Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ace Combat 7

Bandai Namco PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 21 sierpnia 2018 - 19:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Czyli 3 lata i 1 miesiąc od pierwszego trailera.


  • 0

#32 Tawotnica Napisany 18 stycznia 2019 - 14:51

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Digital Foundry o AC7:



Recki już spływają i są bardzo pozytywne:

https://opencritic.c...7-skies-unknown
  • 0

#33 Hellmans Napisany 18 stycznia 2019 - 22:21

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

W samolociki dawno nie grałem, więc przy pierwszej obniżce atakuję.


  • 0

#34 Tawotnica Napisany 19 stycznia 2019 - 19:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Przechodziłem dzisiaj w sklepie obok pudła AC7 i mnie trochę szczypało:

 

 

ale się powstrzymałem - za dużo teraz rozgrzebanych mam giereczek. Pytanie gdzie Shinian? Monsieur zapomniał o ulubionej serii, z którą (przynajmniej mi) zawsze się na forum kojarzył? Choćby zdjęcie limitki w KS z kawką. Czytałem na discordzie hg101, że dopasiony remaster AC5 dodają co edycji day1 i preorderów jeszcze do lutego chyba. 


  • 0

#35 Schrodinger Napisany 19 stycznia 2019 - 21:06

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Dzisiaj na PS4 widzę ogrywa już
  • 0

#36 Hellmans Napisany 19 stycznia 2019 - 21:27

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Ciekawe czy w multi można robić tak

 

tumblr_n8tbosUL5q1sp4nfqo2_500.gif


  • 0

#37 MonsieurWoland Napisany 20 stycznia 2019 - 13:55

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Pytanie gdzie Shinian? Monsieur zapomniał o ulubionej serii, z którą (przynajmniej mi) zawsze się na forum kojarzył?

 

OLO nigdy w życiu,

 

We are pilots in lead, born to compete, never retreat. Living or dead, fed by your dread :king:

 

K7TtU2B.jpg

 

Opinia AC zjebiszcza:

 

- z wielką rezerwą podchodziłem do tego tytułu. Ace Combat 6 Fire Liberation i Assault Horizon doprowadziły mnie niemal do ostrego stanu depresyjnego :olo:

 

- AC7 to bezpośrednia kontynuacja AC5 Unsung War/Squadron Leader (IMO najlepszej części AC).

 

Singleplayer:

 

+ fabuła która może nie dorównuje tej z AC 5 ale spokojnie mamy poziom Belkan War. Sporo drobnych nawiązań do wydarzeń z AC5.

+ twórcy na całe szczęście nie poszli w stronę emo z AC6 i całej tej chałtury "dance with the angels"

+ przerywniki filmowe wykonane w bardzo fajnej jakości audio i video.

+/- znowu znaczna część fabuły jest przekazywana w formie komunikatów radiowych, w trakcie misji. Także na poziomie trudności Hard/Ace gdy na okrągło w tle brzęczy Warning missle/Caution pull up/Evade Evade - ciężko jest się w słuchać w treść tych komunikatów (piszę to z perspektywy osoby która nie narzeka na podzielność uwagi a angielski ma na C2 olo)

+/- 20 misji. Są długie i sycące ale AC5 miał ich 27 czy 29.

+ drzewko rozwojowe jako synteza rozwiązań z AC5 i Ace Combat Infinity

+ warunki atmosferyczne wpływają na zachowanie maszyny - silny wiatr wpływa na kurs samolotu, oblodzenie również jest czynnikiem.

 

Multiplayer:

- jak zwykle ( z wyłączeniem Ace Combat Infinity) - totalny kupsztal.

 

-Infinity opierało się na grze co-op i niszczeniu jednostek kierowanych przez AI. Tutaj mamy powrót do korzeni i 2 tryby Team Deathmatch oraz Battle Royale. W tej grze fizyka nie istnieje i gracze mogą kręcić beczki bez żadnych konsekwencji i do tego sprowadza się cały multi - 5 minut kręcenia beczki chyba że a) ktoś wybierze dużo słabszy samolot b) ktoś zaśnie z padem w ręku.

 

- w multi każdy samolot+ części którymi go usprawniamy ma określoną wartość punktową. Wybór maszyn można ograniczyć za pomocą liczby punktów. I teraz najlepsze - można określić tylko górny limit. Czyli świeżak grający pierwszy raz w serię wybierze sobie np. A-10 (pewnie z 800 punktów) i wyląduje w pokoju do 2200 punktów gdzie wszyscy siedzą w F15J. To akurat przykład z życia - tak właśnie po kilku rundach Battle Royale które spędziłem wyłącznie na kręceniu beczek wbiłem pucharek

 

Last One Flying
Came first in Battle Royal.

 

który IMO jest najtrudniejszy w całym secie.Ogólnie dopuszczenie do multi (które jest wyłącznie Air-to-Air) samolotów typu attacker jest bardzo śmiesznym rozwiązaniem.

 

- w Infinity po tym jak lobby zapełniło się w połowie można było wymusić start rundy. Gdy lobby było w 100% pełne - star następował automatycznie. Tutaj natomiast lobby musi być zapełnione przynajmniej w 3/4 i host ZAWSZE musi zainicjować start rundy. To rozwiązanie ssie bo host może sobie spokojnie kolejne 30 minut dłubać w garażu a wszyscy w tym czasie czekają. Z tego powodu radzę, gdy znajdziemy, ogarniętego hosta gdzie gry startują sprawnie - grać do oporu (już czuję że wbicie 50 lotów w TD i 50 w battle royale to będzie droga przez mękę)

 

- hejt mail japończyków - mają fioła na punkcie tego kupsztalowego multi i gdy im nie idzie zalewają falą hejtowych pmek. Oczywiście wszystkie pisane po japońsku olo.

 

Krótkie podsumowanie:

singielek - fpytke

multi - kupsztalek

jeżeli ktoś chce wbijać platynkę (jak ja) to radzę się szybko w gierunie zaopatrzyć i wykonać te przeklęte 100 lotów bo multi za 2 miesiące będzie martwe (nie licząc garstki zdenerwowanych samurajów :olo: )


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 20 stycznia 2019 - 13:56

  • 9

#38 Hellmans Napisany 20 stycznia 2019 - 14:04

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Czyli wleci box dla singielka i pogonić. Dzięki!


  • 0

#39 burnstein Napisany 20 stycznia 2019 - 14:58

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

(...)
- hejt mail japończyków - mają fioła na punkcie tego kupsztalowego multi i gdy im nie idzie zalewają falą hejtowych pmek. Oczywiście wszystkie pisane po japońsku olo.
 (...)

 

skąd wiesz, że hejtmejle, może piszą, że super latasz


  • 0

#40 MonsieurWoland Napisany 20 stycznia 2019 - 15:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

google translate ;)


  • 0

#41 burnstein Napisany 21 stycznia 2019 - 12:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Ciekawe czy to ten chińczyk co obraża shiniana.

https://kotaku.com/h...sive-1831919676


  • 0

#42 Hellmans Napisany 14 marca 2019 - 01:41

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Gameplay  :good:

 

 

Fabuła  :pika:

 

xbAXNOZ.jpg


  • 6

#43 cwany-lis Napisany 15 marca 2019 - 22:46

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Zawsze chciałem zabrać się za tą serię, ale próg wejścia trochę mnie zniechęca, i samo latanie nuży - w battlefroncie mimo oprawy ziewałem po 10 rundach kręcąc w kółko beczki i nożyce.


  • 0

#44 Hellmans Napisany 22 lipca 2019 - 20:47

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Będą fabularne DLCki, no jaram się :cf:

 


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 22 lipca 2019 - 21:18

  • 0

#45 nole Napisany 28 października 2020 - 02:03

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

https://twinfinite.n...t-7-dlc-update/

 

https://youtu.be/hOEnhk8nFFk


  • 0



Inne z tagami: