Skocz do zawartości

Zdjęcie

NIOH

KoeiTecmo PS4

• Zaloguj się by odpowiedzieć
703 odpowiedzi na ten temat

#691 Sylvan Wielki Napisany 03 czerwiec 2018 - 04:12

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7455 Postów:
Pokonałem dwóch królów, a potem spróbowałem Oktasu z kimś tam. Bliski kontakt się nie opłaca, bo praktycznie śmierć. Odejdziesz na chwilę żeby się wyleczyć - spamują jakimiś szurikenami.(....)

No i dodam jeszcze, że jest to gówniany pomysł. Dwóch bossów niepozwalających Ci się ruszać na arenie, brak czasu na zrobienie combosów, jedynie na 1-2 hity, większość czasu się spędza biegając w kółko.

Okatsu z Hattori Hanzo. :sir:
Fajna walka, bo wymagająca. :ninjadance:  Przeciwnicy potrafią skroić 3/4 paska jednym szlagiem, a większym problemem jest to, że to jedni z najszybszych bossów w grze. Nikt nie pisał, że będzie łatwo, ale dasz radę. Powodzenia. Pocieszę, że w Nioh z powodzeniem znajdziesz kilka bardziej wymagających pojedynków.

• 0

#692 Nyjacz Napisany 14 czerwiec 2018 - 19:06

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7620 Postów:

Ale dawno nie grałem w Nioszka. A tu trzeba rozwalić duety. Kazek, Sylvan, burn - proszę, powiedzcie mi, co robiliście po NG? Na którym levelu szliście na duety? W sensie co odhaczyliście przed duetami? DLC albo NG+? Czy to po nich? I czy bawiliście się w jakiś konkret build? Jaki mieliście level na tych skurwysynów?

Jestem po jednym duecie pokonanym z 2-3 tygodnie temu i czuję się trochę połamany, olo. Ale może to tylko strach i irytacja z posiadania dwóch skurwieli w jednym momencie, a po porządnym posiedzeniu przy konsoli okażą się nie tacy straszni?

• 0

#693 Sylvan Wielki Napisany 14 czerwiec 2018 - 19:28

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7455 Postów:

Duety biłem kiedy tylko się pojawiały. I tak praktycznie bez wyjątku. Do czasu wyjścia dodatku miałem platynę, a zanim wychodziły kolejne DLC, to niemal wszystkie poprzednie walki miałem zaliczone. Jest ciężko, ale po kilku próbach każdy powinien paść.

Tachibana i Tadakatsu bij z miejsca. Nie są jakoś specjalnie wymagający. NioH ma rozbudowane elementy RPG, zatem wrócić doń po 40 godzinach gry i rozbić ich w kilkanaście sekund - żadna przyjemność.

Najtrudniejszą walką w grze, jest opcjonalny duet Yuki onna i Nobunaga. Tu faktycznie kilkadziesiąt min. można poświęcić przed setnym lv. ale przecież ta gra ma dawać wyzwanie. Skupisz się na Odzie, będziesz ostrożny, wygrasz.

Problemem są duety z dodatków. Taka Okatsu wspierana przez Hanzo, to ciężki kawałek chleba i nawet kielichy w Krwistych takie problematyczne nie były, a są jeszcze cięższe walki.

Pograsz, poznasz ataki przeciwników, a wygrana sama przyjdzie.

Jeżeli chodzi o samą postać to Will był nastawiony na szybkość. pancerz Ii Naomasa sprawuje się tu wzorowo i kapitalnie współgra z włócznia, która jest trochę tania, ale robi przysłowiową robotę. Ewentualnie katana, ponieważ ona w tego typu grach to istne złoto.

Do najcięższych walk w DLC polecam okolice 140 poziomu. Podstawkę spokojnie w okolicy 104 lv możesz śmiało wyczyścić.

• 0

#694 burnstein Napisany 14 czerwiec 2018 - 22:26

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41277 Postów:

Ja to już nawet nie pamiętam, na pewno miałem najniższą kategorię wagową, set czerwonego demona, katanę i włócznię, bo całą grę tak przeleciałem, jaki level to nawet nie pamiętam, pewnie wysoki, bo dużo bawiłem się tuż po odkryciu zieleniaków i dostępu do broni lvl 150 w farmienie i przerabianie ekwipunku. Pamiętam, że z Nobunagą i Babką sporo się męczyłem, pierw ubijałem Nobunagę, potem babę najlepiej z superem pod ręką i talizmanami na obniżenie jej defu, Samuraje padli w miarę szybko, a czy z nindżasami walczyłem to nawet nie pamiętam :lol:

• 0

#695 Holden Napisany 14 czerwiec 2018 - 23:01

Holden

je m'appelle Ferdinand

• Forumowicze
  • 9157 Postów:
ja w sumie chetnie bym zagral, bo lubilem ninja gaiden i slashery ale nie mam czasy
ps a nie zauwazylem ze to eksluziw, to nie ma tematu w takim razie

Ten post był edytowany przez Holden dnia: 14 czerwiec 2018 - 23:11

• 0

#696 Chewie Napisany 14 czerwiec 2018 - 23:34

Chewie

👁

• Forumowicze
  • 10441 Postów:

jest na pc holden

• 4

#697 Mateo Napisany 15 czerwiec 2018 - 00:10

Mateo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3405 Postów:
Atakuj NIOH'a. Kumplowi polecałem z roboty, ale gra jest dosyć droga na PieCu. 😆
  • 0

#698 Juras Napisany 15 czerwiec 2018 - 01:25

Juras

Ninja na koniu

• Forumowicze
  • 2327 Postów:
Nie polecam, znajomy kupił i mu wywaliło korki.
  • 2

#699 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwiec 2018 - 10:35

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7455 Postów:

ja w sumie chetnie bym zagral, bo lubilem ninja gaiden i slashery ale nie mam czasy
ps a nie zauwazylem ze to eksluziw, to nie ma tematu w takim razie

http://nikogoforum.p...h/?p=1857217   :pc:

Jak ci się podobają gry tego typu, atakuj śmiało. NioH jest fantastyczny. Dodatkowo na PCMR ograć można w 4k+60 k/s. Z drugiej strony gra jest bardzo długa (a jak na slaszer, wręcz niesamowicie), bo jednak jej zaliczenie z okazjonalnym wykonywaniem misji pobocznych to dobre siedemdziesiąt godzin grania.

• 1

#700 Chewie Napisany 15 czerwiec 2018 - 14:52

Chewie

👁

• Forumowicze
  • 10441 Postów:

Atakuj NIOH'a. Kumplowi polecałem z roboty, ale gra jest dosyć droga na PieCu. 😆

Akurat jest w promocji na steam za 107zl

• 0

#701 Nyjacz Napisany 19 czerwiec 2018 - 09:20

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7620 Postów:

Dzięki za odpowiedzi!

Na ten moment mam już 72h na koncie, a więc w żadnego souls-like'a nie grałem dłużej :olo: Robię sobie NG+, jakoś niesamowicie uzależniający jest ten Nioszek, a myślałem, że będę się męczył. Nic z takich rzeczy, gra się świetnie, tym bardziej że teraz pykam włócznią. Ze względu na nabytą znajomość gry i włócznię pozwalającą na większy dystans, to gierka jest jeszcze łatwiejsza. Ale dalej mam około 900 dmg i nie mam żadnych divine itemków!

Z duetami zacznę się w końcu mierzyć. Mam za sobą dwa, ale cały czas czekam na jakieś lepsze graty, by uderzyć na Okatsu i Hanzo.

• 0

#702 Nyjacz Napisany 19 czerwiec 2018 - 17:52

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7620 Postów:

A dobra, właśnie dowiedziałem się, że mój ból dupy spowodowany niemożliwymi duetami bossów jest spowodowany... wprowadzeniem popremierowej darmowej aktualizacji dodającej 10 takich walk, które przeznaczone są na znacznie wyższy poziom od mojego i nie są wymagane do pucharka. I wszystko jasne, do platyny dzielą mnie więc kodamy, pieniążki i jedna walka, olo. Ale i tak pocisnę NG+, a potem DLC, bo ta gra to złoto.

Oczywiście na odpowiednim levelu postaci wrócę do tych duecików i pewnie ich pociacham.

• 0

#703 Nyjacz Napisany Wczoraj, 08:13

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7620 Postów:

Wiem, że piszę sam do siebie, ale traktuję to forum jak dzienniczek growy.

Po skończeniu NG i przestraszeniu się duetów, poszedłem robić NG+, przy robieniu drugiego regionu dowiedziałem się, że są tylko dwa duety do platyny, a nie - jak myślałem - 8. Dwóch królów pokonałem już wcześniej, więc tym razem uderzyłem na Yuki-onnę i Odę Nobunagę. Padła za drugim razem, co też jest zasługą większych przygotowań (pobawienie się u kowala parametrami i dobór ekwipunku), generalnie zmiany broni na włócznię (lepiej grało mi się dwoma katanami, ale zasięg) i oczywiście większego lvl postaci o te dwa regiony.

Teraz robię DLC, padło 3 bossów i o bożenko, jest świetnie, bo uwielbiam zimowe lokacje w gierkach. Nowi przeciwnicy są spoko, szczególnie wężogłowy z ogromnym zasięgiem.

Trzeba powrzucać walki z bossami, bo nagrywam wszystko, tylko tyle się tego nazbierało... A całe NG raczej łatwe było, więc szczególnych umiejętności i opanowania walki tam się nie ujrzy.

80h na liczniku, a teraz grą jaram się najbardziej! Jak po DLC będę czuł niedosyt, to chyba nawet porobię trofiki z nich, ale słyszałem, że są poronione (trzeba przejść całą grę na NG++, czyli Drodze Demona, największym poziomie trudności). No wiecie, tak jakby misje poboczne nie robiły recyklingu misji głównych, a NG+ dawało zupełnie inne, olo. To już zajawa dla fanów gier typu Diablo i dla tych, co kochają maksować postać i robić z nią nieśmiertelną maszynę do zabijania jednym kliknięciem - bo trochę takich filmów na YT widziałem.

No dobra, powrzucam jutro szefów, na dniach pochwalę się platyną. Już w sumie jestem głodny grania w coś innego (a na półce czekają mnie dalsze przygody), ale paradoksalnie jestem nieco uzależniony od Nioszkam, choć w granicach rozsądku, bo nie jestem fanem grania w gierki +120h.

• 2

#704 Nyjacz Napisany Dzisiaj, 00:14

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7620 Postów:

Tak to wygladalo. Ogladajac to jestem zadowlomy z pierwszej walki. Widac niski level postaci i opanowanie potyczki.
  • 1

Inne z tagami: