Skocz do zawartości

Dynasty Warriors: Gundam

Omega Force Bandai Namco PS3 PS2 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
146 odpowiedzi na ten temat

#31 Scorpio Napisany 23 lutego 2007 - 20:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

W Japonii nie ma 2mln konsol. Chcą sprzedać po dwie gry na konsolę? :lol:

Jeszcze byś się zdziwił :lol:

To tak jak u nas sprzedawać grę o Radiu Maryja (nie wiem ... tycoon jakiś) dla moherowców. Pójdzie po 10 sztuk nawet na konsolę :lol:
  • 0

#32 Gość__* Napisany 23 lutego 2007 - 20:53

Gość__*
  • Goście

W Japonii nie ma 2mln konsol. Chcą sprzedać po dwie gry na konsolę?

Znając manię Japońców na punkcie Gundama wiele osób kupi PS3 specjalnie dla tej gry :blah:
  • 0

#33 Danteusz Napisany 23 lutego 2007 - 22:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Dalej w newsie pisze że planują jednak milion na całym świecie.
  • 0

#34 xell Napisany 23 lutego 2007 - 22:39

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 334 Postów:

Dalej w newsie pisze że planują jednak milion na całym świecie.

Nie wiem, czy uczyli Cię tego w podstawówce, ale:
1+1=2
i nie ma od tego wyjątku. :hmmm:
  • 0

#35 Ryan Napisany 23 lutego 2007 - 22:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie bardzo czaję Twój komentarz, xelloss. Tytuł artykułu mówi 2mln, cytat też, później wspominają tylko, że autor cytatu wyparł sie po wszystkim 2mln i zaczął mówić o jednym. Nie ma w tym matematyki, jest tylko mataczenie (też zaczyna się na mat;)).
  • 0

#36 Danteusz Napisany 23 lutego 2007 - 22:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Nie wiem, czy uczyli Cię tego w podstawówce, ale to:
A Bandai Namco rep later lowered that forecast to one million worldwide sales.
znaczy że obniżyli przewidywania do jednego miliona
  • 0

#37 xell Napisany 23 lutego 2007 - 22:46

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 334 Postów:
Dotarłem tylko do tego zdania:
"We've made a fantastic game. Gundam Musou is the most ordered PlayStation 3 game, but it's just one tenth of the sales we're thinking of. For us, Bandai's Gundam is one million , and the Musou series is one million. We'd like to sell a total of two million copies."
;)

Jeszcze śmieszniejsze niż prognozy sprzedaży jest nazwanie gry drugą generacją gier na PS3. :cooo:
  • 0

#38 MonsieurWoland Napisany 10 maja 2007 - 12:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Musou pojawi się również na x360 click Jestem fanem Gundama, ale gra wygląda na taki crap, że nawet mi jest się z tego powodu ciężko cieszyć.
  • 0

#39 Scorpio Napisany 11 maja 2007 - 07:37

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Co do tej wiadomości nie jestem przekonany ... niby wszystko jest OK, ale nagle pod koniec pada, że zmieniają nazwę w USA na Dynasty Warriors: Gundam ... no i to trochę brzmi dziwnie :) Ale poszukam na innych stronach informacji. Jak coś, idzie do dział :D
  • 0

#40 logan Napisany 11 maja 2007 - 07:40

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
przeciez masz tam link do ign :D
  • 0

#41 Danteusz Napisany 11 maja 2007 - 09:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Zaktualizowałem nazwę tematu i zrobiłem "przenieść do dział" ;)
  • 0

#42 MonsieurWoland Napisany 12 lipca 2008 - 16:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Musou pojawi się również na x360 click Jestem fanem Gundama, ale gra wygląda na taki crap, że nawet mi jest się z tego powodu ciężko cieszyć.


OLO mimo wszystko jednak kupiłem ten produkt pare tygodni temu. Pisze tutaj, żeby rozwiać pewną wątpliowśc którą Shinigami zasiał na tym forum. Otóż Shini, za wikipedią, twierdził że tylko na PS2 występuje Musha Gundam jako postać bonusowa. Otóż nie!!!oneone!!11 Dzisiaj odblokował mi się ten mech. Po zaliczeniu całego official mode i original mode 13 postaciami (ostatnia był Bidan). W ten oto sposób zdemaskowałem matactwa naszego moderatora. Zostały mi w tej grze jeszcze 4 postacie w Original mode i zestrzelenie kolejnych 50 tys mechów. Wtedy zdobede pierwszego w Polsce calka w tej grze. Muhahahhahaha. Pewnie też ostatniego, ciężko będzie znaleźć w tym narodzie drugiego takiego zjebiszcza jak ja.
  • 0

#43 cwany-lis Napisany 12 lipca 2008 - 17:15

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
nie boj żaby, jak kupię x 360 to ta gra jest w moim top3 więc będzie nasz dwóch :lol: i co fajnie się gra ?
  • 0

#44 MonsieurWoland Napisany 12 lipca 2008 - 17:24

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Poprostu super. Mogę jednocześnie grać (wciskać x,x,y do oporu) i czytać posty na forum. Tak własnie teraz robie :tak: Bardziej intuicyjnego sterowania poprostu nie da sie zrobic.
  • 0

#45 cwany-lis Napisany 12 lipca 2008 - 17:27

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
o coś takiego mi właśnie chodziło - połączenie casual gamingu i zaje*iście wielkich robotów Gundam - na pewno zagram :tak:
  • 0

#46 MonsieurWoland Napisany 12 lipca 2008 - 17:29

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

o coś takiego mi właśnie chodziło - połączenie casual gamingu i zaje*iście wielkich robotów Gundam - na pewno zagram :tak:


No tak, tylko po 30h ( a czeka mnie pewnie jeszcze drugie tyle) gra może się trochę znudzić.

edit: O właśnie Heero padł.
  • 0

#47 cwany-lis Napisany 12 lipca 2008 - 18:28

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
ale dla mnie 30 godzin przy jednej grze to aż za dużo - dwa miesiące grania jak nic :lol:
  • 0

#48 Shinigami Napisany 17 lipca 2008 - 09:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Musou pojawi się również na x360 click Jestem fanem Gundama, ale gra wygląda na taki crap, że nawet mi jest się z tego powodu ciężko cieszyć.


OLO mimo wszystko jednak kupiłem ten produkt pare tygodni temu. Pisze tutaj, żeby rozwiać pewną wątpliowśc którą Shinigami zasiał na tym forum. Otóż Shini, za wikipedią, twierdził że tylko na PS2 występuje Musha Gundam jako postać bonusowa. Otóż nie!!!oneone!!11 Dzisiaj odblokował mi się ten mech. Po zaliczeniu całego official mode i original mode 13 postaciami (ostatnia był Bidan). W ten oto sposób zdemaskowałem matactwa naszego moderatora. Zostały mi w tej grze jeszcze 4 postacie w Original mode i zestrzelenie kolejnych 50 tys mechów. Wtedy zdobede pierwszego w Polsce calka w tej grze. Muhahahhahaha. Pewnie też ostatniego, ciężko będzie znaleźć w tym narodzie drugiego takiego zjebiszcza jak ja.

Ja tak twierdziłem? E tam :P

Lisie, jak 30h to dla Ciebie za dużo, to lepiej nie kupuj żadnego normalnego Dynasty Warriors XD
  • 0

#49 MonsieurWoland Napisany 11 sierpnia 2008 - 15:25

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Przyszedłem budzić zazdrość i zawiść :^^: Właśnie zestrzeliłem 100tysięcznego MS'a odblokowując tym samym ostatniego achievementa w tej grze. Pierwszy calaczek w Polsce :^^: To była napewno moja ostatnia gra z serii Dynasty Warrior.
  • 1

#50 Shinigami Napisany 10 października 2008 - 15:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
http://www.gametrail...ayer/41266.html

Gameplay z drugiej części. Prawdopodobnie leciutko poprawiono wykonanie Gundamów i nie zmieniono nic więcej. W końcu prawa serii DW muszą zobowiązywać :) W akcjii Saiko Gundam.
  • 0

#51 MonsieurWoland Napisany 10 października 2008 - 16:01

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
O fajniusi. Moze jednak przejde i druga czesc. Pojawil sie w Polsce drugi zjebiszon z calakiem w DW: Gundam. Nie ma mowy zeby ktos jeszcze oprocz mnie zrobil calaka w 2och odslonach tej gry.

edit: Widze tutaj on-line play :( Jak dadza chociaz jednego achievementa za multi to pasuje:P
  • 0

#52 Shinigami Napisany 12 grudnia 2008 - 00:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
http://www.gametrail...ayer/43584.html

Trailerek. Shinian będzie w Niebo wzięty :^^:
  • 0

#53 MonsieurWoland Napisany 12 grudnia 2008 - 11:43

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Primo piszemy wniebowzięty
Secundo ta gra wyglada jak crapowata jedynka. Do tego achievementy moga byc rowniez za multi. Przy takich warunkach mowie pass :^^:
Kupie wylacznie wtedy gdy 1000GS bedzie mozna zodobyc w trybie singleplayer :^^:
  • 0

#54 Shinigami Napisany 12 grudnia 2008 - 12:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Primo piszemy wniebowzięty

Czepiasz się, zaspany byłem :^^:
  • 0

#55 cwany-lis Napisany 12 grudnia 2008 - 19:41

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
ja po świętach kupuję część pierwszą - będę trzecim zjebiszczem z kompletem aczików z tej gry, słowo ^^ na razie cena na allegro trochę mnie zniechęca - stówki za to nie dam, po tyle jest HALO III w empiku, je je krejzi bicz :lol:
  • 0

#56 MonsieurWoland Napisany 13 grudnia 2008 - 16:10

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
18 nowych screenow z tego crapa http://www.gamespot.... ... id=6202305 :^^:
  • 0

#57 rikku100 Napisany 13 grudnia 2008 - 23:00

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
ostatnio sobie z Live'a ściągnęłam demko i jest zajebiste, jeśli wziąć pod uwagę że to sieka sieka i tylko sieka ^ ^ i ma super klimat taki....automatowy jakiś :rower: jedyny minus jest taki że postaci z gundama to 10% znam, 40%znam jedynie z widzenia, a reszty wogóle, ale cóż...i tak mnie coś do tego ciągnie...ech...mogliby zrobic tez Dynasty Warriors Evangelion xD
  • 0

#58 Shinigami Napisany 13 grudnia 2008 - 23:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Szczerze Ci radzę, jeśli chcesz wziąć coś od Koei, to zainwestuj w normalne DW. Po prostu jest więcej zabawy w odkrywaniu dziesiątek postaci, levelowaniu ich, nawet nie trzeba znać realiów, bo mniej więcej się zrozumie coś z gry. A jak fabuła umknie, to można o wszystkich i wszystkim przeczytać w podręcznej encyklopedii.
  • 0

#59 rikku100 Napisany 13 grudnia 2008 - 23:44

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
ale mi nie chodzi o to, ja własnie tę częśc chciałam ze względu na Gundamy xD
  • 0

#60 Shinigami Napisany 13 grudnia 2008 - 23:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nie masz gustu, dziecko :P
  • 0



Inne z tagami: