i może poświęcić kupę kasy na nową zabawkę. Tylko zabawkę. Nie wyżywisz za nią rodziny ani nie opłacisz rachunków. Smutne.
  • 0

#12 Aras Napisany 30 listopada 2006 - 22:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
raf, to co napisałes tylko potwierdza teze t3xz'a, z która notabene tez się całkowicie zgadzam... byś mógł to byś juz dawno na x360 szarpał i zarywał nocki na live!
  • 0

#13 raf Napisany 30 listopada 2006 - 22:26

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

byś mógł to byś juz dawno na x360 szarpał i zarywał nocki na live!

Nie bardzo mam kiedy, a na sen też przeznaczam 5h dziennie. Ale tak rozmyślam nad kupnem X360. Tylko, że są pewne priorytety w życiu. Nie podważam tezy, t3xz'a. Nie akceptuję tylko takiego, żeby nie napisać dosadniej- wytykania palcem. "Lamentujesz, bo nie stać Cię na nową konsolę". W niektóre gry naprawdę można grać długo i powracać do nich po jakimś czasie.
  • 0

#14 kowal Napisany 01 grudnia 2006 - 08:55

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

gejplejowymi

fuj

zrobilem sobie ostatnio liste tytulow w ktore chcialbym jeszcze zagrac na moim ps2 i znalazlo sie na niej kilkanascie(!) tytulow. a chcialbym planuje rowniez rozpykac zelde czy shenmue nim naprawde stana sie one nie do zniesienia dla oka. ale kiedy to zrobic? jestem zapalonym gracem ale dla mnie czasy liceum, kiedy gralo sie po kilkanascie godzin dziennie juz dawno minely. teraz priorytetm jest rodzina no i do pracy tez trzeba chodzic.
i nie chce popelnic tego samego bledu co przy ps one, ktora odstawilem dla dwojki a potem okazalo sie, ze jest jeszcze kilka gier w ktore nie gralem a warto sie z nimi zapoznac. pomyslalem wtedy, od czego jest kompatybilnosc wsteczna, niestety po wlozeniu takiego Final Fantasy VII az odrzuca od telewizora.
nie wazne co mowia producenci i wydawcy, nowa era grania przyjdzie kiedy ja tak powiem:)
  • 0

#15 Marbel Napisany 01 grudnia 2006 - 21:00

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:
Oj, ja długo jeszcze będę męczył moje PS2 a na przesiadkę się nie zanosi. Popieram po części większość wypowiedzi. Labarucha ma rację - za drogi interes w nowej generacji, a ja półtora roku temu ledwo uzbierałem kaske na konsolkę. Więc mam kilka nieco zapomnianych przez graczy gier których dosyć sporo. Osobiście to chyba bardziej w handhelda bym zainwestował.
Z drugiej strony Ganon ma rację - na szczęście dla mojego umysłu gracza nie widziałem jeszcze na żywo gameplay`u takich gier jak GoW bo pewnie bym odrzucił już to co potrafi wykrzesać z siebie moja czarnula.

gran turismo 2 to swietny racer ale jakbym mógł grac w niego albo w burnouta3.....


Hej! Do Burnouta właśnie niedawno wróciłem i dobrze się bawię.
No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma! <- To może być motto wszystkich nas którzy zostaną w starej (chyba jeszcze trochę obecnej) generacji.
  • 0

#16 sulidia Napisany 02 grudnia 2006 - 09:22

sulidia

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Najgorzej w tej chwili jest z Xboxem i Gc bo te obydwie konsole są na wymarciu .PS2 utrzyma się jeszcze może pare miesięcy dzięki takim grom jak Final Fantasy 12 cz God Of War 2.W życiu tak jest wszystko przemija ale wspomnienia zostają .Dla mnie okres Current Genów był piekny i mam nadzieje ,że nowa generacja gier dostarczy nam jeszcze więcej zabawy .
  • 0

#17 cwany-lis Napisany 02 grudnia 2006 - 12:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
dokładnie, GC zaliczył zgon juz rok temu a ostatni wielki exclusive od Nintendo czyli Zelda została sportowana na Wii - dwie pieczenie na jednym ogniu ? Szkoda, że jeżeli chodzi o dystrybucję wersji gackowej to twórcy marina w niektórych miejscach na świcie chamsko sobie poczynają byleby przyczynić się do zwiekszenia popytu Wiiiiii :trup: niby logiczne z ekonomicznego punktu widzenia ale niesmak pozostaje ...
  • 0

#18 Gość__* Napisany 02 grudnia 2006 - 19:37

Gość__*
  • Goście

Dla mnie to tylko lament gracza tylko dla tego, że nie ma się kasy na nową generację i na siłę chce się samemu dowartościować. Ot sposób znalezienia na forum grupy osób, która hasłu: Tak nextgeny nie robią, warto zostać i grać na pastgenach, przyklaśnie i grzecznie położy się spać.

Sorki Labarucha, ale mnie nie przekonałeś.


Akurat muszę rozczarować kolegę gdyż pracując za granicą kasy mam pod dostatkiem i kupno w tym momencie w jednym miesiącu ps3 i x360 nie sprawi mi większych trudności :/ (chwalenie się kasą uważam za totalnie nie na miejscu ale gostek nie dał mi wyboru)
Pytanie brzmi:czy patrząc na farcray'a rok czy 2 temu mówiliście:"ale syf,grafa do rectum i w ogóle czekam na lepszą grę"?Raczej nie gdyż wtedy ta gra po prostu graficznie zamiatała.Teraz jest choćby tuzin lepszych graficznie gier ale ja w życiu nie powiem że farcry to "syf i nie będę w to grał ze względu na moje poczucie estetyki"tak jak nie powiem tego o doomie z 1992 r.bo grafa to dla mnie tylko wisienka na szczycie pysznego tortu zwanego "zaj... gra"
  • 0

#19 xell Napisany 02 grudnia 2006 - 19:55

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 291 Postów:
Na last-geny zdecydowanie mniej jest nowych ciekawych zapowiedzi, więc w pewnym sensie na pewno umiera. Oczywiście mają wielką bibliotekę gier, więc w pewnym sensie mozna powiedzieć, że bedzie żyć wiecznie, tak jak żyją wszystkie stare konsole.:) Dla mnie SNES w dalszym ciągu rządzi i te wszystkie scrollowane gry są w dalszym ciagu bardzo grywalne. Choć właśnie - scrollowane - kazda generacja ma nacisk rozłożony na inne gatunki, inny typ gameplayu, prezentacji itp. dlatego wszystkich warto spróbować i IMO next-geny też oferują coś nowego i nie ma co gadać, że są be.

Poza tym, po zalogowaniu się online na Xie czy PS2 na serwerach panują pustki...
  • 0

#20 Texz Napisany 02 grudnia 2006 - 20:41

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Sorry Labarucha, ale 2 lata w świecie konsolowym to jest ... BARDZO DUŻO. To nie świat Blaszakowych mega produkcji, z których takie Diablo2 w notowaniach ciągle utrzymuje się w pozycji lidera.
Widzę co się dzieje. Osoby co na codzień chodziły z głową w chmurach, jaki to oni Oldschool znają i grają, teraz jadą po nich równo i rźną się (dosłownie) w Gears Of War.
Najwidocznie zmiana X360 - PS2 czy Xbox, działa na ludzi o wiele mocniej niż analogiczna sytuacja PS2 - DC, N64. Taka kolej rzeczy i za jakiś czas WSZYSCY ją zaakceptują.
  • 0

#21 Sketler Napisany 03 grudnia 2006 - 08:13

Sketler

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
A ja tam dopiero teraz nabylem swoja czarnulke i przedemna tysiace godzin grania:)a next gena kupie sobie jak bedzie kasa ale i tak bede szarpal na PS2!!!
  • 0

#22 Ganon Napisany 03 grudnia 2006 - 19:33

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Taka kolej rzeczy i za jakiś czas WSZYSCY ją zaakceptują.


Wszyscy? Ale gdzie wszyscy? Rozumiem, iz w Stanach czy Europie, ale nie u nas. Konsole to nadal w Polsce towar luksusowy, i tak jak nie stac Janka K. na zakup co 4 lata nowego merca, tak nie stac na kupno X360 premium po cenie 1699 zl.
  • 0

#23 Gość__* Napisany 03 grudnia 2006 - 20:07

Gość__*
  • Goście
Stara generacja jeszcze długo nie umrze. Porponuje pamietac, ze PSOne z produkcji zostalo wycofane calkiem niedawno. PS2 (bo innego konsole current-gen faktycznie chyba zaliczyly zgona ;/ o ile na Xie mozna jeszcze pograc, to GC juz jest dead) ma teraz niezly boom jesli chodzi o sprzedaz (115% wzrost sprzedazy za oceanem) bo jest tanie jak barszcz, a zanim PS3 sie rozkreci to minie conajmniej rok. A zanim stanieje do cen mniejszych niz przecietna polska pensja, kolejny rok, lub nawet dwa. Dla tego wlasnie PS2 jeszcze troche pozyje, zwlaszcza, ze ma na prawde genialna biblioteke tytulow i mam zamiar czarnulke jeszcze co najmniej rok supportowac, bo moim glownym celem jest X360 i jak go bede mial pewnie odloze Soniacza na bok ;]
  • 0

#24 Texz Napisany 03 grudnia 2006 - 20:12

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

za jakiś czas WSZYSCY ją zaakceptują.

Sprecyzuję moją myśl. Tak więc chodziło mi o minimalnie 2-3 lata do przodu.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 05 grudnia 2006 - 19:37

Gość__*
  • Goście
Hej ho!No i o to chodzi!Za 2-3 lata ceny znormalnieją,kasę się zdąży odłożyć a w międzyczasie ograć mnóstwo świetnych tytułów na które człowiek nie miał czasu/finansów na currentgeny.Panika wywołana jednak stwierdzeniem że "currentgens są martwe" i zostaje tylko biadolić i oszczędzać złocisze na nową konsolę jest zupełnie niepotrzebna.
  • 0

#26 Texz Napisany 05 grudnia 2006 - 21:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Panika wywołana jednak stwierdzeniem że "currentgens są martwe" i zostaje tylko biadolić i oszczędzać złocisze na nową konsolę jest zupełnie niepotrzebna.

Wybacz, ale ja tak wyeksploatowałem zasoby Currentgenowe, że normalnie nie mam do czego wracać, żeby przekopywać rzeczy, na które nie miałem czasu.
Z tego co wiem, takich jak ja trosze jest :)
Ostatni Bully czy Canis Caem Edit na PS2 teoretycznie zgarnął bardzo dobre oceny, a mnie ta gra po prostu nie kręci. Chyba już na całego wszedłem przebojem "w nową erę" :)
  • 0

#27 Gość__* Napisany 06 grudnia 2006 - 09:09

Gość__*
  • Goście
Siemka! Wam wszystkim. No jeżeli chodzi o nextgen i normalne staarrrreee granie (jezeli tak to mozna nazwac) to tak pewnie ze podoba mi sie X360 no a na nim Gears of War. ehhh :D zagrałem w nia pierwszy raz i odrazu mi sie spodobała. JA jeszcze poczekam i wybiore miedzy x360 a ps3. Bo od gdzies 7 moze 8 miechów mam ps2 a psp od gdzies roku. Wiec zabawa sie narazie rozkreca :)

PS. A po 2 trza miec duuużo szmalu na nowości no i samą konsole :) :ninjadance:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 07 grudnia 2006 - 13:47

Gość__*
  • Goście
Okej t3xz,mój szacun dla ciebie za wyeksploatowanie na maxa ps2 :kult: Z ciekawości jednak pragnąłbym poznać bibliotekę tytułów które skończyłeś(nie musi być gra wyklapana na 100%,byleby była ukończona choć raz).Jedziesz tytułami :ninjadance:
  • 0

#29 xell Napisany 07 grudnia 2006 - 17:31

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 291 Postów:
A co to za różnica, jakie gry wymieni? Czuje, że zagrał we wszystkie wartościowe gry i tego poczucia nie zmieni to, że wymienisz mu 20 innych pozycji :nie: (ja jeszcze PS2 trochę poeksploatuję dla odmiany, a mam mocnego PC i X360)
  • 0

#30 Texz Napisany 07 grudnia 2006 - 18:54

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Gry na PS2 kończyłem w momencie, kiedy po zadaniu sobie jednego arcyzajepistego pytania: "Czy dalsze siedzenie przed tym tytułem to już strata czasu", odpowiadałem twierdząco.

Przy tytułach GENIALNYCH, w których po prostu człowiek czuje, że gra w niego ma sens, chętnie sobie nawet dziś odpalę. Choć w większości przypadków taki tytuł jest ONLY for Xbox. Trudno nie ma litości.

Tytuły w które grałem i większość ukończyłem w stopniu takim, że nie przysiądę do nich po raz drugi, bo zwyczajnie wyłączyłbym tytuł po paru minutach szarpania. Czyli ujmując po polsku, wyczerpałem z nich radość do ostatniej kropelki soku i dziękuję, jeżeli miałbym się użerać raz jeszcze.

Ace Combat 5: The Unsung War
Ace Combat Zero: The Belkan War
Amplitude
Batman Begins
Beyond Good and Evil
# Black (Criterion Games)
# BloodRayne (Terminal Reality)
# BloodRayne 2 (Terminal Reality)
# BMX XXX
# Breath of Fire V: Dragon Quarter (Capcom Production Studio 3)
# Brothers in Arms: Earned in Blood (Gearbox Software) (nie ukończyłem, gra nie podobała mi się i już)
# Brothers In Arms: Road to Hill 30 (Gearbox Software)
# Burnout (Criterion Games)
# Burnout 2: Point of Impact (Criterion Games)
# Burnout 3: Takedown (Criterion Games)
# Burnout Revenge (Criterion Games)
# Cold Fear
# Colin McRae Rally 3 (Codemasters)
# Colin McRae Rally 04 (Codemasters)
# Colin McRae Rally 2005 (Codemasters)
# Conflict: Desert Storm (Pivotal Games/SCi Entertainment Group)
# Conflict: Desert Storm II: Back to Baghdad (Pivotal Games/SCi Entertainment Group)
# Crash Twinsanity (Traveller's Tales)
# Darkwatch (High Moon Studios)
# Dead or Alive 2: Hardcore (Team Ninja)
# Dead To Rights (Namco)
# Dead To Rights II (Namco)
# Def Jam Fight for NY (Aki Corporation) (pograłem z 5 minut, wrestling i bijatyki to nie to)
# Destroy All Humans! (Pandemic Studios) (też mi nie przypasowało. 2 część sobie odpuściłem)
# Devil May Cry 3: Special Edition (Capcom Production Studio 1)
# Devil May Cry (Capcom Production Studio 4)
W 2 część nie grałem i wcale tego nie żałuję :)
# Disgaea: Hour of Darkness (Nippon Ichi)
2 część złapię i kiedyś poszarpię
# Dog's Life (Frontier Developments/SCEE)
# Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King (Level-5)
# DRIV3R (Reflections Interactive)
# Driver: Parallel Lines
# Dynasty Warriors 3 (Koei)
# Dynasty Warriors 2 (Koei)
Jakieś takie te Dynasty Warriors bez wyrazu. Pograłem z 0,5 h.
# Enthusia Professional Racing (Konami)
# Evil Twin
# Fahrenheit
# F1 2001
# F1 2002
# Fatal Frame (Tecmo)
# Fatal Frame 2: Crimson Butterfly (Tecmo)
# FIFA 2001
# FIFA Soccer 2002
# FIFA Soccer 2005
# FIFA 06
# FIFA Street
# Fight Night 2004
# Fight Night: Round 2
# Final Fantasy X (Squaresoft)
# Final Fantasy XII (Square Enix)
# Final Fantasy X-2 (Square Enix)
# Flatout
# Flatout 2
# Forbidden Siren (kurka shit - dałem 179 zeta za to!)
# Formula One 2001
# Formula One 06
# Freedom Fighters
# Frequency (Harmonix Music Systems)
# Front Mission 4 (Square Enix)
# The Getaway (rewelka :) )
# The Getaway: Black Monday (jeszcze lepsza)
# God of War
# Gran Turismo Concept 2001 Tokyo (Sony)
# Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva (Sony)
# Gran Turismo 3 A-spec (Sony)
# Gran Turismo 4 (Prologue) (Sony)
# Gran Turismo 4 (Sony)
# Grand Theft Auto III (Rockstar Games)
# Grand Theft Auto: Liberty City Stories (Rockstar Games)
# Grand Theft Auto: San Andreas (Rockstar Games)
# Grand Theft Auto: Vice City (Rockstar Games)
# Guilty Gear Isuka
# Half-Life
# Hitman: Silent Assassin (2)
# ICO (Sony)
# The Incredible Hulk: Ultimate Destruction
# Jak and Daxter: The Precursor Legacy (Sony)
# Jak II (Sony)
# Jak 3 (Sony)
# James Bond 007: Agent Under Fire (EA)
# James Bond 007: Everything or Nothing (EA)
# Just Cause
# Killzone (Sony)
# The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
# The Lord of the Rings: The Two Towers
# The Lord of the Rings: The Return of the King
# The Lord of the Rings: The Third Age
# Madden NFL 2002 (EA Sports)
# Madden NFL 06 (EA Sports)
# Mafia
# Manhunt
# The Matrix: Path of Neo (Shiny Entertainment)
# Max Payne (Rockstar Games)
# MDK2 Armageddon
# Medal of Honor: Frontline (EA)
# Medal of Honor: Rising Sun (EA)
# Mercedes-Benz World Racing
# Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (Konami)
# Metal Gear Solid 3: Snake Eater (Konami)
# Metal Slug 3
# Midnight Club 2 (Rockstar Games)
# Midnight Club 3: DUB Edition (Rockstar Games)
# Mortal Kombat: Deadly Alliance
# NASCAR Thunder 2004 (EA Sports)
# MotoGP 3 (wersja PS2 jakby kto się pytał, na Xie też szarpałem, ale to 2 produkcje - na xie Climaxu, tu bo ja wiem? )
# NBA 06
# NBA 2K2
# NBA 2K3
# NBA Live 2001
# NBA Live 2002
# NBA Live 2003
# NBA 2K6
# NBA Ballers
# NBA Street
# NBA Street Vol. 2
# NBA Street V3
# Need For Speed: Hot Pursuit 2 (EA)
# Need for Speed: Most Wanted (EA)
# Need for Speed: Underground (EA)
# Need for Speed: Underground 2 (EA)
# Need for Speed: Carbon (EA) (na ps2 troszkę, więcej na xie)
# NHL 2001
# NHL 2003
# Nightshade (Sega)
# Ōkami
# Oni (Bungie)
# Onimusha 3: Demon Siege (Capcom) (1 -2 kiedyś wytrzasnę i ostro poszarpię)
# OutRun 2006: Coast 2 Coast
# Peter Jackson's King Kong (Ubisoft)
# Prince of Persia: The Sands of Time (UbiSoft)
# Prince of Persia: Warrior Within (UbiSoft) (3 nie szarpałem)
# Pro Evolution Soccer (Konami)
# Pro Evolution Soccer 3 (Konami)
# Pro Evolution Soccer 4 (Konami)
# Pro Evolution Soccer 5 (Konami)
# Project: Snowblind
# Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy
# R: Racing Evolution (Namco)
# Ratchet & Clank (Insomniac Games) (dalsze części to dla mnie shit)
# Rayman 2: Revolution (3 część mnie nie bierze)
# Red Faction (multi i rowalanie ścian :D)
# Resident Evil 4
# Resident Evil Code: Veronica X (Capcom)
# Rez (Sega)
# Richard Burns Rally
# Robin Hood: Defender of the Crown (ale shit)
# Romance of the Three Kingdoms VIII (trudne)
# R-Type Final (szkoda kasy)
# Shadow of Rome (Capcom)
# Shellshock: Nam '67
# Shinobi (Sega)
# Silent Hill 2 (Konami)
# Silent Hill 4: The Room (Konami) (3 kiedyś wytrzasnę i pogram Heather)
# The Simpsons Hit & Run (EA)
# The Simpsons Road Rage (EA)
# Smuggler's Run
# SOCOM: U.S. Navy SEALs (Sony)
# SOCOM 3: U.S. Navy SEALs (Sony)
# Soul Calibur II (Namco)
# Soul Calibur III (Namco)
# Spider-Man (Activision)
# Spider-Man 2 (Activision)
# SSX (EA)
# SSX 3 (EA)
# SSX on Tour (EA)
# SSX Tricky (EA)
# State of Emergency (Rockstar Games) (Dead Rising kilka lat wcześniej :D)
# The Suffering
#The Warriors
# Tekken 4 (Namco)
# Tekken 5 (Namco)
# Tenchu: Wrath of Heaven (Activision)
# This Is Football 2003
# TimeSplitters 2 (Free Radical)
# TimeSplitters: Future Perfect (Free Radical) (w 1 część nie grałem)
# TOCA Race Driver
# TOCA Race Driver 2
# TOCA Race Driver 3 (na Xboxie lepiej to wygląda)
# Tomb Raider: The Angel of Darkness (Eidos)
# Tom Clancy's Ghost Recon
# Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter
# Tom Clancy's Splinter Cell (UbiSoft)
# Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory (UbiSoft)
# Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent (UbiSoft)
# Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow (UbiSoft)
# Tony Hawk's Pro Skater 3 (Activision)
# Tony Hawk's Pro Skater 4 (Activision)
# Tony Hawk's Underground (Activision)
# Tony Hawk's Underground 2 (Activision)
# Tony Hawk's American Wasteland (Activision)
# Tourist Trophy
# True Crime: New York City
# True Crime: Streets of LA
# Twisted Metal: Black
# Viewtiful Joe (Capcom)
# Viewtiful Joe 2 (Capcom)
# Virtua Fighter 4(Sega)
# Way of the Samurai 2
# Winning Eleven (5, 6, 7, 8, 9) (Konami) (zawsze przed nowym PES nie mogłem się opanować :))
# WipEout Fusion
# World Rally Championship
# Worms 3D
# WWE SmackDown! Shut Your Mouth
# WRC 3 i 4
To wg. listy z Wikipedii, a jest tego o wiele więcej, bo na niej nie znalazłem choćby The Warriors - musiałem samemu dopisać. Jest tego więcej, bo nie pamiętam wszystkiego.

Nie pamiętam dokładnie które rzeczy szarpałem na PS2, a które na Xboxie. To jest lista gier z PS2, których dokładnie pamiętam jak te tytuły się sprawują i bez problemu mógłbym sklecić reckę czy też wspominajkę.
Było też tak, że niektóre gry co były na PS2 i Xboxie grałem tu i tu, zależy gdzie lepszy port.
Sprawa backupów, ciężka sprawa, dużą część z tego nie byłbym w stanie sprawdzić, a tytuły które mi się spodobały, choćby jak SSX3 zgarniałem po orginale. W każdym razie nie mam już tego szmelcu. Z 4/5 tego pożyczone od qmpli na dłuższy czas. 5% wtopione przy wymianie. Taki biznes.
  • 0