Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Fantasy VII Remake

Square Enix PS4 PS5 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
717 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 17 czerwca 2015 - 19:49

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Nad grą zaczęto dłubać od 2013.

 

Nomura:

 

Nie mogę mówić za dużo w tym momencie, ale nie będzie to zwykły remake. Jeśli mielibyśmy tylko odświeżyć grafikę na PS4 - nie przeskoczylibyśmy legendy oryginału. Jeśli chodzi graczom tylko o to, to wersję z poprawioną grafiką dostaną zimą na PS4 i to powinno ich satysfakcjonować.

...

Wkrótce pokażemy zrzuty z gry, ale ona znacząco ewoluowała. Jako, że za historią ponownie stoi Nojima, znaczy to tyle, że pojawi się w niej mnóstwo dodatkowych wątków.

 


  • 0

#32 Schrodinger Napisany 17 czerwca 2015 - 19:51

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

a no i taki remake to kupuję, jeszcze jakieś zmiany w walkę i bedzie git


  • 0

#33 Lady Luck Napisany 17 czerwca 2015 - 20:07

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Jeśli chodzi graczom tylko o to, to wersję z poprawioną grafiką dostaną zimą na PS4 i to powinno ich satysfakcjonować.

 

Ojoj.

 

pojawi się w niej mnóstwo dodatkowych wątków.

 

Ojojojojoj...

 

Znaczy i tak zagram, ale jak myślę o tym, co zrobili szalejąc w AC, BC, CC, DC, EC, FC, reszta alfabetu + C... to się boję :ninja:


  • 0

#34 ACZ Napisany 24 czerwca 2015 - 16:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Stawiają na realistyczny wygląd postaci.

 

Nomura:

 

Final Fantasy VII to wyjątkowa gra i nie wystarczy zwyczajnie polepszyć grafiki. W takim wypadku nie byłoby czym się interesować. Z tego właśnie powodu, że ma to być pełnoprawny remake, patrzymy, co się może sprawdzić w grze i co jest możliwe do zaimplementowania.

Nie będzie żadnych nowych postaci. Co do oprawy graficznej, wygląd bohaterów wpisze się w dzisiejsze standardy, stawiamy na realizm.

 


  • 0

#35 Kazuo Napisany 24 czerwca 2015 - 21:44

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kurde, niech najpierw skończą FFXV i KH3, a nie biorą się za kilka gigantycznych projektów, które będą męczyć 30 lat. Spokojnie można zamknąć ten temat i odkopać go za dekadę, bo przez długi czas to będzie nic innego jak zwykłe p*erdolenie i wodzenie fanów za nos, wiadomo jak to jest przecież z S-E. Przy okazji jestem pewny, że ta gra (jak już wyjdzie ofkors) mocno podzieli fanów FFVII. Serio ktoś wierzy, że to będzie mieć turowe walki? Że fabuła będzie niezmieniona? Że klimat zostanie zachowany? Nie powiem, ciekaw jestem finalnego efektu i nawet jeżeli sporo zmienią względem oryginału, to nie będzie mi to przeszkadzać (a niech nawet dadzą walki w czasie rzeczywistym a'la Crisis Core, dla mnie spoko), tylko denerwuje mnie ta ich bezsensowna polityka zapowiadania i robienia mega hajpu wokół gier, które póki co nie są niczym innym jak zwykłym widmem.


  • 0

#36 Schrodinger Napisany 24 czerwca 2015 - 21:45

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

FFXV i KH3 to juz na ostatniej prostej sa nie?


  • 0

#37 Kazuo Napisany 24 czerwca 2015 - 21:51

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No jeżeli premiera w 2020 to ostatnia prosta, to tak.


  • 0

#38 Otacon Napisany 24 czerwca 2015 - 21:55

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Kurde, niech najpierw skończą FFXV i KH3, a nie biorą się za kilka gigantycznych projektów, które będą męczyć 30 lat. Spokojnie można zamknąć ten temat i odkopać go za dekadę, bo przez długi czas to będzie nic innego jak zwykłe p*erdolenie i wodzenie fanów za nos, wiadomo jak to jest przecież z S-E. Przy okazji jestem pewny, że ta gra (jak już wyjdzie ofkors) mocno podzieli fanów FFVII. Serio ktoś wierzy, że to będzie mieć turowe walki? Że fabuła będzie niezmieniona? Że klimat zostanie zachowany? Nie powiem, ciekaw jestem finalnego efektu i nawet jeżeli sporo zmienią względem oryginału, to nie będzie mi to przeszkadzać (a niech nawet dadzą walki w czasie rzeczywistym a'la Crisis Core, dla mnie spoko), tylko denerwuje mnie ta ich bezsensowna polityka zapowiadania i robienia mega hajpu wokół gier, które póki co nie są niczym innym jak zwykłym widmem.

Nie grałeś na premierę w ff7 także zbastuj synek :cf:
  • 0

#39 Kazuo Napisany 24 czerwca 2015 - 22:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No masz rację, grałem 2 lata po premierze :snejk:


  • 0

#40 Starh Napisany 24 czerwca 2015 - 22:11

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Kazuo FFXV wyjdzie w 2016, marketingowa maszyna rusza od gamescomu i tam będzie prezentacja sporego fragmentu gry. KH to późny 2016 lub początek 2017. Square wstaje z kolan i nie ma tam już kasy na tworzenie gry przez 4-5 lat i rzucanie tym samym pieniędzmi w błoto. 


  • 0

#41 Danteusz Napisany 24 czerwca 2015 - 22:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Przypominam że obecne SE nie jest tym samym SE co za butnych czasów zapowiedzi FFXIII. Obecnie są po restrukturyzacji i zmianie kierownicta, czego efektem jest najlepszy lineup third party na tegorocznym E3. Wszystko to zawdzięczamy FFXIV, które najpierw doprowadziło firmę do kłopotów finansowych, a od czasu ARR jest głównym napędem zysków SE. Nie mowię że wrócili do czasów świetności z epoki PSX, ale są na najlepszej drodze aby to uczynić i warto dać im kredyt zaufania.
  • 0

#42 Kazuo Napisany 24 czerwca 2015 - 22:18

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Chciałbym, żeby to była prawda. Na kredyt zaufania jednak muszą sobie najpierw zapracować, bo przez tyle lat co oni nawiwijali to tak łatwo im znowu nie uwierzę w nic. Zobaczymy co przyniosą najbliższe lata, nie ma żadnej gwarancji, że nawet jeżeli w końcu wypuszczą FFXV albo KH3, to te gry w ogóle będą dobre.


  • 0

#43 Schrodinger Napisany 24 czerwca 2015 - 22:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

genialny Deus, zajebisty Tomb, SE dostarcza zajebiście ostatnimi czasy


  • 0

#44 Stan Napisany 24 czerwca 2015 - 22:23

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Chujowy Thief... 


  • 0

#45 Danteusz Napisany 24 czerwca 2015 - 22:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Chciałbym, żeby to była prawda. Na kredyt zaufania jednak muszą sobie najpierw zapracować, bo przez tyle lat co oni nawiwijali to tak łatwo im znowu nie uwierzę w nic. Zobaczymy co przyniosą najbliższe lata, nie ma żadnej gwarancji, że nawet jeżeli w końcu wypuszczą FFXV albo KH3, to te gry w ogóle będą dobre.

Jeśli KH3 i FFXV będą tak dobre jak być powinny wtedy będzie można mówić że dawne Square wróciło, ale obecnie nie można też ich oceniać przez pryzmat tego co się działo kilka lat temu


  • 0

#46 Kazuo Napisany 24 czerwca 2015 - 22:39

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dawne Square (to Square z czasów psx'a) nigdy nie wróci, ale może co najwyżej wrócą do formy jaką prezentowali w czasach ps2. Ale do tego też daleka droga. Póki co pozostaję bardzo sceptyczny, przynajmniej póki nie zobaczę konkretnej daty premiery którejś z w/w gier. Tymi demkami / trailera to mogą się co najwyżej wypchać, w ogóle mnie to nie kupuje.

 

genialny Deus, zajebisty Tomb, SE dostarcza zajebiście ostatnimi czasy

 

Deusa robiło Eidos, a TR Crystal Dynamics. A coś od japońskich developerów? Poza Bravely Default? Jakieś konkretny tytuł AAA? No bo chyba nie Lightning's Return? O coś takiego mi chodzi. Porządne FF, porządne KH, może Dragon Quest albo kompletnie nowe IP. Za czymś takim czekam.
 


  • 0

#47 Schrodinger Napisany 24 czerwca 2015 - 22:45

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Kazek a w Bravely grałeś? Ta gierka systemem pokazuje jak wielki krok w kierunku zachodu i ogólnego postępu w gatunku jRPGów poczyniło SE :tak: zresztą gdy pominiemy fakt że fabuła w XIII ssała to był to cholernie dobry jRPG z systemem który ośmieszał cały gatunek, nowy Final to dla mnie day one bez zastanowienia


  • 0

#48 Starh Napisany 24 czerwca 2015 - 22:45

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Zamiast wieszać psy na firmie, która widać że stara się bardzo na odbudowanie swojego wizerunku to lepiej ją nadal kopać... 

Szacun dla nich, że wyłożyli kase na Nier 2, bo jedynka nie zarobiła wiele.

Poprawili FFXIV, które mogli olać, a tak? Jedno z najlepszych o ile nie najlepsze mmo na rynku (najlepsze na konsolach), dodatkowo wyłożyli kasę na dużego Deusa, a mogli przecież im kazać klepać kolejną część na Ipady. 

Dali $ na nowe ip - Bravery Default, które jest zajebistym staroszkolnym jrpg. 

 

Dragon Quest? Przecież wychodzi dobry DQ na ps4.


Ten post był edytowany przez Starh dnia: 24 czerwca 2015 - 22:49

  • 0

#49 Stan Napisany 24 czerwca 2015 - 22:48

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Jak z FFXV zrobia RPGa z mechanika w stylu zachodnim i mniej pedalskimi kolesiami to może zagram. ;) 


  • 0

#50 fingus Napisany 24 czerwca 2015 - 23:03

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Jeśli dobrze rozumiem, najpierw wydoją fanów FF7 wydając w tym roku jakiś hd-port giereczki z epoki psxa, a za jakiś czas wydadzą prawilny rimejk z nowymi tłami i modelami postaci, aby wydoić ich raz jeszcze? Seems legit.
  • 0

#51 Starh Napisany 24 czerwca 2015 - 23:06

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Jeśli dobrze rozumiem, najpierw wydoją fanów FF7 wydając w tym roku jakiś hd-port giereczki z epoki psxa, a za jakiś czas wydadzą prawilny rimejk z nowymi tłami i modelami postaci, aby wydoić ich raz jeszcze? Seems legit.

Cóż, kasa się musi zgadzać :P

 

Zapewne niedługo zapowiedzą też FFXII HD  :olo:


  • 0

#52 fingus Napisany 24 czerwca 2015 - 23:09

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Przynajmniej dobrze, że zapowiedzieli to wcześniej. Byłoby zabawniej, gdyby o tym lepszym rimejku powiedzieli w następnym roku. ;)
  • 0

#53 Juras Napisany 24 czerwca 2015 - 23:46

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Jak z FFXV zrobia RPGa z mechanika w stylu zachodnim i mniej pedalskimi kolesiami to może zagram. ;)

UnacceptableConfusedCusimanse.gif

102556df507955a41f498cdf5bca1cb8.gif

 

Serio, idź stąd.


  • 1

#54 Stan Napisany 24 czerwca 2015 - 23:54

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Widze ze dorobiłem sie skrytego wielbiciela.

 

No i to jest pięknie ukazana głupota RPGów z Japonii kolo w ciuszkach napierdala sie z kolesiami w pełnych zbrojach, dostaje z topora i idzie dalej, tamci zresztą nie lepsi skaczą jak żabki :clown:

 

Serio Jurass idź spać, jutro musisz do szkoły wstać. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 24 czerwca 2015 - 23:55

  • 0

#55 fingus Napisany 25 czerwca 2015 - 00:00

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
A co Wiedźmin ma do tego? No ok, ktoś rzuca jakąś uwagę, z którą się nie zgadzasz, może trolluje, a może koszmarnie się myli - ale co za sens jest wrzucać w odpowiedzi gif z jakiejś kompletnie innej gierki "bo wiem, że ją lubi i w ten sposób mogę mu dopiec"? :fp:
  • 0

#56 ACZ Napisany 25 czerwca 2015 - 00:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Kazio, rimejk na pewno wyjdzie w 2017, bo wtedy jest 20-lecie wydania gry, wiec dekady nie bedziesz musial czekac. ;]


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 25 czerwca 2015 - 00:22

  • 0

#57 Kazuo Napisany 25 czerwca 2015 - 00:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Optymistycznie :D

 

Zamiast wieszać psy na firmie, która widać że stara się bardzo na odbudowanie swojego wizerunku to lepiej ją nadal kopać... 

 W ramach sprostowania - ja na nikim psów nie wieszam, naprawdę bym chciał powrotu SE do formy sprzed lat, bo kiedyś to był jeden z moich ulubionych developerów i kochałem ich gry. Po prostu jestem mega sceptyczny. Jedna czy dwie jaskółki od razu wiosny nie czynią, będą się musieli bardziej starać, żeby nadrobić lata robienia g*wien i kopania po pysku własnych marek. Jak wyjdzie (to jest słowo klucz,) KH3 i będzie przynajmniej tak dobre jak dwójka, to najpierw zrobię pod siebie ze szczęścia (i z niedowierzania), a później wszystko odszczekam.

 

 

Kazek a w Bravely grałeś? Ta gierka systemem pokazuje jak wielki krok w kierunku zachodu i ogólnego postępu w gatunku jRPGów poczyniło SE :tak: zresztą gdy pominiemy fakt że fabuła w XIII ssała to był to cholernie dobry jRPG z systemem który ośmieszał cały gatunek, nowy Final to dla mnie day one bez zastanowienia

 

Nie gralem, ale słyszałem o tej grze bardzo dużo dobrego. I to jest ta jaskółka o której przed chwilą pisałem. Więcej takich gier i znowu zaufam tym żółtym pizdykom ^_^


  • 0

#58 burnstein Napisany 25 czerwca 2015 - 07:42

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Widze ze dorobiłem sie skrytego wielbiciela.

(...)

Z was to się w ogóle taki burn i tajkun w antagonistycznej wersji zrobił, gdzie pierwszy się pojawi tam zaraz drugi przybiega i vice versa :cf:


  • 0

#59 Schrodinger Napisany 25 czerwca 2015 - 07:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Dokładnie
  • 0

#60 Schrodinger Napisany 25 czerwca 2015 - 09:00

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

a tak odnośnie jeszcze wątpliwości Każuala to co z Type-0 przecież to podobno najlepszy final od lat


  • 0



Inne z tagami: