Skocz do zawartości

Burnout: Dominator na PS2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#61 Texz Napisany 18 marca 2007 - 15:50

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Kto mnie pobije???

Na razie nikt, bo giera nie miała jeszcze swojej premiery w Polsce. :twisted:
  • 0

#62 Kurzy Napisany 25 marca 2007 - 19:37

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Co tak cicho w tym temacie?? :) Niedługo sprawdzę Burnouta jako fan od części 3.
Czy jest lepszy niż Burnout Revenge?? Czy daje choć tyle samo radochy??:) pozdro dla fanów ostrej jazdy:)
  • 0

#63 Texz Napisany 25 marca 2007 - 21:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
wiedziałem... powrót do grafiki SD będzie trudny, frustrująco trudny

Ale będę twardy i jakoś sobie z tym poradzę.

Pierwsze wrażenia po B:D? Ja kcem już Burnouta 5 w 720p :cry: No dobra, za krótko pograłem jeszcze. Choć już teraz mogę stwierdzić, że muzyka w kilku kawałkach ssie. Zobaczymy, może Burnout od EA nie będzie aż tak zły? :^^:
  • 0

#64 Gość__* Napisany 26 marca 2007 - 10:16

Gość__*
  • Goście
Grałem w Empiku. Mam za sobą wszystkie częsci BUrnouta i ten wydaje się najlepszy.
Szkoda, ze nie ma juz Traffick Checking czy jakoś tak. Denerwuje mnie kiedy po raz któryś nie zauwaze małego samochodzika na trasie i bum!
  • 0

#65 Grz3chu Napisany 26 marca 2007 - 10:40

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Szkoda, ze nie ma juz Traffick Checking

ja też nie wiem jak sobie poradzę, bo Revenge był moim pierwszym Burnoutem.
Początki mogą być trudne
  • 0

#66 Gość__* Napisany 27 marca 2007 - 07:01

Gość__*
  • Goście
Traffic check to był bajer dla nubów. Dominator miał powrócić do korzeni (pierwsza, druga część) gdy był najbardziej skillowy. Tymczasem upodobnił się do Takedown'a i różni się tylko Maniac'iem i brakiem Crash'a. Gra jest straszliwie krótka. Większość zadań za pierwszym razem można zrobić na złoto, a jedne z ostatnich za 2 lub 3. Eventów jest tylko 88, co na tą serię jest bardzo małą liczbą.

Recka
  • 0

#67 Grz3chu Napisany 03 kwietnia 2007 - 19:01

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Burnout na ULTIMIE kosztuję zaledwie 129 zł :klaszcze: Ja się skuszę!
  • 0

#68 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2007 - 07:40

Gość__*
  • Goście
Gametrailers Review - 7.7
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
IMO o jednego (może nawet dwa) Burnouta za dużo na current-geny. Widać że pomysły się skończyły. Do trzeciej części każdy Burnout był dużym skokiem do przodu i każdy dostawał wyższe noty od poprzedniego. Żeby tak nowa seria posiadała już pięć części (polityka EA się kłania :blah: ). Oby next-genowy Burnout odświeżył serię bo się tasiemiec robi a nigdy nie sądziłem że tak napiszę o tej wspaniałej serii.
  • 0

#69 Zeus-Nelson Napisany 04 kwietnia 2007 - 14:44

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Pograłem troche w nowego Burnouta i kurde jakoś mnie nieurzekł :ninja:
Po tym jak zamsterowałem juz jakis czas temu Revange, Dominator poprostu mnie niewciągnął...Nowe tryby są takie sobie, no i niema Crasha, czyli jednego z moich ulubionych trybów :(
Pod wzgledem grafiki oczywiscie B:D daje rade, choć po sesji z Motorstorm nierobi juz takiego wrażenia co przy pierwszych burnoutach :wink:

Generalnie chyba tytuły z tej serii albo mi sie przejadły (co jest raczej watpliwe, bo do chociazby Revange wracam czesto), albo mam jakis spaczony gust i nowa czesc mi poprostu nieprzypasiła...moze to wina tego ze jestem pod urokiem Motorstorma...Albo tego że jak wiadomo Criterion włożyło mnie wkładu w produkcje gry niz przy popzrednich czesciach :ninja:
  • 0

#70 Kurzy Napisany 04 kwietnia 2007 - 20:04

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
jak dla mnei godne zakończenie serii. Po za tym chyba lepiej że wyszło coś jeszcze wco można pograć, nie?? Na hity od midasa pcozekamy jeszcze;p
  • 0

#71 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2007 - 10:51

Gość__*
  • Goście

jak dla mnei godne zakończenie serii. Po za tym chyba lepiej że wyszło coś jeszcze wco można pograć, nie?? Na hity od midasa pcozekamy jeszcze;p


Zakonczenie serii?? :blah:
Ta seria to sie dopiero rozkreca...
  • 0

#72 szymon336 Napisany 18 maja 2007 - 08:47

szymon336

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Wedlug mnie ten Burnout jest lepszy od poprzedników, grafika jest polepszona , wiecej trybów np.Maniac Mode, czy Drift Mode!!!Troszkę tylko szkoda że niema tych wypadków w wybranych miejcach na mieście !!! :ninjadance:
  • 0

#73 Kurzy Napisany 18 maja 2007 - 13:26

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

wiecej trybów np.Maniac Mode, czy Drift Mode!!!


Czasem te tryby frustrują jak chcesz zaliczyć na złoto. I oba są podobne.

grafika jest polepszona


Czy ja wiem...

Troszkę tylko szkoda że niema tych wypadków w wybranych miejcach na mieście !!!


Nie troszkę tylko bardzo, fajnei się gra ale to odcinanie kuponów. Crasha bardzo brakuje bo on dopiero dawał POWER i radochę.

Poza tym ost jakiś taki...nei wiem B:R w tym rządził
  • 0

#74 Albertos Napisany 18 maja 2007 - 15:43

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:

wiecej trybów np.Maniac Mode, czy Drift Mode!!!


Czasem te tryby frustrują jak chcesz zaliczyć na złoto. I oba są podobne.


Nie dla fanboy-a , przykładowo dla mnie to był pryszcz... :^^:
  • 0

#75 onikage7 Napisany 17 grudnia 2007 - 13:13

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:
Khe, khe temat się trochę przykurzył, ale co tam. Dzisiaj "skończyłem" dominatora. Ogólnie nawet spoko gierka, na pewno warto zagrać. Jeśli komuś poprzednie części się podobały zawiedziony nie będzie. Chociaż moim zdaniem, zarówno genialna 3 jak i możne nie tak wypasiona, ale i tak znakomita 4 są grami od dominatora lepszymi. Niewiele ale jednak. Może nie pod względem gameplaya, który we wszystkich burnoutach w które grałem(czyli w 3,4 i 5) jest dosyć podobny, ale pod względem dostępnych trybów. Po pierwsze w dominatorze nie ma crasha, którego zawsze bardzo lubiłem. Eh. Po drugie tryby takie jak maniac czy near miss czasami mogą konkretnie zdenerwować. Bo właściwie, żeby zdobyć złoto, szczególnie w szybszych klasach samochodów, nie tyle trzeba mieć niesamowity refleks czy super wzrok co dużo szczęścia, ew. nauczyć się trasy na pamięć. Bo nie ma opcji, żeby prując 200 jechać jak psychopata pod prąd ciągle do tego driftując na pełnym dopalaczu i prędzej czy później nie rozwalić się na jakimś zakręcie. No way. Jak za 20 podejściem szczęście nam dopisze to super, jak nie to jedziemy 21 raz. A żeby zdobyć złoto albo jakiś nowy samochód w tych trybach trzeba jechać jak poje****, jak sama nazwa zresztą wskazuje. Nie ma inaczej. Po trzecie muza nie jest już taka fajna jak np. w 3 (oczywiście jak dla mnie). Bo np. są 4 takie same utwory Avril Lavigne tylko że każdy w innym języku. To nie jest imo dobra rzecz. Powiem nawet, że bardzo zła. No ale kilka fajnych kawałków też się znajdzie, także tragedii nie ma. No ale dość narzekania, Dominator to całkiem niezła gra. Kto grał w poprzednich kilka części nie powinien być zawiedziony. Jeśli ktoś ma na zbyciu jakieś 70 pieniędzy i jeszcze supportuje poczciwą PS2 to myślę że to dobra inwestycja.
  • 0

#76 Gość__* Napisany 08 lipca 2008 - 14:45

Gość__*
  • Goście
Fantastycznie. Ta gra wymiata.
  • 0