Skocz do zawartości

Zdjęcie

Horizon: Zero Dawn

Guerilla Games PS4

• Zaloguj się by odpowiedzieć
752 odpowiedzi na ten temat

#751 Jedyn Napisany 05 listopad 2017 - 11:28

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19801 Postów:
Nie podoba mi się ale zrobię platynę. LOL.
  • 2

#752 Kazuo Napisany 05 listopad 2017 - 21:12

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9369 Postów:

Nie podoba mi się ale zrobię platynę. LOL. 

Dżizas, gdzie się nie wejdzie, to jakieś smuty Kazua muszą być.

Dżizas, gdzie się wejdzie to Wasze pierdolenie i czepianie się 

Wczoraj trochę pograłem. Szału ta gra na pewno nie robi, ale pyka się całkiem fajnie. Gameplay śmierdzi z daleka ubicrapem, to całe zbieranie bzdet, crafting, fetch questy w stylu "przynieś, podaj, pozamiataj", design jak w Far Cry Primal, mapa zawalona znacznikami, ale rozgrywkę przed spuszczeniem w klopie (czyli w zasadzie całą grę) zdecydowanie ratuje skradnie i walka z przeciwnikami, bardzo mi się podoba ich zachowanie oraz to, że do każdego trzeba podejść inaczej, na very hard trzeba bardzo uważać. Fabuła nawet jeżeli jakoś strasznie nie wciąga, to na pewno intryguje, a Aloy z miejsca zyskuje sympatię gracza. Grafika z kolei nie robi mi ani trochę, wolałbym żeby była brzydsza, ale mniej sterylna (wiele elementów otoczenia w ogóle albo w znikomym stopniu reaguje na nasze poczynania). No nic, będę sobie powoli dawkował tę grę, możliwe że nawet wbiję platynę, taka luźna przygoda w klimatach ubisoftu od czasu do czasu też potrafi być zjadliwa. 

No faktycznie same smutny i narzekania, w życiu by mi do głowy nie przyszło, żeby pochwalić za coś tę grę. Platynę napisałem, że MOŻE wbiję, a już na pewno nigdzie nie napisałem, że gra mi się nie podoba, jak już to nakreśliłem co mnie w niej denerwuje. Tył zwrot do pierwszej klasy podstawowej i od nowa uczymy się czytania ze zrozumieniem panowie. 

• 0

#753 ACZ Napisany 06 listopad 2017 - 20:00

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30877 Postów:

OpenCritic - 84%

Dodatek ma ponoć bardziej wymagające walki i starcza nawet na ponad 20h.

• 0

Inne z tagami: