Skocz do zawartości

Zdjęcie

Promocje, okazje!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
244 odpowiedzi na ten temat

#31 Aras Napisany 13 maja 2007 - 15:41

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
jak coś to w Posen PSP za 599 jest :ninja:
  • 0

#32 Gość__* Napisany 15 maja 2007 - 07:38

Gość__*
  • Goście
Może to nie jest promocja i okazja, ale ja np nie wiedziałem, ze Kingdom Hearts 2 wychodzi na platynie. Narazie znalazłęm tylko w sklepie PSX Extreme:

http://www.sklep.psx... ... ts_id=2938

Zawsze można troche kasy zaoszczędzić.


Edit: Widzę że temat prowadzę sam dla siebie :( Nikt nic nie wyłapuje, ani nie pisze. Chyba w takim sensie to nie ma wielkiego sensu istnienie takiego tematu. Równie dobrze mógłbym założyć jakiegoś bloga albo coś? :/


Mi się ten temat podoba, i ostatnio często zagladam, nawet sie do MM wybrałem pod jego wpływem, niestety nic okazyjnego nie znalazłem.
  • 0

#33 Marbel Napisany 29 maja 2007 - 18:06

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Widzę, że coś ruszyło w temacie.
W Empiku wyczytałem w gazetce - Tom kultury - że Platyna jest w cenie 79 zł. Niby nic ale jest dopisek "Kup dwie a za drugą zapłacisz złotówkę" czy jakoś tak. Ponoć obejmuje promocja wszystkie gry z Platyny na PS2 i serię Classic na PC. Czyli wychodzi 40 zł za gierkę, czyli nieźle.
W Platynie dla przypomnienia są takie gry jak Black, Godfather, Fifa Street 2 i inne Fify chyba też, Fight Night (więcej nie pamiętam, bo tyle było na obrazku :P ).
A sam wyczaiłem NBA Street V3 za 69.95, nówka :klaszcze: (ostatnia sztuka z poważnej przeceny). Czyli warto czasem tam zaglądać, bo raczej Empik ma opinię drożyzny.
Czekam na jakieś info z MM, bo zbliża się Dzień Dziecka to może będą w promocjach jakieś gry. Jak ktoś coś wie to niech pisze (na stronie jeszcze nie ma gazetek - jutro powinny być, ale wiem, że roznoszą do ludzi szybciej).
  • 0

#34 Shinigami Napisany 29 maja 2007 - 20:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

W Empiku wyczytałem w gazetce - Tom kultury - że Platyna jest w cenie 79 zł. Niby nic ale jest dopisek "Kup dwie a za drugą zapłacisz złotówkę" czy jakoś tak. Ponoć obejmuje promocja wszystkie gry z Platyny na PS2 i serię Classic na PC. Czyli wychodzi 40 zł za gierkę, czyli nieźle.

Serio? Z promocji widziałem tylko coś z trzema grami na pieca, ale jeśli to prawda, to wypada sprawdzić tą promocję :)
  • 0

#35 Marbel Napisany 29 maja 2007 - 21:25

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

Serio? Z promocji widziałem tylko coś z trzema grami na pieca, ale jeśli to prawda, to wypada sprawdzić tą promocję :)

Też myślałem, że powinno być "Kup 2 a trzecią za złotówkę" a jest dokłednie (zaglądam właśnie do tej gazetki):
"Kup 2 gry z serii Platinum EA lub PC Classics EA a za drugą zapłacisz 1zł".

Czyli mały błąd sie wdał w mój news - tylko gry EA Platinum. Ale mimo wszystko ciekawie. Mała nieścisłość ale w podpisie tak napisane, że dotyczy całej serii gier Platinum... a dalej dopisane "i Classics EA" ale kto by to czytał :P
Aha, do 10.06.2007 lub wyczerpania zapasów.
  • 0

#36 Shinigami Napisany 30 maja 2007 - 11:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Na GO napisali o tej promocji. Mamy tak:

Na PS2:
1. Black
2. FIFA Street 2
3. Fight Night Round
4. Ojciec Chrzestny
5. Need For Speed Most Wanted
6. FIFA 06
7. Medal of Honor: Wojna w Europie

Na PC:
1. FIFA 06
2. Harry Potter i Czara Ognia
3. Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie
4. Need for Speed Most Wanted
5. Medal Of Honor: Wojna na Pacyfiku
6. Medal Of Honor: Allied Assault War Chest
7. The Sims 1 Deluxe

Na piece nic fajnego nie ma, ale może ktoś się skusi, ponieważ jedna gra kosztuje 50zł. A co do PS2, szkoda, że nie ma NBA Street vol. 3. Ale i bez tego sobie poradze - Black + Fifa Street 2 :)
  • 0

#37 Marbel Napisany 30 maja 2007 - 11:18

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

A co do PS2, szkoda, że nie ma NBA Street vol. 3.

Tego chyba nie było wcale w Platynie :/ Dlatego tak się cieszę że udało mi się nówkę wyrwać w tak pięknej cenie. Jakbym nie zrobił tego zakupu to bym się skusił na coś z promocji o której napisałem wyżej.

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 4:50 pm

Dodany obrazek
Jedynie tyle w MM. Dużo gierek na PC ale to nie nasza działka :P
Promocja ogólnopolska.
  • 0

#38 vagrant3 Napisany 30 maja 2007 - 16:00

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Guna polecam. Dorwałem go jesienią na allegro - 40zł za nówkę na Xboxa. Wyśmienita gra ;)
  • 0

#39 Marbel Napisany 31 maja 2007 - 18:51

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

Na GO napisali o tej promocji. Mamy tak:

Na PS2:
1. Black
2. FIFA Street 2
3. Fight Night Round
4. Ojciec Chrzestny
5. Need For Speed Most Wanted
6. FIFA 06
7. Medal of Honor: Wojna w Europie

To nie wszystko. Skoro wszystkie gry z serii EA Platinum to cała lista tutaj:
http://www.polska.ea.com/pages/3375/
Pewnie nie wszystkie będą dostępne...
  • 0

#40 Shinigami Napisany 31 maja 2007 - 20:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie wiem czy cała seria, nawet tych wszystkich nie było w Tomie Kultury Empiku. W każdym razie, promocja sprawdzona. Zakupiłem dzisiaj Black i Fifke Street 2 :) Tylko trzeba się upomnieć o to w kasie, bo nie wszyscy sprzedawcy są zorientowani ;)
  • 0

#41 Marbel Napisany 13 czerwca 2007 - 15:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Uła... nieźle. Śląskie MM od 14.06:

Dodany obrazek

Połowę z zestawu posiadam, ale skusiłbym się na GoW (mimo że przeszedłem już) i może Ratcheta.

Co w innych MM? Nie wiem, poszukajcie :P
  • 0

#42 Shinigami Napisany 13 czerwca 2007 - 20:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Dorwałem dzisiaj niesamowitą okazję. Jakąś wyprzedaż gier na PS2 w Auchan w Sosnowcu. Gry od 40 do 60zł. Kilka ciekawych tytułów było, choćby True Crime Streets of LA, Total Overdose, czy Hitman Blood Money (któego kupiłem :^^: ). Ciekawe czy w innych też tak jest :)
  • 0

#43 Gość__* Napisany 14 czerwca 2007 - 07:50

Gość__*
  • Goście
Ech w łódzkich MM tylko lodówki :blah:

Ale za to na Empik.com, promocja, jak się kupi coś za minimum 60zł i ma się kod, który wczoraj rozsylała interia(pewnie nie tylko), to wtedy jest 15 zł taniej.

Wogóle na stronie Empiku jest pare złotych taniej niż w ich salonach, przynajmniej niektóre produkty.
  • 0

#44 vagrant3 Napisany 14 czerwca 2007 - 09:48

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Tu macie fajną promocję:

Dodany obrazek

:D
  • 0

#45 Marbel Napisany 14 czerwca 2007 - 09:54

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

Tu macie fajną promocję:

E już chyba o promocji ;)
Co do empiku, to faktycznie warto zamówić sobie przez empik.com to co chce się kupić, bo w salonie na pewno nie będzie taniej. Ostatnio, patrzę, książka za 26.99zł, więc pojechałem do empiku i chciałem kupić a tam 3 zł drożej. Jak mi powiedziano empik.com a salon empik to 2 różne instytucje :/

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 4:37 pm

Taka oto promocja na śląsku w MM od 21 czerwca. Czy warta swoich pieniędzy? Nie wiem. Ja bym się nie skusił.
Dodany obrazek
  • 0

#46 vagrant3 Napisany 19 czerwca 2007 - 16:58

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
"odsłuchu muzyki w formacie mp3" czy ja o czyms nie wiem? :niepewny:
  • 0

#47 Shinigami Napisany 27 czerwca 2007 - 12:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie mam pojecia gdzie zadać to pytanie, to pisze tu XD Ostatnio miałem styczność z demkiem Urban Chaos: Riot Response i nie powiem, wciagnąłem się w nie. Świetne wykonanie i użycie tarczy. Nie ma to jak rozkwasić morde jakiegoś gangola najpierw pociągnięciem z tarczy, a później dokończyć tasakiem :ninjadance: Yyy... ten, zagalopowałem się troche :D Ogólnie chciałem spytać, czy nikt z Was nie widział gdzieś tej gry w rozsądnej cenie ;)
  • 0

#48 vagrant3 Napisany 27 czerwca 2007 - 16:26

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

Urban Chaos: Riot Response

Good choice :tak:

http://allegro.pl/it... ... d_ss_.html tu masz rozsądną cenę ;)
  • 0

#49 Grz3chu Napisany 27 czerwca 2007 - 17:50

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Urban Chaos: Riot Response

Good choice :tak:

http://allegro.pl/it... ... d_ss_.html tu masz rozsądną cenę ;)

pośpiesz się Shini bo jak nie to ja kupię :P
  • 0

#50 Shinigami Napisany 27 czerwca 2007 - 19:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
O cholera, świetna cena :ninja: Dzięki za link, ale jak na razie nie mam zamiaru nic kupować, niedawno robiłem całkiem porządne zakupy :) Atakuj Grz3chu ;) Ja poczekam troche i albo poszukam na allegro gdy będe chciał coś kupić, albo sprawdze u Vaga na półce z grami czy nie stoi :lol:
  • 0

#51 cwany-lis Napisany 03 lipca 2007 - 18:44

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
cd-projekt w neo+ reklamuje wyprzedaż do nawet -50% za grę, są tam takie fanty jak "goły" mgs III, suikoden V i dwa pierwsze Splinter Celle - ciekawi mnie natomiast ile w takim razie chcę za dana grę po obniżce ? domyślam się, że 49 zł. - przynajmniej po tyle stał PSychonauts kilka miesięcy temu w podbnej wyprzedaży ...
  • 0

#52 Marbel Napisany 04 lipca 2007 - 12:48

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Pojawiły się nowe promocje w MM, od 6.07.2007.
Kraków:
Dodany obrazek
Częstochowa:
Dodany obrazek
Kielce:
Dodany obrazek

Przejrzane tylko niektóre oferty. Może znajdziecie jeszcze coś ciekawego u siebie ;)
  • 0

#53 Kurzy Napisany 04 lipca 2007 - 13:44

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
W Łódzkim MM widziałem ale to ze 2 tygodnei temu XBOX360 + PGR3 + FORZA + LOST PLANET + COŚ JESZCZE za jakieś 1800 zł. Chyba bardzo ładnie.
  • 0

#54 onikage7 Napisany 05 lipca 2007 - 10:05

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:

cd-projekt w neo+ reklamuje wyprzedaż do nawet -50% za grę, są tam takie fanty jak "goły" mgs III, suikoden V i dwa pierwsze Splinter Celle - ciekawi mnie natomiast ile w takim razie chcę za dana grę po obniżce ? domyślam się, że 49 zł. - przynajmniej po tyle stał PSychonauts kilka miesięcy temu w podbnej wyprzedaży ...

......no właśnie, ja mam małe pytanko. Gdzie te gry po obniżce można dostać? W Empikach? W sklepach typu saturn albo MM? Byłem w 3 Epikach i Saturnie żadnej obniżki ani widu ani słychu? Obniżka miała się od lipca zacząć. Dzisiaj niby dopiero 5 więc co, za wcześnie jeszcze? :hmmm:
  • 0

#55 Aras Napisany 05 lipca 2007 - 10:12

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
onikage7, na ich stronkę wejdź :)
  • 0

#56 onikage7 Napisany 05 lipca 2007 - 10:28

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:
To akurat zrobiłem na samym początku, sęk w tym że tam nic nie ma(chyba że jestem jakiś ślepy albo coś). Wklepałem w google "wielka wakacyjna wyprzedaż......" wyskoczyły mi gry tylko na pc....... Ale przynajmniej już wiem gdzie szukać, bo to akurta napisali.....tutaj link dla zainteresowanych http://www.gram.pl/wyprzedaz/

edit: mam nadzieję że ten link to nie jest z przed 2 lat, bo żadnego info o aktualizacji oczywiście nie ma....
  • 0

#57 Gość__* Napisany 07 lipca 2007 - 09:27

Gość__*
  • Goście
O tym pewnie wiecie Hitman Triple Pack. Może mi ktoś powiedzieć w jakim to jest pudełku? Czy w takim samym jak Subsistence/Prince of Persia Trilogy. Jak tak to osobiście się po to przejde do sklepu, a nie będe zamawiał. Płyty z PoPa powylatywały mi z uchwytów :/
  • 0

#58 Gość__* Napisany 07 lipca 2007 - 10:14

Gość__*
  • Goście
Ja to tam w Polsce zakupów nie robie ... dzięki mojemu kuzynowi który stacjonuje w Londynie [ no mieszka znaczy ] mam wszystko czego zapragne i po rozsądnej cenie :D
  • 0

#59 Gość__* Napisany 07 lipca 2007 - 10:56

Gość__*
  • Goście
Akurat w Polsce gry nie są takie drogie jak np. w Niemczech. Tam każda nowość kosztuje 60 "juro", a nawet więcej. Nie wiem jak jest w Anglii.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 08 lipca 2007 - 15:36

Gość__*
  • Goście
W anglii 30-40 funtów więc jeden pies :P
  • 0