Skocz do zawartości

Zdjęcie

NIOH

KoeiTecmo PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
722 odpowiedzi na ten temat

#541 Pico Napisany 11 czerwca 2017 - 05:46

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

z Raikohem chętnie bym powalczył. Nie wiem czy udałoby mi się go pokonać, ale gdyby grał ze mną tak jak grał z Pico, to na pewno nie byłoby 3:0 dla niego ;)

Najpierw musisz zmierzyć się ze mną i mnie pokonać, by móc dostąpić zaszczytu pojedynku z Legendą!
To co, kiedy? :cf:
  • 1

#542 Kazuo Napisany 11 czerwca 2017 - 09:11

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak znowu kupię Soulsy :olo:

 

 

 

Wczoraj nagrałem sobie filmik

 

 

 

 

do tej pory najtrudniejszy boss jak dla mnie, padł dopiero za 4 czy 5 podejściem


  • 5

#543 Woroq Napisany 11 czerwca 2017 - 09:25

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:
Świetnie wygląda otoczenie tych czerwonych nagrobków! :banderas: Jeszcze czegoś takiego nie widziałem :cooo:
Walka zawodowa :kult:

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 11 czerwca 2017 - 09:27

  • 0

#544 Spuczan Napisany 11 czerwca 2017 - 09:27

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Nic nie potrafi mnie tak nahajpować na skillowe gierki jak filmidła Kazuo :tak:


  • 0

#545 Kazuo Napisany 11 czerwca 2017 - 09:32

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Akurat w tej walce starałem się nie szarżować za mocno, na gościa praktycznie nie działały combosy więc musiałem go powoli dziubać, sam byłem na 2-3 uderzenia. Później może jeszcze coś wrzucę ;) a lokacja faktycznie mega klimatyczna. Jak zobaczyłem te wszystkie "nagrobki" innych graczy, to wiedziałem, że będzie ciężkie starcie.


  • 0

#546 Sylvan Wielki Napisany 11 czerwca 2017 - 21:40

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Pamiętam jegomościa, kawał mendy (boss, nie Kazuo :olo: ). Wzorowo KI wykorzystane, leci plus.


  • 1

#547 Kazuo Napisany 11 czerwca 2017 - 22:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

 

plotka głosi, że aby zawalczyć z Raikohem, trzeba najpierw pokonać jego laskę. padła za pierwszym razem, teraz pora na Raia  :ass:


  • 3

#548 Sylvan Wielki Napisany 11 czerwca 2017 - 23:52

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

6e28850151_no_to_zes_.jpg

 


  • 0

#549 Woroq Napisany 14 czerwca 2017 - 10:00

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:
Elektryczny NUE utłuczony, kaszka z mleczkiem. Jestem trochę rozczarowany, na początku wyglądał przerażająco trudno :(
Jestem w lochach, ale tam jest kluczenia :fp:
  • 0

#550 Kazuo Napisany 14 czerwca 2017 - 15:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Chyba jedyne wyzwanie to niektórzy bossowie z pobocznych misji oraz zadania zmierzchu. Te ostatnie potrafią nawet dać w kość. 


  • 0

#551 Cudak Napisany 14 czerwca 2017 - 21:27

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

No zadania zmierzchu to masakrator czasami. Ostatnio robiłem jedno jakoś na 90-którymś lvl, 3-4 wyżej niż moja postać i po skończeniu spędziłem kolejne 2h z grą na farmieniu eliksirów na początkowych planszach, bo zjadło mi praktycznie cały zapas z magazynu na tym zadaniu. 

 

:uff:


  • 0

#552 Kazuo Napisany 14 czerwca 2017 - 21:45

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Da się farmić eliksiry? :olo: 


  • 0

#553 filip Napisany 15 czerwca 2017 - 14:58

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Skorzystałem z tej promki na store  :mrgreen:

 

 


  • 1

#554 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2017 - 15:21

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Niestety z eliksirami wzorowano się nie na DkS, a na Bloodborne.

W późniejszym etapie gry, jest jednak znacznie lepiej z nimi. Gdy kończyłem grę miałem ich ok 160 w magazynie. Z drugiej strony jedna misja podczas drogi siły potrafi pochłonąć dobre 40 sztuk.

Warto ustawić błogosławieństwo Kodamy na ich częstsze wypadanie i zagrać misję kooperacyjną - są łatwe i krótkie, a można ich zdobyć nawet 16 sztuk. Yoki (ten mniejszy Onryoki) praktycznie zawsze wyrzuca jeden, gdy się go pokona. W pobocznej misji, gdzie w centrum umieszczona jest pagoda, a my eksplorujemy podziemia, jeden Yoki stoi przy schodach - nieopodal Kodamy. Dojście do demona, ubicie go i reset planszy, to niecałe 14 sek. Warto zatem tam kilka minut spędzić, gdy mamy ich mało.

Pamiętaj też by swoje umiejętności rozwijać tak, by móc nosić jednorazowo ponad dziesięć eliksirów.
 

Elektryczny NUE utłuczony, kaszka z mleczkiem. Jestem trochę rozczarowany, na początku wyglądał przerażająco trudno :(

 

Spokojnie. Wróci nie raz w potężniejszej formie.


  • 1

#555 Cudak Napisany 15 czerwca 2017 - 15:21

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Da się farmić eliksiry? :olo:

 

Tak, tylko musisz odnajdywać wszystkie kodamy najlepiej. Ogólnie polecam odnaleźć jakiś paciorek lub medalion, dzięki, któremu kodamy wyświetlą ci się na minimapie. Takie itemy są bardzo rzadko, więc ja chodzę ze swoim mimo, że mam kilkadziesiąt lvl wyżej i znalazłem tony lepszych - ale właśnie bez tego boosta.

 

Jak zbierasz te ludziki to wtedy w chramie wykupujesz sobie ich błogosławieństwo, żeby zwiększyła się częstotliwość wypadania eliksirów z przeciwników.

 

No i wróciłem sobie na pierwsze kilka map, które przechodzi się jak masło (choć kilka razy przez tą pewność siebie i "mam postać 80 lvl silniejszą niż poziom tego zadania, co może pójść nie tak" zginąłem) i farmisz itemki odsyłając do magazynu. :tak:

 

e; Sylvan, które statystyki Williama wpływają na ilość eliksirów w kieszeni?


Ten post był edytowany przez Cudak dnia: 15 czerwca 2017 - 15:23

  • 1

#556 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2017 - 15:35

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Odblokuj umiejętności -> ninja -> lekownik.


  • 0

#557 Cudak Napisany 15 czerwca 2017 - 15:44

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

A tutaj, może jeszcze zainwestuję, choć teraz wolno idzie jak każdy level kosztuje +200k amrity, trzeba tego pilnować mocno żeby nie stracić. :olo: Ogólnie wszystko pompowałem w serce, ale pewnie sobie zresetuję postać, żeby porobić w dojo misje magii i ninja właśnie.


  • 0

#558 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2017 - 15:52

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Nic nie resetuj, Cudak. Postać i tak co kilka poziomów zalicza blokadę, więc rozwijasz inne atrybuty. By wykonać zadania magii onmyo oraz ninja, musisz mieć je rozwinięte na minimum dwudziesty poziom. Wpadnie i tak z czasem.


  • 0

#559 Schrodinger Napisany 15 czerwca 2017 - 16:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Jakie misje dojo w magii? Nic nie wiem!!!

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 15 czerwca 2017 - 16:06

  • 0

#560 burnstein Napisany 15 czerwca 2017 - 16:14

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Typowe.


  • 1

#561 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2017 - 16:17

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

W dojo wykonujesz misje treningowe (pierwszą był samouczek). Jeżeli rozwiniesz magię oraz ninjutsu na dwudziesty poziom, to otrzymasz możliwość specjalnej walki (ta związana z magią jest jedną z trudniejszych w Nioh).


  • 0

#562 Schrodinger Napisany 15 czerwca 2017 - 16:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
I potem można rzucać fireballami?

Burn stul sie!
  • 0

#563 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2017 - 17:20

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Jeżeli obierzesz drogę ninja/magii onmyo do dyspozycji oddana jest horokudama, która eksplodując zadaje dodatkowe obrażenia od ognia.
Żaden to hadoken, ale sprawdza się nieźle. Dodatkowo istnieje tu możliwość wytworzenia wielu użytecznych talizmanów - nadają broni obrażenia od żywiołów, potęgują obronę bohatera, zwiększają szybkość biegu, czy też wpływają na ilość i jakość eliksirów.
Warto wydawać tu punkty.

A same walki w dojo, to głównie satysfakcja z ich stoczenia.


  • 0

#564 Kazuo Napisany 15 czerwca 2017 - 20:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ciekawy myk z tymi eliksirami, ale na razie nie chce mi się bawić w żadne farmienie. Te 3-4 flaszki na bossów spokojnie wystarczą, ewentualnie później jak wezmę się za zadania zmierzchu to wtedy będę zbierał eliksirki. 

 

Walki w dojo są spoko. Do części mam zablokowany dostęp, bo wolę ładować punkty w siłę / udźwig / staminę, ale jeszcze przyjdzie na nie pora. Dzięki Sylvek za info odnośnie blokady na skille, już myślałem, że trzeba będzie zrobić reseta i znowu rozdzielać punkty. Na chwilę obecną rozwijanie ninjutsu czy magii to dla mnie totalna strata amrity. Doszedłem już do 5 regionu, mam uzbierane z 400 tys. golda, wykonane wszystkie zadania poboczne, całkiem mocny ekwipunek (co 3-4 misje odwiedzam kuźnię i spędzam trochę czasu przygotowując się na kolejne wyzwania), około 30 godzin na liczniku, generalnie  jest lekko i przyjemnie  :olo: jedyny w miarę problematyczny przeciwnik to dla mnie ten ptasi demon atakujący wiatrem, kiedy pojawia się w towarzystwie innych ziomali, to robi się gorąco (kto odblokował Muramasę, ten wie o co chodzi)


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 15 czerwca 2017 - 20:04

  • 1

#565 Sylvan Wielki Napisany 17 czerwca 2017 - 15:01

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Nie ma najmniejszego problemu.

Tak jak wspomniałem, ustaw błogosławieństwo Kodamy na eliksiry i do końca przygody będziesz miał ich nadmiar.

Tengu obok Onyudo (demon z jęzorem) to faktycznie najniebezpieczniejszy zwykły przeciwnik. Kusarigama w niskiej postawie dobrze się na niego sprawdza (szczególnie, jak masz dostęp do talizmanu błyskawicy).

Natomiast co do złota warto co misję-dwie udać się do kowala i z nim/nią porozmawiać kilka razy. Dzięki czemu otrzymamy punkty (może być ich nawet 4), które wykorzystujemy w warsztacie zyskując bonus do marży, zniżki przy zakupie towaru, itp.
Jest to dość istotne, ponieważ w późniejszym etapie gry ulepszanie uzbrojenia kosztuje krocie.


  • 0

#566 Schrodinger Napisany 17 czerwca 2017 - 17:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Na PRO ta gra w końcu wyglada zajebiście, przy action mode fullhd robi robotę :gusta: i nic się nie grzeje
  • 0

#567 Kazuo Napisany 17 czerwca 2017 - 20:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kuniec.  53 godziny, 107 lv., 132 zgony, 99% wykonanych questów. Na pewno dobiję do platynki i może obcykam DLC, bo cały czas mam niedosyt. Piękna gierka  :blush:


  • 0

#568 Sylvan Wielki Napisany 17 czerwca 2017 - 20:28

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Platynę koniecznie - wiele wszak nie zostało.
Z dodatkiem nawet się nie zastanawiaj - na twoim miejscu już dzisiaj bym instalował (konkretny, sycący kawałek kodu).

Co do gry, racja. Fantastyczna pozycja.
 


  • 0

#569 BeSOS Napisany 17 czerwca 2017 - 20:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Lepsze od DS?
  • 0

#570 Schrodinger Napisany 17 czerwca 2017 - 20:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
A ja miałem 3 tygodniową przerwę od grania i nie potrafię się wgryźć z powrotem :/ jeszcze dam jedną, dwie szanse, ale jak nie chwyci to trudno, może za jakiś czas.
  • 0



Inne z tagami: