Skocz do zawartości

Zdjęcie

Społeczna (nie)wrażliwość w grach

GamerGate rasa płeć

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
720 odpowiedzi na ten temat

#211 Schrodinger Napisany 21 czerwca 2018 - 09:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Ale Starh pierdoli, opiera kampanie o pocałunki? Tu chodziło bardziej o pokazanie dualizmu ludzkiej natury, o dwie strony Elie, delikatną dziewczynę przeżywającą pierwsze prawdziwe miłości, która musi walczyć o życie w brutalnym i obrzydliwym świecie, że nawet w takich warunkach jest miejsce na człowieczeństwo, na normalność. 

 

Ale Starh tego nie widzi bo widzi jedynie całujące się lezby! trochę smute... a w sumie nie, bo za FULL RETARDYZM jest tylko strzał w pysk, wyzwiska i nabijanie się, "wiecie co z nim zrobić, wszystko na mój koszt" ... ale w granicach rozsądku i tylko w wojnach


  • 6

#212 Nexus Napisany 21 czerwca 2018 - 09:55

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

A my mieliśmy bekę z tego że ktoś tam w juesej miał ból tyłka o brak czarnoskórych w Wieśku.  ;-)


  • 2

#213 bartezoo Napisany 21 czerwca 2018 - 10:00

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Na forum PE też takie akcje?


Niestety. Starh robi ctrl+c, ctrl+v.
  • 0

#214 Otacon Napisany 21 czerwca 2018 - 10:20

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Kończenie długoletniej miłości odbiją się na psychice patrz kobik czy teraz starth.
  • 0

#215 Spuczan Napisany 21 czerwca 2018 - 10:29

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:
Starh wyrasta na nową gwiazdę. Proponuję założyć temat "Okiem Starha" lub "Dlaczego wszyscy są przeciwko mnie?" i tam umieścić te ważne przemyślenia.

A tymczasem wróćmy do poważnych tematów i spróbujmy sobie wyjaśnić dlaczego Xbox One jest najlepszym wyborem w tej generacji.
  • 0

#216 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 10:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:

Nigdzie nie napisałem, że mam coś przeciwko takim relacją

I tu leży problem, panowie.


  • 0

#217 Holden Napisany 21 czerwca 2018 - 13:05

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
w grach chodzi o konflikt, a nie o wachanie potu (?) juz nie wazne czy hetero czy homo. Zreszta dziwi mnie, ze tacy hardkorowi gracze jak nyu bronia festiwalu qte, jakim jest last of us
  • 1

#218 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 13:28

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:

Ale czy ja wypowiadałem się o grze?  :olo: Ogólnie gameplay The Last of Us 2 nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, ale chyba nie o tym rozmawiamy?

 

Ja nie mam problemu z tym, że istnieją produkcje, które nie polegają na mocnym gierkowaniu, a na innych aspektach: imołszyns, narracja, dialogi. Mam problem z tym, że takie gierki sprzedają się lepiej, bo i dziewczyny się zainteresują, i ogólnie niegrający. Teraz tworzą giereczki dla wielu grup docelowych, tylko czemu ludzie nie widzą, że The Last of Us 1 ogólnie, no nie wiem, nie powinien robić takiego wrażenia, jaki w ludziach robi?

 

Rozumiem, że podoba się jako całość, ale poszczególne elementy... Jako skradanka jest dziwny, jako strzelanka nie istnieje, walki wręcz to QTE, łażenie i podziwianie fabuły jest nudne. Generalnie mam bardzo mieszane uczucia do tej gry i jak słyszę zewsząd idące głosy, że to najlepsza gra ever i najbardziej emocjonujące przeżycie w grach, to już wiem jaki to rodzaj gracza. Meczyk w FIFIE, Call of Duty na premierę, Bloodborne nie, bo trudne i dziwne, Nier to nie jego styl, w MGSV nie podoba mu się przypinanie baloników do czołgów, a Assassin's stał się nudny dopiero gdzieś po siódmej odsłonie, ale Far Cry'a i tak kupi, bo lubi polowanie.

 

No taki wygląd, nie kłamię.

 

A pokaz TLoU2? Ładna grafika i narracyjny gameplay, czego strasznie nie lubię. I ogólnie nie ma w tym gameplayu NIC, czego nie było w jedynce. Jak dla mnie, to skleili go na szybko pod prezentację, bo niewiele rzeczy mają zrobionych.

 

Wątki homo mi nie przeszkadzają, zresztą ja się dobrze bawiłem w Sense8, gdzie było tego mnóstwo. Nie jestem homoseksualistą, nie jestem homofobem, poprawność polityczną mam w dupie, ale tak, jestem za akceptacją albo generalnie posiadaniem tego w dupie, jaką ktoś ma orientację. Ale że ludzie zacofani i myślą, że to choroba albo dewiacja, to IMO warto ich oswajać dla dobra ludzi, którzy nie powinni czuć się inni.

 

Generalnie pocałunek Ellie z inną dziewczyną jest dla mnie naturalną konsekwencją wydarzeń z The Left Behind. + to co mówił Szrot, dualizm i kontrast. To, że wszyscy o tym gadają, i to co robi Starh, to jest po prostu niewykształcenie i generalnie ciemnogród. To ci sami ludzie, co myślą, że ludzie to nie zwierzęta, a szczepionki powodują autyzm, witamina C leczy raka, woda ma pamięć, zakwaszenie organizmu i tajemnicze toksyny, które konkretne soki usuwają.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 21 czerwca 2018 - 13:35

  • 4

#219 bartezoo Napisany 21 czerwca 2018 - 14:13

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Dobry foruming Nyjacz, szanuje.
  • 0

#220 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 14:16

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

To tylko zwykły anachronizm, przekłamaniem byłaby zmiana konkretnych wydarzeń historycznych, ale też jest to jak najbardziej dopuszczalne we wszelkich "historiach alternatywnych". Ale chujstwo? Skąd ten emocjonalny stosunek? Odbierają Ci coś Twojego? Obrażają? Kogo, choćby nawet ganiały tam cyberpsy jak w Wolfensteinie? To tylko głupia wojenka obcych nam ludzi sprzed stu lat. :dunno:

 

Twórcy gry mówią że robią „WWII with a twist”, a Stan uparcie twierdzi że to podręcznik do historii.

Zaczną od babek wszędzie, skończą na innych przekłamaniach. Mówienie że to WWII with the twist, to zwykłe pierdolenie aby sie usprawiedliwić ze swojego ogłupienia zachodnia ideologią wprowadzania wszędzie parytetów, bo póki co jedynym twistem są te babki.(z materiałów które widziałem) To nie Wolf gdzie cały setting był podejściem ala twist.

 

Tak Fingus przeszkadza mi to, bo skończy sie na twiście ala... Polska rozpoczęła wojnę i wybiła żydów. Nie lubię przekłamań historycznych w grach(w filmach czy książkach też), to że tobie to zwisa nie znaczy że mi musi. Potrafię zrozumieć ograniczenia związane z mechanika gry(patrz respawn), nie lubie jawnych kłamstw w tej materii.

 

 

Aha Homoseksualizm to dewiacja od zarania dziejów. Gdyby nie byłas dewiacja, powstawałby z tego dzieci. Takie są fakty. Nie przeszkadzają mi homosie jezeli siedza w domach a nie chodza na parady w strojach sado maso. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 czerwca 2018 - 14:18

  • 1

#221 Kaxi Napisany 21 czerwca 2018 - 14:21

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Kotaku ma ból dupala, że Cyberpunk nie porusza (przynajmniej zakłada, że nie porusza, bo w sumie nie wiadomo, ale pianę bić można) wątków, które autorka chciałaby, żeby poruszał:

 

https://kotaku.com/c...cold-1826992634

 

Rety, skąd się tacy ludzie biorą. 


  • 0

#222 Schrodinger Napisany 21 czerwca 2018 - 14:23

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Aha Homoseksualizm to dewiacja od zarania dziejów. Gdyby nie byłas dewiacja, powstawałby z tego dzieci. Takie są fakty.


Rozumowanie na poziomie Kaliego. Masturbacja też jest dewiacją, rozumiem że gardzisz i nigdy nie stosowałeś.
  • 0

#223 vagrant3 Napisany 21 czerwca 2018 - 14:24

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
tę piękną scenkę poniżej starh przeciez wrzucił do tematu o szmaciance:


to jak to w końcu jest? mnie się akurat scenka z the last of us 2 nie podoba dlatego, że te dziewczyny są zwyczajnie brzydkie. lubię popatrzeć na ładne lezby.
  • 1

#224 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 14:24

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

Aha Homoseksualizm to dewiacja od zarania dziejów. Gdyby nie byłas dewiacja, powstawałby z tego dzieci. Takie są fakty.


Rozumowanie na poziomie Kaliego. Masturbacja też jest dewiacją, rozumiem że gardzisz i nigdy nie stosowałeś.

 

Oczywiście że masturbacja to dewiacja i gardzę jak robią to ludzie publicznie. Naucz się czytać Szrot. 


  • 0

#225 lukaszSA Napisany 21 czerwca 2018 - 14:24

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Seks analny to też dewiacja. I to nawet medycznie niewskazana. 

 

A popularna zarówno wśród homo jak i hetero


  • 0

#226 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 14:24

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:

Dewiacja seksualna, czyli inaczej parafilia seksualna to stan, w którym dotknięta nim osoba stymuluje się seksualnie w taki sposób, że medycznie lub społecznie krzywdzi siebie bądź innych. Do dewiacji seksualnych należą np. ekshibicjonizm, sadyzm, masochizm, pedofilia, zoofilia i inne. Wszystkie one mają powyższy charakter. Homoseksualizm natomiast nie – jest normalną orientacją seksualną, tak samo jak bi- i heteroseksualizm. Faktem jest z kolei to, że homoseksualista, tak samo jak bi- i heteroseksualista, może być dewiantem, np. gej może być jednocześnie ekshibicjonistą, tak samo jak mężczyzna heteroseksualny. Orientacja seksualna jest po prostu niezależna od dewiacji seksualnych – nie występuje tu żadna zależność.

 

https://www.totylkot...eksualizmu.html

 

 

Brawo, Stan, potwierdzasz to, o czym pisałem.


  • 0

#227 Schrodinger Napisany 21 czerwca 2018 - 14:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Prawactwo na tym forumku ma ciężko :(
  • 0

#228 fingus Napisany 21 czerwca 2018 - 14:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
To biadolenie pewnie nawet ma sens, jeśli wierzy się w globalny spisek wymierzony przeciw Mesjaszowi Narodów i że twórcy jakiejś giereczki video dla dzieci specjalnie wprowadzają kobiecą postać, aby poruszyć lawinę która doprowadzi do obarczenia Polski winą za holokaust. A nie przeszkadza Ci, że Wiedźmin dokłada do tego cegiełkę? A nawet sam Sapkowski w swojej prozie. Wiesz jak to jest - wprowadza się w literaturze silne postaci wyzwolonych i niezależnych czarodziejek (a jak wszyscy wiemy byli tylko Galdalf, Saruman i Merlin), a chwilę potem legalizuje związki homo i sprowadza uchodźców.
  • 4

#229 Schrodinger Napisany 21 czerwca 2018 - 14:35

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Oooo Abstrakcyjny Fingus wrócił :doge:
  • 0

#230 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 14:35

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Nyjacz wrzucasz link to jakieś stronki z dupy i mam jej wierzyć? Na jakiej podstawie, bo ty tak mówisz? OLO nad OLO. 

 

Dla mnie to dewiacja i tyle. NIe przeszkadza mi ona, dopóty nie muszę jej oglądać. Dla was może nią nie być.

 

@ Fingus - Pierdol się. Jak zwykle tylko twoje zdanie jest ok, jak ktoś ma inne to próbujesz je ubrać w ramy abstrakcji, odnosisz sie do przykładów z dupy mieszając z czymś kompletnie innym. Jak teraz z Wiedźminem. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 czerwca 2018 - 14:40

  • 1

#231 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 14:39

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:

Nyjacz wrzucasz link to jakieś stronki z dupy i mam jej wierzyć? Na jakiej podstawie, bo ty tak mówisz? OLO nad OLO. 

 

Dla mnie to dewiacja i tyle. NIe przeszkadza mi ona, dopóty nie muszę jej oglądać. 

Prowadzi ją wiarygodny i myślący student medycyny i zanim coś napisze, robi odpowiednio długi research. Ale jak sam piszesz - dla Ciebie to dewiacja i tyle, a więc kierujesz się światopoglądem, nie stanem nauki na dzień dzisiejszy, także dyskusja z Tobą jest bezsensowna.


  • 0

#232 xell Napisany 21 czerwca 2018 - 14:40

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Kotaku ma ból dupala, że Cyberpunk nie porusza (przynajmniej zakłada, że nie porusza, bo w sumie nie wiadomo, ale pianę bić można) wątków, które autorka chciałaby, żeby poruszał:
 
https://kotaku.com/c...cold-1826992634
 
Rety, skąd się tacy ludzie biorą.

It reminded me, unfortunately, of Altered Carbon, a Netflix series that looks cool and has a great premise, but is shallow as a puddle, uninterested in delving below the surface of the cyberpunk aesthetic to actually say much beyond “rich people are bad.” (It’s also very fond of showing mutilated young women).

Oglądam właśnie ten serial i okaleczonych mężczyzn w różnym wieku jest o wiele więcej. Cierpiący mężczyzna dla wojującej feministki jest oczywiście kompletnie niewidoczny. :nie:


  • 0

#233 Shinigami Napisany 21 czerwca 2018 - 14:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

W sumie nie napisała tam nic złego. Ot, że było demo i wszystko, co zobaczyła było bardzo cyperpankowo generyczne, że nic jej nie zaskoczyło i nie starało się iść naprzeciw schematom, jak Wiedźmin.


  • 1

#234 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 14:47

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:

Dla mnie to dewiacja i tyle. NIe przeszkadza mi ona, dopóty nie muszę jej oglądać. Dla was może nią nie być.

Jeśli według wszelkich dowodów naukowych woda jest mokra, dla nas jest mokra, a dla Ciebie nie, bo rozumiesz "mokry" jako "suchy i piaskowy, trochę drapiący i nieco ciepły, choć nie do końca", to zastanów się, z kim dyskusja nie ma sensu  :lol2:


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 21 czerwca 2018 - 14:48

  • 0

#235 fingus Napisany 21 czerwca 2018 - 14:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Kotaku ma ból dupala, że Cyberpunk nie porusza (przynajmniej zakłada, że nie porusza, bo w sumie nie wiadomo, ale pianę bić można) wątków, które autorka chciałaby, żeby poruszał:
 
https://kotaku.com/c...cold-1826992634
 
Rety, skąd się tacy ludzie biorą.

Hę? Ale o co chodzi? Czepiasz się że za wcześnie snuje swoje rozważania skoro widziała tylko trailer? Ale wprost o tym pisze - narzeka na trailer, że nie pokazał nic z tego, za co kochała Witchera 3. Nie na grę. Czy może o to, czego oczekuje? Mnie wydaje się to dość sensowne - dojrzałego spojrzenia, śmiałej eksploracji gatunki i wychodzenia poza ramy, jak to miała w W3. Tu widzi generyczne (pardon my french) bawienie się w cyberzabójcę w neonowej przyszłości. Gdyby faktycznie taki miał być efekt finalny, to pewnie większość wieszałaby na grze psy (chyba że gunplay okazałby się dobry).

edit:
O, Szini napisał szybciej to o co mi chodziło. Dem mu plusa.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 21 czerwca 2018 - 14:50

  • 0

#236 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 14:51

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

Nyjacz wrzucasz link to jakieś stronki z dupy i mam jej wierzyć? Na jakiej podstawie, bo ty tak mówisz? OLO nad OLO. 

 

Dla mnie to dewiacja i tyle. NIe przeszkadza mi ona, dopóty nie muszę jej oglądać. 

Prowadzi ją wiarygodny i myślący student medycyny i zanim coś napisze, robi odpowiednio długi research. Ale jak sam piszesz - dla Ciebie to dewiacja i tyle, a więc kierujesz się światopoglądem, nie stanem nauki na dzień dzisiejszy, także dyskusja z Tobą jest bezsensowna.

 

Na jakiej podstawie? na jakiej podstawie twierdzisz ze on tez nie kieruje sie światopoglądem? Znasz go?

 

Dodam, że tak, mam taki światopogląd i nie zmienią go dysertacje wszelakie. Nie muszę o tym dyskutować nie każe wam waszego poglądu zmieniać, ale dodam że jakoś przypadkiem homoseksualizm przestał być dewiacja wraz ze wzrostem znaczenia(i możliwości nacisku) środowisk LGBT. Wy mówicie postęp naukowy, ja nie jestem przekonany. 

 

Aha Nyjacz, nie ma to jak mieszanie nauk ścisłych z naukami społecznymi(plus medycyna). W końcu można to przełożyć 1 do 1. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 czerwca 2018 - 14:55

  • 1

#237 fingus Napisany 21 czerwca 2018 - 14:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

mam taki światopogląd i nie zmienią go dysertacje wszelakie

"Tak uważam i nic tego nie zmieni", to dość wyraźna wskazówka że nie warto z kimś takim dyskutować. Liczyłem chociaż na stolik, kubek kawy i "change my mind". ;)
  • 0

#238 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 14:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:

 

 

Nyjacz wrzucasz link to jakieś stronki z dupy i mam jej wierzyć? Na jakiej podstawie, bo ty tak mówisz? OLO nad OLO. 

 

Dla mnie to dewiacja i tyle. NIe przeszkadza mi ona, dopóty nie muszę jej oglądać. 

Prowadzi ją wiarygodny i myślący student medycyny i zanim coś napisze, robi odpowiednio długi research. Ale jak sam piszesz - dla Ciebie to dewiacja i tyle, a więc kierujesz się światopoglądem, nie stanem nauki na dzień dzisiejszy, także dyskusja z Tobą jest bezsensowna.

 

Na jakiej podstawie? na jakiej podstawie twierdzisz ze on tez nie kieruje sie światopoglądem? Znasz go?

 

Dodam, że tak, mam taki światopogląd i nie zmienią go dysertacje wszelakie. Nie muszę o tym dyskutować nie każe wam waszego poglądu zmieniać, ale dodam że jakoś przypadkiem homoseksualizm przestał być dewiacja wraz ze wzrostem znaczenia(i możliwości nacisku) środowisk LGBT. Wy mówicie postęp naukowy, ja nie jestem przekonany. 

 

 

 

Jest to tylko częściowo prawdą. Kiedy zbadano i porównano zdrowych homoseksualistów do zdrowych heteroseksualistów (badanie robiono na mężczyznach) zauważono, że nie ma między nimi różnic. Wcześniej porównywano więźniów o skłonnościach homoseksualnych, do zdrowych heteroseksualistów – trudno więc wyciągać z tego logiczne wnioski. To i dalsze badania dały powód zarządowi Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (APA) do wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób. Decydował tylko zarząd, mała grupa naukowców-ekspertów. 
 
Tak się jednak złożyło, że niektórzy członkowie APA byli przeciwni takiemu postanowieniu i zorganizowali kampanię, a następnie wymusili przeprowadzenie referendum w organizacji. Zliczając głosy wszystkich członków, tu także okazało się, że w dużej przewadze psychiatrzy są za wykreśleniem homoseksualizmu z listy chorób. Tak więc wynik referendum de facto nie zmienił decyzji zarządu, opartej o badania naukowe. Nie można zatem powiedzieć, że homoseksualizm wykreślono z listy chorób na zasadzie głosowania. Samo usunięcie homoseksualizmu z listy chorób przez APA miało miejsce 1973 roku (WHO zrobiła to w 1990). Co do nacisków działaczy homoseksualnych, prawdą jest, że takowe miały miejsce. Zastanawiam się tylko czy krytykowanie tego nie byłoby tym samym, co wypominanie kobietom protestów, jakie przeprowadzały na rzecz równouprawnienia.
 
 Homoseksualizm to choroba
Jest to nieprawda, powtarzana często przez osoby, które ideologizują naukę. Homoseksualizm nie jest zaburzeniem z bardzo prostej przyczyny – nie powoduje psychopatologii, czyli zaburzeń psychicznych. Kiedy homoseksualizm uznano w XX wieku za chorobę, badania na ten temat były przeprowadzane wyłącznie na więźniach, którzy wykazywali tzw. homoseksualizm zastępczy. Stąd na długie lata zapanował błędny wniosek, że homoseksualizm to choroba. Dopiero gdy wykonano badania, w których porównywano zdrowych homoseksualistów z środowiska poza więziennego do zdrowych heteroseksualistów funkcjonujących normalnie w społeczeństwie zauważono, że nie ma między nimi istotnych różnic i że psychopatologii homoseksualizmowi przypisywać nie wolno.
A jest wiarygodny, bo wszystko, co pisze, da się znaleźć i potwierdzić, nie wymyśla bzdur jak Ty. Cierpisz chyba na zespół Dunninga-Krugera. Nie znasz pojęć naukowych, ale tworzysz swoje definicje słów uważając, że masz rację. To jest właśnie światopogląd. Ale niszczy go nauka.
 
A, i jeszcze jedno:
 

Bocklandt, Sven, et al. "Extreme skewing of X chromosome inactivation in mothers of homosexual men." Human Genetics 118.6 (2006): 691-694.
Habr-Alencar, Soraya F., et al. "The effect of hetero-and homosexual experience and long-term treatment with fluoxetine on homosexual behavior in male rats." Psychopharmacology 189.3 (2006): 269-275.
Allen, Laura S., and Roger A. Gorski. "Sexual orientation and the size of the anterior commissure in the human brain." Proceedings of the National Academy of Sciences (1992): 7199-7202.
Burri, Andrea, Tim Spector, and Qazi Rahman. "Common Genetic Factors among Sexual Orientation, Gender Nonconformity, and Number of Sex Partners in Female Twins: Implications for the Evolution of Homosexuality." The journal of sexual medicine (2015): 1004-1011.
Cantor, James M. "Is homosexuality a paraphilia? The evidence for and against." Archives of Sexual Behavior (2012): 237-247.
Hieronim Bartel. Embriologia. Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Warszawa 2012.
Hoskins, Jessica L., Michael G. Ritchie, and Nathan W. Bailey. "A test of genetic models for the evolutionary maintenance of same-sex sexual behaviour." Proceedings of the Royal Society of London B: Biological Sciences (2015): 20150429.
Joel, Daphna, et al. "Sex beyond the genitalia: The human brain mosaic."Proceedings of the National Academy of Sciences (2015): 15468-15473.
Kinnunen, Leann H., et al. "Differential brain activation in exclusively homosexual and heterosexual men produced by the selective serotonin reuptake inhibitor, fluoxetine." Brain research (2004): 251-254.
Manning WD, Fettro MN, Lamidi E. Child Well-Being in Same-Sex Parent Families: Review of Research Prepared for American Sociological Association Amicus Brief. Population Research and Policy Review. 33 (4), s. 485, 502, 2014.
Miller, Edward M. "Homosexuality, birth order, and evolution: Toward an equilibrium reproductive economics of homosexuality." Archives of sexual behavior 29.1 (2000): 1-34.
Moore MR, Stambolis-Ruhstorfer M. LGBT Sexuality and Families at the Start of the Twenty-First Century. Annual Review of Sociology. 39, s. 491507, 2013.
Napolitano, Lisa M., and Laurie Tompkins. "Neural control of homosexual courtship in Drosophila melanogaster." Journal of neurogenetics (1989): 87-94.
Patterson CJ. Children of Lesbian and Gay Parents: Psychology, Law, and Policy. American Psychologist. 64 (8), s. 72736, 2009.
Perrin EC, Siegel BS; Committee on Psychosocial Aspects of Child and Family. Promoting the Well-Being of Children Whose Parents Are Gay or Lesbian. Pediatrics. 131 (4), s. e1374 83, 2013.
Regnerus, Mark. "How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study."Social Science Research 41.4 (2012): 752-770.
Rice, William R., Urban Friberg, and Sergey Gavrilets. "Homosexuality as a consequence of epigenetically canalized sexual development." The Quarterly review of biology 87.4 (2012): 343-368.
Rice, William R., Urban Friberg, and Sergey Gavrilets. "Homosexuality via canalized sexual development: a testing protocol for a new epigenetic model." Bioessays 35.9 (2013): 764-770.
Swaab, Dick F., and Michel A. Hofman. "An enlarged suprachiasmatic nucleus in homosexual men." Brain research (1990): 141-148.
http://www.primates....nobosexsoc.html
 
www.sfgate.com/news/article/Central-Park-Zoo-s-gay-penguins-ignite-debate-2825165.php

Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 21 czerwca 2018 - 15:00

  • 0

#239 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 14:59

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

mam taki światopogląd i nie zmienią go dysertacje wszelakie

"Tak uważam i nic tego nie zmieni", to dość wyraźna wskazówka że nie warto z kimś takim dyskutować. Liczyłem chociaż na stolik, kubek kawy i "change my mind". ;)

 

Nigdzie nie twierdzę że warto ze mną o tym dyskutować. To wy ciągle próbujecie mnie przekonać do swoich racji, ja was do swoich nie próbowałem ani razu.

 

No w tym akurat aspekcie.

 

Change my mind możemy w aspekcie przekłamań historycznych, ale tutaj polegniesz, szczególnie jak będziesz wyjeżdżał z psotami takimi jak ten z czarodziejkami, wiedźminem itp. 

 

@Nyjacz -Nie mam zespołu Dunninga Kruger, bo nigdzie nie napisałem że mam wszelakie dowody na to i znam sie na tym aspekcie jak nikt inny, tylko że uważam jak uważam, za to ty możesz go mieć, bo uważasz sie za eksperta bo przeczytałeś jedna stronę w necie na ten tematu ciągle narzucasz mi że ja wam cokolwiek narzucałem, ze tak jest i każdy musi myśleć tak jak ja, gdy to ty tak robisz... zdecydowanie masz zespół Dunninga Krugera. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 czerwca 2018 - 15:04

  • 0

#240 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 15:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:

Change my mind możemy w aspekcie przekłamań historycznych, ale tutaj polegniesz, szczególnie jak będziesz wyjeżdżał z psotami takimi jak ten z czarodziejkami, wiedźminem itp. 

A jak wyjedziemy z tym?

 

Bocklandt, Sven, et al. "Extreme skewing of X chromosome inactivation in mothers of homosexual men." Human Genetics 118.6 (2006): 691-694.
Habr-Alencar, Soraya F., et al. "The effect of hetero-and homosexual experience and long-term treatment with fluoxetine on homosexual behavior in male rats." Psychopharmacology 189.3 (2006): 269-275.
Allen, Laura S., and Roger A. Gorski. "Sexual orientation and the size of the anterior commissure in the human brain." Proceedings of the National Academy of Sciences (1992): 7199-7202.
Burri, Andrea, Tim Spector, and Qazi Rahman. "Common Genetic Factors among Sexual Orientation, Gender Nonconformity, and Number of Sex Partners in Female Twins: Implications for the Evolution of Homosexuality." The journal of sexual medicine (2015): 1004-1011.
Cantor, James M. "Is homosexuality a paraphilia? The evidence for and against." Archives of Sexual Behavior (2012): 237-247.
Hieronim Bartel. Embriologia. Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Warszawa 2012.
Hoskins, Jessica L., Michael G. Ritchie, and Nathan W. Bailey. "A test of genetic models for the evolutionary maintenance of same-sex sexual behaviour." Proceedings of the Royal Society of London B: Biological Sciences (2015): 20150429.
Joel, Daphna, et al. "Sex beyond the genitalia: The human brain mosaic."Proceedings of the National Academy of Sciences (2015): 15468-15473.
Kinnunen, Leann H., et al. "Differential brain activation in exclusively homosexual and heterosexual men produced by the selective serotonin reuptake inhibitor, fluoxetine." Brain research (2004): 251-254.
Manning WD, Fettro MN, Lamidi E. Child Well-Being in Same-Sex Parent Families: Review of Research Prepared for American Sociological Association Amicus Brief. Population Research and Policy Review. 33 (4), s. 485, 502, 2014.
Miller, Edward M. "Homosexuality, birth order, and evolution: Toward an equilibrium reproductive economics of homosexuality." Archives of sexual behavior 29.1 (2000): 1-34.
Moore MR, Stambolis-Ruhstorfer M. LGBT Sexuality and Families at the Start of the Twenty-First Century. Annual Review of Sociology. 39, s. 491507, 2013.
Napolitano, Lisa M., and Laurie Tompkins. "Neural control of homosexual courtship in Drosophila melanogaster." Journal of neurogenetics (1989): 87-94.
Patterson CJ. Children of Lesbian and Gay Parents: Psychology, Law, and Policy. American Psychologist. 64 (8), s. 72736, 2009.
Perrin EC, Siegel BS; Committee on Psychosocial Aspects of Child and Family. Promoting the Well-Being of Children Whose Parents Are Gay or Lesbian. Pediatrics. 131 (4), s. e1374 83, 2013.
Regnerus, Mark. "How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study."Social Science Research 41.4 (2012): 752-770.
Rice, William R., Urban Friberg, and Sergey Gavrilets. "Homosexuality as a consequence of epigenetically canalized sexual development." The Quarterly review of biology 87.4 (2012): 343-368.
Rice, William R., Urban Friberg, and Sergey Gavrilets. "Homosexuality via canalized sexual development: a testing protocol for a new epigenetic model." Bioessays 35.9 (2013): 764-770.
Swaab, Dick F., and Michel A. Hofman. "An enlarged suprachiasmatic nucleus in homosexual men." Brain research (1990): 141-148.
http://www.primates....nobosexsoc.html
 
www.sfgate.com/news/article/Central-Park-Zoo-s-gay-penguins-ignite-debate-2825165.php
 
A skoro nie uważasz, że warto z Tobą dyskutować, to nie włączaj się w dyskusje, bo ludzie tracą przez Ciebie czas  :u2: 

  • 0