Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gears of War: Ultimate Edition

The Coalition Microsoft Studios XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
105 odpowiedzi na ten temat

#1 Inuki Napisany 15 czerwca 2015 - 21:03

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Chciałem odkopać stary temat o pierwszych "Girsach", ale skoro to tylko na XO, to nowy temat chyba też może być ^_^

 

Gejmplej:

 

 

 

 

 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 12 sierpnia 2020 - 08:46

  • 0

#2 fingus Napisany 15 czerwca 2015 - 21:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Co to za ultimate edition, skoro tylko jedynka? Mogli dać chociaż trylogię markusową. :|
  • 0

#3 Aleks Napisany 15 czerwca 2015 - 21:49

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

może dadzą w formie DLC następne części, najważniejsze żeby tego nie spierdolili jak kolekcji Halo


  • 0

#4 Matt Napisany 17 czerwca 2015 - 22:21

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

Multiplayer BETA jest, działa, zagrać może każdy zainteresowany po uprzedniej rejestracji, a pierwsze wrażenie wywala z kapci (jak ktoś nosi kapcie / kuboty). Znowu Marcus, znowu Geary, znowu mapy zruinowanego miasta, a do tego 60/1080 które wali po głowie niczym młot. Sęk w tym, że po kilku meczach w multi już mi się to wszystko opatrzyło. Przez chwilę była euforia, bo zobaczyłem stare dobre gearsy w niewidzianej dotąd płynności / ostrości, ale jak sobie pomyślę, że to jednak ciągle ta sama gra, przerobiona na 1000 sposobów, to... no sam nie wiem. 

 

Multi nie umywa się za cholewę do Destiny, grafa (budowa obiektów, sposób animowania chłopków) pachnie starym X360, a sama zawartość giereczki nie zaskoczy mnie raczej niczym nowym. Preorder na amazonie złożyłem, ale powieka jakoś nie drga :)


  • 0

#5 vagrant3 Napisany 18 czerwca 2015 - 10:16

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

u mnie jak ostatnio sprawdzałem to nie działały te kody podesłane przez ms, ale jeszcze dzis spróbuje.

 

najbardziej ostrze sobie zęby właśnie na multi, ale kampanię również chętnie przejdę ponownie w lepszej oprawie. moim zdaniem to najlepsza część i tylko w nią miałbym ochotę grać gdyby nawet wyszła cała zremasterowana trylogia.


  • 0

#6 Sylvan Wielki Napisany 18 czerwca 2015 - 22:06

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

https://twitter.com/...881712390832128

Cena gry wyniesie ok 40$.
 


Ten post był edytowany przez Sylvan Wielki dnia: 18 czerwca 2015 - 22:07

  • 0

#7 Matt Napisany 19 czerwca 2015 - 01:00

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Mnie narazie Amazon straszy ceną £44.86, ale do premiery to się 100 razy jeszcze zmieni. Płacę zawsze tę kwotę, która od czasu złożenia preorderu do dnia premiery figurowała jako najniższa. 40 dolców to niedużo.
  • 0

#8 Kazuo Napisany 19 czerwca 2015 - 06:12

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Tyle kasy za jedną część? Rozumiem jakby to była od razu zremasterowana trylogia, ale tak? To nie powinno przekroczyć stówki.


  • 0

#9 Spuczan Napisany 19 czerwca 2015 - 08:56

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Właśnie dlatego ja skreśliłem grę z mojej listy. Liczyłem na to, że M$ wyda to tak jak Halo: The Master Chief Collection.


  • 0

#10 tomasz Napisany 19 czerwca 2015 - 08:58

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:

lenie wchu.ja leco chyba :kidding:


  • 0

#11 vagrant3 Napisany 19 czerwca 2015 - 09:37

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

lepiej wydać jednego dopracowanego remastera niż robić na szybko kilku tytułową kolekcję :u2:

 

Tyle kasy za jedną część? Rozumiem jakby to była od razu zremasterowana trylogia, ale tak? To nie powinno przekroczyć stówki.

 

cena dobra, szczególnie że to gierka na przynajmniej dwa latka multiplayerowania.

 

po 1h z betą jestem umiarkowanym optymistą.


  • 0

#12 Aleks Napisany 24 czerwca 2015 - 02:42

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

JnZJ039.jpg


  • 0

#13 vagrant3 Napisany 24 czerwca 2015 - 09:41

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

:szepart: zagrałem nieco ponad 10 meczy, więc niedużo, ale wrażenia ostatecznie bardzo pozytywne. biorę na premierę.


  • 0

#14 ACZ Napisany 24 czerwca 2015 - 17:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

tam na jednym filmiku z tymi pro gamerami jest chyba pokazane, ze shotgun nie jest już na lagu?

no i graliście w bete to jak jest?

tak tylko pytam z ciekawości, bo mnie shotgun i tak nie interesi, bo moja główna specjalizacja to i tak piła. :cf:


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 24 czerwca 2015 - 17:50

  • 0

#15 Kurzy Napisany 24 czerwca 2015 - 18:43

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

tam na jednym filmiku z tymi pro gamerami jest chyba pokazane, ze shotgun nie jest już na lagu?

no i graliście w bete to jak jest?

tak tylko pytam z ciekawości, bo mnie shotgun i tak nie interesi, bo moja główna specjalizacja to i tak piła. :cf:

Nie zapomnę tego tekstu:

"Czychu lata jak debil po planszy z piłą i zabiera kille" :cf:


  • 0

#16 Aleks Napisany 24 czerwca 2015 - 23:49

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

lagów (w porównaniu do oryginałów) nie ma, a serwery są dedykowane.


Ten post był edytowany przez Aleks dnia: 25 czerwca 2015 - 17:21

  • 0

#17 vagrant3 Napisany 25 czerwca 2015 - 10:27

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
w jednym meczu szot wybitnie mi nie wchodził, a goście byli strasznie drewniani, wiec wnioskuje ze jakieś problemy z lagiem sporadycznie mogą się trafiać. to był w sumie mój jedyny przegrany meczyk, w całej reszcie wszystko ładnie siedziało.

to chyba kotlet (nie mylić z cotlet) się tak bylwersował o te kille co czychu kradł, ale nie chodziło o samo piłowanie tylko o dobijanie leżących :D
  • 0

#18 ACZ Napisany 25 czerwca 2015 - 17:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

tru story, dobijałem leżących. z perspektywy czasu wiem, ze to bylo chamskie, ale girsy to byla moja pierwsza w życiu gra online z prawdziwego zdarzenia w którą grałem i nie mialem jeszcze pojecia, ze dla graczy tak mocno liczy sie ilosc zdobytych killi, a wtedy chyba jescze nie mialem pojęcia o tym trofiku za 10.000 kills.

wyjebywali mnie z meczu za to.

 

potem ogarnąłem temat i juz jak gralem z ekipą vagranta to juz byla kulturka. :cf:

 

a tak swoją drogą to dla mnie będą nowoscią te mapki z dlc, bo żadnej nie mialem.

pamietacie jaki z nimi byl problem, nie? na początku chyba byly dostepne do kupna (czy za darmo byly?), a potem MS nalozyl na nasz kraj blokadę, bo nie bylo u nas oficjalnie Xbox Live i kto nie kupil miał problem (bylo trzeba sie motac przez jakies vpny i proxy).

łącznie chyba 6 nowych mapek bylo.


  • 0

#19 Kurzy Napisany 25 czerwca 2015 - 17:58

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Jestes moim mistrzem :olo: po latach przeprosił :cf:
  • 0

#20 vagrant3 Napisany 25 czerwca 2015 - 18:41

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

potem ogarnąłem temat i juz jak gralem z ekipą vagranta to juz byla kulturka. :cf:


niby tak, chociaż zostanie wessanym przez piłe gościa chowającego się za winklem (albo w cieniu) tez na usta przywołuje cięzkie bluzgi :D
 

a tak swoją drogą to dla mnie będą nowoscią te mapki z dlc, bo żadnej nie mialem.
pamietacie jaki z nimi byl problem, nie? na początku chyba byly dostepne do kupna (czy za darmo byly?), a potem MS nalozyl na nasz kraj blokadę, bo nie bylo u nas oficjalnie Xbox Live i kto nie kupil miał problem (bylo trzeba sie motac przez jakies vpny i proxy).
łącznie chyba 6 nowych mapek bylo.


tak, te mapki ogólnie były za darmo, ale nasze ip było blokowane i trzeba było z vpn kombinować zeby xbl oszukać. miałem te mapki i zrobiłem na nich osignięcia, ale i tak się na nich raczej nie gralo, bo zawsze był ktoś kto nie miał.

teraz w becie byl gridlock, canals i war machine (czyli klasyki gow1), ale tez gold rush i courtyard bodaj, więc należy się spodziewać większego przekroju miejscówek do multi.

Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 25 czerwca 2015 - 18:43

  • 0

#21 ACZ Napisany 25 czerwca 2015 - 19:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

wlasnie obejrzalem dwa mecze z bety i jestem negatywnie zaszokowany tym podświetleniem przeciwników. kto to wymyślił. :fp:

przeciez to rujnuje i zabija to co bylo fajne w oryginale, czyli element niepewnosci i zaskoczenia (miejscami klimat horroru, gdy zostalo tylko dwóch na placu boju i się szukalo przeciwnika), gdy sie nie wiedzialo, gdzie dokladnie znajduje sie przeciwnik. a tu co mamy? przeciwnicy świecą się jak psu jajca czerwoną/niebieską poświatą i widac ich z daleka. miejscami to nawet świecą się gdy nie powinni być wcale widoczni, bo są za ścianą. co to ma być? chyba pod casuali robione. :fp:

ta świecąca aura musi byc wyrzucona, bo inaczej piec. i nie wystarczy wrzucic to jako opcje, czyli kto chce to sobie to wyłączy, bo wtedy ci z wlaczonym podswietleniem będą mieli duzą przewagę. to musi byc wywalone całkowicie, inaczej wersja ultimate bedzie strzalem w stopę.

 

częsc graczy ma podobne zdanie:

https://gearsofwar.c...99/posts?page=1

https://gearsofwar.c...718bc746e/posts

https://gearsofwar.c...8ffaee9bb/posts

https://gearsofwar.c...8d24e75a6/posts


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 25 czerwca 2015 - 19:43

  • 0

#22 ACZ Napisany 27 czerwca 2015 - 15:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

dyskusja o świeceniu na 4 strony:

https://gearsofwar.c...5ea8edaec/posts

 

jeden gostek juz sobie wsadzil do siga tekst GLOW is a NO.

 

nasze panopki z druzyny niech tam sie świecą, ale żeby przeciwnicy tez to porażka.


  • 0

#23 nole Napisany 27 czerwca 2015 - 15:34

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

uuuuuu faktycznie FAIL jak się patrzy.  :hihi:


  • 0

#24 cwany-lis Napisany 29 czerwca 2015 - 22:09

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

taki radar jak w HALO :olo: z konia spadli


  • 0

#25 Aleks Napisany 29 czerwca 2015 - 22:52

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

dyskusja o świeceniu na 4 strony:

https://gearsofwar.c...5ea8edaec/posts

 

jeden gostek juz sobie wsadzil do siga tekst GLOW is a NO.

 

nasze panopki z druzyny niech tam sie świecą, ale żeby przeciwnicy tez to porażka.

 

 

drama trochę na wyrost, gra się bardzo dobrze nawet jak się świecą. BTW. musieliby jeszcze skiny na bronie wywalić, bo one też lubią walić po gałach.


  • 0

#26 nole Napisany 09 lipca 2015 - 13:26

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:
Acziki. Do zdobycia będzie 1250 GS:

Spoiler

  • 0

#27 vagrant3 Napisany 09 lipca 2015 - 13:37

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
'brothers to the end' mi się podoba. wiele razy robiłem insane'a, ale zawsze była wojna z raamem.

a seriously to w remake'u będzie spacerek, ale może i dobrze.
  • 0

#28 Spuczan Napisany 29 lipca 2015 - 23:28

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:


  • 0

#29 vagrant3 Napisany 30 lipca 2015 - 10:16

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

zasadniczo to będzie pierwszy remake/remaster którego kupię na obecną generację.


  • 0

#30 bartezoo Napisany 18 sierpnia 2015 - 11:16

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

ja jakbym brał to tylko dla multi, ale z tego co widzę to wyglada jak gears 3 a nie jedynka wiec niech sie pier.dolą z tymi podświetleniami, skinami na bronie itp


  • 0



Inne z tagami: