Skocz do zawartości

Zdjęcie

Recore

Armature Studio XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
490 odpowiedzi na ten temat

#481 Rudolf Napisany 30 sierpnia 2017 - 12:52

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Ja

Spoiler


  • 0

#482 Pawlik Napisany 30 sierpnia 2017 - 12:58

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Ja już mam :olo:
  • 0

#483 Mateo Napisany 30 sierpnia 2017 - 13:00

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 119 Postów:
O wy! W weekend może skocze po tę prawilną wersje. :)
  • 0

#484 bartezoo Napisany 30 sierpnia 2017 - 13:32

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Prawilna wersja jest darmowa dla każego kto ma podstawową.


  • 0

#485 Godot Napisany 01 września 2017 - 16:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dodali do gamepassa. Spoko, darmowe 14 dni starczą, żeby zerknąć na tego crapa
  • 0

#486 gruby Napisany 05 listopada 2017 - 16:20

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Właśnie to robię (ściągnąłem MGSV, State of Dacay, Sunset i właśnie Recore). Odpaliłem na razie na jakiąś godzinkę, półtorej i musze powiedzieć, że po Odyssey i MGSV Recore rysuje mój ekran od tv swoją brzydotą. W sensie technicznym , bo artstyle bardzo fajny. Wydaje mi się, że framerate to zawsze <30 fps, aliasing jest zabójczy, ale ... gra się bardzo fajnie :) Pod względem nierównowagi gameplayu i grafy kojarzy mi się sytuacja z sin and punishment 2, gdzie gra była przebrzydka technicznie (choć w 60fps o ile dobrze pamiętam), ale grało się świetnie. Recore na razie nie daje takiego poziomu funu, ale już widzę, że jest to kandydat do ukończenia... :)


  • 0

#487 Mateo Napisany 05 listopada 2017 - 17:01

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 119 Postów:
Gdyby dali jeszcze z rok czasu devsowi na przygodę Joulee, to może ludzie pamiętaliby o ReCore. ;)
  • 0

#488 burnstein Napisany 06 listopada 2017 - 09:47

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

Ależ ludzie pamiętają, do dziś śmieją się z tego crapa.


  • 0

#489 BeSOS Napisany 06 listopada 2017 - 11:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Plus możesz być Mateo dumny bo przyczyniłeś się do tego stanu rzeczy.
  • 0

#490 Cola Napisany 20 listopada 2017 - 10:21

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Mi sie ReCore na razie bardzo podoba, swiat i roboty sa urocze, tak samo jak glowna bohaterka. Strzela sie spoko, technicznie glowy nie urywa, ale sa tez ladne momenty.
  • 0

#491 gruby Napisany 25 grudnia 2017 - 09:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Przeżywam klęskę urodzaju, kupiłem game passa za złotóweczkę :cebulaczek: i znowu pykam w Recore. Oj czuć momentami ducha metroidka prime. :) Szkoda, że gra nie dostała ewidentnie budżetu na jaki zasługiwała, bo momentami jest mocno budżetowo, animacje Joules są kanciaste, framerate spada do jakiś 20 fpsów... No bywa ciężko... Ale gameplay jest bardzo satysfakcjonujący, mnóstwo znajdziek wynagradza eksplorację, lekki crafting/rozwój postaci również pomaga wczuć się w klimat salvagingu, przetrasania piasków Far Eden w poszukiwaniu części - co kojarzy mi się na maksa z Force Awakens ;) . Scenografia jest świetna i nie opatrzona. Pierścienie Far Eden na horyzoncie, wszędzie pozostałości po nieudanej misji terraformingu - to wszystko jest niezwykle Primowe, chociaż cały czas w dobrym stylu, bez ordynarnej zrzynki. Bardzo podoba mi się, że gierka hołduje idei gameplay first - cut scenki są krótkie i treściwe, szybko pchają na przód fabułę, na pierwszym miejscu jest zawsze rozgrywka, żadnych badziewnych QTE. Bardzo staroszkolnie rozwiązanie, ale idealnie wpasowuje się w moje preferencje. 

 

Jestem jeszcze niedaleko w przygodzie Joules, podejrzewam że gdzieś w połowie może 1/3, i gram po dłuższej przerwie - mam wrażenie, że patch Definitive Edition wygładzin trochę niedoróbek. Graficzka momentami bardzo spoko (głównie przez projekty poziomów, bo technologicznie to szału nie ma). Chciałbym, żeby Micro zafundował nam Recore 2, który bazując na fundamencie jedyneczki dopasi wszystko co dobre. I porzuci Unity na rzecz jakiegoś lepzego silnika, bo mam wrażenie, że to on jest tu źródłem tępego framerate'u.

 

 


  • 1



Inne z tagami: