Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remake, remaster - top5 życzenia


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
168 odpowiedzi na ten temat

#31 Godot Napisany 04 września 2015 - 06:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dziadowsko zrobionych remasterów nikt nie karze ci kupować. Ja jestem zadowolony i z The Last of Us, które wygląda fantastycznie i z Uncharted, które uwielbiam. A najbardziej z GTA V, które mialem skończyć na PS3, ale skoro zapowiedzieli na PS4 - przełożyłem. Podobna sytuacja z Tomb Raiderem. Lepiej zagrać IMO w takiego remastera z poprzedniej generacji niż w Killzone SF czy innego Knacka.
  • 0

#32 Pawlik Napisany 04 września 2015 - 08:59

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Ja chce  jeszcze jednego remake'a MGS1, z mocno przemodelowanym gameplayem. 


  • 0

#33 BeSOS Napisany 04 września 2015 - 09:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zgadzam się z Greg.
Z Pawlik tyz. Choć ją na GCN przemaglowalem to kulka razy. Alez to była giera.
  • 0

#34 Marbel Napisany 04 września 2015 - 10:22

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Greg tylko że wymienione przez Ciebie gry IMO nie są remasterami tylko wersjami na wyższą generacje. I powinny być sprzedawane za 2/3 ceny maks gdy są wydane miesiącami po premierze pierwotnej. Jeśli chodzi o MGS ro przyjął bym jakąś kompletną kolekcję z odnowionymi wersjami z PS1 i wcześniej.
  • 0

#35 burnstein Napisany 04 września 2015 - 10:26

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Jęczysz marbel,  a sam co roku kupujesz kolejne takie same forzy i fify, czym to się różni od remasterów??????


  • 0

#36 Marbel Napisany 04 września 2015 - 10:42

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Proszę Cię. Po co kupujesz TTK do Destiny? I grasz w kółko w to samo? A jak wyjdzie sequel to kupisz? Przecież to to samo.
  • 0

#37 burnstein Napisany 04 września 2015 - 10:45

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Destiny w obrębie jednej gry zmieniło się od premiery do TKK bardziej niż Forza w obrębie całej serii  :king:


  • 0

#38 Marbel Napisany 04 września 2015 - 11:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Aha. Widzę, że sporo w Forzy grałeś. Horizon a Motorsport, zaznaczam, to 2 różne serie.
  • 0

#39 burnstein Napisany 04 września 2015 - 11:51

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Sprytnie przemilczałes temat fify i tego, że masz zerowe pojęcie o Destiny :^^:


  • 0

#40 bartezoo Napisany 04 września 2015 - 12:17

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Tak samo jak ty o fifie bo każda nowa część to zupełnie nowy feeling gameplayu począwszy od wersji 07 do najlepszej 12 była meeeega wielka ewolucja (drybling 360 stopni, silnik fizyczny kolizji, fundamentalna zmiana gry w obronie na bardziej taktyczną a nie tylko trzymanie jednego przycisku etc itp) także panie pier.dolisz głupoty
  • 0

#41 burnstein Napisany 04 września 2015 - 12:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Pffff, co za bzdury.


  • 0

#42 tomasz Napisany 04 września 2015 - 12:29

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:

Dziadowsko zrobionych remasterów nikt nie karze ci kupować. Ja jestem zadowolony i z The Last of Us, które wygląda fantastycznie i z Uncharted, które uwielbiam. A najbardziej z GTA V, które mialem skończyć na PS3, ale skoro zapowiedzieli na PS4 - przełożyłem. Podobna sytuacja z Tomb Raiderem. Lepiej zagrać IMO w takiego remastera z poprzedniej generacji niż w Killzone SF czy innego Knacka.

 

Nie wiem z czego być tu zadowolonym. Ten TLOU ograłem i prezentował się średnio -- ot, pastgen w lepszej rozdziałce i w chrupiących (!) 60 klatkach. Na PC to norma, że odpalisz grę sprzed 5 lat w wyższej rozdzielczości, płynniej i ze wszystkimi graficznymi gimmickami, a do tego wyrwiesz taką grę za 9.99, nie za 170, czy 260 zł :blah:


  • 0

#43 nole Napisany 04 września 2015 - 13:06

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Anyway, po olbrzymim sukcesie RE HD (rekord sprzedaży day1 w całej historii PSN :o) CAPCOM będzie dalej rimejkował to czego kcom fani!11one

 

http://www.thesixtha...back-catalogue/
 


  • 0

#44 Schrodinger Napisany 04 września 2015 - 13:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

to niech sobie zrimejkujom musk


  • 0

#45 bartezoo Napisany 04 września 2015 - 13:19

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Pffff, co za bzdury.


no tak jak bzudry, że w gierce o strzelaniu do krasnali się coś zmieniło z dodatkiem
  • 0

#46 burnstein Napisany 04 września 2015 - 13:20

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Halo ma jakieś dodatki?


  • 0

#47 Hellmans Napisany 04 września 2015 - 13:27

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Proszę Cię. Po co kupujesz TTK do Destiny? I grasz w kółko w to samo? A jak wyjdzie sequel to kupisz? Przecież to to samo.

 

Jak to samo, jak drop rate inny!!!!1 


  • 0

#48 Kazuo Napisany 04 września 2015 - 14:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Anyway, po olbrzymim sukcesie RE HD (rekord sprzedaży day1 w całej historii PSN :o) CAPCOM będzie dalej rimejkował to czego kcom fani!11one

 

http://www.thesixtha...back-catalogue/
 

 

Akurat tutaj spory wpływ na rekord miało to, że poza Japonią gra była sprzedawana wyłącznie cyfrowo. No i dla 90% graczy to był kompletnie nowy tytuł, niewielu miało okazję zagrać wcześniej w wersje na gcn/wii.

 

Druga sprawa jest taka, że już powoli kończą im się gierki do remasterowania, więc powoli zaczynają przyjmować inną taktykę i teraz biorą się za pełnoprawne remake'i. Co jak co, ale dopasowane do dzisiejszych standardów RE2 albo RE3 mogą KOSIĆ.
 


  • 0

#49 bartezoo Napisany 04 września 2015 - 14:23

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
O tak remake RE2&3 taki jak REmake to bym brał jak dziki rolnik szynke w agrescie. Od capcomu przygarnąłbym też Cadillac & Dinosaurs, Dino Crisis i Shadow of Rome i ewentualnie Dragon Dogme w 1080p/60fps bo mnie ten framerate odrzucił na pastgenach.
  • 0

#50 bartezoo Napisany 04 września 2015 - 14:23

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
do usunięcia

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 04 września 2015 - 14:26

  • 0

#51 Marbel Napisany 04 września 2015 - 14:31

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

Sprytnie przemilczałes temat fify i tego, że masz zerowe pojęcie o Destiny :^^:

Uczepiłeś się Forzy to Ci per analogie odpisałem. A Destiny grałem tylko w tego triala co był i w Betę. Więc pewnie mam większe pojęcie niż Ty o serii Forza czy Fifa. Ale ja nie mam zamiaru przeciągać liny tutaj. Ty wyciagnałeś te gry. I jak zwykle argument z tyłka.
Remasterów nowych gier mówię nie. Drugi raz tego samego dla wyższej rozdziałki bym nie kupił. Sztuczne podbijanie tym liczby gier na danej platformie jest żałosne. A i jeszcze się cieszą!
  • 0

#52 Kazuo Napisany 04 września 2015 - 14:32

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

O tak remake RE2&3 taki jak REmake to bym brał jak dziki rolnik szynke w agrescie. Od capcomu przygarnąłbym też Cadillac & Dinosaurs, Dino Crisis i Shadow of Rome i ewentualnie Dragon Dogme w 1080p/60fps bo mnie ten framerate odrzucił na pastgenach.

 

Za Dino Crisis oddałbym jedną nerkę.


  • 0

#53 Kradziej Napisany 04 września 2015 - 15:20

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Sprytnie przemilczałes temat fify i tego, że masz zerowe pojęcie o Destiny :^^:

Uczepiłeś się Forzy to Ci per analogie odpisałem. A Destiny grałem tylko w tego triala co był i w Betę. Więc pewnie mam większe pojęcie niż Ty o serii Forza czy Fifa. Ale ja nie mam zamiaru przeciągać liny tutaj. Ty wyciagnałeś te gry. I jak zwykle argument z tyłka.
Remasterów nowych gier mówię nie. Drugi raz tego samego dla wyższej rozdziałki bym nie kupił. Sztuczne podbijanie tym liczby gier na danej platformie jest żałosne. A i jeszcze się cieszą!

Żałosne!
Gówno im do ryja pakują a ci się cieszą!!
RAK TEJ BRANŻY!!!

Zawsze mnie zastanawiają ludzie, którzy to wszystko tak osobiście biorą. No jakieś remastery, "bardziejHD" wersje robią. I co z tego? Jest mniej nowych gier? Nie, nie jest (chyba? solidnych danych nie mam, ale ja np. jestem zalewany pozycjami do ogrania). Ja istnieniu większości tych remasterów nawet nie wiem. W sensie: informacje o nich wlatują jednym okiem, drugim wylatują i tyle.

Albo Kazuo i "TO PÓJŚCIE NA ŁATWIZNĘ ZE STRONY DEWELOPERÓW".

Dajesz, zapytaj Ryana czy chciałoby mu się portować The Last of Us na PS4 i czy myśli że miałby z tego łatwy i szybki hajs :P

Są gorsze raki w tej branży, jak na przykład Assassin's Creed. Tym powinniśmy się przejmować, a nie Bogu ducha winnymi remasterami.

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 04 września 2015 - 15:21

  • 0

#54 Marbel Napisany 04 września 2015 - 15:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Mnie uderzyło chcenie remasterów gier z poprzedniej generacji. I to gier, które dobrze wyglądają jak Uncharted czy Bioshock. I płacić za to pełną cenę i się podniecać? Paranoja. Jeszcze gry sprzed generacji bym zrozumiał.
Koniec.
  • 0

#55 burnstein Napisany 04 września 2015 - 15:32

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Ktoś kto wstydzi się przed znajomymi tego, że gra w gry nigdy nie zrozumie nas, prawdziwych graczy!


  • 0

#56 BeSOS Napisany 04 września 2015 - 15:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

ja sie wstydzilem jak gralem na konsolkach N. Teraz sie z tym obnosze  :fa:


  • 0

#57 oranje Napisany 04 września 2015 - 15:51

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Ja bym przytulił trykogię Modern warfare. Tym bardziej, że ps3 padło, a specopsy z MW 2 są zajebiste. Kolejne 50h bym mógł pograć.

A z remake'ów to Dino crisis i Shadow of rome.
  • 0

#58 nole Napisany 04 września 2015 - 16:00

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Achhh, Shadow of Rome zrimejkowane na silniku tego kupsztala Ryse. Ależ to byłby OGIEŃ  :gusta:


  • 0

#59 Kazuo Napisany 04 września 2015 - 16:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Żałosne!
Gówno im do ryja pakują a ci się cieszą!!
RAK TEJ BRANŻY!!!

Zawsze mnie zastanawiają ludzie, którzy to wszystko tak osobiście biorą. No jakieś remastery, "bardziejHD" wersje robią. I co z tego? Jest mniej nowych gier? Nie, nie jest (chyba? solidnych danych nie mam, ale ja np. jestem zalewany pozycjami do ogrania). Ja istnieniu większości tych remasterów nawet nie wiem. W sensie: informacje o nich wlatują jednym okiem, drugim wylatują i tyle.

Albo Kazuo i "TO PÓJŚCIE NA ŁATWIZNĘ ZE STRONY DEWELOPERÓW".

Dajesz, zapytaj Ryana czy chciałoby mu się portować The Last of Us na PS4 i czy myśli że miałby z tego łatwy i szybki hajs :P

 

 

No raczej łatwiej jest walnąć na szybko porta tej samej gry, niż robić coś kompletnie nowego od zera, prawda? To jest pójście na łatwiznę, jakbyś na to nie patrzył. I nie masz racji, że remastery nie szkodzą. Spójrz na takie Capcom dla przykładu - ile ostatnio tworzą nowych, wartościowych gier, a ile odgrzanych kotletów? Jakieś nowe DMC? RE7? Nie, bo po co, skoro taniej i szybciej wyjdzie im wrzucić na patelnię starego kotleta (DmC:Definitive Edition, DMC4: Special Edition, Remake HD, RE0 HD), trochę go podsmażyć i wypluć ponownie na rynek. Mają z tego kasę, więc po co ryzykować z nowymi odsłonami? Albo z kompletnie nowymi IP? Jak dla mnie to się odbija na nowych grach.

 


  • 0

#60 burnstein Napisany 04 września 2015 - 16:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Ach, naiwny Kazuo wciąż myśli, że to jest albo-albo.


  • 0