Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Paper Mario


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
79 odpowiedzi na ten temat

#31 xell Napisany 25 marca 2007 - 08:37

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 307 Postów:

Jest to tytył niestandardowy pod każdym względem i dlatego tak intryguje.

Bardzo fajnie pokazane do czego przyda się widok 3D. W sumie pomysł niby prosty, ale rewolucyjny i chyba bardzo nowatorski - nie slyszalem by jakakolwiek platformówka wcześniej tak bawiła się grafiką 2 3D :klaszcze:

Ta gra jest równie nowatorska co gry EA - ściąganie pomysłów od słabo promującej się konkurencji. :cry:
Poszukajcie trailerów z gry Crush od Segi.
  • 0

#32 Kaxi Napisany 25 marca 2007 - 10:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Z tego co znalazłem to ta gra Segi jeszcze sie nie ukazała (a przynajmnije nie ma zadnej recenzji na GR), więc cieżko stwierdzić kto od kogo zżyna. Zwłaszcza ze Super Paper Mario zostal zapowiedziany dość dawno, jeszcze na GC.
Poza tym oprocz samej głównej mysli (zmiana widok 2 na 3D i na odwrót) to te gry na szczescie sporo rozni (i chyba na korzysc gry N, ale to sie okaze w praniu).
  • 0

#33 Gość__* Napisany 25 marca 2007 - 11:20

Gość__*
  • Goście
Zobacz kiedy pojawiły się zapowiedzi Paper Mario było to dużo wcześniej niż panowie z Segi to zrobili...więc nie wiem kto od kogo tu ściąga pomysły...
  • 0

#34 gruby Napisany 25 marca 2007 - 12:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Ta gra jest równie nowatorska co gry EA

Xelloss błagam... :blah:
  • 0

#35 xell Napisany 25 marca 2007 - 12:28

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 307 Postów:
Rzeczywiście, już w czerwcowym hands-on na IGN można przeczytać o przełączaniu widoków. Tylko że w tamtym czasie też pokazano trailer Crush. Można więc powiedzieć o równloegłym powstaniu pomysłu.

Xelloss błagam... :blah:

Jaki bulwers... :-o
  • 0

#36 gruby Napisany 25 marca 2007 - 13:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Jaki bulwers... :-o

Po prostu jakos nie przepadam za trollami. :ninja:
  • 0

#37 xell Napisany 25 marca 2007 - 14:08

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 307 Postów:
Przyganiał kocioł garnkowi?
  • 0

#38 gruby Napisany 27 marca 2007 - 10:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
SPM już 19 kwietnia. Odliczam sekundy. God of War II + Super Paper Mario = koniec życia towarzyskiego. Masakra!
  • 0

#39 Gonzo Napisany 27 marca 2007 - 15:03

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Nintendo to już potwierdziło aby? Byłoby mniam. :skacze:
  • 0

#40 gruby Napisany 27 marca 2007 - 15:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nintendo Power zdaje się. :zakochany:
  • 0

#41 Gość__* Napisany 30 marca 2007 - 07:25

Gość__*
  • Goście
Masa screenów i okładka
http://videogamerx.g... ... 1&no=13750

Dodany obrazek

Storyline Trailer HD
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
http://www.gametrail... ... ov&pl=game
  • 0

#42 ACZ Napisany 30 marca 2007 - 11:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Pojawiła się pierwsze recenzja.
Play Magazine dał 85%.
  • 0

#43 gruby Napisany 30 marca 2007 - 11:44

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Na CVG pojawiła się zapowiedź, według których SPM jest jedną z najlepszych gier w jaką grali redaktorzy... Jezu już się nie mogę doczekać!
  • 0

#44 Gość__* Napisany 02 kwietnia 2007 - 07:33

Gość__*
  • Goście
Pierwsza nota
Play Magazine 8.5/10
http://www.gameranki...ges2/933012.asp
  • 0

#45 gruby Napisany 02 kwietnia 2007 - 10:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Supersonic zerknij 2 posty wyżej :)
  • 0

#46 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2007 - 07:27

Gość__*
  • Goście

Supersonic zerknij 2 posty wyżej

Sorry mój błąd :sciana: ;-)

Characters Gameplay Trailer HD
http://www.gametrail... ... mv&pl=game

Spacefaring Gameplay Trailer HD
http://www.gametrail... ... mv&pl=game

IGN review
http://wii.ign.com/a...8/778606p2.html
8.0 Presentation
7.5 Graphics
7.5 Sound
9.0 Gameplay
9.0 Lasting Appeal

8.9
Great OVERALL
  • 0

#47 Gonzo Napisany 07 kwietnia 2007 - 12:21

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Na GT jest już preview i tylko zaostrza apetyt, a że premiera na Starym Kontynencie nie została potwierdzona i raczej nie odbędzie się w kwietniu (chyba że kwiecień 2008 :ninja: ), to nie oglądajcie. Bo się zirytujecie, jak ja. ;)

Za to reklamę można zlukać, bo pozytywne emocje z niej biją. :ninjadance:
  • 0

#48 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2007 - 08:08

Gość__*
  • Goście
Gametrailers review. GT score 8.7
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
  • 0

#49 Krill Napisany 28 kwietnia 2007 - 08:48

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
W tym, panującym obecnie, okresie posuchy nowa gra z Mario wprost od Nintendo brzmi niczym objawienie. Dobrze, że SPM dostaje tak wysokie oceny- każdy, kto narzeka, że nie ma nic złożonego do grania na Wii zamknie w pokorze usta, gdy przekrzywi wiilota w dłoniach i wcieli się w papierowego hydraulika czy jego brata z zielonej czapce- tak, jak ma to miejsce w reklamie z serii 'Wii would like to play' z dwoma uśmiechniętymi skośnookimi ludźmi z 'tendo. Trzeba teraz czekać na datę premiery...
  • 0

#50 gruby Napisany 11 września 2007 - 10:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Orzeł wylądował! W sklepie na "U" już do kupienia :) Damn akurat dzisiaj nie mogę się urwać wcześniej z pracy :/
  • 0

#51 Krill Napisany 11 września 2007 - 15:45

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Świetnie! Mamy kolejny "duży" i przede wszystkim niezwykle oryginalny tytuł na Wii. Na pewno kupię te pozycję, szczegolnie, że nie mialem jeszcze okazji grać w żadną z odsłon Papierowego Mariana. Teraz jednak muszę najpierw coś zarobić, więc cierpliwie poczekam aż pojawi się nieco taniej na Allegro.pl.
Niemniej gruby- jak już pograsz torche to napisz jak wrażenia i czy na pewno warto inwestować. Choć już teraz jestem przekonany, że warto.
  • 0

#52 Pious Napisany 11 września 2007 - 20:30

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A mi Ultima już wysłała kurierem :D Jutro powinienem już mieć.
  • 0

#53 BeSOS Napisany 11 września 2007 - 21:58

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Opisujcie wrażenia...na siłę, byłaby to 3cia gra jaką bym kupił w tym roku na Wii.
  • 0

#54 Godot Napisany 11 września 2007 - 22:20

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Krill, ale ten Paper Mario poza konwencja nie ma nic wspolnego z poprzednimi, poprzednie byly normalnymi jrpgami, ten to platformowka wiec proponuje pograc w obydwie wersje Papierowego Mariana :)
  • 0

#55 Krill Napisany 12 września 2007 - 11:11

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Fakt, nie ma ;) Ale co by nie mówic- konwencja graficzna jest szalenie intrygująca i po prostu chłodna, zarówno w odsłonach na Nintendo 64 / GameCube jak i w SPM na Wii. Normalnie aż mi wstyd, że jeszcze tego nie sprawdziłem- mam nadzieję, że pierwszy Paper Mario pojawi się na Virtual Console a Thousand Year Door pojawi się na aukcji w atrakcyjnej cenie. W końcu dobre gry z Hydraulikiem nie należące do głownej serii platformówek to istotna sprawa na konsolach Big N.

Tymczasem- piszcie o swoich pierwszych wrażeniach z Super Paper Mario. Interesuje mnie takze bardzo jak długi jest to tytuł i- rzecz jasna- czy są jakies bonusy do odblokowania. Choć jak już wspominałem i tak to kupuję.
  • 0

#56 Pious Napisany 12 września 2007 - 12:04

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Paper Mario z N64 (pierwsza część) już jest na VC, sam go ściągnąłem. Teraz czekam na kuriera, bo powinna dziś dojść paczka. Z recenzji wiadomo, ze gra jest na około 25h, a to podobnie do Papera z N64 i trochę mniej od tego z GCN.

PS. Mam grę, idę testować :D


PS2. Pograłem już trochę. Gra jest świetna, najlepszy Paper z wszystkich trzech. Jest trochę zbieractwa, bo doszły karty wrogów zwiększające damage jaki im zadajemy. Muzyka jak zwykle bdb. Fajne jest też wykorzystanie 3D. Grałem chwilę, więc za dużo nie wiem jeszcze.
  • 0

#57 gruby Napisany 14 września 2007 - 09:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
W mordę jeża. Mam nadzieję, że na Wiikendzik uda mi się podskoczyć po tą grę. Niestety zablokowałem moje growe aktywa i przed SPM chciałbym sprzedać Mario Strikers, którzy mi się znudzili dość prędko. W dodatku zainwestowałem w kaszaniastego Sonica. A tu zarówno PS3 jak i Wii w najbliższych miesiącach mają doskonały lineup. I bądź tu mądry.
  • 0

#58 Kaxi Napisany 14 września 2007 - 10:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:

W dodatku zainwestowałem w kaszaniastego Sonica.


Na Wii? Myslalem ze jest raczej niezły. Ale osobsicie nie gralem póki co.
  • 0

#59 gruby Napisany 14 września 2007 - 12:14

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Na Wii? Myslalem ze jest raczej niezły. Ale osobsicie nie gralem póki co.

Ma przebłyski bycia fajną szpilą i nawet ciekawe pomysły na poziomy + wygląda ok. Ale czasami frustruje po maksie i nie da się w niego grać dłużej niz 20 minut bez totalnej wr***. Na początku jest ok, ale potem - :blah: Ja bym dał tak 6.0

A Paper Mario urzeka mnie każdym screenikiem :D Ale na gafie czytałem dość rozbieżne opinie o tym produkcie, dlatego czekam co na to rodzimi spece na forum (Pious, to do ciebie ;) )
  • 0

#60 Pious Napisany 14 września 2007 - 14:00

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pograłem już trochę, jestem w 4 epizodzie. Gra jest bardzo dobra, każdy epizod trwa mniej więcej tyle samo co w poprzednikach. Większość zagadek opiera się na zmianie wymiaru, ale jest to świetnie wykorzystane np. idziemy w 2 D i widzimy rządek monet jak to w Mario, ale jak zmienimy w 3D to okazuje się, że rządków jest np. 3 :) Dzięki temu trzeba oblizać całe plansze zmieniając wymiary, bo często okazuje się, że pominęliśmy jakieś dziury w podłodze itp. Gra jest chyba ciekawsza od poprzedniczek, bo nie ma monotonnych walk turowych, a wszystkie action commands itp. pozostały. Trochę przemodelowali levelowanie, bo już nie trzeba mieć 100 star points i po każdym lv nie maleje ilość exp zdobywana od wrogów, za to jak to w większości RPGów zwiększa się wymagana ilość exp/score do następnego lv. grałem około 7h, więc gra potrwa pewnie z 20. Fajny jest też bajer z kartami wrogów. Im więcej mamy kart danego przeciwnika tym więcej damage mu zadajemy. Kart jest od cholery, bo aż 256 czy coś koło tego. Walki z bossami są bardzo fajne. Muzyka stoi na poziomie tej z poprzednich Paperów. Ogólnie gra jest warta kupna i po takiej posusze jaka była warto ją łyknąć, do czasu Meroida spokojnie wystarczy.
  • 0