Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last Guardian

Team Ico PS4 vaporware this is waiting

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1405 odpowiedzi na ten temat

#1 McDrive Napisany 15 lutego 2007 - 16:22

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Jest tylko pare rzeczy pewnych w związku z tym tytułem. Otóż
- Napewno powstaje
- Emocje... (I wszystko wiadomo)

Eta reklama: http://img103.images... ... 122rn9.jpg

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 13 sierpnia 2014 - 23:12

  • 0

#2 Gość__* Napisany 18 lutego 2007 - 19:24

Gość__*
  • Goście
Ciekawe czy znowu bedzie cholera-wie-ile czekania, zmiany nazwy i pozniej wielka euforia spowodowana graniem w kolejny genialny tytul od tworcow ICO i Shadow of the Colossus ;] Ciekawi mnie na co teraz postawia panowie z ITeam. Mam nadzieje, ze bedzie to dalej cos zwiazengo z ich dwoma hitami, aczkolwiek nie obrazilbym sie gdyby to mialbyc zupelnie noy tytul, jesli tylko zachowalby niepowtarzalny klimat swoich poprzedniczek :D
  • 0

#3 Texz Napisany 18 lutego 2007 - 21:54

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
LOL pograzmolona kartka papieru i powstaje o niej temat. Buahahaha :hurra:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 18 lutego 2007 - 22:06

Gość__*
  • Goście
Ja w tym nie widze nic dziwnego ;] W przypadku gier od ICO Team warto wspomniec nawet o takiej pogryzmolonej kartce :P
  • 0

#5 McDrive Napisany 19 lutego 2007 - 10:00

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

LOL pograzmolona kartka papieru i powstaje o niej temat. Buahahaha :hurra:

Fajnie. Z tym, że ta kartka to i tak dużo biorąc pod uwage to, że ITeam wydaje tyle infosów o ich nowych grach, że łał ja cie pierdziele.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 24 stycznia 2008 - 17:14

Gość__*
  • Goście
PIERWSZY SCREEN Z NOWEJ GRY TEAM ICO!?
http://teamicogamers... ... ot-of.html

Ale zarzucili screenem ;), może to fake? Jezeli nie, to znaczy, ze w najbliższym czasie wypłyną jakieś pierwsze informacje ^^
  • 0

#7 Gość__* Napisany 24 stycznia 2008 - 17:49

Gość__*
  • Goście
Ciężko cokolwiek wywnioskować z tego screena. :hmmm: Osobiście wolałbym kontynuacje Colosusa :^^:
  • 0

#8 Aras Napisany 24 stycznia 2008 - 19:10

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
może teraz coś mrocznego i niepokojącego?

screen kojarzy mi się także z zamkiem z Ico
  • 0

#9 Pico Napisany 24 stycznia 2008 - 19:28

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

screen kojarzy mi się także z zamkiem z Ico

Mi też...

Tak odrobinę mroczniejsza wersja ICO? Oby nie przesadzili a dali znów piękną muzykę i grafikę na miarę nextgenów (po prostu ładnie a nie jakieś elo bajery) i fabułka gut i.. jestem szczęśliw :).
  • 0

#10 Scorpio Napisany 24 stycznia 2008 - 19:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
O ile pierwszy screen z SOTC coś tam dawał jakieś informacje, tak tutaj ... nic.

łańcuch niby faktycznie jak w ICO, ale tamten zamek zawsze odbierałem jako "wyzuty z życia", taki suchy, bez wilgoci.
  • 0

#11 AiszA Napisany 24 stycznia 2008 - 19:35

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Kolejny ciekawy tytuł i dobry powód na zakup Ps3 (zaciera ręce) ;)
  • 0

#12 Gość__* Napisany 25 stycznia 2008 - 09:45

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
  • 0

#13 ACZ Napisany 25 stycznia 2008 - 11:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Może szykują remake ICO, lol.
  • 0

#14 Kyo Napisany 25 stycznia 2008 - 11:19

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
ICO nie potrzebuje remake'a, skąd te przypuszczenia w ogóle :P ?

Niech zarzucą jakimś trailerem w najbliższym czasie....
  • 0

#15 baudolino Napisany 25 stycznia 2008 - 11:21

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
d**a, a nie remake ICO. co Ty w ogóle, Czychu, pierpoplisz? :P mówimy o bogu gier video, jakim jest Ueda - śmiesz twierdzić, że stworzy on zwykły remake ICO? :rower:
  • 0

#16 Gość__* Napisany 25 stycznia 2008 - 11:30

Gość__*
  • Goście

d**a, a nie remake ICO. co Ty w ogóle, Czychu, pierpoplisz? :P mówimy o bogu gier video, jakim jest Ueda - śmiesz twierdzić, że stworzy on zwykły remake ICO? :rower:

czemu nie? może w końcu sie sprzeda :rower:
  • 0

#17 baudolino Napisany 25 stycznia 2008 - 11:32

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

czemu nie? może w końcu sie sprzeda :rower:

oj, zapłacisz mi za to przy najbliższej okazji... ;**** a tak w ogóle, to weź się wynieś z tego tematu, bo ani ICO, ani SotC nie skończyłeś i Twoja opinia jest worthless in the context of this disputation. :P
  • 0

#18 ACZ Napisany 25 stycznia 2008 - 11:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Nie no, żartowałem, też nie sądzę, aby robili remake, czekam na nową grę. I w przyszłości też nie chciałbym widzieć żadnych remejków gier Uedy i spółki.

Edit:
Ale laps z Shadowa, że jeszcze nie zagrał w największe, growe arcydzieła ery pastgenowej ;p
  • 0

#19 Gość__* Napisany 25 stycznia 2008 - 11:50

Gość__*
  • Goście

a tak w ogóle, to weź się wynieś z tego tematu, bo ani ICO, ani SotC nie skończyłeś i Twoja opinia jest worthless in the context of this disputation. :P

od dzis juz ci nic o sobie nie powiem :foch:
anyway moze jakiś pomost pomiedzy ICO i SotC? bo nei zapowiada sie na to by była to jakaś nagła zmiana koncepcji i coś nie w duchu poprzedników.
  • 0

#20 baudolino Napisany 25 stycznia 2008 - 11:58

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

od dzis juz ci nic o sobie nie powiem

yeah, right... ;****

wracając do tematu - nie mam pojęcia, co Ueda wymyślił. i jestem pewien, że nikt z Was tego nie odgadnie. dajmy więc sobie spokój i cierpliwie czekajmy - już niedługo powinno się pojawić sporo konkretów.

BTW... NIECH KTOŚ ZMIENI NAZWĘ TEGO TEMATU, BO AŻ MI PŁYTA Z ICO Z PUDEŁKA WYSKAKUJE!!!! :[

Pasuje? - Dante
pasuje - thx. ^^
  • 0

#21 pawel_k Napisany 25 stycznia 2008 - 20:01

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
ja nie miałbym nic przeciwko przeniesieniu ICO czy kolosów na ps3, szczególnie Shadow of the Colosuss chętnie bym zobaczył w oprawie godnej wielkości tej gry...
  • 0

#22 Gość__* Napisany 25 stycznia 2008 - 20:04

Gość__*
  • Goście

dajmy więc sobie spokój i cierpliwie czekajmy - już niedługo powinno się pojawić sporo konkretów.

znaczy sie za rok dostaniemy 30 sekudnowy trailer i roboczy tytuł plus trzy screeny na których widać tyle co tu. potem poczekamy jeszcze dwa lata :tak:
  • 0

#23 pawel_k Napisany 25 stycznia 2008 - 20:27

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

dajmy więc sobie spokój i cierpliwie czekajmy - już niedługo powinno się pojawić sporo konkretów.

znaczy sie za rok dostaniemy 30 sekudnowy trailer i roboczy tytuł plus trzy screeny na których widać tyle co tu. potem poczekamy jeszcze dwa lata :tak:

... aby doświadczyć kolejnego przełomowego tytułu na który wszyscy czekali ;)
  • 0

#24 baudolino Napisany 25 stycznia 2008 - 20:40

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

znaczy sie za rok dostaniemy 30 sekudnowy trailer i roboczy tytuł plus trzy screeny na których widać tyle co tu. potem poczekamy jeszcze dwa lata

za góra kilka tygodni dostajemy konkrety w postaci wypowiedzi ludzi z ICO team'u na temat charakteru ich najnowszej produkcji i/lub zapowiedzi tej najnowszej produkcji na znanych i nieznanych serwisach internetowych, potem zaś czekamy od roku do dwóch lat na ów produkcję, co jakiś czas jarając się kolejnymi filmikami, screenami, wypowiedziami twórców etc.
  • 0

#25 AdamekPL Napisany 25 stycznia 2008 - 21:08

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Nie ma to, jak mówić o grze, o której nic nie wiadomo. Może niedługo pokarzą jakiś trailer.
Generalnie nie wiem czym sie podniecać widząc tylko jeden, nic nie mówiący sceener.
Ale ja nie grałem w ICO, ani SotC. Kiedyś będzie trzeba nadrobić.
  • 0

#26 Balth Napisany 25 stycznia 2008 - 23:02

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Wiesz, jak gre robi ICO Team to można się spokojnie napalać jak Sylvan na SE.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 25 stycznia 2008 - 23:13

Gość__*
  • Goście

Ale ja nie grałem w ICO, ani SotC.

Bezecniku jeden :^^:

Ja już nie mogę sie doczekać co wymyślą tym razem na pewno zupełnie nowy tytuł i na pewno będzie posiadał magię i ten niesamowity klimat jak poprzednie tytuły.
  • 0

#28 Albertos Napisany 31 stycznia 2008 - 00:33

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:

Ja już nie mogę sie doczekać co wymyślą tym razem na pewno zupełnie nowy tytuł i na pewno będzie posiadał magię i ten niesamowity klimat jak poprzednie tytuły.

Dokladnie no poprostu ich gry sa niedoopisania prosze tylko zeby bohaterem byl chlopczyk, bo jak bedzie dziewczynka i w dodatku taka jak w ICO z zespolem downa (bo ile razy krzyczeliscie do tv. np. moje ulubione "rusz dupe szmato) to ja dziekuje :patyk:
  • 0

#29 Kyo Napisany 31 stycznia 2008 - 01:38

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Dokladnie no poprostu ich gry sa niedoopisania prosze tylko zeby bohaterem byl chlopczyk, bo jak bedzie dziewczynka i w dodatku taka jak w ICO z zespolem downa


:trup: :trup: :trup:

bo ile razy krzyczeliscie do tv. np. moje ulubione "rusz dupe szmato"


:blah:

to ja dziekuje


najwyraźniej zupełnie nie zrozumiałeś przekazu tej gry... a także tego DLACZEGO właściwie Yorda zachowuje się tak, a nie inaczej.
  • 0

#30 Albertos Napisany 31 stycznia 2008 - 17:43

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
oczywiscie ze zrozumialem...i dlatego nie chce by tak bylo i w tej gierce - bo bylo to troche depresujace nie?!
  • 0



Inne z tagami: