Skocz do zawartości

WipEout HD Fury

• Zaloguj się by odpowiedzieć
718 odpowiedzi na ten temat

#91 ACZ Napisany 19 marzec 2008 - 17:06

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:
Widze, że Yeti mnie wyprzedził.
Co do filmików to nie mam pytań. Miazga.
:cooo: o______________________________O :cooo:
  • 0

#92 Gość__* Napisany 19 marzec 2008 - 16:06

Gość__*
  • Goście
Trzy filmiki z gry!
http://www.ps3site.pl/zapraszam-na-tor

o rzesz ku#^a!!! :o ale to cudownie wygląda i te 60fps'ów MIAZGA! Dawać mi tą grę, tryb online dla 8 graczy i grać, grać i jeszcze raz grać!
  • 0

#93 ACZ Napisany 19 marzec 2008 - 17:06

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:
Widze, że Yeti mnie wyprzedził.
Co do filmików to nie mam pytań. Miazga.
:cooo: o______________________________O :cooo:
  • 0

#94 ACZ Napisany 20 marzec 2008 - 19:09

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:
Kolejne dwa materiały filmowe z gameplaya, które urywają łeb !!!
http://www.ps3site.p...-material-wideo
  • 0

#95 Nightmare Napisany 23 marzec 2008 - 19:24

Nightmare

Blanka

• Narybek
  • 196 Postów:
Ja od zawsze byłem fanem serii wipeout fantastyczna muzyka i bolidy uzbrojone po zderzaki :], zajawka nowego wipeouta na PS store wyglada swietnie tylko martwi mnie mala liczba torow przygotowanych przez psy (skrot od psygnosis) :P ,ale reszta niczego sobie,ja chce jak prezedpiszący zeby tylko seria zachowała swoj niepowtarzalny i orginalny klimat i miodnośc, okraszone next genową grafika przyjme zamowienie i z checia zapłace za to to "danie" należytą cene :^^:
  • 0

#96 kamionek Napisany 23 marzec 2008 - 20:12

kamionek

zloty forumowicz; wzór

• Forumowicze
  • 3411 Postów:

martwi mnie mala liczba torow przygotowanych przez psy

znając życie pojawią się paczuszki z torami/furami za symboliczne $2.99
  • 0

#97 Texz Napisany 23 marzec 2008 - 20:28

Texz

jailer

• Forumowicze
  • 29106 Postów:
Też w sumie liczyłem na Wipeout Pulse + Pure w wydaniu HD :/
  • 0

#98 Gość__* Napisany 24 marzec 2008 - 11:15

Gość__*
  • Goście

martwi mnie mala liczba torow przygotowanych przez psy

znając życie pojawią się paczuszki z torami/furami za symboliczne $2.99

Już zapowiedzieli stare trasy i zupełnie nowe.
  • 0

#99 keogh Napisany 28 marzec 2008 - 16:12

keogh

aoa

• Forumowicze
  • 10604 Postów:
Opinia moja, czyli najważniejsza, wyznaczająca trendy.
W porównaniu do trailera z E3 przede wszystkim padacznie wypada głos lektora, lektorki, Nożesz mać !!! W starym trailerze zajebisty mataliczno-cyberowo, podobnie, ale lepiej jak w Pulsie. A w tych nowych brzmi jak z dupy wysrany, choćbym laskę z NFSów słyszał bue, rzygam !!! Poza tym jest ok, jednak oglądając je w HD grafa aż tak bardzo nie masakruje. I żeby było jasno, masakruje, ale nie nie masakruje bardzo !!
No i mam nikłą nadzieje, że gra będzie trudna i hacekowa, w co niestety bardzo wątpię... model lotu i cały ogólnie system zapewne zostanie zgarnięty z Pulsea... ehhhh szkoda.

Przewidywania. Wraz z Pulsem nastąpił pewien krach w serii, mówiąc ostrzej koniec jej hardkorowości... patrząc na całkiem spory marketing WE HD, nie sądzę by został on zahamowany. Niestety Wipeout stał się produktem. Wy zapewne się z tego teraz śmiejecie i myślicie co za pierdolone głupoty piszę, ale zapewne zmienicie zdanie wraz z pełnoprawnym, pudełkowym, nowym Wipeoutem na PS3. Bo napisze to jakiś autorytet, a gawiedź to rozpowszechni jako swoje zdanie. Czyli norma. bzzz

Acha, odpowiedź na to, dlaczego tak myślę znajdziecie w mojej recenzji pulsea, którą może kiedyś zamieszczę, a przede wszystkim skończę kleić. Recenzję, którą skumaja tylko najwięksi hardkorowcy, prawdziwi wyznawcy serii, nawet nie Ci którzy są dobrzy i dochodzą do phantoma ;p
  • 0

#100 Gonzo Napisany 28 marzec 2008 - 16:16

Gonzo

N+ Crew

• Narybek
  • 195 Postów:
No to daj tę reckę, chętnie poczytam :)

A o trudności WHD się wypowiem... jak zagram.
  • 0

#101 Marbel Napisany 28 marzec 2008 - 16:33

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8943 Postów:
Tak się zachwycacie tymi trailerami a mnie jakoś się nie podoba :cry: WipEout mnie wciągnął na maxa przy PSP ale wersja HD jest jakaś taka brudna, ciemna miejscami :/ Dźwięk jest ok i przyjemność miałem z rozpoznania miejscówek znanych z Pure :D

Fwank... napisz w końcu coś o Pulse. Testujesz już dość długo i wiem jedynie, że jest gorsza od poprzedniczki. Ale gra i tak warta zagrania, pewnie :)
  • 0

#102 keogh Napisany 28 marzec 2008 - 16:49

keogh

aoa

• Forumowicze
  • 10604 Postów:
[OT] Zapewne mój ban prześcignie recenzję, no ale jak co, to na bloga se wrzucę :P

Dobra, żeby nie było 100% OT. jeszcze raz co do skrótu WE. Oczywiście, że jest to WE, umownie, a nawet oficjalnie. bo nie może być WO (lol) jak pisał Digi. Przecież Wipeout to jedno słowo, a nie zlepek dwóch jak przytaczanym Killzone. Czyli równie dobrze moglobyś samo "W", ale jest WE i każdy szanujący się Wipeoutowiec używa wlaśnie tego skrótu :P
  • 0

#103 ACZ Napisany 29 marzec 2008 - 17:57

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:

Jak informuje serwis IGN, prawdopodobnie pod koniec maja na wirtualne półki PS Store trafi WipEout HD. SONY obecnie nie planuje wydania gry na płycie Blu-ray, co już raczej się nie zmieni. W grze znajdziemy 8 tras, liczba niezbyt imponująca, ale developer Studios Liverpool już zapowiedział zupełnie nowe trasy, a także starsze znane z poprzednich części serii. Oczywiście wszystko do kupienia poprzez PS Store. Nowy WipEout będzie także posiadał, możliwość wrzucania swojej muzyki z twardego dysku konsoli prosto do gry, zupełnie jak Super Stardust HD.

Poniżej nowe screeny i 2 filmiki z gameplayu.
http://www.ps3site.p...y-plus-gameplay

Co do głosu babki to podzielam zdanie Fwanka, ja bym go zmienił, bo trochę irytuje. Zresztą już wielu graczom on się nie podoba.
  • 0

#104 ACZ Napisany 08 kwiecień 2008 - 16:22

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:
Prawie 9-minutowy preview.
http://www.ps3site.p...w-o-tym-jaki-to
  • 0

#105 Gość__* Napisany 12 kwiecień 2008 - 08:48

Gość__*
  • Goście
5 nowych filmików :ninjadance:
http://www.ps3site.p...ieni-szybkosci/
  • 0

#106 Danteusz Napisany 17 lipiec 2008 - 22:48

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 30405 Postów:
Lipa, z powodu jakiegoś problemu technicznego gra ukaże się pod koniec roku albo później :/
http://www.eurogamer...ticle_id=191929
  • 0

#107 ACZ Napisany 17 lipiec 2008 - 22:53

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:
Po jakiego wała na siłę robią natywną 1080p? Zrobiliby 720p i by gitara grała. A tak szlifowali wiecznie te zwolnienia animacji przy większej zadymie i jeszcze jakiś problem techniczny się pojawił. A przecież ta gra graficznie jakoś nie szokuje.
No to poczekamy jeszcze kolejny rok pewnie na tego WipEouta, lol.
  • 0

#108 Gość__* Napisany 18 lipiec 2008 - 08:25

Gość__*
  • Goście
Zalamka, ilez mozna czekac na ta gre ... Bede musial zadowolic sie łajpałcikiem na PSP.
  • 0

#109 Ryan Napisany 18 lipiec 2008 - 09:55

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32562 Postów:
Ten problem "techniczny" to ponoć wywoływanie epilepsji, a gra żeby przejść certyfikację nie może epilepsji wywoływać. Niestety nie jest to coś, co można usunąć linijką czy dziesięcioma kodu, bo epilepsje wywołują błyski o niskiej częstotliwości. Jeśli gra nie świeci po gałach umyślnie (hej Doom!) to znaczy, że połączenie "jakichś" cech wyświetlanej grafiki migocze. Zidentyfikowanie i wyeliminowanie tego (lub potencjalnie: tych) cech jest czasochłonne i w zasadzie opiera się na zgadywaniu (a przynajmniej nie jest mi znana technika pozwalająca na metodyczne poprawienie obrazu wywołującego epilepsję; jeśli istnieje, to wymówka jest g. warta ;]).
  • 0

#110 Danteusz Napisany 19 lipiec 2008 - 01:23

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 30405 Postów:
Szkoda że musimy czekać przez taki problem :/ Ech, napaliłem się na granie w W HD latem i nic z tego nie wyjdzie :(
  • 0

#111 ACZ Napisany 25 lipiec 2008 - 09:34

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:
WipEout HD spóźniony, ale dopakowany.
http://www.ps3site.p...ale-dopakowany/

WipEout HD miał mieć swoją premierę latem tego roku. Niestety gra zaliczy dość poważne opóźnienie. Jak sie okazało WipEout HD nie przeszedł testów związanych z epilepsją. Wszelkiego rodzaju poprawki w kodzie gry są niezbędne, co wiąże się z dość znacznym opóźnieniem premiery. SONY obiecuje, że otrzymamy grę jeszcze w tym roku. Ale jest też dobra strona późniejszej premiery. Serwis totalvideogames.com informuje, że gra otrzyma trofea, split screen dla dwóch graczy, cztery nowe statki, dwa alternatywne hudy, a także trasy w odwróconych wersjach.
Informacja o opóźnieniu premiery zmartwiła wiele osób, ale przynajmniej dostaniemy coś w zamian. Teraz łatwiej przełknąć fakt, że WipEout HD spóźni się kilka miesięcy.

• 0

#112 Texz Napisany 25 lipiec 2008 - 11:46

Texz

jailer

• Forumowicze
  • 29106 Postów:
"Teraz łatwiej przełknąć fakt, że WipEout HD spóźni się kilka miesięcy."
Chyba kogoś pogięło.
  • 0

#113 Scorpio Napisany 25 lipiec 2008 - 12:04

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
Zaraz zaraz ... to jakby teraz się ukazał, to by gra nie miała split-screen? o_O Tak samo odwrócone trasy? Myślałem, że to podstawa ... i w dodatku dla 2 graczy? Come on, split niech będzie z możliwością dla 4. W dobie dużych TV taka giera aż sama się od prosi. I prosiła. Od dekady ...
  • 0

#114 Danteusz Napisany 25 lipiec 2008 - 15:15

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 30405 Postów:
Scorpio, wake up, teraz mało która gra ma splitscreen.
  • 0

#115 Scorpio Napisany 25 lipiec 2008 - 16:16

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
dante - co mnie to obchodzi? :P :P Jest WIpeout i jest to jedna z tych gier, które po prostu MUSZĄ mieć splitscreen. I trochę dziwi większy brak splitscreena. To jak znajomi wpadają to co? Chyba, że założenie jest takie, że gracze nie mają już realnych znajomych o_O
  • 0

#116 Gość__* Napisany 06 sierpień 2008 - 21:35

Gość__*
  • Goście
Wipeout HD niebawem?!
http://www.ps3site.p...ut-hd-niebawem/
  • 0

#117 Gość__* Napisany 11 sierpień 2008 - 17:06

Gość__*
  • Goście
No to kiedy to wkoncu wychodzi??? Pamietam jak pocinalem w jedyneczke na PS1, zreszta do dzisiaj w nia gra. W podrasowana wersje chetnie bym pogral. Split screen to laba jakich malo. Jestem odwiecznym przeciwnikiem tego dziadostwa, nie wazne jaka wielkosc telewizora, gra sie fatalnie! Online to co innego, mam paru kolesi co kupi na pewno jak wyjdzie, wiec bedzie z kim przyciac. Ktos wie kiedy to wyjdzie???
  • 0

#118 ACZ Napisany 11 sierpień 2008 - 21:56

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33180 Postów:
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i usuną usterkę to pod koniec roku.
  • 0

#119 Gość__* Napisany 11 sierpień 2008 - 22:00

Gość__*
  • Goście
Wlasnie cos slyszalem, ze kolesie mieli ataki epilepsji czy cos w tym stylu. Wogule to gdzies wyczytalem, ze beda to stare podrasowane do dzisiejszych standardow trasy, czy dodadze jakies nowe???
  • 0

#120 Gość__* Napisany 14 sierpień 2008 - 10:18

Gość__*
  • Goście

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i usuną usterkę to pod koniec roku.

Powiem tylko tyle, że gra jest już ukończona i kolejny raz przechodzi odpowiedni testy (info. odo osoby która pracuje przy W: HD)
  • 0