Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupujemy notebooka


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
627 odpowiedzi na ten temat

#61 Kleksandra Napisany 08 września 2008 - 18:05

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
No to ja kupiłam sobie takiego http://reviews.cnet.... ... 88541.html
Żaden potwór ale do codziennego użytku wystarczy... Przynajmniej na razie :mrgreen: No i za 630 $ to chyba całkiem niezły sprzęt ;)
  • 0

#62 MonsieurWoland Napisany 08 września 2008 - 18:11

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ooo Pavilion :zakochany: Sam mam jednego od roku i większych wad (nie licząc OSa) nie zauważyłem :^^: Desing jest absolutnie genialny :^^:
  • 0

#63 Lady Luck Napisany 08 września 2008 - 18:12

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Kase wysłałaś, a kto kupił, ten kupił :P

(eot)


Nooooo, fakt :^^:
Że też chciało Ci się pół świata targać oba XD - Kleksandra

  • 0

#64 Kleksandra Napisany 08 września 2008 - 18:16

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Ooo Pavilion :zakochany: Sam mam jednego od roku i większych wad (nie licząc OSa) nie zauważyłem :^^: Desing jest absolutnie genialny :^^:

Też mi się baaaardzo podoba. Jedyne do czego muszę się przyzwyczaić to Vista ;)
  • 0

#65 ACZ Napisany 08 września 2008 - 18:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Polecam usunąć Vistę, zapytaj Shiniana ;p
  • 0

#66 Kleksandra Napisany 08 września 2008 - 18:29

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Weź, pierwszy oryginalny system operacyjny - no waiiiiiiii!!!11111 XDDDDDDDDDDDDD
Poza tym działa bez problemów ;)
  • 0

#67 Pawlik Napisany 08 września 2008 - 18:36

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
po sp1 vista śmiga jak marzenie. Całkowicie zmieniłem zdanie o tym systemie, w życiu juz nie przesiądę sie do XP
  • 0

#68 MonsieurWoland Napisany 08 września 2008 - 19:10

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Weź, pierwszy oryginalny system operacyjny - no waiiiiiiii!!!11111 XDDDDDDDDDDDDD
Poza tym działa bez problemów ;)


Kleksiu Vista działa wspaniale - do pewnego czasu. Aż się sam zacytuje z innego wątku :^^:

"IMO kompletnie kretyński sposób próby udowodnienia swoich racji. Sam korzystam z Visty od roku. I minusy tego OSa pojawiają się wraz z upływem czasu. Przez 8 miesięcy nie było żadnych kłopotów, cud miód i orzeszki. Po tym czasie zaczely się różne dziwne cuda dziać - lapop przestał przechodzic w stan hibernacji po zamknieciu pokrywy, przy co drugim wejściu w folder z miniaturkami filmów wyskakuje błąd i restartuje się cały explorer - zostaje przerzucony spowrotem na pulpit. Działanie IE z Visty to już wogóle mroczny żart. Przez czas własciwego działa laptop uruchamiał się i wyłaczał błyskawicznie. Teraz obie te czynności trwają po 5 minut. Z dziwnych powodów przestała działać mi nagrywarka - tzn. Nero zbuntował się i odmówił posłuszeństwa. Systemowe nagrywanie również przestało działać. Jedynym programem którym da sie teraz nagrywac zdjecia na plyty to Ashampo - a to i tak tylko z predkoscia x2 i bez weryfikacji danych. To wszystko dzieje się na moim kochany HP Pavilionku. Kolega z roku ma tego OSa na swojej nowej Toshibie. Koleżanka z grupy to samo ma na swoim Vaio. Po 7 miesiącach świetnego funkcjonowania też u niego zaczęły się ekscesy systemu. Jak miałem XPka to przez 3 lata użytkowania tego systemu nie musiałem robić reinstalki, niczego."
  • 0

#69 piterekd Napisany 08 września 2008 - 19:21

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
XP vs. Vista
nich stanie się zadość :P
  • 0

#70 Marbel Napisany 08 września 2008 - 19:30

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Shini nie strasz :shock: Mój HP 6615 (zazdroszczę każdemu kto kupił później) ma już 10 miesięcy i jakoś się trzyma. Fakt nie wszystko jest idealnie, ale czy to Vista? Po kilku miesiącach opcja hibernacji w ogóle wyleciała mi z opcji więc takie coś nie istnieje u mnie :( Dobrze, że choć uśpienie działa. No i mam nagrywarkę z LightScribe, która to opcja nie działa - kiedyś ojcu chciałem zrobić prezent, kupiłem nawet specjalne płytki to LS i kupa, nie działało :( Na szczęście dziewczyna ma też nagrywarkę z LS.
Poza tym jest ok, ale moje 1GB Ramu to malutko i Vista uruchamia się przynajmniej 5 minut.

PS. Aha... coś sprawia, że komputer czasem po WiFi z moim domowym routerem nie chce widzieć sieci. Widzi router ale tylko lokalnie :/ Bez sensu. Podłączę kabel sieciowy do kompa, wyłączę i już jest net po WiFi :o
Jednak design Paviliony mają jeden z lepszych.
  • 0

#71 MonsieurWoland Napisany 08 września 2008 - 19:36

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Marbel - skorzystaj z przywrócenia ustawien fabrycznych. U mnie wszystkie probley zostały usuniete. Mam znowu spokój na kolejne 7-8 miesiecy :tak:
  • 0

#72 Marbel Napisany 08 września 2008 - 19:48

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Na szczęście nie przeszkadza mi brak hibernacji, przyzwyczaiłem się do uśpienia (fn+F5) :) Się zastanawiałem czy przywrócenie ustawień fabrycznych miesza coś w tym co było zainstalowane itp? Np. usuwa SP1 i inne aktualizacje?
  • 0

#73 Kleksandra Napisany 08 września 2008 - 20:57

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
No to ładne kwiatki, ale tymczasem się połudzę, że jednak będzie dobrze XD
  • 0

#74 Shinigami Napisany 01 października 2008 - 19:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
A ja mam od niedawna takiego Dellika http://www.allegro.p... ... legro.html
Różni się jedynie prockiem, mam 2gb, i obudową - ma taki śmiszny falowany wzorek. Ogólnie wypasik jak na razie :)
  • 0

#75 Gość__* Napisany 02 października 2008 - 07:32

Gość__*
  • Goście
http://www.primakomp... ... ts_id/6643 - brat na święta dostanie takiego, tylko z 2GB RAM. Fajny jest, Call of Duty 4, Gyrosy i Bioshock śmigają :^^: Ale co z tego, jak on w NFS:U będzie tylko grał :P
  • 0

#76 piterekd Napisany 02 października 2008 - 11:01

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

http://www.primakomp.pl/product_info.php/products_id/6643 - brat na święta dostanie takiego, tylko z 2GB RAM. Fajny jest, Call of Duty 4, Gyrosy i Bioshock śmigają :^^: Ale co z tego, jak on w NFS:U będzie tylko grał :P

Ahhh Asus - bardzo dobry zakup :tak: Nie musisz się bać że Ci się popsuje jak spadnie ze stołu, mi już dwa razy z 40cm spadł ;) Ogólnie to teraz dobrze widać jak staniały lapki, gdyż konstrukcja 2x lepsza od mojej kosztuje po roku tyle samo, a nawet mniej :shock: Ale to dobrze - jak mi wysiądzie wreszcie ten 10 letni pecet to kupię sobie drugiego lapka :tak: Już nigdy więcej pecetów - pecet jest zbyt nieporęczny i w ogóle :foch: A NFS:U 2 to najlepszy nfs na świecie!! :klaszcze: Ja sam gram w niego już 20 raz :]
  • 0

#77 Gość__* Napisany 02 października 2008 - 11:11

Gość__*
  • Goście

Ahhh Asus - bardzo dobry zakup :tak: Nie musisz się bać że Ci się popsuje jak spadnie ze stołu, mi już dwa razy z 40cm spadł ;)

Wierzę na słowo, testować empirycznie nie mam zamiaru :D

Ogólnie to teraz dobrze widać jak staniały lapki, gdyż konstrukcja 2x lepsza od mojej kosztuje po roku tyle samo, a nawet mniej :shock:

Ja osobiście dałem za niego 200zł - dofinansowania z PFRON rządzą :P

A NFS:U 2 to najlepszy nfs na świecie!! :klaszcze: Ja sam gram w niego już 20 raz :]

Mój brat fanem gier nie jest, ale Need For Speedy uwielbia, głównie za możliwości tuningu optycznego. Ja sam na nim teraz w CoD4 i Gearsy :)
  • 0

#78 Scorpio Napisany 02 października 2008 - 16:57

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Potwierdzam - mój Asus przez głupotę upadł z podobnej wysokości. W dodatku otworzony. I nic, działa idealnie tak samo.
Teraz w MM jakaś promocja i Asus X 70 L za 1999 z naprawdę dobrymi bebechami. Jakbym nie miał tego, to bym brał :P

Ogólnie, jeśli chodzi o lapy, jakoś Asusy lubię. Dużo kolegów je ma i żaden jeszcze się nie przejechał.
  • 0

#79 Gość_Zero_* Napisany 02 października 2008 - 18:22

Gość_Zero_*
  • Goście
ASUS to nie jest dobry zakup :) Prawdopodobnieństwo że pieprznie Ci matryca to jakieś 33% :) chyba że w końcu coś naprawili w tych lapkach :)
  • 0

#80 Scorpio Napisany 02 października 2008 - 18:37

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Zaraz. Znam 5 osób z lapami Asusa starszymi niż 3 lata. Kilka więcej z młodszymi. Nikomu matryca nie siadła, ani nikt z matrycą problemów nie miał (a gadamy o tym) ... zatem coś z tymi procentami niezbyt.
  • 0

#81 Shinigami Napisany 02 października 2008 - 18:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
RODa też podobno nie było :P
  • 0

#82 Scorpio Napisany 02 października 2008 - 18:45

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No niby nie :P Ale fakt, że żaden z kolegów nie miał akurat z tym problemu (był jeden padnięty napęd DVD, jednemu coś z pamięciami), ale nie widziałem nic z matrycami. I tu nie ma co przeginać faktów. Po prostu o takim problemie wśród Asusów osobiście nie słyszałem ;)
  • 0

#83 Lady Luck Napisany 04 października 2008 - 20:29

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Czy w sklepach komputerowych można dostać folie ochronne na laptopa?
  • 0

#84 phsx Napisany 04 października 2008 - 20:31

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Hmmm możliwe że w najbliższym czasie u mnie w domu pojawi się właśnie takia ASUS jakiego podał Bzdursky.
  • 0

#85 Scorpio Napisany 04 października 2008 - 20:56

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Folię ochronną? Znaczy co do końca??
  • 0

#86 Shinigami Napisany 04 października 2008 - 20:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Zapewne taką folię, która jest nałożona na obudowę przy zakupie. Czyli taką, jaką ja niedawno zerwałem ze swojego :D
  • 0

#87 Lady Luck Napisany 04 października 2008 - 21:46

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Dziękuję, Shin :tak:
  • 0

#88 wrog Napisany 04 października 2008 - 21:50

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Do tej pory miałem dwa lapki Toshiby i byłem z nich zadowolony. Jedynie denerwowała mnie szybko ścierająca się farba z obudowy w miejscu trzymanie ręki. Miesiąc temu przesiadłem się na MacBooka i jak na razie przyjemnie się na nim pracuje.
  • 0

#89 Kurzy Napisany 12 października 2008 - 17:45

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
http://allegro.pl/it... ... 199zl.html

Chcę kupić na raty laptopa do 1700-2000 ale najlepiej właśnie za taką cenę bo mi niepotrzebny wypaśny laptop za duza cenę. Ten ma dodatkowo matryce `17. Co powiedzą znawcy?
  • 0

#90 Gość__* Napisany 12 października 2008 - 17:51

Gość__*
  • Goście
Znawcą może nie jestem, ale jeśli nie szukasz laptopa do gier, to możesz go śmiało brać. Vista Home Premium na dwurdzeniu i 2GB RAM daje radę, reszta też nie jest zła. Jeśli lapek potrzebny Ci do wszystkiego poza grami - możesz go brać :)
  • 0