Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last Guardian

Team Ico PS4 vaporware this is waiting

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1405 odpowiedzi na ten temat

#61 Scorpio Napisany 02 listopada 2008 - 15:26

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ten sam świat co dwie poprzednie? A gdzie masz podane, poza fanowskimi przypuszczeniami, że to jest ten sam świat? :)
  • 0

#62 Pjoter Napisany 02 listopada 2008 - 15:52

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
http://www.wired.com... ... 6/03/70286

Wired News: Is there any connection between the worlds of Ico and Shadow of the Colossus?

Fumito Ueda: There's no specific connection as far as a timeline. But, both games exist in the same world.

Np. tutaj. Na gamespocie tez o tym czytalem i tez byla to wypowiedz Uedy, a chyba dosc ciezko o pewniejsze zrodlo niz ten pan. Poza tym to przeciez oczywiste biorac pod uwage scenariusz obu gier, gdyby ueda tego nie powiedzial to i tak nie bylyby to "fanowskie przypuszczenia", lecz raczej fanowskie spostrzezenia.
Pozdro
  • 0

#63 Scorpio Napisany 02 listopada 2008 - 20:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Scenariusz jest kurcze w obu grach dość prosty, w dodatku nie ma słów, nie ma tekstu w grze, dzięki czemu całość ma dobrze określone granice wokół których można się poruszać. I w zasadzie tylko jawne stwierdzenie twórców, jak powyższe, daje 100% pewności, że to ten sam świat i otwiera możliwość na dalsze interpretacje (że dzieciak pod koniec SoTC daje początek generacji chłopców z rogami w ICO, etc.).
  • 0

#64 Pjoter Napisany 03 listopada 2008 - 09:17

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
W rzeczywistosci chodzilo mi bardziej o klimat tworzony zblizonoscia wizualiow, i dzwieku. Nie jest dla mnie istotne czy tworcy powiedzieli wprost, ze to ten sam swiat czy nie. Chodzi o ogolny feeling.

Jesli zas chodzi o Twoje slowa, ze tylko jawne stwierdzenie Tworcow daje 100% pewnosci to nie zgadzam sie. W grze SOTC wystepuje szereg oczywistych wskazowek dla spostrzegawczego gracza. Miedzy innymi:
- niemal identyczne "ponczo" noszone przez ICO i Wanderera, a takze szereg jezdzcow z wioski przybywajacych pod koniec gry
- wspomniane przez Ciebie dziecko z rogami
-obecnosc "cieni"
- niepodwazalny argument w postaci obecnosci w sotc miecza z ICO. Jest to item do zdobycia i jest to bez cienia watpliwosci ten konkretny miecz z ICO

cos by sie jeszcze znalazlo, pewnie zapomnialem o czyms oczywistym. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie byly to wystarczajace znaki by osiagnac 100%-owa pewnosc juz przed przeczytaniem cytowanej wczesniej wypowiedzi Uedy.
  • 0

#65 Scorpio Napisany 03 listopada 2008 - 10:29

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jak o feeling to jak najbardziej ... ale z drugiej strony po prostu nie wyobrażam sobie, by pod względem klimatu i wizualiów otrzymalibyśmy teraz inną grę. Nie chcę innej ... chcę dokładnie taką w stylu ICO i SOTC. Strasznie mało takich pozycji, a chęć by takie właśnie światy zwiedzać jest wielka :)

Też jestem zdania, że SOTC to prequel ICO, ale owe pozycje są tak z natury tajemnicze, że po prostu głowy bym nie dawał. A miecz to może być jakiś easter egg :)
  • 0

#66 ACZ Napisany 03 listopada 2008 - 17:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Jak dla mnie SotC to wcale nie musi być prequel do ICO. Być może w tej krainie to norma, że rodzą się dzieci z rogami.
  • 0

#67 Kyo Napisany 05 listopada 2008 - 17:49

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Według Uedy to jest prequel, ale zaznacza również, że to tylko jego osobista teoria ;) . Można SOTC postrzegać jako prequel ICO, ale nie jest to narzucone.
  • 0

#68 Eldarion Napisany 19 listopada 2008 - 21:14

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 113 Postów:
za magicboxem : "Famitsu reported that Fumito Ueda, director of Shadow of the Colossus is working on a new project for PS3, the concept of the game is that player will have to make hand contacts." ciekaw jestem czy to kolejny projekt , choć wątpie aby ICO Team pracowało nad dwoma grami, a moze sie myle...
  • 0

#69 AVErsiv Napisany 27 listopada 2008 - 21:52

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

Ale ja nie grałem w ICO, ani SotC. Kiedyś będzie trzeba nadrobić.



jak byś grał to byś nie tyle wiedział co byś umierał z ciekawości , no chyba ze to tylko ja tak reaguje ....

ale co ja poradzę biedny , po prostu dla mnie te dwie gry to prawdziwa sztuka , tytuły które pobudzają , których nie sposób nie kochać !
  • 0

#70 pawel_k Napisany 15 grudnia 2008 - 14:04

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
czyli co, nic nie pokazali ? :(
  • 0

#71 Gość__* Napisany 28 grudnia 2008 - 21:27

Gość__*
  • Goście
Znalazłem to na forum gametrailers, noawa gra Team ICO na X360 ??

http://translate.goo... ... s-detalles

Nie wiem, nie wiem, pewnie to jakaś ściema, ale już nie takie rzeczy widzieliśmy. Czy Team ICO nie jest przypadkiem własnością SONY?
  • 0

#72 BeSOS Napisany 28 grudnia 2008 - 21:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jest włąsnoscią Sony.

FU-Well, the truth is that we still have not unpacked the PS3 development kits. Son grandes, aparatosos y el local del Team ICO es tan pequeño… pero vamos, que no será un problema, seguro. They are big, appliances and the local Team ICO is so small ... but we will not be a problem, sure. Tenemos a gente muy preparada y un consejo, de Kojima no os creáis ni la mitad, a mí aún me debe dinero. We have people very prepared and a council of Kojima do not believe either half, I still owes me money.

Vx.- Espere porque me da la sensación de que nos hemos vuelto a perder. Vx .- wait because I get the feeling that we have become to lose. ¿Ni siquiera han desempaquetado el kit de desarrollo de PS3? Not even have unpacked the development kit for PS3? ¿Y cómo están trabajando? And how are working? ¿Sobre PlayStation 2 aún? On PlayStation 2 yet?

FU- No… lo cierto es que estamos preparando la versión de Xbox360, que se comercializará primero, y después realizaremos un port. FU-No ... the truth is that we are preparing for the Xbox360 version, which will be marketed first, and then make a port. Como hace todo el mundo, vamos. As does the entire world, come on.

(En este momento Kenji Kaido irrumpe la conversación, parece que Fumito Ueda ha dicho algo que no debía y discuten en japonés. El creativo japonés levanta las manos, mira al cielo y murmura. Al momento, siempre con una sonrisa nos pide muy amablemente que lancemos una última pregunta y que demos así por concluida nuestra entrevista.) (At this point the conversation breaks Kenji Kaido, it seems that Fumito Ueda has said something which should not be discussed and in Japanese. The creative Japanese rose their hands, look at the sky and murmurs. At the time, always with a smile very politely asks us to launch one final question and that we thus terminating our interview.)


OLO nad OLO, niezłe jajca ktoś se robi :):):)
  • 0

#73 Gość__* Napisany 28 grudnia 2008 - 21:40

Gość__*
  • Goście
Przeczytałem przy tej okazji, że 28 grudnia to takie prima aprilis w Hiszpani...
  • 0

#74 AVErsiv Napisany 29 grudnia 2008 - 00:33

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
no czemu tak piszesz , moze SONY juz sie poddalo i wszystkie gry wyda na X360 :D

a GT5 juz pewnie nawet nie wyjdzie na PS3 tylko odrazu na Xa .

LOL

jak ktos ma pisac jakies uposledzenstwa to moze niech sie napije bimbru i idzie spac , napewno leprzy pozytek
  • 0

#75 parominius Napisany 18 stycznia 2009 - 21:20

parominius

    Mega Man

  • Narybek
  • 91 Postów:
http://www.ps3inform... ... 008750.php
...hmmmm....co wy na to?.... :klaszcze:
  • 0

#76 Mani Napisany 18 stycznia 2009 - 21:22

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
LOL ?
  • 0

#77 Shinigami Napisany 18 stycznia 2009 - 21:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Niestety moja opinia jest podobna jak Maniego. Już bardziej uwierzyłbym, że to screen z pierwszego Motorstorma (nie mówiąc już o fotoszopie) :lol:
  • 0

#78 McDrive Napisany 18 stycznia 2009 - 21:40

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Old shit is old.
Stare. Pierwszy raz pojawiło się dobre pół roku temu :/
  • 0

#79 Ryan Napisany 18 stycznia 2009 - 21:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ponadto pierwsze słyszę, żeby Team ICO robiło grę na motywach Starship Troopers. :lol:
  • 0

#80 ACZ Napisany 18 stycznia 2009 - 22:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
News z 28 lutego 2008. Fejkowe info znane od ponad roku.
  • 0

#81 Gość_Zero_* Napisany 18 stycznia 2009 - 22:46

Gość_Zero_*
  • Goście
Czychu po co dublujesz czyjeś posty ?
  • 0

#82 Pjoter Napisany 10 lutego 2009 - 03:32

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:

przez Czychu3 18 sty 2009 22:03
News z 28 lutego 2008. Fejkowe info znane od ponad roku.


ale co by bylo na temat:

Speaking briefly in this week's issue of Famitsu, Fumito Ueda said that his new game for PlayStation 3 will be based on physical contact, similar to how his previous two games, ICO and Shadow of the Colossus were.

ICO was based on two characters holding hands and the core mechanic in Shadow of the Colossus was the main character holding onto the colossi and climb them. Both of these functions were executed by pressing and holding the R1 button on the controller until the action was completed. A similar form of connection will be present in his new game.

zrodlo: http://www.tigmagazine.com/
  • 0

#83 Scorpio Napisany 10 lutego 2009 - 08:35

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Niby mechanizm "hold" posiada równie dobrze Little Big Planet, zatem za dużo informacji nie dostaliśmy. Przynajmniej tyle, że gra jest już w fazie pre-produkcji. Z takim tempem nie wiem czy chłopcy uwiną się z ową grą do końca przyszłego roku ...
  • 0

#84 Pjoter Napisany 10 lutego 2009 - 13:14

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Dotychczas prezentowali swoje gry po raz pierwszy w mocno zaawansowanym stadium produkcji, calkiem niedlugo przed premiera. Po raz pierwszy cos pokaza podobno jeszcze w tym miesiacu i moglbym sie zalozyc, ze zagramy w ich nowa gre juz na swieta.

http://www.tigmagazi... ... mas08.html

Na napisie pojawiajacym sie podczas doczytywania sie strony z literek zaznaczonych na niebiesko wychodzi "February 200nine"
  • 0

#85 ACZ Napisany 23 lutego 2009 - 18:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Fumito Ueda będzie na GDC
Będzie miał na targach swoją konferencję "Evolving Game Design: Today and Tomorrow, East and West Game Design". GDC odbędzie się w dniach 23-27 marzec.
W sumie Sony ostatnimi laty lubi swjoe oryginalne pomysły przedstawiać światu po raz pierwszy właśnie na GDC (wcześniej Home i Little Big Planet), więc są jakieś tam szanse na pokaz nowej gry Uedy.
http://www.ps3site.p...a-na-gdc/14973/
  • 0

#86 ACZ Napisany 06 marca 2009 - 22:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Team ICO na E3
Pojawił się bardzo dobry news.
Team ICO będzie na E3. Nie trzeba być jasnowidzem, aby stwierdzić, że ujrzymy pierwszy trailer z ich nowej gry. Nie wyklucza to również uchylenia rąbka tajemnicy już na GDC, ale ja tam się nastawiam wyłącznie na E3. Ja tam już zacieram rączki.
http://www.vgchartz....ad.php?id=62906
http://www.n4g.com/p...ews-290045.aspx
http://cgreviews.com...-ico-at-e3-2009
  • 0

#87 burnstein Napisany 25 marca 2009 - 22:23

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
No i Ueda powiedział tyle co nic.
http://teamicogamers... ... -2009.html
  • 0

#88 ACZ Napisany 25 marca 2009 - 23:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nie spieszy się. Niech w swoim gnieździe w spokoju tworzy swoje kolejne dzieło. Widocznie jest za wcześnie na szczegóły. Fani poczekają tyle ile będzie trzeba.
  • 0

#89 Dealer Napisany 05 maja 2009 - 19:50

Dealer

    Link

  • Forumowicze
  • 382 Postów:
A co z projektem na PSP ? Z tego co pamiętam, właśnie dla niej m.in. sprawiłem sobie ręcznego Soniaka ... :/
  • 0

#90 Godot Napisany 06 maja 2009 - 11:36

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Tak! I dla GT Mobile :lol:
  • 0



Inne z tagami: