Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii Sports


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
32 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 09 grudnia 2006 - 20:19

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nie zauważyłem żeby był taki temat. Dla mnie WS to odkrycie roku. Golf miażdży i zabija. Pochłania wszystkich którzy stoją w okół. Nie wiem, może się starzeję, ale pykam w nią w kołko ( w nocy gram w zeldę. niedługo umrę z wycięczenia). Ale najfajniejsze jest to, że gra faktycznie wciaga osoby postronne i przykuwa jak magnes. Kto by pomysał, że namówię rodzinkę, do partyjki na konsoli... Świetna sprawa.

A i grafika jest bardzo fajna. NIe ma ochów i achów ale robi świetne wrażenie moim zdaniem. Ostra jak brzytwa z fajnymi teksturkami (choć krowi placek też się znajdzie)... Natomiast gameplay jest świetny. Nie znam lepszej gry do multi. Chyba... ;) No dobra pewnie znam. Ale wydawało mi się ża Wii Sport to kupa. A wyszła z tego gra na 8+. Zwazywszy na to ile kosztuje jestem na mega tak. A wy? Jak wrażenia?
  • 0

#2 MaxVarEmreis Napisany 09 grudnia 2006 - 22:13

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Nie zauważyłem żeby był taki temat. Dla mnie WS to odkrycie roku. Golf miażdży i zabija. Pochłania wszystkich którzy stoją w okół. Nie wiem, może się starzeję, ale pykam w nią w kołko ( w nocy gram w zeldę. niedługo umrę z wycięczenia). Ale najfajniejsze jest to, że gra faktycznie wciaga osoby postronne i przykuwa jak magnes. Kto by pomysał, że namówię rodzinkę, do partyjki na konsoli... Świetna sprawa.

Tak, Golf wymiata. Już wiem czemu ludzie wydaja kupe kasy na ten sport :).
Mozna sie wczuc niesamowicie.
Grałes w challenge ?? Świetna zabawa.
  • 0

#3 Ryan Napisany 10 grudnia 2006 - 01:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
I tak najlepsze są kręgle. :) Baseball jest trochę losowy, ale odbijanie piłki kijem zawsze wydawało mi się losowe (także w realu), bo skąd wiedzieć na jakiej wysokości będzie? :hmmm: No dobra, może to tylko mój skill (czy raczej brak). Najłatwiejszy jest oczywiście tenis - wystarczy wyczuć moment i machnąć.
  • 0

#4 gruby Napisany 10 grudnia 2006 - 11:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Challenge to moje drugie imie osttanio :) Chociaż trafiania do dołka i na green są za łatwe, to celowanie w tarcze wviąga jak ruchome piaskie! Przepadłem. A propos Max jaki masz rekordzik w tym? Ja sprawdze i napisze.

W ogole Wii Sport a golf w szczegolnosci sprawiły że zacieram rece na sportowki na Wii. Pangya Golf juz jest na liscie zakupów :)

W WS brakuje mi tylko wiekszej liczby dolkow. 9? WTF. No i w wiekszości są imho za łatwe. Mam nadzieję, że Nintendo przesle kilka nowych dołków prezez WiiConnect. :) :)

Natomiast kręgli w ogóle nie czuje. Ponieważ mam jednego pada w boks nawet nie grałem za bardzo (bo z kompem to chyba średnia zajawka). Tenis moim zdaniem również jest świetny. Ostatni challenge (gra na sciance) potrafi wciagnac niezle.

Baseball natomiast jest kiepski IMHO. O ile sadzenie homerunow jest ok, tak sam mecz jest juz za bardzo uproszczony i przez to malo grywalny IMHo. Chociaz jezeli ktos zrobi baseball z prawdziwego zdarzenia moze byc ciekawe, bo potencjal jest IMO.
  • 0

#5 Ryan Napisany 10 grudnia 2006 - 12:48

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Gry, które Ci się nie widzą wymagają kilku kompletów kontrolerów. I tyle. Cztery Wiiloty i 2 nunchaku to minimum, żeby się pobawić w całe Wii Sports (a dla Donkey'a potrzeba czterech pełnych kompletów). Dokupisz - zobaczysz, że kręgle i tenis wymiatają. :)

Boks jest zbyt losowy. :niepewny:
  • 0

#6 MaxVarEmreis Napisany 10 grudnia 2006 - 16:31

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Challenge to moje drugie imie osttanio :) Chociaż trafiania do dołka i na green są za łatwe, to celowanie w tarcze wviąga jak ruchome piaskie! Przepadłem. A propos Max jaki masz rekordzik w tym? Ja sprawdze i napisze.

Narazie nie mam czasu i nie bardzo moge wygospodarowac te kilka godzin ( bo tak to wciaga !! ), zeby przysiasc do tego i jakies rekordziki ponabijac ( 450 punktów to moj najlepszy wynik jak datąd).

EDIT: 450 juz nie aktualne. 725 to moj wynik :hurra:
  • 0

#7 gruby Napisany 30 grudnia 2006 - 14:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja na razie przestałem bić rekordy celności... Stanąłem na około 500 i nie idzie dalj :/ natomiast próbuję zejść na 9 dołkach poniżej 3 uderzeń. Gdyby nie to że kilka razy nie starczyło opanowania - udałoby się bez problemu, ale kurcze... Ciężko się skupić przy takiej presji :hmmm: Tak czy siak, dzisiaj wyhaczę zapewne wii play, więc dodatkowy padzik odświezy multi. Tenisie - nadchodzę! :D
  • 0

#8 Krill Napisany 12 lutego 2007 - 21:57

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Zauważyłem bardzo entuzjastyczne podejscie znajomych do darmowych Sportów Wii. Jeden z tych niewielu ludzi, z którymi mogę się porozumieć bez rękoczynów siedział i patrzył jak walczyłem zawzięcie na korcie z innymi Miiludkami, po czym sam zagrał "jeden meczyk, bo nie umiem grać wiilotem", ale skonczyło się na tym, że przez ponad pół godziny próbował pokonac wrogi mu duet. Bez rezultatów jednak. A co najlepsze, wcale go to nie zniechęcało- bardziej czuł się wkręcony sterowaniem dostarczonym przez Big N oraz całkiem wiernie odwzorowaną fizyką piłki. Swoją prostotą przyciąga nawet ludzi, którzy czują obwaę i lęk przed konsolami- to taka metaforyczna ciepła dłoń Shigeru Miyamoto wyciągnięta w stronę ludzi, by przebudzili się i zrozumieli, że trzeba w to grać, bo sprawia to aż tyle zabawy !
  • 0

#9 ramzes64 Napisany 10 września 2008 - 08:30

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
Ma ktos jakies rekordy - Skill Points? ... w Boxie doszedlem do ponad 1000 i pojawilo mi sie ze jestem "pro" z jedna gwiazdką w literce "o". Da sie wiecej gwiazdek wychaczyc - myslalem ze niema tu zadnych osiagniec, a jednak poziom trudnosci rosnie - narazie gram w BOX, a teraz z tymi PRO jest trudniej - JEST FAJNIE.
  • 0

#10 Pious Napisany 10 września 2008 - 08:33

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Mój brachol zrobił prawie 2000 w boks, ale nic za to nie ma i walki są mega schematyczne jak każda dyscyplina w tej "grze", więc odłożył.
  • 0

#11 ramzes64 Napisany 10 września 2008 - 17:51

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
No ja powalcze dalej jeszcze - zobaczymy czy pozniej bedzie moze PRO z dwoma gwiazdkami? Jeszcze sie pobawie Wii Sports (BOX), a inne dyscypliny odloze sobie na pozniej - zobaczymy - schemat moze jest - no ALE i tak poziom trudnosci rosnie, a od unikow, mam chyba zakwasy "na boczkach" pod zebrami.
  • 0

#12 ramzes64 Napisany 19 listopada 2011 - 22:43

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

Ma ktos jakies rekordy - Skill Points? ... w Boxie doszedlem do ponad 1000 i pojawilo mi sie ze jestem "pro" z jedna gwiazdką w literce "o". Da sie wiecej gwiazdek wychaczyc - myslalem ze niema tu zadnych osiagniec, a jednak poziom trudnosci rosnie - narazie gram w BOX, a teraz z tymi PRO jest trudniej - JEST FAJNIE.


dzis odpalielm sobie sam BOX w Wii Sports i gralem 40min ponad.

doszedlem do poziomu 2131 - a wczesniej zatrzymalem sie na 1500 i nie bylo to dla mnie do przejscia - a teraz szlo bez problemu. Teraz mam 2131, a moi przeciwnicy na PRO maja 1500-1600 - więc jakoś łatwo mi idzie - ogólnie wykres poszedł poza skale - zrobiłem nawet zdjęcie (na pierwszym już ponad skale, a później ponad ramkę skali)
Dodany obrazek

przestalem pozniej grac bo po 40min bylem juz mocno zmęczony :), ale jutro pewnie odpale sobie znowu sprawdzić co będzie dalej
  • 0

#13 ACZ Napisany 20 listopada 2011 - 00:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

sprawdzić co będzie dalej

mysle, że skala wyjdzie z telewizora. :olo:
  • 0

#14 ramzes64 Napisany 20 listopada 2011 - 03:25

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
fajnie - bede mial kreske od Nintendo na ścianie
  • 0

#15 Sotaku Napisany 29 sierpnia 2017 - 19:47

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Pograliśmy w sports, na razie ograłem tenis, boks, golf i tenis jest łatwy, boks losowy, a golf mi się dłuży, dzieci grają w tenisa i na razie im wystarczy.
  • 0

#16 lukaszSA Napisany 29 sierpnia 2017 - 21:27

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

ve5DEa4.jpg


  • 0

#17 Sotaku Napisany 29 sierpnia 2017 - 21:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
WiiU to to samo w hd z padletem za 1000 zł, a Switch więcej się zacinał niż dało się na tym grać...
  • 0

#18 lukaszSA Napisany 29 sierpnia 2017 - 21:34

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Widzę, że pierwszy raz z grą nie na Sony to duży szok, bo dawno nikt nie napisał tylu bzdur w jednym zdaniu


  • 0

#19 Godot Napisany 29 sierpnia 2017 - 21:54

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Deb, serio? Czyli PS3 to to samo co PS2 tylko z bezprzewodowym padem?
  • 0

#20 Sotaku Napisany 29 sierpnia 2017 - 22:24

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Czekam aż zbierze się was więcej :olo:
  • 0

#21 lukaszSA Napisany 29 sierpnia 2017 - 22:41

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

czyli marne prowo :(


  • 0

#22 Sotaku Napisany 29 sierpnia 2017 - 22:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Dlaczego marne, wiedząc doskonale, że nie znam się w ogóle na konsolach N dwóch userków uruchomiłem od razu :P
  • 1

#23 Tawotnica Napisany 30 sierpnia 2017 - 05:57

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

Pograliśmy w sports, na razie ograłem tenis, boks, golf i tenis jest łatwy, boks losowy, a golf mi się dłuży, dzieci grają w tenisa i na razie im wystarczy.


Deb, kręgle! Kręgle są ponadczasowe, reszta to popierdółki ;)
  • 0

#24 lukaszSA Napisany 30 sierpnia 2017 - 06:36

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Marne, bo po użytkowniku z takim stażem oczekuje się więcej. 

 

Ale rozumiem, że chcesz trafić do jednego worka z I/Jurasem czy innym Otaconem. Trochę to smutne :( 


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 30 sierpnia 2017 - 06:37

  • 0

#25 Sotaku Napisany 30 sierpnia 2017 - 10:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:

Pograliśmy w sports, na razie ograłem tenis, boks, golf i tenis jest łatwy, boks losowy, a golf mi się dłuży, dzieci grają w tenisa i na razie im wystarczy.

Deb, kręgle! Kręgle są ponadczasowe, reszta to popierdółki ;)
sprawdzę kręgle :tak:
  • 0

#26 Schrodinger Napisany 30 sierpnia 2017 - 10:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
czo ten deb? kupił za kasę którą wydaje się na obiad konsolę która ma 10 lat, gra na niej w popierdółki i narzeka że słabe?
  • 0

#27 Sotaku Napisany 30 sierpnia 2017 - 13:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Dziś może coś porzadniejszego przyjdzie...
  • 0

#28 cybercotlet Napisany 30 sierpnia 2017 - 15:14

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

oby to było super mario galaxy


  • 0

#29 Godot Napisany 30 sierpnia 2017 - 15:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Deb grał kiedyś u mnie w Mario Galaxy i mu się nie podobało
  • 0

#30 Sotaku Napisany 30 sierpnia 2017 - 20:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
To nie dla mnie konsola tylko dla dzieci im się podoba i to jest najważniejsze
  • 0