Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wartego uwagi ukaże się jeszcze na ps two?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
103 odpowiedzi na ten temat

#31 Danteusz Napisany 07 lutego 2007 - 19:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
Nie tylko ja się nie poznałem, więc to był słaby dowcip (o ile nie próbujesz w ten sposób tłumaczyć się z błędu).
  • 0

#32 xell Napisany 07 lutego 2007 - 19:36

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 293 Postów:

Nie tylko ja się nie poznałem, więc to był słaby dowcip (o ile nie próbujesz w ten sposób tłumaczyć się z błędu).

Bo zapewne omówiłeś mojego posta z 50 innymi osobami, żeby stwierdzić że statystyczny forumowicz nie zauważył tam joke'a? Chciałem poddenerwować naszych lubiących japońską papkę przyjaciół i nie wiem, jak tutaj może być mowa o jakimkolwiek błędzie. :ninja:
  • 0

#33 Danteusz Napisany 07 lutego 2007 - 19:47

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
Napisałeś bzdurę która na dowcip nie wyglądała a teraz się pokrętnie tłumaczysz, zlituj się :ninja:
  • 0

#34 Scorpio Napisany 07 lutego 2007 - 19:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Nie poznałbyś dowcipu nawet jakby puknął Cię w czoło i się przedstawił.

Wśród zgryźliwego tonu także "dowcipności" nie poznałem. Raczej już prędzej sarkazm.

O co chodzi? Juz wszyscy wiedzą, że nie lubisz nadchodzącego line-upu PS2 jak i PS2. Daj innym nacieszyć się nadchodzącymi tytułami. To dużo?
  • 0

#35 xell Napisany 07 lutego 2007 - 19:55

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 293 Postów:

Napisałeś bzdurę która na dowcip nie wyglądała a teraz się pokrętnie tłumaczysz, zlituj się :ninja:

:ziewa:

O co chodzi? Juz wszyscy wiedzą, że nie lubisz nadchodzącego line-upu PS2 jak i PS2. Daj innym nacieszyć się nadchodzącymi tytułami. To dużo?

Nie o to mi chodziło z początku - jedynie wymienienie listy z kilkoma tytułami nie jest żadnym świadectwem na to, że konsola żyje i ma się dobrze. Przecież też mam PS2 i jakby miała naprawdę megasuperowy line-up to bym się zgadzał z wami. Ale wszystkie gry z listy dantego są w większym lub mniejszym stopniu odgrzewane i w starej grafice, więc twierdzę, że ta konsola umiera.
  • 0

#36 Scorpio Napisany 07 lutego 2007 - 19:59

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

że konsola żyje i ma się dobrze

Stąd ... temat ... ma ... inną ... nazwę ...

Ale wszystkie gry z listy dantego są w większym lub mniejszym stopniu odgrzewane i w starej grafice, więc twierdzę, że ta konsola umiera.

Pod koniec na Xbox także nic olśniewającego sie nei pokazywało 8) przecież nie da się już wygrzebać więcej mocy ... choć poczekaj z tą oceną na GoW2 i Okami. A Okami, FF12, GoW2 to dla mnie porządne i potężne tytuły niczym nie ustępujące większości nowości na next-geny.

Okami nie jest w żadnym stopniu odgrzewane. Podobnie jak R. Galaxy (nie, jRPG nie jest równy jRPG bo wygląda podobnie) :P
  • 0

#37 xell Napisany 07 lutego 2007 - 20:07

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 293 Postów:

Pod koniec na Xbox także nic olśniewającego sie nei pokazywało 8) przecież nie da się już wygrzebać więcej mocy ... choć poczekaj z tą oceną na GoW2 i Okami. A Okami, FF12, GoW2 to dla mnie porządne i potężne tytuły niczym nie ustępujące większości nowości na next-geny.

God of War 2 olśniewający graficznie nie jest. Nie w zestawieniu z grami z nowszych platform. Okami to inna kwestia (chociaż ona miała już w zasadzie premierę i chciałem ją sobie kupić, ale nie znalazłem ani w Media Markt ani w Empiku, więc zadowoliłem się Jak 2).

Podobnie jak R. Galaxy (nie, jRPG nie jest równy jRPG bo wygląda podobnie) :P

Byłem swego czasu zainteresowany tym tytułem, ale czytałem opinie i recenzje i to jednak jest odgrzewany kotlecik, nawet jeśli nie sequel.

Stąd ... temat ... ma ... inną ... nazwę ...

Komentowałem post danteusza a nie nazwę tematu
  • 0

#38 Scorpio Napisany 07 lutego 2007 - 20:10

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Nie w zestawieniu z grami z nowszych platform.

Hmm, myślałem że mówimy względnie. Czyli olśniewające jak na to co potrafi PS2. I jak na to co do tej pory na PS2 widzieliśmy :P Jakby pokonało Gears of War to faktycznie byłaby zdziwka światowa :D No, może jeszcze pokona - grywalnością i muzą 8)
  • 0

#39 xell Napisany 07 lutego 2007 - 20:15

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 293 Postów:

Hmm, myślałem że mówimy względnie. Czyli olśniewające jak na to co potrafi PS2. I jak na to co do tej pory na PS2 widzieliśmy :P

Po prostu po graniu w superładne gry na 360 i PC ciężko zacząć grać na PS2 i być olśnionym. To tak jakbyś zaczął teraz się autentycznie podniecać grafiką w grach na PS1.
  • 0

#40 Danteusz Napisany 07 lutego 2007 - 20:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
Graficznie gry z PS2 już nikogo nie szokują, ale grywalnościowo to wciąż pierwsza liga. I chociażbyś nie wiem jak narzekał na jRPGi nie zmieni to faktu że zarówno FFXII (średnia ocen 92.7%) jak i Rogue Galaxy (86.2%) są conajmniej bardzo dobrymi grami. A że Europa ich jeszcze nie dostała to można uznać je za mocne tytuły w roku 2007.

Edit: wcieło mi końcówkę zdania :hmmm:
  • 0

#41 xell Napisany 07 lutego 2007 - 20:26

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 293 Postów:

Graficznie gry z PS2 już nikogo nie szokują, ale grywalnościowo to wciąż pierwsza liga.

Grywalność to bardzo względna sprawa

I chociażbyś nie wiem jak narzekał na jRPGi nie zmieni to faktu że zarówno FFXII (średnia ocen 92.7%) jak i Rogue Galaxy (86.2%)

zarówno FFXII jak i Rogue Galaxy co?
  • 0

#42 Lady Luck Napisany 07 lutego 2007 - 20:43

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

To tak jakbyś zaczął teraz się autentycznie podniecać grafiką w grach na PS1.


Ja zachwycam się nad grafiką wykorzystaną w Legend of Mana, która wyszła na PSX.
A więc... :P

PS2 nie umiera, nadal wydaje się na nią wiele gier, które zapowiadają się bardzo dobrze (FFXII będzie hitem na pewno, o Okami nawet nie wspomnę) :) Ta konsola może jeszcze dużo i z całą pewnością jeszcze długo będzie dostarczać graczom masę dobrej rozrywki, więc o jakiej agonii tu się w ogóle rozmawia? ; )
  • 0

#43 Danteusz Napisany 07 lutego 2007 - 23:47

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
GTA VCS oficjalnie na PS2
http://www.gamespot....ws/6165548.html
  • 0

#44 Marbel Napisany 08 lutego 2007 - 10:29

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:

GTA VCS oficjalnie na PS2
http://www.gamespot....ws/6165548.html

Ha! Jak na zawołanie ;) Wczoraj spekulacje na forum N+ a dziś potwierdzenie tego! :klaszcze: I to czyżby już za miesiąc? Nieźle. Ciekawe co z ceną. W newsie zapodanym przez Dantego spekuluje się że w USA ma kosztować ze 20$. No jakby VCS przybyła do nas w cenie platynowej to bym łyknął, choć na razie mam w co grać...
  • 0

#45 Danteusz Napisany 08 lutego 2007 - 18:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
Tony Hawk Downhill Jam trafi na PS2. Pewnie trzebaby przenieść Wii do działu current-gen a Xboxa i GC do oldschool :)
  • 0

#46 Litwin81 Napisany 10 lutego 2007 - 12:47

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Pewnie jeszcze PES7 wyjdzie i tym oto sposobem kolejny rok bede miał w co grać :ninjadance:
  • 0

#47 Kabutosan Napisany 10 lutego 2007 - 17:16

Kabutosan

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
Macie może jakieś przecieki co do bijatyk?
  • 0

#48 Gość__* Napisany 10 lutego 2007 - 17:42

Gość__*
  • Goście
Ja o bijatykach nic nie wiem :( a co do listy

To przedtem
Guitar Hero 80'
God of War 2
Burnout:Dominator
Lumines: Plus
Test Drive Ultimated
MOH:V


Te co niedawno doszły
GTA:VCS
Manhunt2


Takie co teoretycznei już wyszły, ale nie jestem pewny czy też u nas
R Galaxy
Okami
FF XII

I siakies tam dodatkowo :)
PES7
Ghost Rider
THDJam
Persona 3

Dojdą jeszcze jRPGi, gry na podstawie siekiś filmów familijnych i... myśle, że moze troche konwersji z WII ew. moze jakieś konwersje z PSP.
  • 0

#49 Kyo Napisany 10 lutego 2007 - 18:34

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Dojdą jeszcze jRPGi,


Top quality jRPG bym dodał :D . Wygląda na to, że PS2 doczekał się równie wielkiej i (niemal) tak rewelacyjnej biblioteczki z jRPG co PSone :D .
  • 0

#50 baudolino Napisany 10 lutego 2007 - 18:41

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Wygląda na to, że PS2 doczekał się równie wielkiej i (niemal) tak rewelacyjnej biblioteczki z jRPG co PSon

Kyo, trochę chyba przesadzasz. jeden świetny Suikoden, jeden fajny Fajnal i gry od Atlusa to jednak trochę mało w obliczu syfu, którym zalewa nas SE. :P
  • 0

#51 Kyo Napisany 10 lutego 2007 - 19:00

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Kyo, trochę chyba przesadzasz. jeden świetny Suikoden, jeden fajny Fajnal i gry od Atlusa to jednak trochę mało w obliczu syfu, którym zalewa nas SE.


Zupełnie o tym syfie zapomniałem. Czemu musiałeś mi o nim przypomnieć :cry: ....?

Ekhem, no dobra, trochę przesadziłem :P . Pe-es-dwójkowym jRPGom zabrakło tak wspaniałych tytułów, jak Vagrant Story, czy Xenogears, no i rzeczywiście aż tak wielu tych tytułów nie było, choć ich liczba jest całkiem duża. Niestety, jak słusznie zauważyłeś, spora ich część to szambo od Squeenix'u ;/ ....
  • 0

#52 baudolino Napisany 10 lutego 2007 - 19:01

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
ja zapomniałem o Xenosagach, choć dwójka ssie... ;p
  • 0

#53 Scorpio Napisany 10 lutego 2007 - 20:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

jeden świetny Suikoden, jeden fajny Fajnal i gry od Atlusa

EKHHHHHHHHMMMM. Jeszcze fajniutkie tytuliki od Nippon Ichi na setki, seteczki godzinek :D
  • 0

#54 baudolino Napisany 10 lutego 2007 - 20:28

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Jeszcze fajniutkie tytuliki od Nippon Ichi na setki, seteczki godzine

do dziś nie rozumiem, jak ktoś może twierdzić, że te gierki od NI są lepsze niż FFT tudzież LuCT... :hmmm: nie no, miodne są nieziemsko, jasne, ale ludzie kochani - nie przesadzajmy... :skacze:
  • 0

#55 sulidia Napisany 10 lutego 2007 - 20:45

sulidia

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Ja w tej chwili czekam na dwie gry God Of War 2 i Burnout Dominator .Mam nadzieje ,że obydwie gry będą jeszcze bardziej dopracowane może nie graficznie no bo PS2 ledwo zipie ale nadal pokazuje pazury ale chce nowe zmiany które jeszcze bardziej wpłyną na grywalność
  • 0

#56 f5k Napisany 10 lutego 2007 - 20:58

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Ja w tej chwili czekam na dwie gry God Of War 2 i Burnout Dominator .

No co do Burnout: Dominator to ja miałbym pewne obawy gdyż nad tą grą nie czuwał Criterion nawet.
  • 0

#57 Litwin81 Napisany 10 lutego 2007 - 21:59

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
No i nowy Medal of Honor.
  • 0

#58 Balth Napisany 10 lutego 2007 - 22:33

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:

Jeszcze fajniutkie tytuliki od Nippon Ichi na setki, seteczki godzine

do dziś nie rozumiem, jak ktoś może twierdzić, że te gierki od NI są lepsze niż FFT tudzież LuCT... :hmmm: nie no, miodne są nieziemsko, jasne, ale ludzie kochani - nie przesadzajmy... :skacze:


Moim zdaniem D. a FFT trzeba rozpatrywać pod względami systemu a nie fabuły, bo to dwie różne bajki. Pod względem systemu, moim zdaniem gry sobie dorównują, a Disgaea napewno jest najlepszym taktykiem na PS2 [moje zdanie]
  • 0

#59 Cola Napisany 13 lutego 2007 - 13:38

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
A ja czekam na jeszcze kilka hitów ze stajni Midas........ :bue:

MIDAS :hurra:

A tak na powarznie to tylko nowy Burnout i FF XII mnie interesują.
Ciekaw też jestem jak wypadnie Test Drive Unlimited...
  • 0

#60 Gość__* Napisany 18 lutego 2007 - 11:25

Gość__*
  • Goście

Burnout Dominator


:bue:

God of war 2

:zakochany:

Test drive unlimited

Medal of Honor

:hmmm:
  • 0