Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD

Nintendo Wii Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2088 odpowiedzi na ten temat

#121 Dealer Napisany 18 maja 2010 - 07:56

Dealer

    Link

  • Forumowicze
  • 382 Postów:
Miejmy nadzieje że tak też i będzie, mając nadal w głowie sekrety z OoT i nadzieje że pojawią sie na podobną choćby modłę.Wiem że zmiany są potrzebne oby tylko Miyamoto miał "świętą" rację.
  • 0

#122 Kaxi Napisany 18 maja 2010 - 09:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Patrząc na NSMBW i SMG2, to demo play wcale nie jest taki straszne, bo A) pojawia się po wielu porażkach dopiero i B)karze gracza (np. innymi gwiazdkami w SMG2) tak więc można przejść grę nawet nie wiedząc o jego istnieniu.

Jako, że SMG2 ma być trudniejszy niż SMG, też się jakoś specjalnie nie boję o skażualizowanie nowej Zeldy. Ale pewnie jakieś ukłony w stronę szerszej publiki zrobią...
  • 0

#123 Malutki Napisany 18 maja 2010 - 09:48

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
A mi jakoś hype na Zelde dawno miną i wydaje mi się , że to wszystko prze TP.Miałem wielkie oczekiwanie w stosunku do niej i się lekko zawiodłem :( .Jeżeli chodzi o newsa , który pojawił się na Neogo to błagam , aby dotyczył tylko pojawienia się usługi demo play i nic więcej .Mam już dosyć casual'owego shitu i jestem znudzony gadką zarówno pana Miyamoto jak i szefostwa z Kioto <_< .
  • 0

#124 Kaxi Napisany 18 maja 2010 - 16:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Dodany obrazek


Tak samo będzie z Zeldą.
  • 0

#125 fingus Napisany 18 maja 2010 - 18:18

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Dodany obrazek


Tak samo będzie z Zeldą.

Też tak sądzę. :^^: Ninny pokaże trailerek jak kiedyś z Twilight Princess i nastąpi zbiorowy orgazm fanów. Oby tylko między tym trailerkiem a premierą nie minęło tyle czasu co w wypadku TP. ;-)
  • 0

#126 Malutki Napisany 20 maja 2010 - 08:34

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Omg pojawiły się screeny z nowej Zeldy !!!
Dodany obrazek
Reszta tutaj :

Spoiler

  • 0

#127 cybercotlet Napisany 20 maja 2010 - 08:41

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Mam przeczucie, że to fake :mrgreen:
  • 0

#128 Kaxi Napisany 20 maja 2010 - 08:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Dobre masz przeczucie :D
  • 0

#129 Malutki Napisany 20 maja 2010 - 08:58

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
No szczególnie ten screen wygląda zajebiaszczo :mrgreen:
Dodany obrazek
Spoiler

  • 0

#130 cybercotlet Napisany 20 maja 2010 - 09:01

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Nawet uwagi na to wcześniej nie zwróciłem :D
  • 0

#131 Texz Napisany 20 maja 2010 - 09:01

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Reszta screenów to jeden z najlepiej wykonanych fejków, jakie widziałem :) Wolałbym jednak, żeby Zelda powróciła do stylu graficznego Wind Wakera.
  • 0

#132 meiss Napisany 20 maja 2010 - 10:04

meiss

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:

No szczególnie ten screen wygląda zajebiaszczo :mrgreen:
Dodany obrazek

Spoiler

JAk dla mnie średnio wygląda, więc możliwe, że nie fake
  • 0

#133 Gość_Zero_* Napisany 20 maja 2010 - 11:25

Gość_Zero_*
  • Goście

JAk dla mnie średnio wygląda, więc możliwe, że nie fake


taa ... opis na YT - trzeba go niestety rozwijać leniuchu :P


Since noone ever seems to read the descriptions on these things anyway I'll bet no one will read this and figure out that these are fake, I made them in Garry's Mod. Yes, I'm Ryu-Gi from the Kotaku Article "Zelda Screens of Dreams" from awhile back.


Jak wydadzą nową Zelde w stylu Wind Wakera to już nie ma bata i kupuję tą idiotyczną konsolę :) I zamiast pływania czy jazdy pociągiem powinni dać latanie! :)
  • 0

#134 Texz Napisany 20 maja 2010 - 12:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mogłem się domyślić, niedawno widziałem w Garrym Modzie Linka który w bardzo jednoznacznej pozycji obściskuje się ze Snejkiem.
  • 0

#135 fingus Napisany 20 maja 2010 - 13:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Nic by mnie tak nie uszczęśliwiło jak cellshadowana Zelda :^^: ale obawiam się, że to się nie wydarzy. :-(
  • 0

#136 Malutki Napisany 27 maja 2010 - 20:17

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Im bliżej E3 tym więcej plotek i spekulacji na temat nowej Zeldy .
More Zelda Wii Information Leaked?

We all know E3 is right around the corner and we are about to get flooded with more information than anyone can reasonably handle. That being said, sometimes it's fun to ponder on the rumor mill if for nothing more than to discuss the possibilities. If and when the information turns out to be true, it just makes things all the more fun. If it turns out to be false, it still was a fun discussion none the less. That being said, many of you remember the rumors we released back in January that surfaced at the japanese forum 2ch. Well, this time around, more information has been leaked from the same place.

Keep in mind these are just rumors, and are just as likely to be false as they are true. However, 2ch has a history of nailing many rumors right on the head, as was previously explained in January's Rumor Mill. Of course, not everything they say is true... but if they happen to be right about all of the current rumors, I swear I might be willing to father all of their children. So without any more delay, here is what was uncovered:

* Link will be replacing the bow and arrow with a crossbow.
* Game is all but finished. Putting on final touches.
* There will be a playable demo at E3.
* Time travel does occur and it happens through the use of a new blade. (not the master sword)
* Link's hometown is much bigger than in previous titles.
* There will be several "Majora's Mask" esque sidequests.
* Character interaction will be more involving than in any previous title.
* The dungeon field dungeon method is changed, and one of the changes confirms a straight dungeon to dungeon portion of the game.
* The current name of the girl in the picture is Adelle.
* Combat is extremely fluent and innovative. No previous Wii title can give you a good example of it's unique style.
* The game relies heavily on sword combat versus other items.
* There will be less items, but they will be used more frequently.
* There will be another main weapon added for an alternative combat style.
* The game will feature significant portions of flight.


So there you have it. This information was provided to us via email, and as such I cannot confirm the full credibility of the source. However, based on what the previous rumors were and what has been said in interviews in the last year, a lot of it seems highly plausible. We are currently digging for the exact quotes so we can get some re-translations to confirm. Are you excited yet? Zelda Wii gets officially announced on June 15th, 2010.

On a side note, could this be the new main weapon?

Dodany obrazek
http://www.zeldainfo...tion-leaked.php
  • 0

#137 fingus Napisany 27 maja 2010 - 20:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Dodaj jeszcze, że obrazek nie należy do przecieku, a jest tylko zmontowaną przez twórców serwisu grafiką mającą ilustrować artykuł.
  • 0

#138 Pious Napisany 27 maja 2010 - 21:31

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ciekawe ile w tym prawdy. Najbardziej podoba mi się część o lataniu, bo po Tp właśnie tego chciałem. Pozostaje tylko czekać do czerwca i się przekonamy.
  • 0

#139 me&myself Napisany 28 maja 2010 - 15:27

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Mnie najbardziej uspokoiła informacja, że będą rozbudowane sidequesty. TP pod tym względem mocno kulała. Większa startowa wioska też napawa optymizmem. Mam tylko nadzieje że te "dungeon to dungeon" i "significant portions of flight" nie znaczy, że zrobią z zeldy siekankę kosztem przygody. W sumie już w TP 3 ostatnie dungeony były praktycznie grane pod rząd i mi się takie rozwiązanie nie podobało.
  • 0

#140 P-chan Napisany 28 maja 2010 - 18:21

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:

Można mieć nadzieję, że "łatwiejsza w opanowaniu" nie oznacza ułatwienia lochów tylko jakiś podstaw sterowania ;)


A mnie zaczyna drażnić powoli to całe czepiania się, że gry są za bardzo skąplikowane, i jak ciężko nowym pokolenią przysiąść i zacząć przygodę z grami. Co tym samym zmusza do nie potrzebnego upraszczania (i nie mam tu na myśli "demo play" ani zaniżania poziomu trudności), wszystkiego na siłe. I jak tu nie stwierdzić, że nowe technologie uwsteczniają człowieka.
Od kiedy pamiętam to gry Nintendo zawsze charakteryzowało intuicyjne sterowanie, i już po chwili było wiadomo o co biega, ale jak widzę nawet Nintendo nie wygra z pewną modą. A tym samym ludzmi, którzy nie umią obsłużyć głupiego pilota od telewizora (i nie mam tu na myśli wiilota) <_< .

Nic by mnie tak nie uszczęśliwiło jak cellshadowana Zelda :^^: ale obawiam się, że to się nie wydarzy. :-(


Oj też bym chciał ujżeć taką Zelde na dużych konsolach.
  • 0

#141 torq314 Napisany 28 maja 2010 - 18:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

skąplikowane [...] nowym pokolenią [...] nie umią


ale to niestety tak jest. są rzeczy, pozornie proste, które w rzeczywistości są skomplikowane.
nowym pokoleniom bywa z tego powodu trudno - nie umieją sobie czasem poradzić, nawet jeśli wydaje się im że jest inaczej.

dlatego ja akurat jestem ZA upraszczaniem. patrzenie jak ktoś się męczy, męczy również obserwatora ;)

I jak tu nie stwierdzić, że nowe technologie uwsteczniają człowieka.


to jest akurat prawda - one uwsteczniają. technologia dostarcza mnóstwa wydawałoby się ułatwiających życie rozwiazań, takich jak automatyczne sprawdzanie pisowni, tyle że korzystanie z tych mechanizmów może nie być oczywiste.

dlatego apeluję o wyrozumiałość dla tych, którym trudność sprawia granie w Zeldę czy Super Mario.
  • 0

#142 me&myself Napisany 29 maja 2010 - 07:54

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Ja tą całą gadkę o skomplikowaniu interpretuje nieco inaczej. Gdyby spojrzeć na to w jak rozwijają się gry od czasów 8śmiobitowców do współczesność nie da się nie zauważyć dwóch rzeczy. Po pierwsze gry stają się coraz bardziej rozbudowane, na padach pojawia się coraz więcej przycisków, struktura gier się rozrasta, dochodzą nowe elementy gameplayu, nowe coraz bardziej rozbudowane sposoby sterowania etc. Po drugie poziom trudności gier z generacje na generacje spada, sytułacje znane ze starszych generacji konsol, kiedy to trzeba było powtarzać po kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt razy, żeby zrobić level dziś już praktycznie nie występują. Taki swoistu dualizm: gry są coraz bardziej skomplikowane, ale i łatwiejsze. Gdyby dać gostkowi wychowanemu na HDgenach pograć na NESie sterowanie opanowałby w sekundę (dwa przyciski krzyżak i jazda), ale giery by nie skończył bo byłaby dla niego za trudna. Ja zrozumiem to w ten sposób, że Nintendo chce wrócić do korzeni upraszczając sterowanie tak by było tak proste i intuicyjne jak na nesie. Jeśli chodzi o to to nie mam nic przeciwko. Natomiast jeśli ma to oznaczać dalsze obniżanie poziomu trudności gier (który i tak już obecnie prezentuje żenująco niski poziom) to jestem na nie.
  • 0

#143 Dealer Napisany 29 maja 2010 - 11:11

Dealer

    Link

  • Forumowicze
  • 382 Postów:
Czyżby moje wcześniejsze spekulacje odnośnie latania balonem się jednak sprawdzą? :razz:
  • 0

#144 torq314 Napisany 29 maja 2010 - 11:57

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Czyżby moje wcześniejsze spekulacje odnośnie latania balonem się jednak sprawdzą? :razz:


był już pociag i łódki i koń, nie było jeszcze samochodu i niczego latającego.
w każdym razie kopalnią pomysłów na pojazdy do następnych zeld byłyby Tytusy Romki i Atomki.
  • 0

#145 Kaxi Napisany 29 maja 2010 - 12:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Do Zeldy bardziej by pasowała taka lotnia a'la Leonardo da Vinci (i Assassin 2).
  • 0

#146 McDrive Napisany 29 maja 2010 - 21:54

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Nie wie ktoś może gdzie można znaleźć art z tego "filmiku" w wyższej rozdzielczości??

  • 0

#147 fingus Napisany 30 maja 2010 - 17:09

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Pograłem sobie w Mario Galaxy i widzę, że pójścia w stronę cell-shade to najlepsze co Zelda mogłaby zrobić. Jeśli obawiaja się powrotu do "zdziecinnienia" Wind Wakera (wiem, że odstraszało to niektórych graczy), to mogą urealnić proporcje (no, może nie koniecznie do 8 głów, ale powiedzmy 5 czy 6). Ale te kolory, wysoce kontrastowy styl tak dobrze wyglądają na Wii, że rozważanie jakichś pseudorealistycznych koncepcji jest błędem. Cartoonowy styl pozwoli ukryć wszelkie niedomagania platformy i w pełni cieszyć się odjechanym stylem.
Co do latania, to ja poproszę o latający dywan. :^^: Choć spodziewam się, że Link, jak dawniej, będzie latał głównie na kurach. ;-)
  • 0

#148 Malutki Napisany 03 czerwca 2010 - 10:00

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kolejna plota :
Rumor: Legend of Zelda – Prophet of Light

With E3 closing in real fast, it’s inevitable that we see a load of rumors concerning the next Legend of Zelda title (Zelda Wii). This time around a possible title for the next Zelda has been supposedly leaked and is given the name The Legend of Zelda: The Prophet of Light. I will not say this is legit in anyway as of yet, especially seeing how if you Google this title it only has one source… Zelda Informer. However, this site has been known for legit news in the past and the name can fit in my opinion. What are your thoughts on the matter?

Also, it appears there are other rumors going around that the game will be entitled Legend of Zelda: The Fall of Hyrule. These rumors originated from this supposed leaked E3 2010

http://www.zeldac.com/2010/06/rumor-legend-of-zelda-prophet-of-light/
  • 0

#149 fingus Napisany 03 czerwca 2010 - 11:13

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
A na potwierdzenie umieszczają fotę ulotki, gdzie wymienia się Mass Effect 3 jako exclusive od Sony, a Kameo 2 jako tegoroczną zapowiedź od Microsoftu? OLOLOLOL :lol: To nawet nie jest plotka, tylko ktoś sobie usiadł i to wymyślił.
  • 0

#150 Pious Napisany 12 czerwca 2010 - 18:52

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nowe przecieki: http://www.zeldainfo...information.php

Jak dla mnie brzmi ciekawie i całkiem sensownie. Byle do wtorku, zaczynam czuć mały hype już/dopiero ;)
  • 0



Inne z tagami: