Skocz do zawartości

Zdjęcie

Horizon: Zero Dawn

Guerilla Games PS4

• Zaloguj się by odpowiedzieć
855 odpowiedzi na ten temat

#841 Zeus-Nelson Napisany 22 luty 2018 - 10:25

Zeus-Nelson

Viking

• Moderatorzy
  • 5499 Postów:

Ja robię 3 podejście do giereczki. Pierwsze dwie próby szybko mnie wynudziły i gra wracała na półkę po mniej więcej 2-3 godzinach. Niby wygląda to wszystko kozak, klimat jest zacny, walka też...ale nie wciąga mnie to na tyle żeby latał jak dziki koń na westernie i wszystko zwiedzał tak jak chociażby w Wieśku. Questy i dialogi są dla mnie w większości strasznie drętwe i kompletnie mnie nie wciągają  :unsure:  Liczę że po odkryciu większej części mapki i odblokowaniu jakiś fajnych zdolności zrobi się trochę ciekawiej 

• 0

#842 Jedyn Napisany 22 luty 2018 - 10:34

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22877 Postów:
Zrobi się ciekawiej po pierwszej misji która nawiąże do tego co się wydarzyło przed apokalipsa. Imo później już do końca jest b.dobrze.
  • 0

#843 Schrodinger Napisany 22 luty 2018 - 10:36

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 57824 Postów:

Jedyn chcesz kupić asasyna? :cf: 

• 0

#844 Pawlik Napisany 22 luty 2018 - 10:37

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 12256 Postów:

grasz w dodadek? jak nie to wiesz, u mnie na dysku leży i czeka  :olo:

• 0

#845 Zeus-Nelson Napisany 22 luty 2018 - 10:43

Zeus-Nelson

Viking

• Moderatorzy
  • 5499 Postów:

Właśnie po wszystkich recenzjach i postach tutaj mam większą chrapkę na nowego Assassina niż na Horizona  :reggie:

• 0

#846 filip Napisany 22 luty 2018 - 11:07

filip

caaan doo !

• Forumowicze
  • 5967 Postów:

Jeśli ktoś nie jest fetyszystą tego pułapkowania i, kiepskiego imo, strzelania z łuków, to assassin jest dużo lepszy

• 0

#847 Starh Napisany 16 maj 2018 - 07:08

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4859 Postów:
A ja wróciłem do gierki po roku i przerwy i gra mi się w to lepiej niż w Kratosa, przy którym momentami zwiewałem. Graficznie również nadal lepiej to wyglada w ruchu. Questy nie są tak ibfaltylne jak w GoW, a i sama intryga wątku głównego została lepiej przedstawiona niż w w/w gierce.

Jakoś na premierę nie kliknęło, a teraz ogrywam z przyjemnością. Wydaję mi się, ze wiele osób nie zrozumiało mechanik wymaganych do walki z danymi typami przeciwników przez co uważają, ze walka jest trudna bądź tez płytka. Dla mnie starcia na wysokim poziomie trudności są super dynamiczne i płynne.

Ten post był edytowany przez Starh dnia: 16 maj 2018 - 07:10

• 0

#848 Schrodinger Napisany 08 czerwiec 2018 - 10:09

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 57824 Postów:

ta wersja GOTY z dodatkiem to jak wygląda? dodatek jest na płycie czy w formie kodu? 

• 0

#849 Nyjacz Napisany 08 czerwiec 2018 - 10:58

Nyjacz

#SaveGameplay

• Forumowicze
  • 8678 Postów:

Płyta.

• 0

#850 Schrodinger Napisany 08 czerwiec 2018 - 11:02

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 57824 Postów:

Sony takie dobre, można poorać i sprzedać bez straty? :good: 

• 0

#851 Starh Napisany 08 czerwiec 2018 - 16:30

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4859 Postów:
Taikun pograj, tym bardziej teraz jak masz dobry TV. Taki Horizon świetnie pokazuje możliwości nowego sprzętu.
  • 0

#852 Jedyn Napisany 08 czerwiec 2018 - 16:40

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22877 Postów:
Tak sobie myślę jak pograłem w inne raki że Horizon nie był taki zły jednak. Gierka zyskuje im dłużej się w nią nie gra :cf:
  • 1

#853 Wezyr Napisany 08 czerwiec 2018 - 18:34

Wezyr

zwykły chłopak z Podlasia

• Forumowicze
  • 9015 Postów:
Daleko jesteś? Mnie ta pierwsza kraina zaintrygowała, a potem naciąłem się na bezdroża i gdzieś ten klimat uleciał. :/
  • 0

#854 ACZ Napisany 08 czerwiec 2018 - 18:52

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32311 Postów:

Boś casual lub podobny syndrom co u Grega, zmęczyłeś się klimatem bezdroży.

• 0

#855 Kazuo Napisany 08 czerwiec 2018 - 20:57

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 11785 Postów:

Ja się zmęczyłem jak zobaczyłem wielkość mapy i nasrane wszędzie znaczków. Zmęczyło mnie sterylne otoczenie słabo reagujące na działania gracza. Męczące jest też to oklepane drzewko rozwoju, świat podzielony na mniejsze lokacje ograniczone z każdej strony skałami i nużące questy. Wrzucić tego Horizona do jednego worka z Far Cry, Just Case, Asasynami i zakopać na pustyni obok ET. 

• 1

#856 Stan Napisany 18 listopad 2018 - 17:07

Stan

No.1

• Forumowicze
  • 23851 Postów:

Skończyłem, nawet platynę zrobiłem. Zajęło mi to 47h. Grało się przyjemnie, świat mnie zaintrygował, gejmplej tez dość przyjemny, choć zdecydowanie ma naleciałości rakowe, powtarzalność zadań irytuje, gdyby mi się tak przyjemnie z tego łuku nie strzelało to bym nie skończył tej gry chyba, umiejętność są mocno generyczne nie ma takich które są bardzo wymyślne ani takich które nagle robią z gracza rozkurwiacza nie do zajebania, niby dobrze, ale czegoś brakuje aby levelowanie oprócz dodatkowego hp dawało frajdę. Brak tu też ikry, postaci pobocznych które by Cie jako gracza interesowały. Oprócz może Sylensa i Erenda wszystkie inne postacie są zbyt słabo zaakcentowane, aby w jakikolwiek sposób Cie obchodziły, a przecież fabularnie źle nie jest, bo chce poznać się tę historię do końca. Aloy jako główna bohaterka bardzo spoko zaś.  

Graficznie na OLEDzie ta gra wygląda ciągle świetnie, a to już przecież produkcja sprzed prawie 2 lat. :banderas:

Z chęcią zagram w kolejną część i mam nadzieję że poprawią pare aspektów i gra wtedy będzie mogła się ubiegać o miano czegoś więcej niż przyjemnej szpili. 

Ten post był edytowany przez Stan dnia: 18 listopad 2018 - 17:21

• 3

Inne z tagami: