Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dirt Rally

Codemasters PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
63 odpowiedzi na ten temat

#61 vagrant3 Napisany 23 kwiecień 2018 - 09:39

vagrant3

złoty członek

• Forumowicze
  • 10244 Postów:

10h za mną, dwa sezony w mini. pierwszy wygrany os dopiero w drugim sezonie w grecji oraz wygrany rajd niemiec. w ogólnej na koniec byłem drugi, ale juz mi się nie chce jeździć tym maluchem. zakupiłem impreze 2001 i oswajam się z nim.

gierka jest wspaniała. model jazdy idealny. grafika jest na tyle przyjemna, że nie dostrzegam jej mankamentów - śliczne oświetlenie, płynniutka animacja i mnóstwo cieszących oko detali na trasach i w autach. rozjebało mnie to jak miałem upierdzieloną szybę chyba w grecji, odpaliłem wycieraczki a one mi tylko rozmazały ten syf po szybie :yes:

• 1

#62 Hellmans Napisany 23 kwiecień 2018 - 09:47

Hellmans

CHŁÓD

• Forumowicze
  • 7471 Postów:

Z dupereli to pamiętam że na nocnych odcinkach można tak uszkodzić maskę że halogeny walą światłem na pobocze albo 2 metry w niebo :olo:

• 0

#63 vagrant3 Napisany 23 kwiecień 2018 - 10:00

vagrant3

złoty członek

• Forumowicze
  • 10244 Postów:

na nocnym raz wystartowałem przy zapoznaniu z dirtem i jeszcze wziąłem forda sierrę... 30 sekund i jechałem w kompletnych ciemnościach.

trochę mi brakuje jakiegoś ułożonego trybu kariery jak w wrc, typu od zera przez wszystkie klasy i etapy rozwojui rajdowca do króla świata. na początku niby trzeba jechać tym mini czy innym kasztanem, bo kasy mało na koncie. ale po dwóch sezonach miałem ok 500k i mogłem kupić praktycznie wszystko i startować w czym chcę tylko poziom trudności skoczył o jeden punkt do góry. czyli zakładam, ze wygranie mistrzostwa na ostatnim poziomie to jest coś do czego mam dążyć przy użyciu dowolnych środków. trochę mało, ale ok.

• 0

#64 Hellmans Napisany 23 kwiecień 2018 - 10:06

Hellmans

CHŁÓD

• Forumowicze
  • 7471 Postów:

O ile dobrze pamiętam to nie wygrałem ani jednego rajdu :olo: Mimo to po każdym sezonie podnosiłem poziom, bo wtedy pojawiają się te odcinki 10-20km, a zanim konstrukcja kariery i powtarzalność zaczęły mi przeszkadzać to miałem już pewnie z 40 godzin grania za sobą.

• 0

Inne z tagami: