Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pif, paf, bum, bach - temat o słuchawkach

176 Sennheiserów Cudiego

• Zaloguj się by odpowiedzieć
722 odpowiedzi na ten temat

#721 Tawotnica Napisany 04 maj 2018 - 18:01

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 10742 Postów:

Na Switchu trzeba wykonać trochę konstrukcję frankensteinowską: kablem jack-jack (nie ma w zestawie) połączyć zadockowanego Switcha z transmiterem wi-fi wpiętym do USB i wtedy działa. 

Na PS4 jest plug & play.

Na XONE nie trybi, wyłącznie po kablu :olo: 

Jestem zadowolony z jakości dźwięku, jedyny zarzut jaki bym w tej chwili miał to, że są dość ciche i trzeba manipulować głośnością dźwięku w konsoli/grze, żeby osiągnąć pożądany miks muzyki/efektów. Mikrofon z kolei można aż za głośno ustawić dla bywalców party czy innego vc, 

Przeorałem końcówkę Yakuzy na nich i dużo Taiko no Tatsujin, na ludzie w sumie 10-12h i jeszcze nie musiałem ani razu ładować, więc czas pracy baterii na pewno in plus. 

Nie mam za bardzo porównania do innych sprzętów, więc ciężko mi coś więcej napisać. Wykonane są bardzo solidnie, ani metalowy pałąk, ani wysuwany mikrofon nie sprawiają wrażenia jakby się miały szybko zepsuć. Ten pasek na głowę dotrzymał słowa, bo oporu prawie nie czuć po doregulowaniu go. 

• 0

#722 lukaszSA Napisany 05 maj 2018 - 10:11

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 20444 Postów:

O, to trzeba się zainteresować. Głośniki w telewizorze to jednak nie to co dobre słuchawki z dobrym basem.

• 0

#723 ACZ Napisany 06 maj 2018 - 18:48

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 31849 Postów:

Głośniki w telewizorze? Kto tego używa? LOL

Tylko solidne, zewnętrzne głośniki.

Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 06 maj 2018 - 18:49

• 0