Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rive

Two Tribes Switch PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 05 czerwca 2015 - 17:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
potencjalny szuterowy kraszer.
nawet na WiiU wyjdzie.
premiera 25 lipca.
 

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 14:14

  • 1

#2 Ryan Napisany 05 czerwca 2015 - 17:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Mało czytelne, piec. :cf:
  • 0

#3 nole Napisany 03 grudnia 2015 - 21:05

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:
Trzyosobowy team developerski Two Tribes poinformował, że gra niestety wylatuje na niesprecyzowany 2016 rok.
 

Since moving to a three man team early last year we had to rediscover how to handle things with less man-power. This means a lot of tasks have to be handled sequentially, instead of spread throughout the team. If we need a new trailer, the level designs stall for two weeks. If we decide to attend PAX or EGX with a booth, the entire project is paused for several weeks.

It’s frustrating, especially since it means we can’t let you play the final game yet, but it’s our current reality and we are adamant to make RIVE the absolute best game we’ve ever created.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 03 grudnia 2015 - 21:07

  • 0

#4 ACZ Napisany 28 lipca 2016 - 19:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:


  • 0

#5 Tawotnica Napisany 29 marca 2020 - 17:13

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
vu9UkdI.jpg

Petarda. Szkoda, że tak mało ludzi grało (+szkoda, że to ostatnia gra Two Tribes), bo to wyborny twin stick shooter.

Patent z tachikomą od razu mnie kupił. ZL się używa do skakania, ZR do odpalania broni specjalnej, ABXY służą jedynie do zmiany danego specjala. Tempo Rive jest karkołomne. :banderas: Wszystko zapierdziela tak szybko, że czasem nie ma jak zebrać HP czy pieniążków. Lasery, piły mechaniczne, lawa, wszystko co groźne jest w tej grze i zabija prędzej niż jesteście w stanie wymówić nazwę gry.

Mimo sporej ilości kill roomów i niewielkiej różnorodności przeciwników (tak ca. 5-6 na krzyż) Rive się nie nudzi, przede wszystkim przez to, że platformowo jest kapitalnie ogarnięte. Pola grawitacyjne czy woda, powodujące płynne przejście z trybu chodzonego w latający. Hackowanie dronów, żeby mieć przy sobie apteczkę czy drugie działo. Co chwila zmieniające się miejscówki, każda stanowiąca wyzwanie dla refleksu i kciuków. Często znajdowałem się w sytuacji, gdzie w pocie czoła powtarzałem double jumpy, żeby tylko jakoś odgonić krążących dookoła samonaprowadzazjących się nan mnie wrogów, jednocześnie wyczuwając moment w którym mogę odpalić rakiety, żeby zniszczyć większego mobka.

Rive jest mega intensywną gierką, dokładnie czegoś takiego potrzebowałem na odmulenie się od klepania żelków. Mechanicznie pierwsza klasa, ale dookoła trochę kuleje. Szczególnie główny bohater jest strasznie irytujący. Jakiś redneck, który nieudolnie wciska odwołania do innych gier i próbuje przełamać 4-ścianę, a jego gadanie podczas leveli tylko burzy koncentrację.

Nie grałem w tryb dla dwóch graczy, ale po przejściu solo nie wyobrażam sobie, żeby to mogło dobrze działać (jeden chodzi, drugi strzela). To nie Affordable Space Adventure tylko srogi shoot 'em up, więc koordynacja przynajmniej bliźniaków byłaby wymagana :olo:

Anyway, polecam jak znajdziecie na jakiejś promce. Ukryta perełka nawet w swoim gatunku, dla samego sterowania robocikiem-pająkiem warto. Jedynie Matterfall od Housemarque mi się podobnie kojarzył, gdzie Rive jest bardziej shooterem jednak niż platformówką 2D.
  • 2

#6 Tawotnica Napisany 09 sierpnia 2020 - 06:50

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

Anyway, polecam jak znajdziecie na jakiejś promce.


https://www.nintendo...on-1025152.html

jest znowu za 6zł na eshopie, może kogoś.
  • 1

#7 Danteusz Napisany 09 sierpnia 2020 - 07:00

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Chyba mnie stać, wezmę sobie
  • 0



Inne z tagami: