Skocz do zawartości

Zdjęcie

Holiday Season 2015!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
38 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 17 września 2015 - 06:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Wiadomo, że holiday season zaczyna się zaraz po wakacjach, nabiera rozpędu od października, a jego kulminacją jest black friday, obecny nawet w Polsce ostatnio. Jak zamierzacie spędzić growo koniec roku i same święta?

Dla mnie będą to pierwsze święta bez Nintendo od 1997 roku. Nic kompletnie nie wyszło, a nie mam zamiaru grać w starocie. Same święta planuję spędzić z Geraltem z Rivii. Do świąt towarzyszyć będzie mi najpierw Joel, potem Snake. Jak zdążę przejść MGSa przed świętami, dam się porwać przygodzie i uciekam razem z Larą na jej wyspę. Przegryzał będę Driveclubem i, jeżeli najdzie mnie ochota, Diabłem.
Po ukończeniu Wiedźmina czekają na mnie dwa megahity: GTA V i trylogia Uncharted. Myślę, że za nowymi grami zacznę się rozglądać w marcu, czyli chyba akurat na premierę czwartej części gry geniuszów z Naughty Dog.
Szkoda mi tradycji i spędzania świąt z platformówką od Nintendo, opcjonalnie Zeldą, ale co zrobić? Sądzę, iż plan zastępczy jest na tyle dobry, że płakał nie będę :)
  • 0

#2 lukaszSA Napisany 17 września 2015 - 06:51

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Święta w tym roku średnie.

 

Dodatek do WIedźmina, Xenoblade X, Fatal Frame, Zelda i planuję jeszcze NBA, bo czemu nie.  


  • 0

#3 fingus Napisany 17 września 2015 - 06:54

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Oho, widzę ogrywanie backloga :hihi: ale co się dziwić, skoro wysyp giereczek taki słaby? U mnie pewnie głównie taken king :king: którego będę przegryzał starociami na dosboksie, bo na konsolkach coś nie widzę giereczek, do których by mnie specjalnie ciągnęło. :nie:
  • 0

#4 Tawotnica Napisany 17 września 2015 - 07:09

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Święta będą z jRPG: Xenoblade Chronicles X oraz (mam nadzieję) Persona 5.

 


  • 0

#5 Dixi Napisany 17 września 2015 - 08:35

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
Teraz zabieram się za GTA V, czyli nadrabianie staroci, potem dodatek do Wiedźmina. Po dodatku mam zamiar sięgnąć po Until Dawn, a w listopadzie najprawdopodobniej Fallout 4 i pewnie będzie grane do końca roku. W międzyczasie Driveclub.
  • 0

#6 Schrodinger Napisany 17 września 2015 - 09:15

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Destiny

Metal Gear Solid 5

Wiedźmin

 

mam grania do końca roku, Until Dawn i Fallout wpadną pewnie w grudniu dopiero 


  • 0

#7 Hellmans Napisany 17 września 2015 - 09:28

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Forza 6 i Fallout 4 to moje pewniaki. Może skuszę się na Battlefronta, bo gameplaye budzą we mnie podjaranie podobne do tego, jakie miałem po becie Bad Company 2.

 

Do tego Wiedźmin, MGS i Horizon 2 do skończenia, nieruszone Rare Replay, pełno perełek z golda, a na same święta mam przygotowane ps2 z Burnoutem 3 i Revenge :)

 

Oczywiście prawda będzie wyglądała tak: Forza 6, przerwa na Fallouta i Forza 6 :yao:


  • 0

#8 burnstein Napisany 17 września 2015 - 09:31

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 128 Postów:

Destiny

Metal Gear Solid 5

Wiedźmin

 

...

pewnie coś takiego


  • 0

#9 Sylvan Wielki Napisany 17 września 2015 - 09:40

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Wszystko co chciałem ukończyłem. Mad Maksa, metala i Until zaliczę do tego czasu. Obstawiam zatem, że końcówka roku do Fallout 4 będzie należeć. Z drugiej strony w listopadzie ur. kupiłem Unity i wciąż jestem po prologu. Gra straciła jakieś 140zł na wartości, zatem chcę uniknąć takiej sytuacji nawet jak coś ekstra wyjdzie, to nie będe przekraczał zakupy 4 gier w miesiącu, chyba, że za za 4 hit combo kolekcję Uncharted i F4 liczyć.

Ach, jest jeszcze przecież Battlefront i pewnie coś na master race. No i jak się odnajdzie ekipa do Destiny na odpowiednim poziomie może się skuszę. Grałem jeden wieczór, była mocno w porządku.


  • 0

#10 bartezoo Napisany 17 września 2015 - 10:21

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

DLC do Wieśka i Bloodborne reszte zlewam raczej sikiem koszącym bo nic ciekawego już nie wychodzi w tym roku. Może Fallouta 4 sprawdzę ale nie wiem czy mi sie chce. 


  • 0

#11 Stan Napisany 17 września 2015 - 10:37

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

DLC do Wieśka, F4, Battelfront i MGSV do końca roku mam w planach. 


  • 0

#12 vagrant3 Napisany 17 września 2015 - 12:29

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

zaczynam jutro forzą motorsport 6, w której grania starczy pewnie na rok, albo dłużej jak nie będę miał czasu. później w planach oczywiście dlc do wiedźmina 3, może halo 5 i raczej na pewno rise of the tomb raider. w międzyczasie będę ogrywał zaległości z tej i poprzedniej generacji.


  • 0

#13 Pico Napisany 17 września 2015 - 12:38

Pico

  • Forumowicze
  • 10 684 Postów:

Ja tam chyba do końca roku będę ogrywał MGS V. W międzyczasie (codziennie?) będę zagrywał się w PES 2016. Jesienią z pewnością jeden, intensywny weekend spędzę przy Until Dawn. Sprawdzić chciałbym niedługo zarówno Lord of the Fallen (powinno przypaść do gustu) jak i Wiedźmin 3 (nie wiem czy mi przypadnie do gustu gejmplej, bo cała reszta zapewne będzie świetna). Nie wiem czy coś innego w tym roku... Może Uncharted TNDC, co by przejść jeszcze raz pierwszą część?


  • 0

#14 funditto Napisany 17 września 2015 - 14:10

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

wrzesień to kończenie Super Mario RPG i Donkey Kong Country Returns

październik to ostatni pełny miesiąc przed ślubem, więc ostatnia szansa by ograć coś co zajmuje dużo czasu, więc Skyward Sword i Forza 5

w listopadzie za dużo nie pogram...

a grudzień to wyjazd w Alpy, więc pewnie Poki, bo do konsol stacjonarnych dostępu mieć nie będę...


Ten post był edytowany przez funditto dnia: 17 września 2015 - 14:10

  • 0

#15 Psycho-Mantis Napisany 17 września 2015 - 14:15

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Można zamykać. :reggie:

 

821_247843125.jpg


  • 1

#16 Stan Napisany 17 września 2015 - 14:21

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

IMO F4 nie przebije ani MGSV ani Wieśka 3, choć i tak będzie dobra szpilą. 


  • 0

#17 Kradziej Napisany 17 września 2015 - 14:22

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Ambitna wersja planu wygląda następująco.

W październiku nie wychodzi prawie nic co by mnie obchodziło i miałbym na czym to ograć (a kolekcja Nathana Drake'a za droga!). Dlatego będę trochę nadrabiał: na pewno ogram Until Dawn, może dobiorę się do Bloodborne i Arkham Knight. Bankowo dorwę Destiny z The Taken King. Zobaczę też, jak wypali Metal Gear Online.

Listopad będzie tłusty: Fallout 4, StarCraft II: Legacy of the Void, Call of Duty: Black Ops III i Star Wars: Battlefront. Na bank dorwę Fallouta. Ze StarCraftem pewnie trochę poczekam. Black Ops - może powinę jeśli będę czuł silne parcie na krótkiego FPS-a. Battlefront zostanie zakupiony na PS4 jeśli zbierze się forumowa ekipa (w październiku będzie otwarta beta - zobaczymy czy nam to podejdzie).

No. W grudniu wychodzi zero gier :pf: Do tego gdzieś między tym wszystkim powlatują jakieś indyki.

Mniej ambitna wersja planu: w październiku The Taken King, Until Dawn i nadrabianko. W listopadzie Fallout 4. W grudniu nadrabianko. I pewnie na tym się skończy. Fin.
  • 0

#18 burnstein Napisany 17 września 2015 - 14:25

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 128 Postów:

*
POPULARNY POST!

Można zamykać. :reggie:

 

821_247843125.jpg

OK

iAF62J0.jpg


  • 13

#19 blue Napisany 17 września 2015 - 20:15

blue

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

Czekają na półeczce:

 

- Wiesiek

- Bloodborne

- GTA 5

- Journey

- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain​

- Until Dawn

- The Last of Us Remastered

 

Dobranoc, dziękuję.​

 


  • 0

#20 Kaxi Napisany 17 września 2015 - 20:47

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Do ogrania:

- dalej Witcher 3

- dalej Mortal Kombat X
- dalej Splatoon

 

Do kupienia:

- prawdopodobnie Project Zero 5

- Xenoblade Chronicles X

- Persona 5

- prawdopodobnie Zelda: Tri Force Heroes


  • 0

#21 Godot Napisany 17 września 2015 - 20:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Persona 5 to chyba 2016, nie?
  • 0

#22 Kaxi Napisany 17 września 2015 - 21:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Persona 5 to chyba 2016, nie?

 

 

O, to anwet lepiej. Dwa jrpg naraz to by było za dużo.


  • 0

#23 Godot Napisany 17 września 2015 - 21:12

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Fakt, gdyby wyszły obydwa teraz to ten którego nie kupisz jeszcze by zdążył stanieć i byłoby słabo :olo:
  • 0

#24 Kaxi Napisany 17 września 2015 - 21:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Nie kupuje badziewia z przeceny  :olo:


  • 0

#25 Godot Napisany 17 września 2015 - 21:23

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zapomniałem, milordzie :sir:
  • 2

#26 Spuczan Napisany 17 września 2015 - 23:45

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 051 Postów:

Oho, widzę ogrywanie backloga :hihi: ale co się dziwić, skoro wysyp giereczek taki słaby? U mnie pewnie głównie taken king :king: którego będę przegryzał starociami na dosboksie, bo na konsolkach coś nie widzę giereczek, do których by mnie specjalnie ciągnęło. :nie:

 

O Tekken zawsze na propsie. 

 

Spoiler

 

W tym roku stawiam na jakość a nie na ilość. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (bez przerwy do listopada), Rise of the Tomb Raider (w listopadzie) i StarCraft ][: Void of the Legacy. Te trzy gierki zapewnią mi setki godzin świetnej zabawy. 


  • 0

#27 cwany-lis Napisany 18 września 2015 - 20:10

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

na pewno BLACK OPS III w dniu premiery dla kapitalnego singla - przejdę pewnie z 20 razy :banderas:

 

do końca roku kupię też remaster The Last of US i CoD: Ghosts ...

 

może Wiedźmin 3 ? trochę przerażają mnie gry na 100 godzin ...


  • 0

#28 Stan Napisany 18 września 2015 - 22:44

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Za nieogranie Wieśka 3 pluje w pysk. Tru story!!! 


  • 0

#29 cwany-lis Napisany 18 września 2015 - 22:47

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

ogram, ogram, jakoś tak na raty wezmę - co niedziela :olo:


  • 0

#30 Chewie Napisany 19 września 2015 - 01:07

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

jak znajdę DS'a w szafie to może przejdę jakieś zaległości (pewnie wyjdzie jak zawsze)

 

poza tym fallout 4 i battlefront


  • 0