Skocz do zawartości

Zdjęcie

Horizon: Zero Dawn

Guerilla Games PS4

• Zaloguj się by odpowiedzieć
846 odpowiedzi na ten temat

#841 Zeus-Nelson Napisany 22 luty 2018 - 10:25

Zeus-Nelson

Viking

• Moderatorzy
  • 5419 Postów:

Ja robię 3 podejście do giereczki. Pierwsze dwie próby szybko mnie wynudziły i gra wracała na półkę po mniej więcej 2-3 godzinach. Niby wygląda to wszystko kozak, klimat jest zacny, walka też...ale nie wciąga mnie to na tyle żeby latał jak dziki koń na westernie i wszystko zwiedzał tak jak chociażby w Wieśku. Questy i dialogi są dla mnie w większości strasznie drętwe i kompletnie mnie nie wciągają  :unsure:  Liczę że po odkryciu większej części mapki i odblokowaniu jakiś fajnych zdolności zrobi się trochę ciekawiej 

• 0

#842 Jedyn Napisany 22 luty 2018 - 10:34

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 21261 Postów:
Zrobi się ciekawiej po pierwszej misji która nawiąże do tego co się wydarzyło przed apokalipsa. Imo później już do końca jest b.dobrze.
  • 0

#843 Schrodinger Napisany 22 luty 2018 - 10:36

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 54676 Postów:

Jedyn chcesz kupić asasyna? :cf: 

• 0

#844 Pawlik Napisany 22 luty 2018 - 10:37

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 11604 Postów:

grasz w dodadek? jak nie to wiesz, u mnie na dysku leży i czeka  :olo:

• 0

#845 Zeus-Nelson Napisany 22 luty 2018 - 10:43

Zeus-Nelson

Viking

• Moderatorzy
  • 5419 Postów:

Właśnie po wszystkich recenzjach i postach tutaj mam większą chrapkę na nowego Assassina niż na Horizona  :reggie:

• 0

#846 filip Napisany 22 luty 2018 - 11:07

filip

caaan doo !

• Forumowicze
  • 5959 Postów:

Jeśli ktoś nie jest fetyszystą tego pułapkowania i, kiepskiego imo, strzelania z łuków, to assassin jest dużo lepszy

• 0

#847 Starh Napisany 16 maj 2018 - 07:08

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4409 Postów:
A ja wróciłem do gierki po roku i przerwy i gra mi się w to lepiej niż w Kratosa, przy którym momentami zwiewałem. Graficznie również nadal lepiej to wyglada w ruchu. Questy nie są tak ibfaltylne jak w GoW, a i sama intryga wątku głównego została lepiej przedstawiona niż w w/w gierce.

Jakoś na premierę nie kliknęło, a teraz ogrywam z przyjemnością. Wydaję mi się, ze wiele osób nie zrozumiało mechanik wymaganych do walki z danymi typami przeciwników przez co uważają, ze walka jest trudna bądź tez płytka. Dla mnie starcia na wysokim poziomie trudności są super dynamiczne i płynne.

Ten post był edytowany przez Starh dnia: 16 maj 2018 - 07:10

• 0

Inne z tagami: