Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dragon Ball Z: Extreme Butoden

Arc System Works BandaiNamco

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 23 czerwca 2015 - 19:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
89NNARu.jpg

http://gematsu.com/2...ng-west-october


wow, bijatyka na 3DSa! Najnowsza część serii Butoden zostanie zlokalizowana na Europejski rynek. Jak ktoś się bawił w emulatory SNESa to pewnie pamięta tą nazwę jako najlepszą naparzankę Dragon Ballową zanim zaczął się szał na M.U.G.E.N.

Była też część na DSa, ale żadna z powyższych nie doczekała się angielskiej wersji. Ponadto Extreme Butoden pierwsza część za którą odpowiada Arc System Works (of Guilty Gear & BlazBlue fame), więc może z tego wyjdzie coś więcej niż szybki cash-grab na licencji.
  • 0

#2 SennseJ Napisany 24 czerwca 2015 - 10:39

SennseJ

    Mega Man

  • Forumowicze
  • 136 Postów:

Oby. Panie. OBY!


  • 0

#3 Shinigami Napisany 24 czerwca 2015 - 10:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Z Dragon Ballowych gieruniek rzadko wychodzą cash graby, a już na pewno nie z tak ładniutką grafiką.


  • 0

#4 Schrodinger Napisany 24 czerwca 2015 - 10:52

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

pamiętacie tego masakratora karcianke ze SNESa chyba? :banderas: 


  • 0

#5 funditto Napisany 24 czerwca 2015 - 21:09

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Oj tak Legend of Super Sayain ze snesa był genialny !
  • 0

#6 Tawotnica Napisany 02 lipca 2015 - 12:08

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

 

gdaF9dp.jpg

 

wygląda nieźle, ale bardziej mnie intryguje ten dodatek do limitki: cyfrowa wersja gry na... SNESa? Port? Remaster czy jeszcze coś innego? Może jest jeszcze nadzieja na SNES VC na N3DS :fa:  


  • 0

#7 Spuczan Napisany 14 września 2015 - 15:30

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Demko ściągnięte i dobrze ograne. Do dyspozycji mamy Battle Mode i Versus Mode. W pierwszym trybie możemy zagrać vs AI. Do wyboru Goku, Gohan (Kid), Vegeta i Majin Buu. Możemy nimi pograć na 5 planszach: Rocky Arena, Urban Arena, World Tournament, Planet Namek i King Kai's Planet. Łatwo się domyślić jak wyglądają po samej nazwie. Wciskając START mamy dostęp do listy ciosów. I chociaż to jedno wielkie naparzanie polecam obadać ciosy żeby nauczyć się podstaw. Warto też podejrzeć jak aktywować specjale i countery. W drugim trybie możemy zagrać z kolegą lub ludźmi z całego świata ale do tej pory mi się to nie udało.

 

Sama gra jest ładna, płynna i bardzo szybko się wczytuje. To nie szczyt możliwości 3DSa ale prezentuje się naprawdę dobrze. Poziom AI jest żałosny i pewnie w pełnej wersji się zmieni po teraz po kilku walkach pokonuję wszystkich 3 przeciwników bez straty połowy hp. Dawno nie grałem w bijatykę w świecie DBZ, ostatnio chyba w Mugena. Teraz poważnie zastanawiam się nad zakupem chociaż bardziej wolałbym jakiegoś RPG w stylu Pokemonów. Dodatkową zachętą jest to, że chyba(?) każda postać będzie miała swoją historię. 

 

Ogólnie wrażenia pozytywne ale trzeba pamiętać, że to nie jest gra dla każdego.


  • 1

#8 Spuczan Napisany 17 września 2015 - 23:51

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Szkoda, że w demku nie zamieszczono treningu. Pykam sobie co jakiś czas. Najlepiej mi się gra Vegetą. Na razie raz specjale wychodzą mi bardzo rzadko i nie wiem w czym tkwi problem. Wydaje mi się, że wciskam wszystko tak jak powinienem. Właśnie dlatego przydałby się trening.


  • 0



Inne z tagami: