Skocz do zawartości

Zdjęcie

Giereczki 2015 - antyGOTY i pozostałe kategorie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
41 odpowiedzi na ten temat

#31 Sylvan Wielki Napisany 21 stycznia 2016 - 09:19

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

1. Najlepsza oprawa wizualna

W ubiegłym roku ukazało się wiele pozycji, które zachwyciły wizualnie. Ori, Wiesław na blachę, ale jedna gra wybiła się ponad wszystkie The Order 1886. W niej to bowiem nader często miało się wrażenie, że ogląda się render. To trwało do czasu, aż nie pojawił się trójkąt, bądź X, przypominający graczowi, że gra. Wyróżnienie dla Batmana. Zdecydowanie. Kapitalnie wygląda, świat otwarty ma, tekstury zachwycają, a animacja to wzór pomimo tego przepychu.
 

 

2. Najlepszy OST.

Niesłychanie podoba mi się ścieżka dźwiękowa w Ori i w Krwistych, jednak pałeczkę lidera przejmuje Wiedźmin III Dziki Gon. Takie "Ostrze Przeznaczenia" przesłuchałem dziesiątki razy. Z drugiej strony nie grałem jeszcze w Halo V, a to co na tubie przesłuchałem, jest osom.
 

 

3. Najlepszy scenariusz.

Wiedźmin. Nic to wybitnego, ale historia ciekawa, a postaci interesujące. Wyróżnienie dla Uszatego. Gra potrafi w kilku momentach zaskoczyć.

 

4. Najlepsze DLC

Dodatek do Clash of Clans. Właściwie niesamowita aktualizacja. Wprowadziła TH nowego poziomu, co przełożyło się na nowe konstrukcje, gracze otrzymali zupełnie nowego bohatera, nowe postaci, ogrom zmian (cwaniacy nie mogą już głównej budowli poza mury włości dać w celu bezpiecznej tarczy. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że całość jest za darmo. Jak ktoś wydaje dwieście zł za grę, a niedługo później kolejne kilkadziesiąt zł tłumacząc sobie to "ale to kilka godzin zabawy", to :lol2:
 

5. Największa pozytywna niespodzianka.

Wściekły Maks. Niestety nie był to Mordor 2k15, ale niewiele brakło.

 

6. Największe rozczarowanie (ANTYgoty)

MGS V. Gra tak elektryzowała, że pojechałem po nią przed premierę wydając ok 240zł bez zastanowienia. Po dwóch wieczorach powędrowała na półkę. Może kiedyś doń wrócę.


 

7. Najlepszy developer.

Dałbym w tym miejscu CDPR, za to, że za tak wspaniałą grę zażyczyli sobie 40zł mniej, niż zazwyczaj się płaci, dodatkowo aż przyjemnie to pudełko trzymać w ręce - ścieżka dźwiękowa, mapa, a nie tylko sama płyta. Z drugiej strony wypuszczono techniczny bubel naprawiany miesiącami po premierze, zatem Turn Dziesięć za wspaniałą Forzę. 

 

8. Najgorszy developer

Ubi za mamienie graczy, ewentualnie firmę Boona za oferowanie 4 postaci w cenie połowy gry i to na długo przed jej premierą. Rak branży. :bash:
 


Ten post był edytowany przez Sylvan Wielki dnia: 21 stycznia 2016 - 09:20

  • 0

#32 bartezoo Napisany 21 stycznia 2016 - 10:09

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Boon nie ma nic wspólnego z Warner Bros


  • 0

#33 Sylvan Wielki Napisany 21 stycznia 2016 - 10:40

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Bracia Warner to wydawcy, mnie chodzi o producenta, tym jest NetherRealm Sdudios. Ale niechaj będzie - EA, choćby za Battlefront za pół tysiąca.


  • 0

#34 bartezoo Napisany 21 stycznia 2016 - 12:02

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Na myślisz, że kto naciska na wydawanie DLC jak nie wydawca? Spójrz na inne gry wydawane przez WB, Batman pocięty na dlc przed premierą 4 miesiace masz wyceniony season pass, z MK wycinają postaci aby wrzucić do DLC, opłacanie vlogerów aby dobrze mówili o Shadow of Mordor etc 


  • 0

#35 Shinigami Napisany 21 stycznia 2016 - 12:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Shadow of Mordor to dobra gra bez nachalnego DLC, a postacie do ściągnięcia nie zawsze oznaczają wycięcie ich z gotowej gry.


  • 0

#36 bartezoo Napisany 21 stycznia 2016 - 12:45

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Ok, zmieniam zdanie WB super wydawca


  • 0

#37 Shinigami Napisany 21 stycznia 2016 - 13:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Tego nie napisałem akurat i za dlc do Batmana należy im się karny kótaz.


  • 0

#38 bartezoo Napisany 21 stycznia 2016 - 13:11

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

z drugiej strony wydawali również dying light i w3 na zachodzie a jak widać mimo wszystko twórcy tych tytułów zachowali integralność i wydawali uczciwe dlc, nie mówiąc o 16 darmowych do wieśka (pomijając ich jakość etc) 


  • 0

#39 Kazuo Napisany 21 stycznia 2016 - 18:55

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Punkty zliczone, wyniki na pierwszej stronie tematu. Dzięki za głosy, można zamykać, chyba że chcecie sobie jeszcze pokomentować.


  • 0

#40 Spuczan Napisany 21 stycznia 2016 - 22:32

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:

Nie zagłosowałem :(


  • 0

#41 Kazuo Napisany 21 stycznia 2016 - 22:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przypał. Nawet gdybyś zagłosował, to raczej byś nie zmienił żadnego wyniku (chyba, że największej niespodzianki, bo tylko tam był remis). Zabawa zakończona, punktów więcej już nie podliczam, ale możesz śmiało jeszcze przedstawić swoją listę póki temat otwarty

 

 

jak nie zagłosujesz na Rocket League to masz w ryj, hehe


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 21 stycznia 2016 - 22:53

  • 0

#42 Stan Napisany 21 stycznia 2016 - 23:46

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Konami chuje, CDPR królowie, wszystko w jak najlepszym porządku.


  • 0