Skocz do zawartości

Zdjęcie

Promocje, okazje!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
244 odpowiedzi na ten temat

#1 Marbel Napisany 14 grudnia 2006 - 09:15

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Myślę, że taki temat przy odchodzącej generacji jest jak najbardziej aktualny. Możemy sobie nawzajem pomóc w wyłapywaniu wszelkich okazji. Ja co prawda nie mam na razie zbyt aktualnych informacji na temat ale napiszę co wiem.
Pewnie już dawno po zawodach ale w Auchan były ostatnio PS2 po 398 zł. Chyba już nie ma, ale warto to sprawdzić i dobrze rozejrzeć się przed kupnem. Ja już swoją mam ale jakby ktoś szukał...

No i jeszcze jeden news - Wszelkie Ratchety (1,2,3) i JAKi (chyba też cała trylogia) można zamówić na stronie Empiku, taniej niż w samych empikach. Cena 45 zł a dostawa do wybranego Empiku :) Promocja całkiem niezła. Na kilka innych gier też są takie okazje, np. na God of War.
  • 0

#2 leon Napisany 14 grudnia 2006 - 12:05

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Widział ktoś gdziekolwiek Zone of the Enders 2 ?
  • 0

#3 cwany-lis Napisany 14 grudnia 2006 - 12:47

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
w Gdańskim MM obie części Star Wars Battlefront po 79 zł. :ninja: to ci zagadka bo dwójka na peceta kosztuje ciągle 149 zł. [a ludzie kupują ;)]
  • 0

#4 Aras Napisany 14 grudnia 2006 - 12:49

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
to może topic 'lista zakupów' z PS2 się wsadzi w 'current gen' bo ten temat to właściwie jego kalka, a mi się nie chce kopiowac tu postów....
  • 0

#5 cwany-lis Napisany 14 grudnia 2006 - 12:55

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
to dwa zupełnie inne tematy [teoretycznie :ninja: ]
  • 0

#6 Aras Napisany 14 grudnia 2006 - 13:01

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
no przeciez tam chodiz tez o wypisywanie okazji (przynajmniej dyskusja tam tak wyglądała), troszke sie przemianuje 'podpis' pod nim i mamy to samo...

-a ZOE2 to biały kruk, i już zrezygnowąłem z szukania :trup:
-skoro tak to: kupcie mark of kri w MM za 69zł by poczuć to co czuł longinus podbipięta odcinając 3 głowy jednym machnięciem...
  • 0

#7 Marbel Napisany 14 grudnia 2006 - 17:58

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

to może topic 'lista zakupów' z PS2 się wsadzi w 'current gen' bo ten temat to właściwie jego kalka, a mi się nie chce kopiowac tu postów....


No tam to jest: Co chcemy kupić w najbliższym czasie. Takie bynajmniej jest założenia tamtego topicu. A tu, jak już pisałem: Jakie promocje ostatnio zauważyliście i co możemy MY kupić. A nie co JA chcę kupić. To temat dla nas wszystkich, przynajmniej z założenia - forumowicz pomaga foumowiczowi :) Taka moja inicjatywa. :ninjadance: No jeśli upadnie temat to najwyżej zostanie zamknięty.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 15 grudnia 2006 - 15:36

Gość__*
  • Goście
Według mnie sklep nie dla idiotów zrobił teraz niezłą promocję na PSP z Killzone'em za 699 zł. dla mnie dobra cena mam nadzieję, że utrzyma się promocja do 10 stycznia bo mam wypłatę wtedy dopiero i będę mógł kupić ^^
  • 0

#9 Marbel Napisany 15 grudnia 2006 - 18:21

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Według mnie sklep nie dla idiotów zrobił teraz niezłą promocję na PSP z Killzone'em za 699 zł. dla mnie dobra cena mam nadzieję, że utrzyma się promocja do 10 stycznia bo mam wypłatę wtedy dopiero i będę mógł kupić ^^

O tym napisałem w Handheldach.
http://www.neo-plus....topic.php?t=952
W sumie to myślałem żeby zrobić taki temat ogólnie o promocjach ale stwierdziłem, że to technicznie nie możliwe, więc skoro tam jest taki temat to w current genach (odchodzących) tym bardziej powinien być. :^^:

Wysłany: Sro Sty 17, 2007 4:42 pm

Jakby ktoś miał chętkę to ciekaw promocje są teraz od piątku w media. W każdym ponoć inne - ja przymierzam się do JAKa1 i F1 2005 za 39.90 sztuka ale w innych marketach - Czeladź: Gow- 29 zł, SC3 - 29 zł. Chorzów: GT4 30zł Tekken5 30zł.
Całkiem nieźle ale już mam te tytuły ograne i w kolekcji co niektóre. Ktoś słyszał o czymś ciekawym?
  • 0

#10 cwany-lis Napisany 18 stycznia 2007 - 00:06

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
:ninja: GoW za 29 zł. :ninja: jadę do Gdańskiego, może tez będzie w takiej cenie, jakby co to dam znać !
  • 0

#11 Aras Napisany 18 stycznia 2007 - 10:36

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
kutwa, GoW mam, GT4 to kupa (no dlaje wyskakujcie! :lol: ), Soul calibur to mnie 2 interesuje, a tekken5 ograny :(

chociaż J&D wkońcu u siebie postawie... choć to tez ograłem z północy na południe, ze wschodu na zachód...

mam jeszcze krótki apel;

DAWAĆ MI KOLOSY ZA 50 ZETA A NIE WY URWIPOŁY!
  • 0

#12 Gość__* Napisany 18 stycznia 2007 - 14:01

Gość__*
  • Goście

DAWAĆ MI KOLOSY ZA 50 ZETA A NIE WY URWIPOŁY!


Hmmmm może Cie zainteresuje to - w sklepie PSXExtreme kilka dni temu był Shadow of The Collosus nówka za 85 zł. Już chyba taniej nówki nie dostaniesze - w empikach z 3 tygodnie temu widziałem za niebagatela 210 zł :wariat: .
  • 0

#13 Marbel Napisany 19 stycznia 2007 - 22:21

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
No. Kupiłęm F1 2005, J&D... no i Sly3, no był w Media za 39 zł... no i mnie skusiło :/ Tym bardziej, że jako ciekawego platformera polecaliście mi go. Ale kiedy ja w to będę grał jak sesja w pełni? Na razie stoją na półce całkiem nowe gierki i czekają na lepsze (luźniejsze) czasy :P
  • 0

#14 Gość__* Napisany 20 stycznia 2007 - 11:52

Gość__*
  • Goście
Ja bym łyknął J&D w takiej cenie, ale pewnie już nie będzie :(
  • 0

#15 Kleksandra Napisany 22 stycznia 2007 - 19:17

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
W Media była oferta na GoW i Tekken 5 za.. 29,90 :ninja:
Szkoda tylk, że szarańcza wzięła wszystko w oka mgnieniu :/
  • 0

#16 Marbel Napisany 24 stycznia 2007 - 10:52

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
W media znów okazje. 2 gierki od EA co są w Platynie (Black, Fight Night Round3, Fifa Street2, Godfather, Most Wanted, MoH:European Assault... no niby dodatkowo w tej promocji jest MK:Shaolin Monks) za 89zł. Normalnie chyba jest99zł. Coraz lepiej.
Widzę że do temaciku tylko ja wrzucam jakies nowinki... :hmmm:

EDIT: Promocja od piątku 25.01. (Przynajmniej na Śląsku - Rybnik, Zabrze, Gliwice, Czeladź, Katowice)
Shaolin Monks to chyba nie od EA?
  • 0

#17 Woroq Napisany 24 stycznia 2007 - 11:08

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 786 Postów:

W Media była oferta na GoW i Tekken 5 za.. 29,90 :ninja:
Szkoda tylk, że szarańcza wzięła wszystko w oka mgnieniu :/


Mozna juz kupic te dwie gry. Ale nie MM tylko na allegro i nie za 29,9 ale za 40-50 zl. Powinni tego zabronic :pijak:

MM z allegro zyja w chorej symbiozie :blah:
  • 0

#18 Marbel Napisany 24 stycznia 2007 - 11:12

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

MM z allegro zyja w chorej symbiozie :blah:

Po prostu ludzie wykupują te gry a media hurtowo i sprzedają 10-15zł drożej od sztuki... Znam taką osobę...
  • 0

#19 Woroq Napisany 24 stycznia 2007 - 11:22

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 786 Postów:

MM z allegro zyja w chorej symbiozie :blah:

Po prostu ludzie wykupują te gry a media hurtowo i sprzedają 10-15zł drożej od sztuki... Znam taką osobę...


O tym wlasnie pisalem :( I to jest wk...e. Ale coz - mamy wolny rynek.
  • 0

#20 xell Napisany 24 stycznia 2007 - 11:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
Kurcze, mam MM w Poznaniu dosłownie naprzeciwko (jak coś to wbijać się do mnie :^^: ), ale chyba od listopada nie było dostaw nowych gier na PS2. :blah: Cały czas to samo, już chyba straciłem nadzieję, że coś się zmieni. A szkoda, bo chętnie bym Sly upolował.

edit: w ogóle ceny gier na x1 na allegro spadły jeszcze bardziej. można uzupełnić kolekcję. :ninjadance:
  • 0

#21 Aras Napisany 24 stycznia 2007 - 13:47

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

Kurcze, mam MM w Poznaniu dosłownie naprzeciwko

M1 czy King Cross?
  • 0

#22 xell Napisany 24 stycznia 2007 - 13:53

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
M1
  • 0

#23 Gość__* Napisany 25 stycznia 2007 - 20:11

Gość__*
  • Goście
Wie ktoś z Was kiedy (lub czy w ogóle) trafi do platyny gra Shadow of the Colossus? Mam ochotę sobie ją kupić, ale nie chce wyjść na jelenia gdy w niedługim czasie cena tej gry spadnie o połowę.
  • 0

#24 Godot Napisany 25 stycznia 2007 - 20:14

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
w sklepie PSXEXTREME kosztuje 85 zl platyna wlasnie
  • 0

#25 Scorpio Napisany 25 stycznia 2007 - 20:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W Media Markt Forbidden Siren 2 za 50 złotych, wiem że się powtarzam, ale to naprawdę niezła oferta.
  • 0

#26 Aras Napisany 10 lutego 2007 - 16:50

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
dziś wchodże do MM i myślałem że z braku kasy będe płakał :cry: kolosy za 69, Okami za 129 :!: ludzie bierzcie te pozycje!


niby miałem o tym milczeć, bo mi sprzed nosa zgarną, ale mam dobre serce :)
  • 0

#27 Marbel Napisany 10 lutego 2007 - 21:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

dziś wchodże do MM i myślałem że z braku kasy będe płakał :cry: kolosy za 69, Okami za 129 :!: ludzie bierzcie te pozycje!

:cooo: Nice... choć mnie niestety te tytuły nie interesują, ale akcja niezła. Ale jedno pytanko: Gdzie w MM? Bo każdy market ma swoje promocje. Pytam bo może kumplowi dam cynk ;)
  • 0

#28 Aras Napisany 11 lutego 2007 - 15:24

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Marbel, w takiej sieci powinny byc ceny wszedzie te same (najwyżej obsow 2-3 dni) ale w Poznań King Cross napewno się z tym spotkasz, kurcze ludzie, nie wykupcie mi ich, zostawcie ostatnie egzemplarze SotC i Okami :cry:
  • 0

#29 Marbel Napisany 06 marca 2007 - 15:01

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
O kur..de. Tak sobie wszedłem dziś na stronkę MediaMarkt by zobaczyć czy nie ma już może nowej oferty z Rybnika i patrzę, że otwierają w Nowym Sączu nowy market. Zobaczyłem tamtejszą ofertę i od tej chwili żałuję że nie mieszkam w okolicy :/ Z resztą zobaczcie sami (wyciąłem dla potrzeb tylko część o konsolach, a raczej oPS2, bo kilka jeszcze jest ciekawych rzeczy):
Dodany obrazek

Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:34 am

Widzę że nikt nie "wypatrza" lub nie dzieli się znalezionymi okazjami :/ Ja znalazłem coś takiego w Opolskim MM. W sumie niewiele ciekawego ale może komuś się przyda.
Dodany obrazek

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 3:11 pm

Promocje w Nowym Sączu (wiadomo gdzie):
Dodany obrazek
No comments :P
  • 0

#30 Kurzy Napisany 13 maja 2007 - 15:30

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
LOL, co to ma być ?? I czmeu akurat w takich miejscowościach właśnie TAKIE promocje? Kopara opada po prostu. Przecież w tkaim wypadku całej polsce opłaca się kupić bilet na pociąg i jechać tam po swoje egzemplarze. Pewnei to promocja gdzie w promocji jest jeden egzemplarz.
  • 0