Skocz do zawartości

Czy na dzien dzisiejszy planujesz zakup PS3?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
202 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Kiedy kupisz PS3? (230 użytkowników głosowało)

Kiedy kupisz PS3?

  1. Głosowanie 1.Tak, zaraz po premierze. (104 głosów [44.83%])

    Procent głosów: 44.83%

  2. 2.Poczekam aż stanieje... (71 głosów [30.60%])

    Procent głosów: 30.60%

  3. 3.Za kilka lat... (57 głosów [24.57%])

    Procent głosów: 24.57%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 ACZ Napisany 21 stycznia 2007 - 21:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 127 Postów:
Jeśli lubisz Burnouta to Motor Storma możesz brać w ciemno. Tą grę treba mieć.
  • 0

#62 Albertos Napisany 21 stycznia 2007 - 21:25

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Buernout najlepsza gra chyba jaka posiadam wraz z pes6


Wiec mowisz Motor Storm zapamietam dzieki


Atarez wybaczcie ale ide ogladnac sobie film na dvd narazie
Milo bylo was poznac nara
  • 0

#63 Aras Napisany 21 stycznia 2007 - 21:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Teraz wiem napewno że zakupie PS3, jak najszybciej tylko będe mógł :ninjadance:

przy mega awaryjności 360, i brzydkich grach na chwilkę na Wii nie ma dla mnie innej opcji... no i odtwarzacz blue ray sony ^^ heh moim pierwszym odtwarzaczem dvd było Ps2, teraz BR bedzie PS3, cudnie

Sprawdzone marki plus te nowe tyż... no iplatformery od naughty i insomniac :zakochany:

teraz już nie wiem czy cokolwiek mnie przekona do 360 (bo będe mógł sobie pozwolić na jeden sprzęt)
  • 0

#64 Gość__* Napisany 21 stycznia 2007 - 21:30

Gość__*
  • Goście

Jeśli lubisz Burnouta to Motor Storma możesz brać w ciemno. Tą grę treba mieć.

Ja uwielbiam Burnouta a Motorstorm w ogóle mnie nie przyciąga :) a z tego co się orientuję jestem wyjątkiem dlatego polecam Motorstorm bo na pewno jest dobrą grą.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 21 stycznia 2007 - 22:22

Gość__*
  • Goście

Sprawdzone marki plus te nowe tyż... no iplatformery od naughty i insomniac

No własnie, oprócz MGS4 i HS powodem, dla którego kupię kiedyśtam PS3 jest ta nowa przygodówka od Naughty Dog i Eight Days. Jak cena za 60 GB opadnie do pułapu 1800 wtedy się szarpne, a moze po prostu kupię uzywankę, hmmmm
  • 0

#66 Devil Napisany 21 stycznia 2007 - 22:42

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Ja PS3 kupie za kilka lat ;p
  • 0

#67 gruby Napisany 21 stycznia 2007 - 23:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jestem napalony na PS3 do bialosci. ta konsola jest sliczna. :ninja:
  • 0

#68 xell Napisany 21 stycznia 2007 - 23:46

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 292 Postów:
Ze mną jest na odwrót, z exclusive'ów interesują mnie tylko Heavenly Sword i Mercs 2, ale ten ostatni zapewne będzie i tak multiplatformą. Czekam na nowe zapowiedzi i więcej info o grze Naughty Dog, bo póki co dla mnie wygląda krucho.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 09:12

Gość__*
  • Goście

Czekam na nowe zapowiedzi i więcej info o grze Naughty Dog, bo póki co dla mnie wygląda krucho

A co z "ośmioma dniami"? Wiem, że render, ale może gra będzie chociaż zblizona do niego :hmmm:
  • 0

#70 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 12:42

Gość__*
  • Goście
Zmieniłem plany lekko. Ojciec wciąga jakoś w tym miesiącu x360 (będę miał na czym grać :D ) a ja na 18 (wrzesień) dostanę PS3 :D :D :D :klaszcze:
  • 0

#71 xell Napisany 22 stycznia 2007 - 12:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 292 Postów:

A co z "ośmioma dniami"? Wiem, że render, ale może gra będzie chociaż zblizona do niego :hmmm:

A jakie gry zrobiło wcześniej to studio?
  • 0

#72 mleko2099 Napisany 22 stycznia 2007 - 13:01

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
O ile dobrze pamiętam grę tworzy London Studio czyli autorzy takich gier jak Dropship, The Getaway (soho), This is Football, SS i ET i innych ( nie wspominam o szpilach z PSX'a).
Więc już chyba odpowiedzieliście sobie na nurtujące pytanie.
  • 0

#73 xell Napisany 22 stycznia 2007 - 13:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 292 Postów:

Więc już chyba odpowiedzieliście sobie na nurtujące pytanie.

Pewnie - już wiem, że na tę grę czekam bardziej niż na Halo 3.;]
  • 0

#74 mleko2099 Napisany 22 stycznia 2007 - 14:03

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Pewnie - już wiem, że na tę grę czekam bardziej niż na Halo 3.


Dodany obrazek
  • 0

#75 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 15:56

Gość__*
  • Goście

O ile dobrze pamiętam grę tworzy London Studio czyli autorzy takich gier jak Dropship, The Getaway (soho), This is Football, SS i ET i innych ( nie wspominam o szpilach z PSX'a).

W każdym razie, ja pokłądam w tym tytule spore nadzieje
  • 0

#76 mleko2099 Napisany 22 stycznia 2007 - 16:13

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ja wolę podchodzić do tego tytułu z pewną dozą ostrożności.
  • 0

#77 Albertos Napisany 22 stycznia 2007 - 16:16

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
powodem, dla którego kupię kiedyśtam PS3 jest ta nowa przygodówka od Naughty Dog i Eight Days.

o jaka przygoduwe ci chodzi????


powiem jedno sony ma najlepsze gry najpiekniejsze xbox i wii moga tylko pozazdroscic np. okami czekam na nia juz ho ho bo takiej gry jeszcze nie bylo. Stylowa :jeee:
  • 0

#78 Aras Napisany 22 stycznia 2007 - 16:17

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
łeee jak już napalać się na niewiadome to lepiej na gre od naughty
  • 0

#79 xell Napisany 22 stycznia 2007 - 16:32

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 292 Postów:

powiem jedno sony ma najlepsze gry najpiekniejsze xbox i wii moga tylko pozazdroscic

lol, nie zapominaj o fajniejszej ścieżce dźwiękowej itp. no i nie dodałeś, że nawet najgorsza gra na Playstation jest lepsza od najlepszej gry na Xboxa czy na Nintendo
  • 0

#80 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 16:32

Gość__*
  • Goście

łeee jak już napalać się na niewiadome to lepiej na gre od naughty

I na nia własnie napalam się bardziej :)

o jaka przygoduwe ci chodzi????

http://www.neo-plus.pl/forum/viewtopic.php?t=3857

powiem jedno sony ma najlepsze gry najpiekniejsze

Gundam! hell yeah!
  • 0

#81 onikage7 Napisany 22 stycznia 2007 - 21:49

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:
Eh...chętnie bym kupił PS3 od razu po premierze, ale.......No właśnie jest kilka ale, po pierwsze na bank nie naciułam do marca wystarczająco dużo kasy. Po drugie, jak dla mnie dajmy na to 3 tysie na konsole(nawet next-gen) to jednak trochę zbyt dużo. Po trzecie, żeby się w pełni cieszyć nową generacją trzeba mieć TV nowej generacji, a to kolejne 3 tysie(minimum). I po trzwarte, i chyba najważniejsze, jak na razie nie ma gry dla której warto kupić PS3. X360 ma Gearsów, Wii ma Zelde, a na PS3 pewnie jeszcze przyjdzie czas, ale póki co maga hiciora jej jednak brakuje...... :ninja:
  • 0

#82 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 21:50

Gość__*
  • Goście
Ja jakbym mnial czekac z 2 lata na zakup to bym zwariowal kupie odrazu po premierze i tak ledwo wytrzymuje do marca....tylko ten telewizor mnie drazni ale telewizor wezme na raty...
  • 0

#83 Albertos Napisany 24 stycznia 2007 - 00:03

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Bo nie pomyslisz o przyszlosci!!! :pociesza: Np. ja zbieram kase na ps3 juz caly rok a nawet i wiecej i juz prawie mam cala sume na oknsole i na gry, a wogule nie odczulem braku pieniedzy w portferze. Pewnie ze wydac prawie 3 tys. zl to jest kupa kasy :bue:
  • 0

#84 Psycho-Mantis Napisany 24 stycznia 2007 - 01:28

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Ja mam juz prawie calą kwote na full HD TV, musze jeszcze uzbierac na ps3
  • 0

#85 Albertos Napisany 24 stycznia 2007 - 10:02

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
No i git pierwszy krok zrobiony i to jaki> :klaszcze: Mi tez by sie przydal TV chociasz nie musial by byc Full HD wystarczyloby HD Redy . Ale jak co to tylko sony Brawia
  • 0

#86 Krill Napisany 24 stycznia 2007 - 10:45

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Absolutnie nie śmiem nawet wątpić, że za jakiś roczek, półtora na PS3 ukazą się naprawdę mocne gry. I będzie to platforma idealnie uzupełniająca Wii z Mario, Donkeyem i resztą ekipy. Takie kombo to jak dla mnie ideał- chociaż telwizorek HD to juz ciezsza sprawa, bo choć ceny mają spaść, to i tak ów sprzęt drastycznie zwieksza wilekosc calego wydatku. I chociaż na mowim tiviku wyglądałoby to pewnie całkiem dobrze i laik by się nie krzywił, to jak dla mnie nie ma grania na PS3 bez HDTV. Nawet nie ma co myśleć o grze na zwykłym TV.
Tak więc jeśli MGS4, Final XIII, Killzone 3 oraz pare innych gier nie zawiedzie, to nie wykluczam, że będę chciał postawić PLAYSTATION 3 zaraz obok Wii... :hmmm:
  • 0

#87 luck1985 Napisany 24 stycznia 2007 - 10:52

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

naprawdę mocne gry.




MGS4, Final XIII, Killzone 3 oraz pare innych gier nie zawiedzie




Na serio mocne gry - bardzo wartosciowe kotlety :D
  • 0

#88 Aras Napisany 24 stycznia 2007 - 11:08

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

bardzo wartosciowe kotlety

nie to co mario, luigi, donkey kong, forza, DoA, PDZ.... o_O oczywista sprawą jest wymagać więcej i spodziewać się więcej po kontynuacjach hitów- przeciez je juz znamy, wiemy na jakim poziomie stoi gameplay, jakie innowacje mozna wprowadzić, bo całkowicie nowy projekt to równie dobrze może byc hit (motorstorm) jak i shit (red steel, może nie shit, ale zdecydowanie poniżej oczekiwań)


ja jeszcze nie zbieram pieniędzy bo mam w co grac na PS2, nie dam sie tez dymać i nie kupie sprzętu w jej pierwszym roku na rynku- w tym czasie sobie spokojnie uzbieram na konsolke sianko, a i do świąt 2009 łatwiej mi będzie jakis panel z fullHD zakupić (naprawdę, grając na oryginałach, mogę do 2009 jeszcze nadrabiac psdwójkowe tytuły)
  • 0

#89 luck1985 Napisany 24 stycznia 2007 - 11:45

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

bardzo wartosciowe kotlety

nie to co mario, luigi, donkey kong, forza, DoA, PDZ.... o_O oczywista sprawą jest wymagać więcej i spodziewać się więcej po kontynuacjach hitów- przeciez je juz znamy, wiemy na jakim poziomie stoi gameplay, jakie innowacje mozna wprowadzić, bo całkowicie nowy projekt to równie dobrze może byc hit (motorstorm) jak i shit (red steel, może nie shit, ale zdecydowanie poniżej oczekiwań)



Dla Ciebie jest hitem motorstorm ? Czy dla kolesi na necie ? Bije grafika po oczach , nic wiecej tam nie ma .
Dla jednym FF to hit , dla mnie gniot . Ty czekasz na MGS4 , a ja nie gralem w 3 nawet , bo po 2 mam dosyc tej gry :D
  • 0

#90 Psycho-Mantis Napisany 24 stycznia 2007 - 12:21

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
No ja właśnie o jakieś Brawi myślę. Tylko, że full HD. Inwestycja na lata. Sprzęt Sony jeszcze nigdy mnie nie zawodził, wiec będzie to TV na długie lata mile spędzone przy konsoli :D
  • 0