Skocz do zawartości

Singstar


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
295 odpowiedzi na ten temat

#61 Danteusz Napisany 21 kwietnia 2009 - 10:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Są już trofea do Singstara. Za niektóre dostaje się bonusy do Home, tutaj lista:
http://www.playstati... ... nlockables
Sterowanie mikrofonem będzie jutro, do pobrania za darmo z Singstore.
  • 0

#62 ACZ Napisany 21 kwietnia 2009 - 11:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Ale który konkretnie Singstar? Ten całkowicie pierwszy?
  • 0

#63 Danteusz Napisany 21 kwietnia 2009 - 11:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Ja mam pierwszy, ale jestem pewien że patch działa z każdą wersją.
  • 0

#64 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2009 - 12:01

Gość__*
  • Goście
Gdzieś na Polygamii pisało że tyczy się to wszystkich wersji.
  • 0

#65 Danteusz Napisany 22 kwietnia 2009 - 13:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Można już pobrać rozpoznawanie głosu. Sprawdziłem, działa bardzo dobrze, nawet gdy mówiłem niewyraźnie. Oczywiście póki co działa tylko po angielsku i kilku innych językach, bez polskiego. Jest też kolejna dobra wiadomość, na liście gier obsługiwanych przez dodatek jest Singstar Polskie Hity (czy jakoś tak ;) ), więc niedługo doczekamy się nowego Singstara w naszym jezyku.
  • 0

#66 Shin Ryu Napisany 23 kwietnia 2009 - 17:34

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Jeśli dacie radę to podzielcie się informacjami czy np śpiewając piosenki ze starych wersji (z PS2) na PS3 dolicza trofea. Tzn czy np jeśli zaśpiewam 5 piosenek na easy np z ESKI mając wgrane SS z PS3 da mi trofeum. Kombinowałem trochę i według mnie trofea zlicza tylko z wersji z PS3...
  • 0

#67 Lady Luck Napisany 23 kwietnia 2009 - 19:04

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
...wy naprawdę będziecie śpiewać dla trofeów...?
  • 0

#68 Scorpio Napisany 23 kwietnia 2009 - 19:07

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
LL ... dla mnie też to mało pojęte ... znaczy co ... siedzicie sami w domu i godzinę piosenkę maksujecie ... takie to ... nie wiem ... smutne?
  • 0

#69 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2009 - 19:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Ja nie będę śpiewać dla trofeów, ale jeśli wpadną przy okazji to czemu nie?
  • 0

#70 Lady Luck Napisany 23 kwietnia 2009 - 20:54

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Chodzi mi o histeryczne niemal dopytywanie "A czy trofiki jakieś wpadają za to?", "A za stare SSy tez dostanę trofeum?" Luuudzie :rower:

Ja tam chcę bezprzewodowe majki, a trofea to se wsadźcie i zakręćcie :tak:
  • 0

#71 Sotaku Napisany 23 kwietnia 2009 - 21:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 652 Postów:
Ja dopiero zamierzam nabyć Singstara do PS# mam dużo płytek z PS2 i 4 mikrofony i teraz moje pytanie czy te mikrofony działają z PS3 ( w sumie nie widzę powodu by miały nie działać USB to USB, ale wolę zapytać)
  • 0

#72 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2009 - 21:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Wszystko działa jak należy :)
  • 0

#73 ACZ Napisany 23 kwietnia 2009 - 21:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Shin Ryu, trofea są tylko do gier z PS3, więc logiczne, że za wersje na PS2 ich nie dostaniesz.
Ja kiedyś Singstara kupię, dla trofeów ofkors. Zdobędę co mam zdobyć i sprzedam 8) :lol:
  • 0

#74 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2009 - 21:31

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Czychu, nie byłbym taki pewien. Po wybraniu w menu opcji podmiany dysku gra czyta piosenki z płyt PS2 i odpala je na silniku Singstara na PS3, więc całkiem możliwe że trofea też wpadną.
  • 0

#75 Sotaku Napisany 23 kwietnia 2009 - 21:48

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 652 Postów:
Na ps2 wyszło około 20 Singstarów sugerujesz, że z każdej płytki można wyciągać trofea????? nie wydaje mi się.
  • 0

#76 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2009 - 21:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Nie, chodzi raczej o jedne trofeum z dowolnego Singstara, płytki nie są traktowane oddzielnie.
  • 0

#77 Sotaku Napisany 23 kwietnia 2009 - 22:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 652 Postów:
Oki, to rozumiem:)
  • 0

#78 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2009 - 22:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Tzn tak myślę, bo nie sprawdzałem w praktyce, ale na logikę tak to powinno działać.
  • 0

#79 Shin Ryu Napisany 25 kwietnia 2009 - 23:10

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
No cóż ja lubię śpiewać i zawsze lubiłem (zwłaszcza na "beer-party" czy na zlotach, ale zdarzało mi sie od czasu do czasu samemu posiedzieć przy SS czy nawet walić plejbeka w domu przy muzie z plajera). Głos też mam całkiem spoko, więc "babskie" czy "chłopskie" piosenki rozwalam na miękko ;).
Co do trofeów to dla mnie już tylko dodatek i fajna zabawa (jakiś czas temu dałem se spokój z zabawą w "trophy-whore" ;) ). Akurat trophy w SS są trudne do osiągnięcia i zrobienie ich zajmie kilka dobrych kilka miechów, ale jeśli wiem że niektóre trophy dam rade zrobić to postaram się żeby sie pojawiły na moim profilu 8) . W SS niektóre są spoko (łatwe) inne to istny hardcore.
Jeśli komuś bardzo zależy na karierze śpiewaka to platyna w SS będzie akurat dla niego ;)

Sprawdziłem też moje zapytanie odnośnie starych SS i mogę powiedzieć tyle, że działają.. Mam SS (vol 1) -> trofeum: 5 różnych piosenek na 9000 na normal -> 3 piosenki z shopu i 2 piosenki z eski i poszło 8)
  • 0

#80 Scorpio Napisany 25 kwietnia 2009 - 23:48

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dziś w końcu prześpiewałem Queen. Cóż, lekko przereklamowane. Niby znane piosenki, ale nie tak dużo i jakoś aż tak wielkiej mocy nie mają, jaką człowiek oczekiwał by miały. Zaraz po tym poleciało Athems (You Spin me around), Eska (Wake me up), Legend (Vertigo, Depeche Mode) i nawet nie było myśli by powrócić do Queen.
W dodatku, o dziwo, wydaje mi się, że Queen jakoś ścisza piosenki. Nawet po zmianie płyt to zostało i dopiero restart i odpalenie z innej płyty, jako płyty bazowaej, dodał głośności. W menu nie widziałem żadnych opcji do zmian ... cóż, trzeba odpalać z innej płyty ... minusik ;)

Czy naprawdę musicie mieć trofea by śpiewać? Już samo uzyskanie wyniku Singstar nie starcza? To zróbcie to na Hard. Jak teraz usłyszę, że bez trofeów nie ma sensu się trudzić ...
  • 0

#81 Danteusz Napisany 26 kwietnia 2009 - 01:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Oj tam, Scorpio, już nie marudź. Każdy śpiewa dla zabawy, ale jeśli tylko ma możliość dostania nagrody za śpiewanie to postara się ją zdobyć. To leży w ludzkiej naturze, każdy dązy do osiągnięcia sukcesu w jakiejś dziedzinie, w tym wypadku chodzi o trofea. Fizycznie to nic nie daje, ale satysfakcja jest.
  • 0

#82 Scorpio Napisany 26 kwietnia 2009 - 08:26

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dante - bo jak dostawałeś ocenę Singstar satysfakcji i sukcesu wcześniej nie było? ;)
  • 0

#83 Shinigami Napisany 26 kwietnia 2009 - 09:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:
Ale teraz już nie wiem do czego się przyczepiasz. Jasne, granie dla trofeów jest idiotycznym pomysłem i śmiać mi się chce jak ktoś tak robi. Ale żeby wpadanie od czasu do czasu było złe? Nie. To nawet ja się cieszę jak coś wskoczy kiedy gram ze znajomymi w Buzza.

Trofea to JEST fajny pomysł, trzeba tylko umieć do niego podejść.
  • 0

#84 Scorpio Napisany 26 kwietnia 2009 - 10:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja czepiam się podejścia "są trofea, mogę kupić singstara" i "wymasteruję singstara dla trofeów". Takiego podejścia do party games się czepiam :)
  • 0

#85 Danteusz Napisany 26 kwietnia 2009 - 10:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Nawet jeśli, skoro kogoś bawi ten sposób grania to co w tym złego?
  • 0

#86 Scorpio Napisany 26 kwietnia 2009 - 10:27

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nic. Przecież nie zabronię, ani zabronione to nie jest. Po prostu wydaje się nieco smutny widok, gdy ktoś kupuje Singstara by siedzieć w domu i sobie samemu go masterować ... już Mielu kiedyś o tym napisał przy recenzji Guitar Hero (w nieco innym kontekście oczywiście).

A teraz Dante pochwal się, ile trofeów już masz :P
  • 0

#87 Danteusz Napisany 26 kwietnia 2009 - 10:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Całe 4, z czego dwa zdobyte przypadkowo, a tylko jedno za zaśpiewanie czegoś, reszta za łażenie po opcjach XD I nie, nie zamierzam masterować SSa dla trofeów.
  • 0

#88 ACZ Napisany 26 kwietnia 2009 - 12:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:

Dante - bo jak dostawałeś ocenę Singstar satysfakcji i sukcesu wcześniej nie było?

Acziwy i trofea zredefiniowały pojęcie satysfakcji za dokonanie czegoś trudnego w grze. Kiedyś nie można się było dokonaniami bardzo łatwo polansić na sieci, nie było gametargów i id cardów. Jeśli ktoś chciał się pochwalić, że coś trudnego w grze wykonał to musiał to robić we własnym zakresie, czyli strzelić fotkę lub nagrywać filmik z dowodem na to, że przeszedł grę np. na najtrudniejszym poziomie trudności. Teraz wszelkie dokonania są zapisywane i każdy je może sobie podejrzeć. Poza tym dźwięki, gdy wpadnie trofeum czy acziwek są miodne dla ucha :P
  • 0

#89 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2009 - 08:41

Gość__*
  • Goście
Ja ciągle czekam na moją wersje POP. Pierniki nie wiadomo czemu przenieśli premierę na 1 maja :?
  • 0

#90 ACZ Napisany 04 maja 2009 - 10:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Zaraz, zaraz. Czyli można kupić singstara z PS2 i nabić platynę?
  • 0