Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metroid Prime: Federation Force / Blast Ball

Nintendo3DS shooter 4vs4

• Zaloguj się by odpowiedzieć
101 odpowiedzi na ten temat

#61 Kradziej Napisany 23 czerwiec 2015 - 21:06

Kradziej

Hot Kradziej

• Forumowicze
  • 15859 Postów:

Ta petycja jest żenująca i obrzydliwa, a każdy kto ja podpisał jest zerem

nie byłbym aż tak ostry w ocenie. to jakaś forma komunikacji społeczności z developerami.

No hiperbolizuję, to prawda. Ale dla mnie nie jest to w żaden sposób akcpetowalny sposób komunikacji. Szczególnie że ostatnio byli krytycy których wyzywano od Jacków Thompsonów za to, że pozwolili sobie zadać pytania na temat przemocy w grach albo podejścia wielu gier do kobiet. A tu proszę bardzo, gracze którzy (i tu oczywiście wchodzę w moje prywatne fiksacje itd.) drą mordę o ethics in games journalism sami chcą zabić projekt który nikogo nie krzywdzi. To gdzie ta cenzura jest i czym to się różni od komentarzy krytyków?

wcale nie oznacza, że "ileś lat" pójdzie w kubeł ani że kogoś "z pracy zwolnią". zwłaszcza te "ileś lat" to nie wiem skąd wziąłeś.

Specjalnie spojrzałem na treść tej petycji i jest tam napisane nie "zmieńcie nazwę!", tylko "wywalcie to do kosza, zatrzymajcie produkcję!" Pierwsze rozkminy nad grą zaczęły się jeszcze jakoś w okolicach okresu kiedy Luigi's Mansion 2 (od tego samego dewelopera) wchodziło w produkcję. No i z wywiadów wynika, że gra jest już naprawdę w bardzo dobrym stanie pod względem produkcji, a gry nie powstają w pół roku, nie? Nawet jeśli to handheldowa pozycja.

to też Twoim zdaniem dobrze jak firma, która bądź co bądź żyje ze sprzedaży czegośtam, w ogóle nie słucha potencjalnych klientów?
nie wiem w jakiej szkole biznesu takie reguły obowiązują, ale to raczej nietypowe.

nawiasem mówiąc, ostatnimi czasy sprawdza się coraz gorzej.

Czy Nintendo w tej chwili wydaje się ogarniać? Zdecydowanie nie. Czy to jest sposób w którym powinniśmy ich o tym informować? IMO też nie.

Wewnętrznie w firmie ewidentnie coś się dzieje - NX, o którym Reggie mówił, że więcej dowiemy się za rok.

ale dla kradzieja jesteś śmieciem bo podpisałeś petycje o kasacje gierki!

Oczywiście, że śmieciem nie jest. Raz, że nie podpisał, dwa, że hiperbolizowałem, trzy: łatwo jest hejtować grupę osób, ale nienawidzenie wszystkich jednego po drugim to za dużo roboty ;)
  • 0

#62 fingus Napisany 23 czerwiec 2015 - 23:04

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 34776 Postów:
Aż mi się troszeczkę głupio zrobiło, że tak brzydko olałem Splatoona. :cry: Powinienem był wiedzieć, że kupować to, na co ma się ochotę, to można na innych platformach. A na Nintendo bierze się to, co da Nintendo. Bo jak nie, to umrze i już więcej nie będzie gier. Nigdy. Choć z drugiej strony, kto wie, czy te kłopoty Microsoftu z xone nie wzięły się stąd, że nie chciałem kupować forzy na x360. Ciekawe jak bardzo zabolało Sonych, gdy nie kupiłem the ordera i killzone'a.

Muszę jednak powiedzieć, że nie bardzo mi się podoba takie szastanie marką i firmowanie szyldem metroida giereczki, która nie wygląda by cokolwiek miała wspólnego z poprzedniczkami. Zdecydowanie bardziej bym wolał, aby metroidy jakoś trzymały się jednego gatunku, a nie pleniły jakieś metroidowe pinballe, metroidowe szczelanki pvp, metroidowe rugby czy może jeszcze metroidowe match-3. Choć z drugiej strony nie mam nic przeciw tym puzzelkom z trzema Linkami, które niedawno zapowiedziano. :olo: Jestem ciekaw, czy w dawnych czasach bardzo bolały tyłki ówczesnych nintendofilów, gdy Starfox okazał się być action-adventurą, a nie kosmiczną strzelanką. ;)
  • 0

#63 nole Napisany 26 czerwiec 2015 - 01:25

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4812 Postów:

Never gets old...

• 1

#64 Kradziej Napisany 26 czerwiec 2015 - 14:10

Kradziej

Hot Kradziej

• Forumowicze
  • 15859 Postów:
"All those who thinks"  :blah:
  • 0

#65 Hellmans Napisany 29 czerwiec 2015 - 22:15

Hellmans

• Forumowicze
  • 8940 Postów:

• 1

#66 Kaxi Napisany 19 lipiec 2015 - 10:51

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12620 Postów:

W samego FedForce nie grałem, ale Blast Ball absolutnie nie robi. Standy stały puste:

http://blognintendo....ime-blast-ball/

• 0

#67 lukaszSA Napisany 19 lipiec 2015 - 16:39

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

Oczywiście że stały puste. Przecież na tę imprezę nie zaproszono plejslejów, którzy to się jarają jakimiś kosmicznymi piłkami :olo:

• 0

#68 burnstein Napisany 20 lipiec 2015 - 09:03

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 44292 Postów:

Mówisz o tej darmowej grze z plusa nie marnującej porządnego ip? :cf:

• 0

#69 nole Napisany 16 listopad 2015 - 14:55

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4812 Postów:

Zauważyliście, że nawet słowem się nie zająkneli o tym krapie na ostatnim direkcie? :cf:  Może jednak skasowali...

W każdym razie przypominam, że każdy z Was może przysłużyć się sprawie i storpedować plany powstania tej plamy na honorze wielkiego Metroid Prime'a!  :king:

https://www.change.o...ederation-force

• 0

#70 Kaxi Napisany 16 listopad 2015 - 16:44

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 12620 Postów:

Myślę, że prędzej ostro redesignują, Może zrezygnują z Blast Ball bo bardzo słabe było.

• 0

#71 nole Napisany 04 marzec 2016 - 13:43

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4812 Postów:
Widzę, że nikt się nie odważył skomentować directa i wrzucić trailera :razz:, więc może ja. Z góry przepraszam. :dunno: 

Doskonale wiedzieli, że sytuację trzeba jakoś ratować no i wyszedł smutny pan producent... Od zawsze sobie wyobrażałeś potyczki piratów z żołnierzami, serio? Od 2009 roku marnowaliście czas i to robiliście na DSa?? I zaczeliście potem OD NOWA na mocarnego new 3DSa??? JEZUS MARIA! :bash: 

Oczywiście momentalnie ponad 80 tysięcy na NIE i w ogóle zablokowali możliwość dislike'owania. :lol:  :rotfl:  :clown: 

No cóż, dla odzyskania spokoju i równowagi może tego sobie posłucham:

Ten post był edytowany przez nole dnia: 04 marzec 2016 - 13:49

• 0

#72 cybercotlet Napisany 04 marzec 2016 - 14:27

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 6890 Postów:

Patrząc na najnowszy trailer największy problem tej gierki leży w tym, że ma w nazwie słowo Metroid. Po za tym zapowiada się na przyzwoitą giereczkę na coopa. Oczywiście z powodu nazwy Metroid w tytule należy tę grę hejtować :sir:

• 0

#73 lukaszSA Napisany 28 marzec 2016 - 12:08

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

Jak tam ekipa Tri Force Heroes? Konsole rozgrzane?

• 0

#74 Tawotnica Napisany 28 marzec 2016 - 12:49

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12226 Postów:

Nope. To nawet bez nazwy Metroid nie sprawia zbyt dobrego wrażenia. To już multi w Kid Icarus lepiej wyglądało. 

• 0

#75 fingus Napisany 28 marzec 2016 - 16:20

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 34776 Postów:

A więc to jest właśnie spełnienie oryginalnej wizji twórców metroida, której wcześniej nie byli w stanie zrealizować z powodu ograniczeń technicznych ówczesnych konsol i dlatego poprzednie metroidy wyglądały tak jak wyglądały, ale teraz oto nadchodzi ten prawdziwy metroid, dokładnie taki jaki miał być i jaki był, tylko nikt tego nie dostrzegał?

wnkPMt9.jpg

• 1

#76 lukaszSA Napisany 16 maj 2016 - 09:14

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

some_metroid_fanart_by_mishinsilo-d8xtgt

• 0

#77 lukaszSA Napisany 21 lipiec 2016 - 16:07

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

Już wiem, co będziemy robić w drodze do Katowic

Cn5bpOCUsAE4g2A.png

Już dostępne za darmo na eShopie!

• 0

#78 fingus Napisany 21 lipiec 2016 - 16:21

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 34776 Postów:
Lepsze niż Pokemon Go?
  • 0

#79 lukaszSA Napisany 21 lipiec 2016 - 16:29

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

Kółko i krzyżyk jest lepsze niż Pokemon Go

• 0

#80 Ryan Napisany 19 sierpień 2016 - 16:05

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32412 Postów:
OMFG, ale to Blast Ball jest frustrujące. T_T
  • 0

#81 lukaszSA Napisany 19 sierpień 2016 - 16:10

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

Jak ja grałem to wygrałem kilka meczy i nawet parę goli strzeliłem :ftopa:

Ale palce męczy to strasznie :uff:

• 0

#82 Ryan Napisany 19 sierpień 2016 - 16:17

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32412 Postów:
Palce - sralce. Sterowanie to k**wa a zasady gry to ch*j.
  • 0

#83 lukaszSA Napisany 19 sierpień 2016 - 16:19

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

Przecież to bazuje na piłce nożnej. Spodziewałeś się ciekawego i uczciwego sportu?

• 0

#84 Ryan Napisany 19 sierpień 2016 - 16:22

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32412 Postów:
W szmaciance nie zabija Cię piłka.
  • 0

#85 cybercotlet Napisany 19 sierpień 2016 - 19:01

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 6890 Postów:
Coś czuję że Lukasz namówi mnie i tawota na tego raka
  • 0

#86 lukaszSA Napisany 19 sierpień 2016 - 23:33

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 23140 Postów:

Aż tak dobrze Nintendo nie płaci :ftopa:

• 0

#87 Ryan Napisany 21 sierpień 2016 - 12:04

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32412 Postów:
Z ludźmi się gra o niebo przyjemniej, niż z botami. Ale to wciąż głupia gra. ;P
  • 0

#88 cybercotlet Napisany 21 sierpień 2016 - 21:15

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 6890 Postów:

Nam wystarczy to, że recenzje są GENERALNIE pozytywne!

• 0

#89 Tawotnica Napisany 21 sierpień 2016 - 21:56

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12226 Postów:

No ja jestem też pozytywnie zaskoczony. Wprawdzie zmniejszająca się bramka przeciwnika po golu jest głupia, doznawanie obrażeń po dostaniu piłką w łeb jest głupie, zadawanie śmiesznie małych obrażeń strzelając we wrogów jest głupie, ta mega odbijająca się kula jest bardzo głupia, odnawianie energii tylko na własnym polu jest głupie i ogólnie balans rozgrywki jest straszliwy (i głupi). Jednak fun ze strzelania do głupiej piłki był całkiem spory i podobały mi się opcje personalizacji mecha np. w serduszka.

Sterowanie z circle pad pro powinno być w miarę wygodne (sprawdzałem, jest wsparcie od początku, nie muszą łatać), chętnie zobaczę jakie to będzie miało przełożenie na misje.  

Tylko musimy znaleźć czwartego do dream teamu, bo Fed Force jest dla 4p, nie dla trójki jak TriForce Heroes. Ryan? :D 

• 0

#90 Ryan Napisany 22 sierpień 2016 - 10:22

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32412 Postów:

Nam wystarczy to, że recenzje są GENERALNIE pozytywne!

Nie, nie, Tawot mówił tak: gdyby nie patrzeć na te negatywne recenzje w których recenzenci nieobiektywnie krytykują grę, zostają pozytywne recenzje, w których gra oceniana jest pozytywnie. :cf:
  • 0

Inne z tagami: