Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Fantasy VII Remake

Square Enix PS4 PS5 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
717 odpowiedzi na ten temat

#61 Juras Napisany 25 czerwca 2015 - 12:23

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

A co Wiedźmin ma do tego? No ok, ktoś rzuca jakąś uwagę, z którą się nie zgadzasz, może trolluje, a może koszmarnie się myli - ale co za sens jest wrzucać w odpowiedzi gif z jakiejś kompletnie innej gierki "bo wiem, że ją lubi i w ten sposób mogę mu dopiec"? :fp:

Jak z FFXV zrobia RPGa z mechanika w stylu zachodnim i mniejpedalskimi kolesiami to może zagram. ;)

Jak widać, nic kompletnie nic. Bo przecież to wcale nie jest "erpeg w zachodnim stylu".

 

Widze ze dorobiłem sie skrytego wielbiciela.

No i to jest pięknie ukazana głupota RPGów z Japonii kolo w ciuszkach napierdala sie z kolesiami w pełnych zbrojach, dostaje z topora i idzie dalej, tamci zresztą nie lepsi skaczą jak żabki :clown:

Serio Jurass idź spać, jutro musisz do szkoły wstać.

A jak Geralt przepływa wpław całe Skelige w secie niedźwiedzia, Cirilla w rozpiętej koszulce

Spoiler
, Ves z cycem na wierzchu idzie na ciężkozbrojnych czy Yenneffer lata z goła dupą
Spoiler
to jest esencją mądrości zachodnich erpidżi. :dadders:

 

 

I mniej pedalskich kolesi chcesz:

92830107e083edce58bbddd2cd29ee44.png

 

Kup se zapas chusteczek w drodze powrotnej ze szkoły, taka przyjacielska rada.


  • 0

#62 Stan Napisany 25 czerwca 2015 - 12:43

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Dorian jest mniej pedalski od tego czegoś mimo ze faktycznie jest pedałem:

 

final-fantasy-14-gay-marriage.png

 

 

Pływanie musi byc umowne, bo zdejmowanie blach przed nim byłoby irytujące. Ves zostaje za to zrugana ze leci z gołym cycem. Yennefer to czarodziejka, jakbyś czytał książki to bys widział co magowie robia żeby nie zamarznąć.(inna sprawa ze po prostu dla jednej/dwóch scen nowego stroju nie beda projektować, nie opłaca się :( ). Cirllla jasne, ale na wyższym poziomie szybciutko pada. Po drugie to sprawy drugorzędne to nie główny bohater który napierdala sie w flanelowej czarnej koszuli z hordami przeciwników w rpg. W slasherze to moze przejdzie, bo tam umowność imo jest z góry narzucona, ale w rpg mi to nie pasuje w dodatku takim niby w miarę poważnym.

 

Co do kwestii jRPG jego mechaniki i zmian w kierunku zachodnim. Chodzi mi tu głównie o walkę turową(może tez troche sposób narracji, ale niekoniecznie) która do rpg mi nie pasuje, ty o to nie spytasz, ty musisz sie przyjebać bo jesteś po prostu jebnięty i masz jakiś kompleks mojej osoby może to przez to ze mi Wiedźmin nie tnie, a moze masz małego kutasa, nie wiem. :reggie:

 

P.S.

Dajcie mi warna, bo sie Jurasek popłacze jak w wojnach.


  • 0

#63 Juras Napisany 25 czerwca 2015 - 13:27

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

ROTFL, czyli głupoty z Wiedźmina tłumaczysz poziomem trudności, magią i budżetem gry? To, że Geralt w gaciach Yen na lv35 może wyrżnąć cały garnizon pięciopoziomowych ciężkozbrojnych jest ok.

A FF to niby symulator życia? I jak "pedałek we flanelowej koszuli" ma jakieś moce, spawnuje se bronie w ręce, używa teleportów, przyzywa Ramuha, który roznosi w pył wszystko dookoła to się trzeba dowalić do tego, że robi to we flanelowej koszuli? No ja nie mogę, może im się nie chciało modelować dwudziestu ubranek (co jest normą, niestety, w jrpg) i se biega difaltowym, a w kieszeni ma włożony potężny artefakt który go chroni? Czytałeś książkę? Wiesz?

Twoje "argumenty" przeciw gierce to zwykły fanbojski troll/dojebka, co dobitnie pokazują łzowe pociski w postaci szkoły i małego peniska.

Pozdrawiam.


  • 0

#64 fingus Napisany 25 czerwca 2015 - 14:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Weźcie już może nie zaśmiecajcie tego wątku swoim sporem o wyższości jednych erpegów nad drugimi. Chcecie się o to kłócić, róbcie to tutaj:
http://nikogoforum.p...pegi-wschodnie/
Dalsze ciągnięcie tej żenady w tym miejscu będzie karane.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 25 czerwca 2015 - 14:11

  • 0

#65 Kazuo Napisany 25 czerwca 2015 - 15:44

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dorian jest mniej pedalski od tego czegoś mimo ze faktycznie jest pedałem:

 

 

 

Bo trzeba umieć odróżnić: są geje i są cioty, to nawet nie wymaga wyjaśnienia. Joterpegi pełne są tych drugich. Sam przyznam, że te natapirowane pucusie z japońskich gier coraz bardziej mnie denerwują, fajnie byłoby dla odmiany pograć w Fajnala, gdzie grałoby się normalnie wyglądającym kolesiem z jajami (w sensie: z charakterem i wyglądem nie wzorowanym na typową gwiazdę Jpopu). Nomura twierdzi, że chciałby, aby postacie w tej części były bardziej "realistyczne" - ciekawe co to według niego znaczy. Dorzuci Cloudowi wąsy? :olo:


  • 0

#66 vagrant3 Napisany 25 czerwca 2015 - 15:49

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Nomura twierdzi, że chciałby, aby postacie w tej części były bardziej "realistyczne" - ciekawe co to według niego znaczy.


nie będą super deformed = będą realistyczne :potter:


  • 1

#67 Kazuo Napisany 25 czerwca 2015 - 15:55

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Te pięknutkie kobiece twarzyczki męskich bohaterów, to już wystarczająca deformacja. Niech nad tym lepiej popracują :olo: A tak na serio, to spoko, że nie będzie się już śmigać karłami po Midgarze, dziwnie by to wyglądało.


  • 0

#68 burnstein Napisany 25 czerwca 2015 - 16:00

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Pisze Kazuo który sam stylizuje się na chińskobajkowych chłopków.

bYPqRPu.jpg


  • 0

#69 Kazuo Napisany 25 czerwca 2015 - 16:51

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ja nie mam oczu na pół twarzy i się nie maluję się przed napierdalaniem żelków :snejk: 


  • 0

#70 Starh Napisany 25 czerwca 2015 - 16:55

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

a tak odnośnie jeszcze wątpliwości Każuala to co z Type-0 przecież to podobno najlepszy final od lat

Najlepszy od IX jak dla mnie (no może od XII, bo X to kupa). 


Ten post był edytowany przez Starh dnia: 25 czerwca 2015 - 16:58

  • 0

#71 Lady Luck Napisany 25 czerwca 2015 - 17:05

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Zastanawiam się tylko, co się nagle stało z tym gadaniem, że zrobienie remake'u FFVII od zera na konsole nowej generacji trwałoby 40 lat :olo:


  • 0

#72 Otacon Napisany 25 czerwca 2015 - 19:44

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Te pięknutkie kobiece twarzyczki męskich bohaterów, to już wystarczająca deformacja. Niech nad tym lepiej popracują :olo: A tak na serio, to spoko, że nie będzie się już śmigać karłami po Midgarze, dziwnie by to wyglądało.

Ale z barreta cioty nie zrobią? :(
  • 0

#73 Kazuo Napisany 25 czerwca 2015 - 21:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Z niego chyba się nie da :input:


  • 0

#74 Lady Luck Napisany 25 czerwca 2015 - 21:21

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

No ja nie wiem, jakiś odchudzony przez to miasto szedł :hihi:


  • 0

#75 Kazuo Napisany 25 czerwca 2015 - 21:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak można zrobić pipkę z kolesia, który ma podczepionego pieprzonego gatling-guna do łapy? W sumie w remake'u mogliby pójść krok dalej i zamiast broni palnej dać mu piłę mechaniczną, którą by siekał przeciwników. Jak realizm to realizm panie Nomura :infamous:


  • 0

#76 burnstein Napisany 25 czerwca 2015 - 22:05

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Albo dildosa do ruchania Clouda w dupę.


  • 0

#77 Kazuo Napisany 25 czerwca 2015 - 22:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Będzie jako DLC.


  • 0

#78 Lady Luck Napisany 26 czerwca 2015 - 07:39

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Jak można zrobić pipkę z kolesia, który ma podczepionego pieprzonego gatling-guna do łapy? W sumie w remake'u mogliby pójść krok dalej i zamiast broni palnej dać mu piłę mechaniczną, którą by siekał przeciwników. Jak realizm to realizm panie Nomura :infamous:

 

Czy nie miał przypadkiem takie broni do wyboru? :hmmm:

 

Ciekawe też, czy zostawią taki zestaw broni dla postaci. Cid naparzający przeciwników mopem byłby... :olo:

 

Ech, voice acting zabije te wszystkie "@&%*!" Cida i Barreta :(


  • 0

#79 Juras Napisany 26 czerwca 2015 - 12:17

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Vincent miał w jednym z Limit Breaków.

296415e850f99f0c796b16f295bc5ef4.png


  • 0

#80 Danteusz Napisany 26 czerwca 2015 - 12:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Zastanawiam się tylko, co się nagle stało z tym gadaniem, że zrobienie remake'u FFVII od zera na konsole nowej generacji trwałoby 40 lat :olo:

To w tym wypadku mogła być prawda, jeśli SE miało zwalone narzędzia i proces tworzenia gier. Patrząc na ich tempo z KH3 i Versusem pewnie tak było. W optymalnych warunkach remake powinien zająć 3-4 lata
  • 0

#81 Lady Luck Napisany 26 czerwca 2015 - 15:43

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Vincent miał w jednym z Limit Breaków.

296415e850f99f0c796b16f295bc5ef4.png

 

Barret tyż:

ff7_barret__s_weapons_by_soldier_cloud_s

 

@Dante - bardziej brałabym pod uwagę pokręcony podział i tempo pracy. Oczywiście nie wykluczam, że z FFVII wciąż może to potrwać... do nigdy :P
 


  • 0

#82 Kazuo Napisany 26 czerwca 2015 - 16:21

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No proszę, faktycznie mudżin miał wymienne końcówki :) Dawno nie grałem w tego Fajnala, chyba sobie odświeżę przed premierą remake'u, mam nadzieję, że zdążę.


  • 0

#83 Otacon Napisany 26 czerwca 2015 - 16:48

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
A przejdziesz? Ja kiedyś wysiadlem :ok:
  • 0

#84 Starh Napisany 26 czerwca 2015 - 16:50

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Boże wybacz im, bo nie wiedzą co czynią  :lol2:


  • 0

#85 Kazuo Napisany 26 czerwca 2015 - 17:47

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A przejdziesz? Ja kiedyś wysiadlem :ok:

 

Doszedłem do ostatniego bossa i padł mi save (grałem na emulatorze). Na szczęście wtedy jeszcze miałem sporo samozaparcia i chęci do grania w takie gry, więc spiąłem poślady i zacząłem jeszcze raz. Przeszedłem.
 


  • 0

#86 Lady Luck Napisany 26 czerwca 2015 - 20:40

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Ja chyba w zeszłym roku odświeżałam sobie stare Finale i gało mi się wyśmienicie :)


Ten post był edytowany przez Lady Luck dnia: 26 czerwca 2015 - 20:40

  • 0

#87 Pico Napisany 26 czerwca 2015 - 21:48

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Ja kiedyś grałem, było dosyć ok, ale miałem tylko pierwszą płytę :(.

Dlatego remake raczej chętnie przejdę :).
  • 2

#88 Lady Luck Napisany 28 czerwca 2015 - 13:25

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Możesz też kupić po taniości z PS Store: https://store.playst...FINALFANT000001 :kwiatek:


  • 0

#89 Kazuo Napisany 28 czerwca 2015 - 14:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przejdź sobie Pico. Zanim wyjdzie rimejk, to i tak już zdążysz zapomnieć fabułę :cf:


  • 0

#90 Pico Napisany 28 czerwca 2015 - 21:39

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Meh, pożyczkę sobie od kogoś pudełkową wersję jak już wyjdzie, nie zależy mi mocno na tej grze :P.
  • 0



Inne z tagami: