Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valkyria Chronicles

Sega PS4 Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
73 odpowiedzi na ten temat

#61 MonsieurWoland Napisany 09 lipca 2017 - 19:54

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Potencjaly

https://www.gamefaqs...nicles/46646728

 

Misje od Irene sa w ksiazce. Po kupieniu szukaj wyblaklych grafik slepaku jeden.


  • 0

#62 Schrodinger Napisany 09 lipca 2017 - 20:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:

Zaraz będę badał, a z tymi potencjałami to muszę przemielić wszystkie których mogą wziąć do teamu? 


  • 0

#63 MonsieurWoland Napisany 09 lipca 2017 - 21:08

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Tak, lacznie z ukrytymi:

 

  1. Audrey (Lancer) - Earn 10 or more medals
  2. Emile (Sniper) - Unlock Oscar's hidden potential, then let him fall in battle (you can save him, no need to let him die)
  3. Knute (Engineer) - Enter the Command Room with 1,000,000 DCT
  4. Lynn (Shock Trooper) - Unlock Karl's hidden potential, then let him fall in combat (you can save him, no need to let him die)
  5. Musaad (Scout) - Unlocked after beating the game

  • 0

#64 tomasz Napisany 10 lipca 2017 - 14:05

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:
Z ciekawości zrobiłem ten skirmisz dlc i zdobyłem tego zm kar cośtam osiem, ale czem prędzej wyjebałem ten op karabin z powrotem do inventory. Przecież to psuje całą grę, jak ktoś na tym farmił i doposażył se cały oddział w ten pobity garnek, to pluje takiej trofikowej dzifce w pysk. Chyba nie na tym polega granie?
  • 0

#65 Hellmans Napisany 10 lipca 2017 - 14:11

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Ja farmiłem bo ta gra na każdym kroku oszukuje. Najbardziej to widać jak konsola nadzieje się na ostrzał i przerywa swoją turę ułamek sekundy po oberwaniu, gdzie ja przeważnie zbiorę kilka kulek albo zaliczę zgon. No i obowiązkowe misje gdzie konsola co ture przyzywa po 6 żołnierzy dopóki nie rozwali się jakiegoś obiektu. Chuj w dupę z takimi zagrywkami, gram op karabinkami i co teras.


  • 0

#66 Schrodinger Napisany 10 lipca 2017 - 14:18

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:

ta gra nawet bez karabinka jest zjebana bo Alica + awaken potencial + defence up = pyknięcie większości misji w 1-2 tury :P


  • 0

#67 tomasz Napisany 10 lipca 2017 - 14:32

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:

Ja farmiłem bo ta gra na każdym kroku oszukuje. Najbardziej to widać jak konsola nadzieje się na ostrzał i przerywa swoją turę ułamek sekundy po oberwaniu, gdzie ja przeważnie zbiorę kilka kulek albo zaliczę zgon. No i obowiązkowe misje gdzie konsola co ture przyzywa po 6 żołnierzy dopóki nie rozwali się jakiegoś obiektu. ch*j w dupę z takimi zagrywkami, gram op karabinkami i co teras.

nub, git gut

Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 10 lipca 2017 - 14:35

  • 0

#68 Hellmans Napisany 10 lipca 2017 - 14:35

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

mam już swoje lata


  • 0

#69 Spuczan Napisany 10 lipca 2017 - 16:47

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:
To urocze jak człowiek napotyka teksty niegdyś młodych hardcorowców tłumaczących się ze swojej starości. Solucje, uciekanie się do tanich zagrywek, korzystanie z pomocy npc, granie na easy i przechodzenie gier na yt. Taka wasza przyszłość :tak:
  • 0

#70 Hellmans Napisany 12 lipca 2017 - 09:27

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

W przedostatniej misji gdzie trzeba zniszczyć niebieskie dildo zasejwowałem na 10 turze, mapa wyczyszczona, już się cieszę zwycięstwem a tu zonk - strzelam w dildo i mu zabiera po 20-50hp z chyba 27000 :olo: Żeby strzelić czołgiem za wysoko, no to wzywam lancera, a tu przez przypadek zaekwipowałem wszystkim jakiś moździerz zamiast normalnej wyrzutni :fp: Skończyło się że objechałem czołgiem całą planszę i znalazłem dziurę, żeby wjechać do niej na wstecznym i podnieść przód czołgu żeby strzelać w niebo. Kilka strzałów i zrobiłem. Mam nadzieję że Shinian jest ze mnie dumny olo.

 


  • 0

#71 Schrodinger Napisany 12 lipca 2017 - 09:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:

jak się robi na rank A to trzeba wziąć tego takiego geja z wyrzutnią bo ma takie perki że po awaken potential rozjeżdża dildo na 4 strzały 


  • 0

#72 tomasz Napisany 17 lipca 2017 - 19:34

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:

Giereczkę ukończyłem, bez oszukiwanka brońmi z dlc, potem poczyściłem na ng+ a ranki i teraz robię dlc. Sprawdziłem skirmisze na expercie. Są kuresko trudne :o Do tego, specjalnie dla trofikowych zyebuf nie pozwalają na używanie rozkazów Welkina i nie są potrzebne do platynki -- czyli prawdziwy sprawdzian męstwa tylko dla legend giereczkingu.


Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 17 lipca 2017 - 19:35

  • 0

#73 Spuczan Napisany 17 lipca 2017 - 19:43

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:

Uważaj tomaszu bo to bardzo zły czas dla legend.


  • 0

#74 Chewie Napisany 17 grudnia 2017 - 14:39

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Kupilem za 17 zloty. Niedlugo recenzja.
  • 0



Inne z tagami: