Skocz do zawartości

Zdjęcie

World of Tanks

Wargaming PS4 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
242 odpowiedzi na ten temat

#121 MonsieurWoland Napisany 25 marca 2016 - 18:05

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Ktorym "krajem" gracie?


  • 0

#122 Stan Napisany 25 marca 2016 - 18:17

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Przecież widać że Niemcami grają. :)


  • 0

#123 Psycho-Mantis Napisany 25 marca 2016 - 18:22

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Na fotce Deb ma Niemickiego Panzera,  a ja radziecką Sukę.

 

Kraj w sumie nie ma znaczenia, ja gram jednocześnie kilkoma wozami z różnych nacji, ale głównie Niemcami i ruskami. Jak gram sam to niszczycielami, jak gram z Debem to raczej czołgiem żebyśmy mogli razem śmigać i kręcić akcje.


  • 0

#124 Sotaku Napisany 25 marca 2016 - 19:58

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Fajnie jak dojdzie czwarty, będę mógł na początku kupić ponownie arte w której wstyd umierać :olo:
  • 0

#125 Psycho-Mantis Napisany 27 marca 2016 - 18:44

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Nasi wylecieli na jana i zostali zmasakrowani.  W stronę bazy ruszyła nawałnica około 11 pojazdów. Do obrony zostałem ja niszczycielem, jeden ciężki i jedna artyleria.  Ja trzymałem lewy brzeg, ciężki prawy, a artyleria waliła zaporowo po wszystkim co się wyłoni. Osłanialiśmy się nawzajem gdy robiło się gorąco. Kilka minut ciężkiej walki, od pancerza dzwoniły rykoszety, wrogie pojazdy wybuchały jeden po drugim. Ogień artylerii nieprzyjaciela skupił się na naszym ciężkim, wszystkie siły wróg rzucił na prawą flankę. Ciężki przyjął serie celnych ciosów, wóz stanął w płomieniach. Wrogie czołgi wdzierały się na bazę, artyleria walczyła o życie strzelając na wprost. Szybka zmiana pozycji, wyjechałem z boku i celnymi strzałami posłałem do piachu kolejnych dwóch. Przy życiu pozostał jeden niszczyciel wroga, ciężki i artyleria którzy rzucili się do odwrotu pod naszym ogniem.

 

Artyleria raportowała brak amunicji, ja jechałem na rezerwie, gdyby rzucili się razem mogliby nas zmiażdżyć. Na szczęście przeszli do defensywy, nie wyprowadziłem kontruderzenia z braku amunicji. Do końca czasu artyleria próbowała jeszcze nas wymacać na ślepo. Misja zakończyła się remisem, rozbiłem 5 wrogich maszyn, a ciężki i artyleria 3.

 

World%20of%20Tanks_20160309190702_zpswgx


  • 1

#126 Mauro Napisany 28 marca 2016 - 09:38

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 465 Postów:

Strasznie dużo HEków wozisz


  • 0

#127 Sotaku Napisany 28 marca 2016 - 10:22

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
czego?
  • 0

#128 Psycho-Mantis Napisany 28 marca 2016 - 14:18

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Pewnie ma na myśli "High Explosive" czyli po naszemu - burzące. Jak jesteś na mapie z 8 tierem to są niepotrzebne, ale jak masz przywalić , 9  czy nawet 10, a masz go od przodu, to tylko HE.

Przydatne też do obniżania zajęcia bazy. Jak stoi jakieś bydle to przeciwpancerny może nie wejść i stracisz cenny czas. Burzący w takiej sytuacji zada małe obrażenia, ale ma duże prawdopodobieństwo uszkodzenia celu co obniży wrogie zajęcie bazy i da czas na walniecie mu PP w czuły punkt.


Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 28 marca 2016 - 14:19

  • 0

#129 MonsieurWoland Napisany 29 marca 2016 - 20:32

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Zassalem czesc podstawowa. Dosysa sie platoon i reszta atrakcji. Po 4 meczach pvp wciagnelo mnie:D

 

Jedno pytanie: czy to normalne, ze czolgi tak wolno reaguja na wychylenie drazka (skret). Do ruchu wiezyczki z latwoscia sie przyzwyczailem, do cala naprzod/wstecz rowniez. Niestety w chwili obecnej glownie jezdze zygzakiem. Na zielonych kreskach polaczenia internetowego.

 

Czy nacja ktora wybieramy ma znaczenie przy dobieraniu graczy? Majac np. rosyjskie czolgi moge wyladowac w teamie z niemieckimi pojazdami? Gra z automatu wrzucila mnie do amerykanow ktorych puszki najmniej mi sie podobaja i nadszedl wlasnie czas wyboru: Os czy Mateczka Rosja.


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 29 marca 2016 - 20:33

  • 0

#130 Psycho-Mantis Napisany 29 marca 2016 - 21:34

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Zassalem czesc podstawowa. Dosysa sie platoon i reszta atrakcji. Po 4 meczach pvp wciagnelo mnie:D

 

Jedno pytanie: czy to normalne, ze czolgi tak wolno reaguja na wychylenie drazka (skret). Do ruchu wiezyczki z latwoscia sie przyzwyczailem, do cala naprzod/wstecz rowniez. Niestety w chwili obecnej glownie jezdze zygzakiem. Na zielonych kreskach polaczenia internetowego.

 

Czy nacja ktora wybieramy ma znaczenie przy dobieraniu graczy? Majac np. rosyjskie czolgi moge wyladowac w teamie z niemieckimi pojazdami? Gra z automatu wrzucila mnie do amerykanow ktorych puszki najmniej mi sie podobaja i nadszedl wlasnie czas wyboru: Os czy Mateczka Rosja.

 

Powody mogą być różne, całe serwery dopiero ruszają i zdarza się jeszcze czasem, że klękają, albo strasznie tnie i wróg na naszych oczach się teleportuje. Może to być też spowodowane tym, że grasz na niedociągniętej grze, ja ten okres też wspominam słabo, trochę chrychało. Zależy jeszcze od typu czołgu, niektóre są ociężałe i wolno reagują na manewry, a te na boki to już zwłaszcza. Jak masz nowy czołg bez upgradeów to one bywają mocno wypaczone i po prostu niesterowne, dopiero ich rozwijanie poprawia skręt czy manewrowość w terenie.

 

Nacja nie ma znaczenia, nie dobiera graczy grupami narodowymi tylko stara się układać mecze swoimi odpowiednikami. To znaczy jak masz w jednej drużynie 3 Tigery, to w przeciwnej będzie ich zbliżona liczba. Jak masz E100 na 10 Tierze to jest niemal pewne, że trafi się w przeciwnej drużynie. Jeśli takiego nie ma w liście oczekujących to stara się dobrać coś w miarę na tym samym poziomie, ale nie ma tu znaczenia nacja choć czasami można mieć zarzuty co do wyrównania i bilansu obu drużyn, to nie jest to czynnik nacji czołgów , tylko ich tieru.

 

Także spokojnie rozwijaj to co Ci się podoba, bo tu trzeba szukać pojazdów którymi po prostu dobrze ci się gra. Nie raz spotkasz pojazd który wydaje się mocny z potężnym działem, ale jakoś po prostu nie będzie Ci pasował, dlatego wybierasz wtedy inny.


Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 29 marca 2016 - 21:36

  • 0

#131 Sotaku Napisany 29 marca 2016 - 21:40

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Chcesz szybko się poruszać i mieć mniejszą siłę strzału bierz niemiaszków, jak wolisz wolno, ale z kopytem bierzesz ruskich (piszę o ciężkich czołgach)

Nacja nie ma znaczenia w doborze.

Im wyższy tier czołgu tym wszystko będzie chodziło jeszcze wolniej, więc ciesz się obecną prędkością ;)
  • 0

#132 Stan Napisany 29 marca 2016 - 22:06

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Dobra wyjadacze powiedźcie mi dlaczego nie moge wykupić tu ulepszeń? Ogarnąłem. 

 

niZaLd1.jpg

 

To jest mój drugi czołg niemiecki, podstawowym jest 38(t)N.a do tego mam Brytyjskie M2 i Crusiera II 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 29 marca 2016 - 22:57

  • 0

#133 MonsieurWoland Napisany 29 marca 2016 - 23:45

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Jakie to smutne, ze nie mozna zlecic priorytetu sciagania w tle. Kupilem sobie czolg II tieru, like a boss, niestety nie moge nim pojezdzic bo nie mam go jeszcze na dysku. Kiedy bedzie - nie wiadomo. No nic gram dalej w Bloodborne. Wroce do Tankow jak bede mial calosc na dysku. Ide w strone KV-1


  • 0

#134 Sotaku Napisany 30 marca 2016 - 04:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Dobry wybór, do dziś gram KV-1, wczoraj ubiłem nawet nim 6 chłopa w jednej rundzie :)
  • 0

#135 Stan Napisany 30 marca 2016 - 10:14

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Ja lece po Tygrysa i Stugi w Niemieckich oraz Fireflya i Bishopa w Brytolach. Strasznie wkurza mnie matchmaking, mam tego swojego Pzta 38 który jest IV i non stop wrzuca mnie nim do bitew z V-VII i zazwyczaj mam najsłabszy czołg tam. :( 


  • 0

#136 Psycho-Mantis Napisany 30 marca 2016 - 12:14

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Noo, dobieranie do meczy to jest nieraz parodia. Niektóre pojazdy nie mają większych problemów z walką z pojazdami o dwa tiery wyższy, ale niektóre to już się dławią z pojazdami na własnym poziomie. Co tu dużo mówić, jak nieraz z Debem widzieliśmy nieszczęśnika na 5 czy 6 poziomie który musiał walczyć z dziewiątkami.

 

Dlatego warto być w plutonie, dobrze zgrany team potrafi ładnie osaczać mocne wozy.


  • 0

#137 Stan Napisany 30 marca 2016 - 12:20

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Mam teraz Mardera II i on z V sobie radzi nawet a sam jest III ale to niszczyciel. 


  • 0

#138 MonsieurWoland Napisany 30 marca 2016 - 13:45

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Dobry wybór, do dziś gram KV-1, wczoraj ubiłem nawet nim 6 chłopa w jednej rundzie :)

 

Szkola Psycho  :szepart:


  • 0

#139 Psycho-Mantis Napisany 30 marca 2016 - 13:51

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

 

Dobry wybór, do dziś gram KV-1, wczoraj ubiłem nawet nim 6 chłopa w jednej rundzie :)

 

Szkola Psycho  :szepart:

 

 

A propos, to z Tobą dawno temu zagrałem parę rundek w Battlefielda 3 na ps3? Pamiętam, że z kimś z forum pogrywałem parę rundek i nie pamiętam z kim.
 


  • 0

#140 Sotaku Napisany 30 marca 2016 - 15:44

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Ze mną ;)
  • 0

#141 MonsieurWoland Napisany 30 marca 2016 - 16:15

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Razem gralismy tylko w bordery.


  • 0

#142 MonsieurWoland Napisany 30 marca 2016 - 21:01

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Zassalem caly core content (z wyjatkiem tekstur hd). Kiedy gramy platoon? Do niedzieli mam wolne takze kazda pora mi pasuje.


  • 0

#143 Sotaku Napisany 30 marca 2016 - 21:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Ja na dłuższe granie mam czas od piątku, ale Patt i Magdziarz są raczej codziennie, jak masz ich w znajomych zaczep i rozwalajcie czołguny :)
  • 0

#144 Sotaku Napisany 30 marca 2016 - 21:13

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
właśnie się zebrała ekipa, jak co to wpadaj :)
  • 0

#145 MonsieurWoland Napisany 30 marca 2016 - 21:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Bylem:D Niestety nie moge znalezc mike'a. Jutro rano jeszcze poszukam, najwyzej kupie cos do wieczora.


  • 0

#146 Sotaku Napisany 30 marca 2016 - 21:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
do ps4 dostałeś
  • 0

#147 Psycho-Mantis Napisany 30 marca 2016 - 22:55

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Razem gralismy tylko w bordery.

 

W Bordery to właśnie pamiętam :) Ehh skleroza łapać zaczyna.


  • 0

#148 MonsieurWoland Napisany 06 kwietnia 2016 - 13:09

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Pogralem troche w Tanki. Obecnie Tier V - KV-1. Z ludzmi z forumka gra sie wysmiencie. Solo gra mnie drazni. Zwykle sa 2-3 osoby na mikrofonie ktorym buzia sie nie zamyka. Zwykle Rosjanie. W nastepnej kolejnosci - Polacy. Jeden z naszych wschodnich braci mial konsole w kuchni albo zrobil sobie stroj tankisty z rondli. Co chwila bylo slychac brzdek metalowych pokrywek. Z Polakow na honorowa wzmianke zasluguje para klocaca sie kto "karwa" ma odebrac ta "pierre'dolona" przesylke z poczty oraz pewna dama ktora wszystkie swoje posuniecie w grze opisywala slowem "kurwa". Trafila kogos - k. , trafili ja -k. , nie moze skrecic -k. itd. Na moja grzeczna uwage, ze nie godzi sie tak wyrazac w eterze pani odpowiedziala, ze ma okres i zebym spierre'dalal.

 

Wyborne community.


  • 0

#149 MonsieurWoland Napisany 09 kwietnia 2016 - 09:29

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Wczoraj probowalem pograc z forumowa ekipia. Niestety net zeswirowal. Czujac niedosyt i majac swiadomosc o ilosci podobijanych przez Deeba i Psycho fragow postanowilem zagrac rano kilka rund.

 

Wyniki z drugiej (moj pierwszy Top Gun):

 

szyslzi.jpg

 

Gdyby nie odznaka Ranger celowalbym w tej cudnej gieruni w platyne :olo:

 


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 09 kwietnia 2016 - 09:35

  • 1

#150 Psycho-Mantis Napisany 09 kwietnia 2016 - 10:01

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Co znaczy "podobijanych"? :blink:  Oj szybko się rozDebowałeś. :olo:  Ewidentnie gra z Magdziarzem i Debem ma zły wpływ na Ciebie. Wczoraj jak graliśmy, nie chciałem, ale musiałem złożyć oficjalną reprymendę bo ich loża szyderców się rozbestwiła strasznie. :olo:


  • 0



Inne z tagami: