Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wartego uwagi ukaże się jeszcze na ps two?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
103 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 28 maja 2008 - 20:45

Gość__*
  • Goście

a łańcuchy olimpusa (?) winny zostać na psp - nie po to kupowałem psp by te miliony posiadaczy stacjonarki mi tu w to grały :evil:

Cisza - miliony poisadaczy stacjonarek nie obchodzi, że ktoś chce w to grać tylko na PSP :foch: Z chęcią zobaczyłbym CoO na PS2, ale pod jednym warunkiem, jakim jest porządna konwersja. Podciągnięta grafika przede wszystkim.
  • 0

#92 cwany-lis Napisany 29 maja 2008 - 20:43

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
no to muszę cię bezczelnie obedrzeć z marzeń i sprowadzić na ziemie - pif ! paf ! - jeżeli gra zostanie wydana na ps2 to dam sobie rękę uciąć, że port powstanie po linii najmniejszego oporu - że tylko wspomne o cichym wzgórzu czy też nomen omen "raczet i klank : rozmiar ma znaczenie" ahjo ahjo ! :szyderczy śmiech posiadacza psp lite: ;)
  • 0

#93 Gość__* Napisany 29 maja 2008 - 21:00

Gość__*
  • Goście

no to muszę cię bezczelnie obedrzeć z marzeń i sprowadzić na ziemie - pif ! paf ! - jeżeli gra zostanie wydana na ps2 to dam sobie rękę uciąć, że port powstanie po linii najmniejszego oporu - że tylko wspomne o cichym wzgórzu czy też nomen omen "raczet i klank : rozmiar ma znaczenie" ahjo ahjo ! :szyderczy śmiech posiadacza psp lite: ;)

No właśnie to jest bół :cry: Ale spoko, damy radę. Ważne, żeby teksturki były w poprawionej rozdziałce i framerate trzymał poziom ;]
  • 0

#94 ACZ Napisany 29 maja 2008 - 21:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Ready at Down przecież powiedziało, że konwersji nie będzie i była to ich ostatnia na chwilę obecną tak duża gra na PSP. Teraz przystąpili chyba do prac na jakąś grą na currentgeny. Daxtera z PSP też nie skonwertowali na PS2. Nie liczcie na to, że wszystko z PSP będzie konwertowane na PS2.
  • 0

#95 cwany-lis Napisany 30 maja 2008 - 14:03

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
twórcy gier na psp nie muszą odpowiadać za konwersję - zresztą chyba nigdy za nie nie odpowiadali ;) kupujcie psp !
  • 0

#96 Gość__* Napisany 30 maja 2008 - 19:33

Gość__*
  • Goście

kupujcie psp !

Dla mnie są 3 interesujące tytuły na psp : MGS PO, Patapon i GoW CoO. Kupować psp dla 3 gier to chyba bezsens :P (w moim przypadku). Osobiście wolałbym Ds Lite.
Dobra żeby nie robić OT. Wiadomo kiedy wyjdzie Ferrari Challenge i jak to wygląda :? ? Znaczy się czy jak crap czy jak znosna ścigałka??
  • 0

#97 Marbel Napisany 30 maja 2008 - 19:49

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Doszły mnie jakoś plotki, że na PS2 ten projekt anulowano. Czy ktoś jeszcze o tym słyszał?
  • 0

#98 pawel_k Napisany 31 maja 2008 - 01:05

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
chyba w najnowszym PE coś wspominali, ale na stronie gry (http://fc.system3.com/) na dole cały czas jest logo ps2... w sumie wersja na ps3 graficznie wygląda tragicznie (co prawda widziałem wersję nagrywaną kamerą ale dobra gra odtwarzana nawet z takiego źródła obroni się), można rzec że gorzej niż gt4, więc wersja na ps2 mogła po prostu być ochłapem rzuconym na pożarcie milionom użytkowników tej konsoli...
  • 0

#99 Pico Napisany 31 maja 2008 - 09:10

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:

Dobra żeby nie robić OT. Wiadomo kiedy wyjdzie Ferrari Challenge i jak to wygląda :? ? Znaczy się czy jak crap czy jak znosna ścigałka??

Tak, gra "Ferrari Challenge Trofeo Pirelli" wyjdzie na PlayStation2. Premiera zapowiedziana jest na 20 czerwca.
A jak gra wygląda? Nie mam pojęcia jak na PS2, bo widziałem jedynie filmiki z wersji na PS3 i Wii.

A ja czekam oczywiście na "Alone in the Dark", które jak wiadomo również wyjdzie na PlayStation2. Premiera zapowiedziana jest na 20 czerwca.

A co do "God of War Chains of Olympus", to wcale bym się nie obraził jakby gra doczekała się konwersji na PS2 ;).
  • 0

#100 Gość__* Napisany 31 maja 2008 - 14:26

Gość__*
  • Goście
EA SPORTS zapowiedziało też FIFę 09 i PGA Tiger Woods 09 na PS2.
  • 0

#101 Gość__* Napisany 31 maja 2008 - 15:18

Gość__*
  • Goście
Akurat żadna nowość :P . EA co rok wypuszcza ten shit z nowym numerkiem. Na PSX seria np. fify wychodziła aż do wersji 2005.
  • 0

#102 cwany-lis Napisany 01 czerwca 2008 - 16:36

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

kupujcie psp !

Dla mnie są 3 interesujące tytuły na psp : MGS PO, Patapon i GoW CoO. Kupować psp dla 3 gier to chyba bezsens :P (w moim przypadku). Osobiście wolałbym Ds Lite.


hihi, w ten sposób można "skreslić" każda konsole bo mnie naprzykład interesuje najbardziej Mass Effect, Assasin's Creed i Gears of War to nie mam kupować x boxa 360 ? :lol: uwierz mi, psp ma więcej tytułów w które chętnie bys pograł aczkolwiek nie zaprzeczę, że nie jest ich tak znowu dużo a DS też jest fajny :tak:

i nie zapominajcie kochani o STAR WARS 111!!! MOC JEST SILNA, ZWARTA I GOTOWA KU*A 111!!! THE FORCE UNLEASHED już w wakacje (?) lub po, zależy kto jest studentenem a kto nie ;)
  • 0

#103 Gość__* Napisany 02 czerwca 2008 - 22:01

Gość__*
  • Goście
Wiesz mi się podobają obie konsolki :-D . Nie jestem fanboyem żadnej konsoli (no dobra Dreamcasta jestem :lol: ), ale mam ps2 i ograniczone fundusze. Dlatego wziąłbym DS i na pewno kiedyś go zakupie, bo:
1 Jestem studentem i przenośna konsola zawsze się przyda
2 Jeszcze nie miałem konsoli od Nintendo i chętnie bym zagrał w Exlusivy typu Zelda, Metroid i Advance Warsy :oops:, których jestem fanem. Ile w to na emulatorze grałem :gwizdek:
Co do Star Wars The Force Unleashead dopadnę w wersji na ps2 :twisted: i się zrobi siekę gościem z Ciemnej Strony Mocy. :skacze:
  • 0

#104 Gość__* Napisany 27 października 2008 - 13:36

Gość__*
  • Goście
Już w grudniu wychodzi Dragon Ball Z Infinite World - jako fan anime będę musiał ją koniecznie sprawdzić :tak:
  • 0