Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gears of War 4

The Coalition Microsoft Studios XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
127 odpowiedzi na ten temat

#91 Pawlik Napisany 12 października 2016 - 21:21

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Nikt nie gra? Za mną prolog i pierwszy akt. Póki co to stare dobre gyrosy, ale ładnie wyglądają. Póki co było dość kolorowo ale ponoć potem będzie lepiej, mroczniej. Miałem już pierwsze tower defence i dla mnie to zbędny patent, na dobra sprawę to tego typy akcja podobał mi się tylko w sunset overdrive.
Półtorej godziny minęły szybko co dobrze świadczy o grze :) gram na hardcorze i mam wrażenie, że jest ciężej niż w gow3 albo to ja zardzewiałem, moment z tą obroną bazy musiałem parę razy powtórzyć.
  • 1

#92 bartezoo Napisany 13 października 2016 - 09:43

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Tak gra jest trudniejsza. Insane chyba najcięższy w serii.
  • 0

#93 BeSOS Napisany 13 października 2016 - 09:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Nikt nie gra? Za mną prolog i pierwszy akt. Póki co to stare dobre gyrosy, ale ładnie wyglądają. Póki co było dość kolorowo ale ponoć potem będzie lepiej, mroczniej. Miałem już pierwsze tower defence i dla mnie to zbędny patent, na dobra sprawę to tego typy akcja podobał mi się tylko w sunset overdrive.
Półtorej godziny minęły szybko co dobrze świadczy o grze :) gram na hardcorze i mam wrażenie, że jest ciężej niż w gow3 albo to ja zardzewiałem, moment z tą obroną bazy musiałem parę razy powtórzyć.

 

Stare dobre gyrosy, w sensie do przejscia w 3 posiedzenia i wystawienia na Allegro :hihi:?


  • 0

#94 bartezoo Napisany 13 października 2016 - 10:00

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Nikt nie gra? Za mną prolog i pierwszy akt. Póki co to stare dobre gyrosy, ale ładnie wyglądają. Póki co było dość kolorowo ale ponoć potem będzie lepiej, mroczniej. Miałem już pierwsze tower defence i dla mnie to zbędny patent, na dobra sprawę to tego typy akcja podobał mi się tylko w sunset overdrive.
Półtorej godziny minęły szybko co dobrze świadczy o grze :) gram na hardcorze i mam wrażenie, że jest ciężej niż w gow3 albo to ja zardzewiałem, moment z tą obroną bazy musiałem parę razy powtórzyć.

 
Stare dobre gyrosy, w sensie do przejscia w 3 posiedzenia i wystawienia na Allegro :hihi:?


Chyba ktoś tutaj jest każulem i dostawał baty w multi :hihi:
  • 0

#95 BeSOS Napisany 13 października 2016 - 10:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jedyne dobre multi na 360 bylo w PDZ :reggie:


  • 0

#96 Schrodinger Napisany 13 października 2016 - 10:17

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
ktoś jeszcze dziś gra w jakieś inne multi na konsolach niż Overwatch i Destiny? :clown: co za zwierzęta
  • 0

#97 bartezoo Napisany 13 października 2016 - 10:22

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
zrzygałem się
  • 0

#98 vagrant3 Napisany 13 października 2016 - 10:55

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

sony dało w obecnej generacji swoim klapkom pograć wreszcie trochę w multi w normalnych warunkach, to ci cisną w byle crapy aż do zachłyśnięcia  :clown: 

 

a w królewskie gearsy 1 grało się dziesiątki godzin w multi już w czasach gdy na ps3 dominował jeszcze czat tekstowy i wprowadzali trofea do gierek :hihi:


  • 1

#99 bartezoo Napisany 13 października 2016 - 11:32

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
żeby te multi jeszcze byly jakieś spoko, ale ku,rwa serio kolorowe zbieranie butów i jakieś gimby style team fortress 2, o je je.bix
  • 0

#100 Pawlik Napisany 13 października 2016 - 12:17

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Stare dobre gyrosy, w sensie do przejscia w 3 posiedzenia i wystawienia na Allegro :hihi:?



Jak grasz po 5h dziennie to pewnie tak, ponoć kampania to właśnie koło 15h może więcej. Ja tam zawsze każde gyrosy kończyłem minimu dwa raz, raz sam a raz z kumplem na kanapowym coopie. Uwielbiam tą serie, w sumie od pierwszej części to praktycznie ta sama gra ale radość ze strzelania jest nieziemska.
  • 0

#101 BeSOS Napisany 13 października 2016 - 12:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

dla mnie ta seria to gra na raz, fabula zawsze meh,postacie 2x meh, grafa zawsze boner i gameplay bardzo spoko ale zadnej z zcesci bym nie wymienil w chocby top 20 poprzedniej generacji, najblizej Gearsy 1 chyba ale to byla nowa jakosc wtedy.


  • 0

#102 Pawlik Napisany 13 października 2016 - 13:38

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
No fabuła to faktycznie meh, ale już całe uniwersum mi siedzi, postacie również, do tego fajne strzelanie i ładne widoczki = fajna gra.
Pierwszy gow to był szał, pokaz możliwości, dla mnie pierwsz gra na tv hd ready :D myślałem, że ładniej sie nie da.
Mam sentyment do tej serii, a granie w kanapowym coopie to 10/10.
  • 4

#103 Pawlik Napisany 14 października 2016 - 07:55

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Drugi akt pękł wczoraj, ależ było soczyście :) Robi się klimat, oprawa jest prześliczna, nawet bohaterowie nie drażnią tak jak sądziłem po pierwszych pokazach. Do tego zawsze fajnie spotkać Marcusa, jego relacje z synem mnie podeszły, tylko pomidorów szkoda cholera ;)

 

Nie mogę się doczekać kolejnej sesji z grą :)


  • 2

#104 Pawlik Napisany 14 października 2016 - 21:48

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Trzeci akt :uff:
  • 0

#105 cwany-lis Napisany 23 października 2016 - 14:45

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

widziałem ze dwa zwiastuny, czy mi się wydaje, czy

 

Spoiler


Ten post był edytowany przez cwany-lis dnia: 23 października 2016 - 14:47

  • 0

#106 Pawlik Napisany 25 października 2016 - 14:17

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Spoiler


Koniec, gra pękła po 12godzinach, czyli w sumie podobnie jak poprzednie części. Grałem na hardcorze i było spoko, na pewno nie za trudno, ale też trzeba było czasem sie schować ;)
Jakbym miał określić fun z gry, to był na poziome dwójki. Do genialnej jedynki jednak sporo brakuje, ale w wielu momentach twórcy mocno się inspirowali właśnie częścią pierwszą i jakby odważniej poszli w tony kolorystyczne jedynki to byłoby super, a tak niby środek gry jest mroczny ale w taki jakiś kolorowy sposób :)
Sam gameplay to czyste Gearsy i nie ma tu żadnej rewolucji, jak ktoś lubi to będzie bawił się super, jak nie to i gow4 mu nie podejdzie. Ostatni akt trochę mnie zawiódł, ale już trudno, bo cała reszta jest miodzio.
  • 0

#107 Spuczan Napisany 27 października 2016 - 17:57

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 054 Postów:

gears_4_halloween_elite_pack_1_600x265.j

 

 

 

Pumpkin Ball is a twist on Dodgeball that reduces spawn protection, and sets the spawn timer to just one second. This essentially makes killing people not as valuable, since they’re going to spawn back quickly, removing the tactical element of the mode in favour of frantic action.

In addition, the social playlist now has five of the darker maps in the game. They’re Fallout, Forge, Harbor, Impact, and Lift. It’s also in this playlist where you’ll be seeing Pumpkin Heads.

The Pumpkin Ball playlist grants bonus XP as well, and you can find it under Events in the Versus menu.

In addition the modes, a new gear pack will be released today. It’s called the Halloween Elite Pack, a variant of the Elite Pack. You’re guaranteed one card to be either Epic or Legendary, and the latter will only drop Day of the Dead Legendary Collection items.

You can only buy the pack until November 1.

 

 


  • 0

#108 nole Napisany 03 listopada 2016 - 02:48

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

2 postacie oraz kilka emblematów i skórek do broni w niewygórowanej cenie 20€ :reggie:.


  • 0

#109 Pawlik Napisany 11 listopada 2016 - 19:29

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

wczoraj wpadł kumpel, usiedliśmy i w 5h doszliśmy do połowy trzeciego aktu. Girsy w coopie to jest jednak moc, dwa karabiny, dwa kieliszki, butelka wódki i jest ogień :)


  • 2

#110 Godot Napisany 14 grudnia 2016 - 22:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ma ktoś kod na trójkę? Mogę zamienić na dwójkę :)
  • 0

#111 filip Napisany 21 grudnia 2016 - 10:55

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

wczoraj wpadł kumpel, usiedliśmy i w 5h doszliśmy do połowy trzeciego aktu. Girsy w coopie to jest jednak moc, dwa karabiny, dwa kieliszki, butelka wódki i jest ogień :)

 

W dobrym towarzystwie to i bez gierki byłby ogień :)

 

Choć dobra, ale nie absorbująca uwagi w 150% gierka (tak, że japy nie można na inny temat otworzyć), sprawdza się na takich posiadówkach, sprawdza :tak:


  • 0

#112 PomezZ Napisany 18 czerwca 2017 - 15:37

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Panie i Panowie grywa ktoś z forum w Hordę?


  • 0

#113 Marbel Napisany 18 czerwca 2017 - 18:49

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Oj nie grałem od dwójki. Zagrałbym ale czasu brak. Idzie zrobić 2 graczy z jednej konsoli w multi hordzie?
  • 0

#114 PomezZ Napisany 20 czerwca 2017 - 15:03

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Nie miałem okazji sprawdzić póki co.


  • 0

#115 Hellmans Napisany 27 kwietnia 2018 - 12:01

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Kupiłem tego passa w promo za 1zł na miesiac i już się ściąga #cebula

 

Swoją drogą - 96GB na zwykłym One? Co tam tyle waży olo.


  • 0

#116 Wezyr Napisany 27 kwietnia 2018 - 12:06

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Glikogen w mięśniach ekipy.


  • 1

#117 gruby Napisany 11 listopada 2018 - 18:15

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Skończyłem w passie- świetna gierka, to moje pierwsze gearsy i byłem zachwycony. Bardzo mi się podoba nastawienie na gameplay- mało filimikow, zero wolnego chodzenia, ale świetne set piece i miód czekam na piątkę na maksa. :)
  • 0

#118 BeSOS Napisany 11 listopada 2018 - 23:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jak ty się uchowales te wszystkie lata nie grajac w Gearsy, hejtowales MS w poprzedniej generacji czy jak :lol2:?
  • 0

#119 Schrodinger Napisany 11 listopada 2018 - 23:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

gruby odkrywa świat ;) 


  • 0

#120 gruby Napisany 12 listopada 2018 - 02:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No gearsy mnie nigdy nie pociągały, pół sekundy grałem w jedynkę na coopie sto lat temu ale magii nie poczułem. W poprzedniej generacji miałem kombo nintendo +ps3, wiec trochę mnie ominęło. Stad teraz pomysł z xone- nadrabiam zaległości. :) gearsy4 bardzo spoczko- perełka z gamepassa :)
  • 0



Inne z tagami: