Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 2 REmake

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
933 odpowiedzi na ten temat

#421 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2019 - 17:15

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Po-pojutrze demo na wszystkie platformy. Oczywiście nie gram. Po co mam widzieć pierwsze 30 minut gry, by 2 tygodnie później musieć znowu je przechodzić i nie czuć niczego świeżego, będąc już obeznanym z generalnie graniem w tę grę. Wybieram większy hype na 25.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 08 stycznia 2019 - 17:18

  • 0

#422 oranje Napisany 08 stycznia 2019 - 17:45

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Oczywiście zagram.
  • 0

#423 Kazuo Napisany 08 stycznia 2019 - 17:55

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Lista została usunięta. Co takiego tam było, że ludzie lole wycofują preordery?

Nic co usprawiedliwiłoby wycofanie preordera. Po prostu niektórym aktywował się autyzm. 

 

 

Fajnie, że trzeba będzie się pobawić, ale już w Revelations 2 trzeba było przejść grę z niewidzialnymi przeciwnikami, a RE0 to w ogóle słyszałem, że miał trudną platynę jak cholera, więc zaskoczenie zbędne.

To fakt, Residenty często mają wymagające trofiki i fajnie, że RE2 kontynuuje tę tradycję. A najtrudniejszą platynę ma pierwsze Revelations, grając samemu jest niemalże niewykonalna. 

 

 

 

Brak możliwości otwierania skrzyń nie utrudnia w sumie gry, tylko ją upierdliwia  :olo:

Tu się nie zgadzam. Brak skrzyń będzie wymuszał bardzo umiejętne korzystanie z ekwipunku, co zdecydowanie podniesie poziom trudności zarówno pod kątem logicznym (będzie trzeba mocno kombinować co ze sobą zabrać, a czego nie ruszać), jak i skillowym (bo ograniczony inwentarz nie pozwoli na obładowanie się apteczkami / amunicją). IMO najlepiej zapowiadające się trofeum i nie wiem czy nie najtrudniejsze.  


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 08 stycznia 2019 - 17:56

  • 0

#424 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2019 - 17:58

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Wystarczy włączyć gierkę na easy i pójdzie jak po maśle.


  • 0

#425 Kazuo Napisany 08 stycznia 2019 - 18:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A będzie easy? No, ewentualnie jeszcze zostanie unlimited ammo do bazooki bo to pojawi się na pewno. Jednak prawilnie przejść nawet na tym normalu bez skrzyni zapewne sprawi trochę kłopotów. 

 

Marzy mi się permadeath w trybie hardcore, ale pewnie nie dadzo :(


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 08 stycznia 2019 - 18:01

  • 0

#426 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2019 - 18:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Jesteś hardkorem.


  • 0

#427 Kazuo Napisany 08 stycznia 2019 - 18:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jest naprawdę spora opcja, że to będzie gra mojego życia, więc planuję ją zgwałcić na wszystkie możliwe sposoby. W końcu coś co ma realną szansę pobić w moim rankingu RE4. Już się nie mogę doczekać speedrunów  :good:


  • 0

#428 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2019 - 18:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Żebyś mi to po demie nie stękał, że to złe i tamto, bo hype na 25 mam jak cholera  :u2:


  • 0

#429 Kazuo Napisany 08 stycznia 2019 - 18:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak coś będzie z grą nie tak, to się nie bój, na pewno o tym wspomnę, a jak będzie trzeba to również mocno skrytykuję. Daleko mi do zaślepionego fana, który udaje że z jego ukochaną grą wszystko jest w porządku. Mowa o pełnej wersji, bo jeszcze nie zdecydowałem czy zagram w demo, masz sporo racji z tym, że lepiej poczekać na premierę.  


  • 0

#430 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2019 - 18:24

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

No i właśnie tego się boję, że mi zapał ostudzisz, bo znajdziesz element, który psuje grę :cf:

 

Dwa tygodnie mnie nie zbawią, a jednak uczucie tej zupełnej nowości przy wsadzeniu płyty do napędu, ogólnie zobaczenie gry po raz pierwszy (do tej pory widziałem autentycznie tylko 2 pierwsze trailery i może łącznie 5 minut poprzewijanych fragmentów z PIERWSZEGO gameplayu) będzie niezastąpione, a tak, to będę po prostu napalony na kontynuowanie gry, którą już zobaczyłem, z którą się w miarę oswoiłem i jestem już po pierwszym wrażeniu.

 

e;

w sumie powiem więcej, na ten moment nie pamiętam nawet jak ta gra wygląda, bo ostatni raz widziałem jakiś gameplay miesiąc czy nawet więcej temu. I już do premiery nic nie oglądam :^^:


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 08 stycznia 2019 - 18:28

  • 0

#431 Kazuo Napisany 08 stycznia 2019 - 18:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Na siłę nie będę nic wyciągał, do tej pory wszystko co widziałem zajebiście mi się podoba. No, ewentualnie dźwięk podczas strzelania pistoletem jest słaby, ale to Ci chyba nie ostudzi zapału :cf: 

 

 


  • 0

#432 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2019 - 18:34

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Tak, ale oglądać kawałki filmów to jedno, a grać to drugie, potem będzie "Leonem steruje się dziwnie", "strzelanie słabe", "gra prowadzi za rączkę" :olo:

 

Daj znać, czy w MHW połowę czasu spędza się w tabelach i na elementach RPG, bo brałem tę gierkę pod uwagę, ale nie lubię siedzenia w menusach zamiast grania.


  • 0

#433 Kazuo Napisany 08 stycznia 2019 - 20:47

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Daj znać, czy w MHW połowę czasu spędza się w tabelach i na elementach RPG, bo brałem tę gierkę pod uwagę, ale nie lubię siedzenia w menusach zamiast grania.

 

Nie wiem skąd ten pomysł, że tyle siedzi się w menusach. Fakt, tabelek jest sporo i często się do nich zagląda, ale bez przesady, jak już ogarniesz co i jak to będziesz przez nie przelatywać z prędkością światła. Powiedziałbym, że w sumie 80% gry zajmuje walka (tak, jest w stylu RPG, starcia można trochę podpiąć pod Dark Souls), a pozostałe 20% to grzebanie w menusach, przy czym walka to przede wszystkim lanie w kółko tych samych stworków, żeby wyfarmić lepsze itemki. Zdobędziesz je --> ulepszasz sprzęt --> lecisz dalej na silniejszych przeciwników i tak w kółko. Jeżeli to Cię nie zniechęca, to polecam, dla mnie ta giereczka to czyste złoto, bawię się przy niej nawet lepiej niż przy God of War. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 08 stycznia 2019 - 20:50

  • 0

#434 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2019 - 21:47

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
No giereczke mam na liscie do przejscia, ale wahalem sie, bo tez wiem, ze to moloch. A jak z siecia? Mozna i fajnie sie gra zupelnie samemu?
  • 0

#435 Shinigami Napisany 08 stycznia 2019 - 21:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Nie wiem ile Kazuo przegrał, ale gra zaczyna się ponoć dopiero po 100h, ja odpuściłem wcześniej. Grać samemu oczywiście można i przez niektóre przeszkadzajki systemowe, tak jest łatwej niż z kolegą.


  • 0

#436 Juras Napisany 09 stycznia 2019 - 13:07

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:


https://youtu.be/Dhj_CqbMQ9U

I co, pójdzie raz zagrać i potem w ruch alter konta? Głupota straszna jeśli tak.

Ten post był edytowany przez Juras dnia: 09 stycznia 2019 - 13:10

  • 0

#437 Shinigami Napisany 09 stycznia 2019 - 13:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Może chodzi o jeden strzał z pistoletu :cf:


  • 0

#438 Shinigami Napisany 11 stycznia 2019 - 00:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Demko skończone na bardzo dużym luzie w 25 minut. Mogłem spokojnie zwiedzić co chciałem, pozbierać masę szajsu, znaleźć jakąś torebeczkę powiększającą ekwipunek i to w sumie bez zbędnego sprintu. Idealna rzecz by na własnej skórze odczuć jak dobra będzie ta gra.

Zombiaki padają po 1-4 hedszotach z podstawowej pukawki. Trudno jednoznacznie wyczuć, że umierają momentami, więc w ferworze walki może być ciekawie. Ze dwa po takiej masakrze czterema strzałami postanowiły nawet wstać z ziemi z zaskoczenia.

Jednej jak przysrałem z szotguna, to aż jej skórę z gęby i rąk zerwało. Zajebiste :D

Spoiler

  • 0

#439 Nyjacz Napisany 11 stycznia 2019 - 09:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Super, tyle mi wystarczy. Widzimy się na premierę, panowie  :kwiatek:

 

e;

Co mnie cieszy, to że bezspoilerowo dowiedziałem się, że gra działa w 60 klateczkach jak masło, movement postaci i gunplay są zajebiste i że można bawić się FOVem <3


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 11 stycznia 2019 - 13:06

  • 0

#440 oranje Napisany 11 stycznia 2019 - 21:25

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Są głupie błędy związane ze świateł i cieniami. Niby szczegół, ale mnie drażni.
  • 0

#441 Kazuo Napisany 11 stycznia 2019 - 21:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Skoro na tę chwilę to jest największy problem z grą, no to już zacieram łapy :olo: 


  • 0

#442 Kaxi Napisany 11 stycznia 2019 - 21:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

No, trochę artefakty na "śliskich" powierzchnia zauważyłem.

 

Ja z kolei nigdy w RE2 nie grałem, więc mnie zastał koniec dema, jak wbiłem do zbrojowni. Ale i tak wystarczyło mi, by wiedzieć, że to super giera.


  • 0

#443 GrzesiekMB Napisany 12 stycznia 2019 - 09:16

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Pogralem ale daleko nie zaszlem (zbyt mgliste wspomnienia z oryginalu). Fajny patent z zabudowywaniem okien, grafika nierowna. Obstawiam oceny w okolicy 80% z groszami. Po ile ta gierka będzie puszczana?
  • 0

#444 Nyjacz Napisany 12 stycznia 2019 - 09:34

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
209 ultima.
  • 0

#445 BeSOS Napisany 12 stycznia 2019 - 10:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mnie jakoś nie porwało. Grafika myślałem że będzie lepsza ale tak to już po RDR2 chyba będzie wyglądać :cf:
  • 0

#446 Rudolf Napisany 12 stycznia 2019 - 13:52

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
Wszystko spoko, mie się to podoba, gierka kupiona już w we wrześniu, więc i tak pewniak.

Inna sprawa, że mam jedno "ale" - pistolet jest tragiczny, zero odrzutu, poczucia mocy i meh dźwięk wystrzału. Żadnych materiałów poza pierwszym gameplay'em nie oglądałem, a shotguna też nie zebrałem, więc pytanie, jest potem lepiej pod tym względem?
  • 0

#447 Nyjacz Napisany 12 stycznia 2019 - 13:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
Pistolet zawsze w RE jest pizdowaty, ale rewolwer i strzelba to koksiki.
  • 0

#448 Kazuo Napisany 12 stycznia 2019 - 14:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Już na wszcześniejszych materiałach pistolet sprawiał wrażenie jakby był na kapiszony, dziwię się że nic z tym nie zrobili. Mam nadzieję, że to tylko totalnie początkowa broń i z czasem w łapy wpadnie coś o większej sile rażenia. 


  • 0

#449 Shinigami Napisany 12 stycznia 2019 - 14:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ja na przekór uważam, że pizdowatość pistoletu jest spoko, bo dzięki temu nawet pojedynczy zombiak może stanowić zagrożenie.

Nie wiemy jak z rozwojem bądź zdobywaniem lepszych pukawek, więc możliwe po prostu, że ten brzmi jak na kapiszony, bo chcieli żeby tak brzmiał i później będzie tylko lepiej.

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 12 stycznia 2019 - 14:28

  • 0

#450 Kazuo Napisany 12 stycznia 2019 - 14:38

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ja na przekór uważam, że pizdowatość pistoletu jest spoko, bo dzięki temu nawet pojedynczy zombiak może stanowić zagrożenie.
 

 

Ale tu nie chodzi to, że zadaje kiepski damage, tylko o to, że sprawia wrażenie zabawki, którą kiepsko się strzela. Jakaś siła odrzutu? Huk wystrzału? Cokolwiek?

 

 

 


Nie wiemy jak z rozwojem bądź zdobywaniem lepszych pukawek, więc możliwe po prostu, że ten brzmi jak na kapiszony, bo chcieli żeby tak brzmiał i później będzie tylko lepiej.

 

Możliwe, że w grze pojawi się więcej pistoletów. Oby. W RE4 pierwszy handgun też był lipny, za to Red 9 :banderas: 


  • 0



Inne z tagami: