Skocz do zawartości

WipEout HD Fury


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
718 odpowiedzi na ten temat

#631 Sotaku Napisany 09 stycznia 2011 - 15:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
wal pan śmiało...ja będę po 20
  • 0

#632 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 16:16

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
ehhh gdyby wstał wcześniej to bym pjoter se z Tobą polatał, next time

aktualna ekipa na dziś 20.:

(6) Ja
(6) Deb
(6) Greg
(3-4) Pumba
(1) Pjoter
(?) Tidek
  • 0

#633 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 18:19

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Jeszcze szybka rozpiska na dziś:

Będę hostował, więc taką opcję proponuje:

asysty off
punktujemy wg ilości graczy w dół czyli: na np. 5 graczy, pierwszy 5pkt ostatni 1pkt
4 tabele końcowe: eliminator, zone, tournament i zbiorcza (dzielone przez ilość wystąpień w ustawkach - o ile rozkręci się to granie i będą chętni ;]) - ale to potem ;]

  • 3-4 luźne rozgrzewkowe przeloty w różnych klasach i trasach.
  • 3-4 rundy punktowane w eliminatora flash-rapier.
  • 2 punktowane rundy w zone battle
  • Na koniec, punktowany tournament- 8 wyścigów - podstawowe trasy forward, na fleshu

Co Wy na to?

Ktoś jeszcze chętny ? Wpisujcie się
Jest 3 pewnych graczy, więc jeszcze 4-5 wolnych miejsc.

(6) Ja
(6) Deb
(6) Greg
(3-4) Pumba
(1) Pjoter
(?) Tidek
  • 0

#634 Sotaku Napisany 09 stycznia 2011 - 19:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Nawet nie wiem co znaczy to co napisałeś...nie grałem jeszcze online w wipeouta, ale będę o 20:00 to się zobaczy...nie wiem czy to ma znaczenie, ale nie skończyłem jeszcze podstawowego trybu
  • 0

#635 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 19:01

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
a masz fury?
w zone battle i eliminatora grałes?
  • 0

#636 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 21:11

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Okej,
No i po pierwszym oficjalnym forumowym graniu. Frekwencja dopisała, latali; Deb i ja. Tym samym dziękujemy Gregowi, który ocenił swoją dzisiejszą obecność na "over apollo440". (4) ;]
Deb, mam nadzieje, że się nie zraziłeś przeze mnie do gry, a zmotywowałeś. Bo to przecież, po prostu bardzo grywalna gra ;] Wiadomo, że z ekipą jest o wiele raźniej, dwie osoby więcej i już jest gites. Latasz podobnie jak pumba, ale gdybym miał obstawiać na stsach, to daje 1 bez iksa na; 1.Pumba - 2.Deb 2,40 - 1,80 ;] Czyli, dasz radę coś urwać ;]

Z uwagi na powódź chętnych, zagraliśmy z debem parę luźnych wyścigów.
Pierwszy ranking:

Generalka:*

  • 2(1) keogh
  • 1(1) deb

*liczba przed nawiasem - punkty
liczba w nawiasie - ilość rozegranych meczy


Kolejna ustawka.. kiedy chcecie. Ja mogę nawet teraz, trzech chętnych i jadym.
Dopisujcie swoje ewentualne terminy, może się co zbierze, olo

1. keogh - od teraz do późnej nocy, inne terminy; do ustalenia :olo:
  • 0

#637 Sotaku Napisany 09 stycznia 2011 - 21:41

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Fwanki to zupełnie inna liga, ale jako, że lubię tą grę i nie zrażam się za szybko następnym razem też przyjdę...przynajmniej do wyjścia K3...bo wtedy...
  • 0

#638 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 21:46

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

bo wtedy...

nawet ja będę z Wami grał !
przecież należę KillzoneNeo+C.O.R.P. !
Spoiler

  • 0

#639 Godot Napisany 09 stycznia 2011 - 21:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Napisałem, że 4, a nie 6.
  • 0

#640 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 23:20

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
a sorry!
pomyliłem '4' z '6' ;]
  • 0

#641 Tidek Napisany 09 stycznia 2011 - 23:23

Tidek

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Ja jedynie nie mogę w poniedziałki i wtorki póki co grać. Reszta terminów mi pasuje.

[*] 3-4 luźne rozgrzewkowe przeloty w różnych klasach i trasach.
[*] 3-4 rundy punktowane w eliminatora flash-rapier.
[*] 2 punktowane rundy w zone battle
[*] Na koniec, punktowany tournament- 8 wyścigów - podstawowe trasy forward, na fleshu
[/list] Co Wy na to?

Nawet ciekawy układ trybów gry. Jedyne co mnie boli to za wolne te klasy szybkości, ale da się grać :P Eliminator obowiązkowo rapier, na niższych klasach szybkości za dużo czasu odstępu od kolejnych weapon padów.


Keogh, patrząc na sygnaturę, grasz w blura?
  • 0

#642 keogh Napisany 09 stycznia 2011 - 23:26

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Nawet ciekawy układ trybów gry. Jedyne co mnie boli to za wolne te klasy szybkości, ale da się grać :P Eliminator obowiązkowo rapier, na niższych

Dostosowany do tego forum ;] Nie chcę z Tobą grać, bo pewnie dostanę po dupie i stracę swój autorytet na forum :olo:
Regularnie latasz?

Keogh, patrząc na sygnaturę, grasz w blura?

ba! choć mam paro miesięczną odstawkę, grałem non stop od premiery z 2-3 miechy; bardzo wysokie legend IV
  • 0

#643 Sotaku Napisany 10 stycznia 2011 - 00:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
sprawdziłem...nie ma Cię w klanie, ale im więcej tym lepiej :tak:
Z tego co czytam powyżej...da się tą grę jeszcze utrudnić...grubo
  • 0

#644 keogh Napisany 10 stycznia 2011 - 00:40

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Z tego co czytam powyżej...da się tą grę jeszcze utrudnić...grubo

oj da da, nawet nie chcę sobie wyobrażać co obecnie robią z grą Ci co grają regularnie O_O
  • 0

#645 Pjoter Napisany 10 stycznia 2011 - 03:34

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
tez uwazam, ze za wolno. Ja najchetniej gralbym same singiel rejsy i turnamenty na rapierze i fantomie. lajpalt nie po to jest najszybsza gra na swiecie, by kampowac w eliminatorze, czy podrygiwac w gestej smole na 2 pierwszych poziomach szybkosci. zołn bettl jak najbardziej mi pasuje, ale rozumiem, ze niektorym moze sie nie podobac. jak sie bawic to na ostro
  • 0

#646 keogh Napisany 10 stycznia 2011 - 03:42

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Dla dobra ogółu naszego forumowego grania, lepiej żeby tak zostało, wierz mi :]
Też wolałbym więcej phantoma niż flasha. Jakkolwiek uważam, że latanie nawet na vectorze potrafi sprawić sporo frajdy. Wipek to nie blur, gdzie jest tylko phantom :]
I spokoszoko na phatomie też sobie trochę polatamy :]

aaa i pjoter, wipeout już nie jest najszybszą grą na świecie ; )
  • 0

#647 Tidek Napisany 10 stycznia 2011 - 13:01

Tidek

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Na takich "kamperach" w eliminatorze się bardzo fajnie punkty nabija :) (w końcu ma się 90% wygranych w tym trybie)
Więc jeśli ktoś uważa że to gra "na pałę" to się myli.

Phantom na single race czuję że odstraszy 75% ludzi.


Keogh, ja też gram w blura, miesiąc po premierze grałem około 4miesiące, teraz mam długą przerwę bo nie ma z kim grać (bieda wśród polaków).
Co do rank to mam X legend, w driver score może będę jeszcze w top30 (miesiąc temu #11 byłem :))
  • 0

#648 keogh Napisany 10 stycznia 2011 - 14:16

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Eliminator to oczywiście także tryb na skilla, jak jesteś dobry, to zawsze wygrasz. Choć ma największą dozę losowości spośród wszystkich trybów ;]

uuuu szacun za LX Ty nolifie ;]
Ogólnie jest bieda online, po premierze ilość graczy nie spadała poniżej tysiąca, a jak ostatnio wbiłem to grało niecałe 300 osób.
  • 0

#649 Pjoter Napisany 11 stycznia 2011 - 21:48

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
porucha ktos dzis w wipka?
  • 0

#650 keogh Napisany 11 stycznia 2011 - 21:56

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
za ile?
  • 0

#651 Pjoter Napisany 11 stycznia 2011 - 22:01

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
od godziny biore dyche
  • 0

#652 keogh Napisany 11 stycznia 2011 - 22:05

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
liczę, że o 23. moja zaśnie
  • 0

#653 Pjoter Napisany 11 stycznia 2011 - 22:06

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
to moze o 22:30? i pojezdzijmy moze troche na rapierku, phantoma jeszcze nie probowalem okielznac. najlepiej podstawowe trasy bez reversow, bo w przeciwnym wypadku bede sie o bandy tylko obijal.

Edit: okej, moze byc 23
  • 0

#654 keogh Napisany 11 stycznia 2011 - 22:18

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
postaram się być
  • 0

#655 Pjoter Napisany 12 stycznia 2011 - 00:24

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
przyjemnie sie gralo. dzieki, do nastepnego
  • 0

#656 keogh Napisany 12 stycznia 2011 - 00:38

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Fajnie się grało ;]
Tak jak przypuszczałem, Pjoter ciulał ze swym słabym skillem, bo tak naprawdę, to bardzo dobry zawodnik z niego. Od pierwszego wyścigu nastawiłem się na swoje aktualne 90-100%, jak się okazało słusznie ;] Ponad godzinna sesyjka w open pokoju, więc udało nam się zagrać i z mocną ekipą, w tym z jednym wipeoutowym półbogiem, jak i parę wyścigów oneONone.

Wydaję mi się, że za dzisiejszy wieczór, możemy sobie z pjoterem dać po punkcie w rankingu:

Generalka:*

  • 3(2) keogh
  • 1(1) deb
  • 1(1) Pjoter

*liczba przed nawiasem - punkty
liczba w nawiasie - ilość rozegranych meczy


Do następnego
  • 0

#657 Pjoter Napisany 12 stycznia 2011 - 14:05

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Z tym dawaniem nam po jednym punkcie to tez troche przesadziles. co by nie mowic mimo iz mialem swoje momenty, wygrales kilka wyscigow wiecej. No i pamietaj, ze gralismy na zasadach, ktore ustalilem pod siebie - trasy, klasa predkosci itd.

Ze skillem wcale nie ciulalem. Chlopaki tu opowiadali jak to zawsze przyjezdzasz 10 sekund przed nimi, wiec myslalem, ze jestes jednym z tych zbokoli ze 101 poziomem doswiadczenia online, ktorzy rzeczywiscie koncza 10-15 sekund przede mna. Nie zrozum mnie jednak zle, zawyzony zestaw wyobrazen nie zmienia faktu, ze doceniam Twoja klase. Mimo to ciesze sie, ze jestes tylko czlowiekiem. To motywujace

pozdro
  • 0

#658 keogh Napisany 12 stycznia 2011 - 14:23

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Z tym dawaniem nam po jednym punkcie to tez troche przesadziles. co by nie mowic mimo iz mialem swoje momenty, wygrales kilka wyscigow wiecej. No i pamietaj, ze gralismy na zasadach, ktore ustalilem pod siebie - trasy, klasa predkosci itd.

Lajtowa ustawka, więc po punkcie za samo granie. Trzeba nagradzać samą chęć grania, bo na tym forum w gry prawie nikt nie gra ;] Jestem jedynie zły, że nie wygrałem ani razu na moim ulubionym UberMallu, ale od zajebania błędów popełniałem = mam fatalną formę.

Ze skillem wcale nie ciulalem. Chlopaki tu opowiadali jak to zawsze przyjezdzasz 10 sekund przed nimi, wiec myslalem, ze jestes jednym z tych zbokoli ze 101 poziomem doswiadczenia online, ktorzy rzeczywiscie koncza 10-15 sekund przede mna. Nie zrozum mnie jednak zle, zawyzony zestaw wyobrazen nie zmienia faktu, ze doceniam Twoja klase. Mimo to ciesze sie, ze jestes tylko czlowiekiem. To motywujace

Bo nie grałeś z chłopakami ;] Ci z lvl 101 przelatują przed nimi pewnie o minutę ;]
Fakt, niestety obecnie jestem człowiekiem ;(, choć kiedyś miałem zadatki na półbożka. Ale straciłem motywacje, kiedy pewnego dnia gra skasowała moje czasy, w tym 11 miejsce w zone na Corridon12 :[ Denerwująca imo jest też gliczowtość tytułu, która wyszła z niej z czasem. Ja jednak wole płynną, purystyczną i fajnie - realistycznie wyglądającą jazdę. Taki fun dał mi blur - przy okazji, bardzo polecam Ci ten tytuł, byle tylko dałbyś mu szansę, bo gra się rozkręca jak tylko wyczaisz ocb, a w tym tytule trwa to o wiele dłużej niż w innych.
  • 0

#659 Tidek Napisany 12 stycznia 2011 - 14:48

Tidek

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Nie zwracajcie uwagi zbytnio na lvle. Dla mnie nie ważne czy ktoś ma 30 czy 101lvl, to są tylko liczby, a wiele ludzi posiada więcej skilla poniżej tego magicznego maxymalnego.
  • 0

#660 keogh Napisany 12 stycznia 2011 - 15:09

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
No wiadomo, jednak zwykle za dużym levelem idzie duży też skill. Ja mam chyba 23 lol
  • 0