Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo Sport

Polyphony Digital PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
774 odpowiedzi na ten temat

#391 Hellmans Napisany 09 października 2017 - 22:20

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Już miałem tym pierdolnąć w kąt, ale odblokowałem jakiś wyścig 30 kółek i co tu się dzieje :banderas: Fuel map w połączeniu z kilkoma rodzajami opon to gamechanger. Nagrałem drugą połowę jazdy eko, pierwszą jechałem na tej  agresywnej i różnica jest kolosalna. Ostatecznie zlamiłem i dojechałem czwarty, ale karwa chcę wincyj :banderas:

 


  • 0

#392 Schrodinger Napisany 09 października 2017 - 23:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
masjasz?
  • 0

#393 Hellmans Napisany 09 października 2017 - 23:54

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:
Staram się znaleźć jakieś zalety. Asfalt jest ładny :olo:
  • 0

#394 Marbel Napisany 10 października 2017 - 06:09

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
30 na torze? W Forzy tylko 24...
  • 0

#395 BeSOS Napisany 10 października 2017 - 06:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Drzewa nadal paskudne. Ogólnie oprawa to jeden wielki plastik. Oprócz menusow nic tam nie ma ładnego.
  • 0

#396 Hellmans Napisany 10 października 2017 - 09:42

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

fwank zrzędził że Forza za kolorowa. Zejdzie na zawał jak zobaczy ten pierdolnik w Gts :hihi:


  • 0

#397 vagrant3 Napisany 10 października 2017 - 10:45

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Te 43 GB to na starej PS4 leca jak krew z nosa.

 
nawet nie tak źle - 2h
  • 0

#398 Sylvan Wielki Napisany 10 października 2017 - 15:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

gtsportdemo9-992phototelom.gif

Pograłem w demo i podobało mi się. Model jazdy jest bardzo przyjemny, graficznie gra robi wrażenie. Samochody wyglądają kapitalnie, animacja jest płynna, a oświetlenie to uczta dla oczu. :mog:
Jeżeli chodzi o areny zmagań jest zdecydowanie słabiej. Raz mocno przeciętnie, innym razem poprawnie.
Szkoda też, że nie udostępniono zmagań podczas deszczu.

Fizyka kartonowa, jak na serię przysłało. Ręce kierowcy są dziwnie animowane, a to psuje wrażenia jeżeli chodzi o widok z wnętrza auta (który nie licząc tego mankamentu, jest w porządku).
Dźwięk przy zderzeniu to jakaś kpina. Niemniej grało się bardzo dobrze.

Yamauchi jako ojciec serii ma jednak dziwne podejście do gry. Seria GT to przecież kilkadziesiąt milionów sprzedanych egzemplarzy.
W dobie tych wszystkich reedycji wystarczyło przenieść dobro z poprzedniej odsłony z taką grafiką jak w GTS i zapewne nie wszyscy, ale znaczna większość graczy byłaby zadowolona.

A tak sytuacja bliźniacza, jak w przypadku SFV. Po świetnej poprzedniczce mocno okrojona kontynuacja, która będzie rozbudowywana w przyszłości. Taki model biznesowy przeszedł, gdyby nie fakt, że życzą sobie za to na "dzień dobry" pełną cenę. :bash:
 


  • 0

#399 DanteTDH Napisany 10 października 2017 - 17:05

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Ja powiem tylko tyle, że jakiś czas temu żyłem hejtem do tej części GT, jednak po ograniu dema przekonałem się do niej i jestem mocno na tak:) Bierem jakiś czas po premierze. Jak się nie sprawdzi to sprzedam i będzie wszystko w porządku:)
  • 0

#400 vagrant3 Napisany 11 października 2017 - 10:59

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

bardzo mi się podoba menu wyboru samochodów. no i same autka są śliczne. reszta, szczególnie jak na tak długi czas produkcji, sprawia że człowiekowi robi się smutno :( 

 

dramat. po 1h więc z najmilszą chęcią wróciłem do forzy 7, a jak się nią nacieszę, to biorę project cars 2. gt sport leci na koniec listy..


  • 0

#401 ACZ Napisany 12 października 2017 - 18:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:


  • 0

#402 Sajmonldz Napisany 13 października 2017 - 17:41

Sajmonldz

    Blanka

  • Forumowicze
  • 179 Postów:
U was tez ciagle smiga demko?
  • 0

#403 Spuczan Napisany 13 października 2017 - 18:27

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 038 Postów:
Sprawdzałem 30 minut temu i działało.
  • 0

#404 Yoori Napisany 13 października 2017 - 18:35

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Wydłużyli do dzisiaj do 23:00
  • 0

#405 ACZ Napisany 13 października 2017 - 19:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Najlepiej wyglądający HDR w gierkach.


  • 0

#406 Cola Napisany 15 października 2017 - 12:19

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Katowałem demko jak tylko miałem czas i chcę zdecydowanie więcej! Fakt, fizyka jazdy nawet w połowie nie jest tak dobra jak chociażby w Forza 6, a kartonowe pudła zamiast zniszczeń wywołują uśmiech politowania na twarzy, a mimo to nadal grało mi się świetnie. To stare Gran Turismo w nieco nowszym opakowaniu z zajebistym oświetleniem należy dodać, w HDR to musi urywać łeb, ale nawet na zwykłym  TV też daje rade.

 

Prezentacja menusów i cała otoczka  wizualna ”łażenia” po opcjach jest przepiękna, tak samo jak soundtrack przygrywający w opcjach. COŚ PIĘKNEGO. Mają u mnie mega plus za wszystkie statystyki, daily workout, a sam hud podczas jazdy choć świeci się jak psu jajca i jest wręcz przepakowany informacjami tak zbędnymi jak i tymi ważniejszymi, to podoba mi się niesamowicie. Lubię taki nadmiar info i przepych.

 

Kilka razy udało mi się wygrać Daily Race i frajda ze zwycięstwa jest niesamowita. To czego brakuje mi w Forza 6 to właśnie kwalifikacje, zajęcie dobrego miejsca startowego to w sumie pół sukcesu, i w ten sposób właśnie w przedzawodach spędziłem najwięcej czasu, pobijąc własny rekord o kilka sentnych za każdym razem. Ostatniego dnia serwery chodziły już całkiem okej i można było bez problemu rozegrać wyścig. Kary za wywalenie kogoś z toru czy ścinanie zakrętów dają ostro do myślenia i chociaż czasem trafił się troll, to masa ludzi gra również czysto i wymienia się pozytywnym vibem na czacie.

 

Preorder złożony mam już dawno temu, ale nawet jak bym nie miał, to i tak brał bym na premierę. Rozumiem żale, że nic się nie zmieniło, postęp jest znikomy, a czas jaki poświęcili na produkcję gry zapewne mógł zostać wykorzystany lepiej, ale puszczam to wszystko bokiem, bo miałem banana na twarzy podczas jazdy, a to wszystko co się dla mnie liczy, czyli fun z gry. 


  • 0

#407 ACZ Napisany 16 października 2017 - 14:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:


  • 0

#408 Hellmans Napisany 16 października 2017 - 15:44

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

20 lat, a kontentu w GTS tyle co w pierwszej części :cf:


  • 0

#409 Schrodinger Napisany 16 października 2017 - 15:48

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Ale podobno najlepszy HDR w histori giereczkingu
  • 0

#410 Hellmans Napisany 16 października 2017 - 15:50

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Spoko, kupię Starhowi, będziemy grać jednocześnie i będzie mi mówił na imprezie jak to wygląda.


  • 0

#411 Yoori Napisany 16 października 2017 - 15:54

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Ja też chcę!!!
  • 0

#412 Dixi Napisany 17 października 2017 - 09:56

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Zaczynają pojawiać się recki

 

Eurogamer: sreberko

PowerUp! - 9.5/10

Gadgets 360 - 9/10

GamesRadar - 4/5

 

Kilka recenzji jest jeszcze oznaczonych jako In Progress, więc nie mają oceny, ale wstępne wrażenia są pozytywne. Np US Gamer


As I've already said, GT Sport is graphically outstanding, featuring top-of-the-line car models, and clean, crisp, and exceptionally realistically-rendered racing environments. The audio is similarly excellent. It's vastly improved over prior versions of the game, especially the high-end racers, which sound hair-raisingly raw and mechanical. Its sublime handling engine feels very Gran Turismo, with the distinctive weight and heft that the series is known for, and the overall driving experience is as involving and detailed as I could hope for. GT Sport really does look, sound, and drive exceptionally well.


  • 0

#413 vagrant3 Napisany 17 października 2017 - 11:03

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Prezentacja menusów i cała otoczka  wizualna ”łażenia” po opcjach jest przepiękna, tak samo jak soundtrack przygrywający w opcjach. COŚ PIĘKNEGO. Mają u mnie mega plus za wszystkie statystyki, daily workout, a sam hud podczas jazdy choć świeci się jak psu jajca i jest wręcz przepakowany informacjami tak zbędnymi jak i tymi ważniejszymi, to podoba mi się niesamowicie. Lubię taki nadmiar info i przepych.


mam trochę odwrotne odczucia - menusy uważam ze zjebane i nieintuicyjne. i ten nieśmiertelny kursor :olo: ładne są za to tła i samochody super się prezentują. w tym roku forza przegrywa w tym aspekcie, bo oszczędzili na modelach samochodów w menu, a wszystko rozgrywa się w szarym garażo-warsztacie. wygrywa natomiast przejrzystością. kefelkowy układ zawsze mi bardzo pasował, praktycznie od razu wiadomo co jest co.

 

hud też mi się nie podoba. ten pasek na dole ekranu to jak zawsze tragedia. generalnie lubię wyłaczyć całe niepotrzebne info, ale w fm7 jest i tak bardzo minimalistyczny, a dane z telemertii zawsze są dostępne na krzyżaku, można więc szybko włączyć i wyłączyć.

 

oczywiście pomijając powyższe, to gt sport rzeczywiście daje fun i też na bank kupię w pewnym momencie, ale demko mnie ostudziło raczej.


  • 0

#414 Hellmans Napisany 17 października 2017 - 11:22

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Dla mnie trochę niezrozumiała jest ilość aut koncepcyjnych na tle ogólnej liczby bryk, a także standardowo jakieś duperele w postaci muzeum itp. Nie żebym hejtował, fajny bajer, ale takie rzeczy to się dodaje jak wystarczy czasu, a nie kosztem nieobecnych marek czy torów. Nigdy nie ogarnę priorytetów w Polyphony - jakby ich gry robiło kilka oddzielnych studiów które nie mają ze sobą kontaktu, po czym zbierają to co jest kilka miesięcy przed premierą i sklejają taśmą.


  • 0

#415 Kaxi Napisany 18 października 2017 - 08:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Trochę rakowa polityka. Nawet w singlu większość jest dostępne tylko jak jesteś online (coś jak waluta w NBA 2k).

 

 

 

If the servers are down or your PS4 is not connected to the Internet, no other parts of the game are available and no progress can be saved. (This means you'll lose any in-game credits or level progression earned in Arcade mode.) Obviously, online matches depend on the servers. But so, too, does the rest of the game—stuff that has always been available offline in the past. Campaign mode (the career mode that includes the notorious Gran Turismo driving school) is off limits while offline. Also unavailable offline: buying new cars, viewing your garage, editing car liveries, and even the "taking photos of fancy cars in exotic scenery" mode.

 


  • 0

#416 Schrodinger Napisany 18 października 2017 - 08:39

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
always online? :cf:
  • 0

#417 Starh Napisany 18 października 2017 - 08:40

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

always online? :cf:

 

:gwizdek:


  • 0

#418 vagrant3 Napisany 18 października 2017 - 10:05

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Trochę rakowa polityka. Nawet w singlu większość jest dostępne tylko jak jesteś online (coś jak waluta w NBA 2k).


karwa dokładnie, nba 2k to idealny przykład gierki, której nie ma co odpalać jak net zassie albo ich serwery nie działają. sejwa nie wczytasz, dostępna jest praktycznie tylko szybka gra, a kariere można chyba nawet odpalić, ale od zera z offline'ową walutą. dziadostwo. 


  • 0

#419 Hellmans Napisany 18 października 2017 - 11:12

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Tak sobie pomyślałem, że przecież nie może być gorzej niż przy premierze GT5, gdzie zamulające serwery zamulały menu gry na amen, ale wtedy pomagało wyłączenie internetu w konsoli. Kupię specjalnie żeby relacjonować Wam ten festiwal spierdoliny który rozpoczyna się już dzisiaj :cf:


  • 1

#420 Mauro Napisany 18 października 2017 - 11:30

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:

Wczoraj ogladalem sobie na twitchu GTSa... kurcze, aż żal mi tej serii, od niej zaczeła się moja pasja do simów i ciągle darzę ją wielką sympatią, a ta gra ciągle jest na poziomie GT5 i nic się w niej nie zmienia...


  • 0



Inne z tagami: