Skocz do zawartości

Zdjęcie

Horizon: Zero Dawn

Guerilla Games PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
907 odpowiedzi na ten temat

#871 Danteusz Napisany 11 marca 2020 - 17:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Miały, miały.

Na naszym forum? Może jakieś pojedyncze przypadki, tu się zawsze traktowało PC jako podrasę ????
  • 1

#872 xell Napisany 11 marca 2020 - 17:58

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Wersja na PS4: 25-30fps

Wersja na PC: 60fps+

 

dante2003:

1*0mJk9zDw6JvG6l1WdQXK3w.jpeg


  • 3

#873 filip Napisany 11 marca 2020 - 18:10

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

 

Ahh, gdzie te czasy gdy “jest na pc wiec to nie x!!!!1 haha nie ma xow na xbawksa hahahah”

Nigdy nie miały miejsca

 

 

 

LOL 

 

:lol2:

 

No no, dante nawet zagina rzeczywistośc jak za starych czasów


Ten post był edytowany przez filip dnia: 11 marca 2020 - 18:10

  • 1

#874 Schrodinger Napisany 11 marca 2020 - 18:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Decyzja artystyczna
  • 0

#875 Danteusz Napisany 11 marca 2020 - 18:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Czy jakiś mod może posprzątać wątek?
  • 0

#876 nole Napisany 27 lipca 2021 - 13:29

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

https://youtu.be/g3SO03D7gmE

 

Dawać paczyka pod PS5 kurka wodna!


  • 0

#877 nole Napisany 25 sierpnia 2021 - 20:23

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Paczyk 60 klateczek już do pobrania na PS5  :good:


  • 1

#878 Sotaku Napisany 05 stycznia 2022 - 12:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Na PS5 ta gra świetnie wygląda, grywalność już nie aż taka, ale chyba coraz bardziej przyzwyczajam się do kiepskiego poziomu tłumaczenia i ogarniam coraz lepiej tę piaskownicę. Poszedłem też trochę do przodu z fabułą i te misję chyba mi się najbardziej podobają. Kilka perkow jest niepotrzebnych, choć może to zależy od stylu gry. Strategia na zrobić misję z walką i znaleźć kilka rzeczy najlepiej się u mnie obecnie sprawdza by się nie nudzić.

Czy ten tytuł nie powinien się znaleźć w multiplatformach?
  • 0

#879 Nyjacz Napisany 05 stycznia 2022 - 13:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Wtedy wszystko tam musialoby trafic... Oprocz switchowych gier.
  • 0

#880 Mateo Napisany 05 stycznia 2022 - 16:43

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 110 Postów:

Dokładnie, natomiast faktem jest że PC to nie konsola.  :yes:


  • 0

#881 Kazuo Napisany 05 stycznia 2022 - 16:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kilka perkow jest niepotrzebnych, choć może to zależy od stylu gry. Strategia na zrobić misję z walką i znaleźć kilka rzeczy najlepiej się u mnie obecnie sprawdza by się nie nudzić.
 

Mi właśnie wszystkie perki (może za wyjątkiem tych dotyczących wierzchowca) wydawały się potrzebne i jak nigdy przy ulepszaniu drzewka rozwoju miałem dylemat w co ładować najpierw punkty. To pewnie też zależy na jakim poziomie trudności się gra, na takim hardzie i wyżej ginie się bardzo łatwo i nie wiadomo na początku czy lepiej ulepszać zdolności skradankowe, bitewne czy zwiększyć sobie ilość zdobywanych surowców, bo też są fpisdę potrzebne. 


  • 0

#882 Sotaku Napisany 10 stycznia 2022 - 22:41

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Zaczynam dochodzić do momentu kiedy czuję się całkiem pewnie i nie obawiam się żadnej konfrontacji, kilka znajdzie, misja fabularna i tak leci.
  • 0

#883 Mateo Napisany 11 stycznia 2022 - 10:27

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 110 Postów:
Po Sekiro skuszę się na Zero Dawn.

Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 11 stycznia 2022 - 11:59

  • 0

#884 Tynio Napisany 12 stycznia 2022 - 10:09

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Wczoraj na spotkaniu poruszyłem temat Horizon.

Grę kupiłem kilka lat temu od pewnej osoby z forum, usiadłem i ograłem około 10h-12h 

Podobała się tylko przez zanik napięcia w trakcie grania na PS4 musiałem ponownie postawić system i straciłem wszystkie save.

 

Miesiąc temu udało się wyrwać edycję z DLC i postanowiłem zagrać ponownie.

Nie ma co ukrywać i dziś gra na 65 OLED daje radę, do tego fajne efekty dźwiękowe i można odkrywać ten tytuł od nowa.

 

Jako że już wcześniej było grane to wiedziałem od początku co i jak i pierwsze 10-20h było mega przyjemne potem przy 30h siadło i jakoś nie miałem ochoty odpalać gry.

Przełamałem się i stwierdziłem że skoncentruje się na głównym wątku, a poboczne przy okazji, myślę że moim błędem było też to że chciałem postać podpakować i unikałem szybkiej podróży by zebrać więcej surowców oraz dojść do 30 levelu.

 

Dopiero szybkie podróże oraz pchniecie fabuły do przodu pomogło i wrócił zapał.

Aktualnie jestem już na 45 levelu oraz za około 10-12h skończę główny watek i nadejdzie czas na ogranie DLC 

 

Czytałem też w necie że DLC jest słabsze od podstawki, mam nadzieję że nie zawiodę się.

 

Duży tytuł na posiedzenie, szkoda że nie skończyłem tego 3 lata temu bo w kolejce czeka następna gra na około 100h

 

 

 

 


  • 0

#885 Sotaku Napisany 12 stycznia 2022 - 10:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Bardzo podobną drogę pokonałem z tą grą. Jedynie wcześniej zacząłem używać szybkiej podróży i jestem na 40 lvl i mam już chyba ostatnią misję fabularną i się wróciłem, bo nie wiem czy po niej mogę sobie dalej chodzić i nabijać lvl i znajdować przedmioty...dobijać pucharki.
  • 0

#886 Spuczan Napisany 12 stycznia 2022 - 11:26

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Jeżdżenie na tych koniorobotach to porażka.
  • 0

#887 Sotaku Napisany 12 stycznia 2022 - 11:47

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Jeżdżenie na tych koniorobotach to porażka.

Jak się człowiek do płotki przyzwyczaił to zdecydowanie. Tym bardziej, że różnica w prędkości jest niewielka, a trzeba jeszcze oswoić zwierzę.
  • 0

#888 burnstein Napisany 12 stycznia 2022 - 12:12

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Płotka? Kuń w Tsushimie lepszy.


  • 0

#889 Sotaku Napisany 12 stycznia 2022 - 13:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Nie wiem, nie grałem, ale teraz jeszcze bardziej chcę w to zagrać.
  • 0

#890 Nyjacz Napisany 12 stycznia 2022 - 19:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Days Gone było średnie, ale takie przyjemnie średnie. Jako, że nie mam weny na nic HC teraz ani specjalnie angażującego, a przed nami Horizon 2, to chciałem spróbować dla relaksu... ale po ok. 5h jest bardzo słabo :( Jakieś słowa otuchy albo moment, do którego warto dojść, żeby dać jeszcze szansę?


  • 0

#891 Woroq Napisany 12 stycznia 2022 - 20:13

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 780 Postów:

Days Gone było średnie, ale takie przyjemnie średnie. Jako, że nie mam weny na nic HC teraz ani specjalnie angażującego, a przed nami Horizon 2, to chciałem spróbować dla relaksu... ale po ok. 5h jest bardzo słabo :( Jakieś słowa otuchy albo moment, do którego warto dojść, żeby dać jeszcze szansę?

Olej Horizon. Zagraj w Dead Cells ;)
  • 0

#892 kostek Napisany 12 stycznia 2022 - 21:24

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:

Do skończenia Horizona najbardziej zachęcało fantastyczne backstory.


  • 2

#893 Nyjacz Napisany 12 stycznia 2022 - 22:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Days Gone było średnie, ale takie przyjemnie średnie. Jako, że nie mam weny na nic HC teraz ani specjalnie angażującego, a przed nami Horizon 2, to chciałem spróbować dla relaksu... ale po ok. 5h jest bardzo słabo :( Jakieś słowa otuchy albo moment, do którego warto dojść, żeby dać jeszcze szansę?

Olej Horizon. Zagraj w Dead Cells ;)

Przeszedlem raz na defaultowym poziomie trudnosci i bez dlckow. Bede sie czail na promke, zeby mocniej sie wkrecic.
  • 1

#894 Kazuo Napisany 12 stycznia 2022 - 22:51

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Mnie fabuła okrutnie wynudziła, jedyny ciekawy wątek to ten tłumaczący co doprowadziło do upadku naszej cywilizacji (i co stało się potem), nie polubiłem żadnej postaci (nic dziwnego, wszyscy wyglądają jak manekiny z Top Secret), a ostatni boss to po prostu: :olo: dawno nie byłem tak rozczarowany finałową potyczką. Sequel będzie pozbawiony jedynej dobrej bomby fabularnej, która została już wyjaśniona, więc mam nadzieję że zamiast na fabule skupią się głównie na rozgrywce i dadzą więcej ciekawych czelendży no i jakoś urozmaicą lokacje. 


  • 1

#895 Tynio Napisany 13 stycznia 2022 - 10:30

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Co do fabuły to było tam kilka ciekawych questów, ale były proste i szybkie.

Ja aktualnie gram więc zostało kilka w głowie, jednak to nie są jakieś mega perełki, że człowiek pamięta przez lata.

 

Do bosa jeszcze nie doszedłem, ale został mi ostatni region z zarażonymi maszynami i lekko mnie irytuje to że znowu muszę wykończyć wszystkie zdrowe by dopiero wejść na obszar z zakażoną maszyną kopiącą, inaczej zbiegają się wszystkie i mnie tłuką. pułapki eklektyczne czy wybuchowe nie pomagają.

Czuję że w tym wypadku tracę cenny czas i zasoby, a szkoda mi zlać bo to ostatni region.

 

Myślę że Sequel będzie na podobnym poziomie z lepszą grafiką, więc niewiele nowości wniesie.

 

 


  • 0

#896 Sotaku Napisany 13 stycznia 2022 - 10:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Nie wiem co ty masz Tynio z tymi zasobami, u mnie wszystkiego pełno, a walki rozstrzygam zazwyczaj znajdując dobrą miejscówkę, więcej nie trzeba.
  • 0

#897 Tynio Napisany 14 stycznia 2022 - 08:05

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Nie wiem co ty masz Tynio z tymi zasobami, u mnie wszystkiego pełno, a walki rozstrzygam zazwyczaj znajdując dobrą miejscówkę, więcej nie trzeba.

 

Strzały rozrywające dosyć szybko mi się kończą, więc zastawiam pułapki i drażnię dziada by mnie gonił bo i uciekam, potem dobijam z wyskoku i po akcji.

 

Pełno to jest tylko kieszenie za wsze są za małe i nie wszystko mogę zmieścić w kieszeni.

 

Wiem też że mam dziwne podejście i chomikuję za dużo, bo chcę uzbierać na dobrą broń, a potem dopiero włożyć w sloty najlepsze rozszerzenie. 

 

Dziś idę po najlepszą zbroję w grze bo cały czas chodzę w tej najzwyklejszej. 


  • 0

#898 Kazuo Napisany 14 stycznia 2022 - 13:12

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Spoko jest to, że każdy przeciwnik ma inne słabe punkty i jeżeli wiesz jak podejść dziada to możesz zaoszczędzić sporo ammo. Pierwszy raz jak walczyłem z "tyranozaurem" to wystrzelałem się ze wszystkiego i jeszcze musiałem go dobijać włócznią, za drugim razem ogarnąłem że mogę odstrzelić mu działka z grzbietu i wykorzystać je przeciwko niemu - 50% hp zdjęte w mgnieniu oka :banderas:
  • 2

#899 Sotaku Napisany 14 stycznia 2022 - 13:27

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:


Nie wiem co ty masz Tynio z tymi zasobami, u mnie wszystkiego pełno, a walki rozstrzygam zazwyczaj znajdując dobrą miejscówkę, więcej nie trzeba.


Strzały rozrywające dosyć szybko mi się kończą, więc zastawiam pułapki i drażnię dziada by mnie gonił bo i uciekam, potem dobijam z wyskoku i po akcji.

Pełno to jest tylko kieszenie za wsze są za małe i nie wszystko mogę zmieścić w kieszeni.

Wiem też że mam dziwne podejście i chomikuję za dużo, bo chcę uzbierać na dobrą broń, a potem dopiero włożyć w sloty najlepsze rozszerzenie.

Dziś idę po najlepszą zbroję w grze bo cały czas chodzę w tej najzwyklejszej.
ta w jaskini?
  • 0

#900 Sotaku Napisany 14 stycznia 2022 - 13:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Spoko jest to, że każdy przeciwnik ma inne słabe punkty i jeżeli wiesz jak podejść dziada to możesz zaoszczędzić sporo ammo. Pierwszy raz jak walczyłem z "tyranozaurem" to wystrzelałem się ze wszystkiego i jeszcze musiałem go dobijać włócznią, za drugim razem ogarnąłem że mogę odstrzelić mu działka z grzbietu i wykorzystać je przeciwko niemu - 50% hp zdjęte w mgnieniu oka :banderas:

dokładnie, wielu przeciwników z działkami można się Ak załatwić
  • 0



Inne z tagami: