Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza gra na GCN


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
148 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 16 marca 2004 - 09:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Tak się jakoś dziwnie złożyło, że w N+ kilka gier na GC dostało identyczną ocenę: 9.6. Te pozycje to m.in. Viewtiful Joe, Wind Waker, Metroid Prime. A jaką grę Wy uważacie za najlepszą na Grajkostce? Ja swój głos oddaję na Eternal Darkness.
  • 0

#2 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 10:59

Gość__*
  • Goście
zdecydowanie i bezapelacyjnie Metroid Prime jak dlamnie najlepsza gra nietylko na GC
  • 0

#3 gruby Napisany 16 marca 2004 - 11:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dla mnie też Eternal Darkness. Śmieszne, ale właśńie przełażę ją drugi raz i dopiero teraz odkrywam wszystkie fabularne smaczki. Poprzednio cieszyłem się grą bardzo rótko, bo ją pożyczyłem, a teraz, łaże, zwiedzam... Właśnie jestem w moim ulubionym epizodzie (Paul Luter) i aż nie chcę żeby się skończył. I te teksty: "Inqusition doesn't need luck, brother Luther!". Wow. Na równi z ED'em stawiam Metroida Prime. Muzyka, grafika i klimat wylewający się z kineskopu i zalewający mi pół wykładziny... Nie mogłem się oderwać od tej pozycji. Ulubiona miejscówka to niezapomniane Phendrana Drifts. Wiele recenzji zarzucało grze brak fajnego scenariusza (w tym mr. Gulash:)) ale to bzdura. Warstwa fabularna tego tytułu to mistrzostwo świata (ustępuje tylko ED). Chodząc po Chozo Ruins po prostu czuło się obecność starego, wymarłego ludu... Poza tym wielościeżkowe prowadzenie akcji, przeplatające mity i przeszłość z teraźniejszością było wspaniałe. Tradycja (Chozo) vs. degradująca nowoczasność- Space Pirate'ów. Cudo. Zapiski legend, mówiące o nadejściu wybranego, który uratuje Tallon IV. Boska, gra. I oczywiście Zelda. Jako fan serii na początku dość sceptycznie podszedłem do tego tytułu- racji oprawy i zawiązania fabuły- porwanie siostry... hmm... mi to nie podziałało na wyobraźnie. Ale z czasem zżyłem się ze światem WW tak, jak ze światem OoT. A kiedy wszedłem do czarno-białego Hyrule, a potem do świątyni i spojrzałem na witraże przedstawiąjące moich "starych przyjaciół", w szoku biłem pokłonu panu Aoumie. Majstersztyk. Świetnie grało się w REmake szczególnie na tle przereklamowanego RE0. Super Mario Sunshine- kwintesencja grywalności zamknięta w małym srebrnym kułeczku. Poza tym multi-platformy: głównie SSX3- sam miód. SCII- o dziwo średnio... ale może już mordoklepki przestały mnie kręcić... Timesplitters2- świetne.
  • 0

#4 Mielu Napisany 16 marca 2004 - 11:57

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Świetnie grało się w REmake szczególnie na tle przereklamowanego RE0


Mi też się świetnie grało w Twojego REsidenta Gruby :wink: Ale jako osoba związana od dłuższego czasu z Sony nie byłem jakoś specjalnie podjarany tą grą. Owszem, jest świetna, ale ... no to po prostu kolejny RE, w którego grałem i mam już dość schematu. Czekam na RE4 :) Póki co nie dane mi było pograć w zbyt wiele gier na GCN. Za najlepszą z tych, które sprawdziłem uważam Viewtiful Joe. Powód? Nie miałem czasu przysiąść do Zeldy :lol: A tak poważnie, to Juruś zrywa kask w Machspeedzie. Wystarczy kilka chwil spędzonych z tą grą i nie można się oderwać. Wspaniała grafika, genialne sterowanie i ten cholerny poziom trudności. Czasem na serio idzie sobie palce połamać. A najlepsze jest to, że rozwaliłem dwa poziomy nie kupując sobie w ogóle dodatkowych żyć. Tak mnie wkręciła, że zapomniałem sprawdzić co oferuje mi sklepik :shock: Chyba tylko motyw z samolocikiem nie do końca mi przypasował. Nie wiem jak dalej, bo grę miałem pożyczoną i musiałem zwrócić. Wciąż czekam na swoją kopię. A jak już dostanę ... nie ma mnie na miesiąc :lol: VJ to killer. Ja bym dał 9.8 :twisted:
  • 0

#5 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 13:01

Gość__*
  • Goście
Nie gralem jeszcze w VJ, ale mysle ze to wlasnie ten tytul gorowalby na mojej prywatnej liscie :twisted: Puki co, Zelda WW rzadzi 8)
  • 0

#6 Ryo-San Napisany 16 marca 2004 - 13:09

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
dla mnie bezapelacyjnie najlepszą grą na Gamecuba jest Metroid Prime.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 13:11

Gość__*
  • Goście

dla mnie bezapelacyjnie najlepszą grą na Gamecuba jest Metroid Prime.


Tez musze sobie zalatwic... :twisted:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 14:28

Gość__*
  • Goście
Ciężko mi jednoznacznie określić, którą grę uważam za najlepszą, jeśli chodzi o single player, to jest nią The Legend Of Zelda: The Wind Waker, który jest przyepiękną, epicką opowieścią niepozwalającą odejść graczowi od konsoli.
Jeśli natomiast chodzi o multiplayer, to zdecydowanie Super Smash Brothers: Melee. Grając na czterech występuje istna sieka, zresztą nie tylko na ekranie TV, ale i wśród graczy:)
  • 0

#9 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 14:48

Gość__*
  • Goście
ciezko mi powiedziec ktora gre jest najlepsza bo nie gralem jeszcze w zadne ktore dotychczas wymieniliscie (metroid, zelda, vj) ale zdecydowanie najlepszymi grami jakie posiadam sa nfsu i rebel strike z czego przy nfsu spedzilem chyba najwiecej czasu
  • 0

#10 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 15:34

Gość__*
  • Goście
dla mnie bezapelacyjnie najlepsza gra na kostke jest Zelda Wind Waker,caly urok tej gry ,muzyka,grafika,detale, no po prostu wszystko jest tu piekne i fascynujace
  • 0

#11 Godot Napisany 16 marca 2004 - 16:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
oczywiscie Soul Calibur2, z exclusivow Eternal Darkness (nie jestem oryginalny :twisted: ), stawiam go troszke wyzej niz Metroida i oba Residenty
  • 0

#12 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 19:37

Gość__*
  • Goście
Na pierwszym miejscu nieodwolalnie i zdecydowanie jedyna w swoim rodzaju Zelda:TWW, zaraz za nia niezwykle grywalny i przyjemny, ale niestety rowniez "nieco" frustrujacy SMS. Z nieexclusivowych gier to, moze nie bede oryginalny ale musze powiedziec, ze SC2. To tyle, reszta gier w jakei gralem na GC sa daleko w tyle z tymi pozycjami :twisted:
  • 0

#13 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 19:57

Gość__*
  • Goście
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to naprawde bardzo trudne pytanie [w przypadku xbox'a czy PS2 zero problemow ;)]. Wsystkie gry ktore mam na gcn bardzo lubie, wiec aby byc oryginalnym... Animal Crossing :).
  • 0

#14 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 20:02

Gość__*
  • Goście
Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest Zelda. Nie chodzi o to że te dwieinne są złe(w VJ nie grałem),ale jakoś tak MT nie tworzy dla mnie serii czy historii. Jest dla mnie słabo opowiedziana,tajemnicza(choć to zaleta).
  • 0

#15 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 20:42

Gość__*
  • Goście
Moją najlepszą grą jest Metroid Prime. Wnosi do gier FPP nowy styl, nowe sterowanie itd. A wszystko to oprawione w niezwykły klimat i cudowną grafikę.
  • 0

#16 gruby Napisany 16 marca 2004 - 20:45

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
O Danio! Witaj:) Widzę że i tutaj będziesz głósił "słowo" tendo :) A co z resztą nicka (bo zakładam, że jesteś Daniem z forum GP ;))
  • 0

#17 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 20:49

Gość__*
  • Goście
metroid prime, oraz zelda wind walker
  • 0

#18 gruby Napisany 16 marca 2004 - 20:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
O i ełe piotr :) Silna reprezentacja ;) W zasadzie 99% forum... ;)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 21:09

Gość__*
  • Goście
jestem gruby a jakże:)
  • 0

#20 Kaxi Napisany 16 marca 2004 - 21:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Koniec spamu. Wracac do tematu i to już.
  • 0

#21 gruby Napisany 16 marca 2004 - 21:48

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Rany Kaxi, jaki się zrobiłeś formalistyczny! ;) Ok już kończę...
  • 0

#22 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 21:59

Gość__*
  • Goście
Pomijajac Wasza prywate i spam, odpowiadam na pytanie:
- MGS: TTS
- VJ
  • 0

#23 Kaxi Napisany 16 marca 2004 - 22:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Pomijajac Wasza prywate i spam, odpowiadam na pytanie:
- MGS: TTS
- VJ



Co ty Amar?? A ja myślałem, że Wy z Mattem wprost kochacie Mario Kart DD!!
  • 0

#24 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 22:07

Gość__*
  • Goście
Od krzyczenia ŁUUUUHU zdarlismy sobie gardlo i odpuscilismy sobie ta wspaniala produkcje ;D
  • 0

#25 gruby Napisany 16 marca 2004 - 22:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No właśnie czy Mario Kart: DD jest tak strasznie fatalne, na jaie wygląda? Nie grałem i nie zamierzam, ale widziałem w TV i wiało straszną nudą...
  • 0

#26 Kaxi Napisany 16 marca 2004 - 22:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

No właśnie czy Mario Kart: DD jest tak strasznie fatalne, na jaie wygląda? Nie grałem i nie zamierzam, ale widziałem w TV i wiało straszną nudą...


Było trzeba recki czytać :lol: Ale że pewnie nie zamówisz z miejsca archiwaliów to podpowiem, że jeśli lubisz klimat N i kart-racingu to uderzaj śmiało. Ocena w N+: 8.7
  • 0

#27 gruby Napisany 17 marca 2004 - 17:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Było trzeba recki czytać :lol: Ale że pewnie nie zamówisz z miejsca archiwaliów to podpowiem, że jeśli lubisz klimat N i kart-racingu to uderzaj śmiało. Ocena w N+: 8.7

Nie muszę z miejsca zamawiać archiwaliów, ponieważ numer ten mam na wyciągnęcie ręki, a na wyciagnięcie drugiej mam inne pisma. Natomiast ciekaw jestem opinii graczy, której to wysłuchałbym z przyjemnością.
  • 0

#28 BeSOS Napisany 17 marca 2004 - 20:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
gruby, przeczytałem twojego pierwszego posta i stwierdzam,ze mam i dentyczny gust co do gier na GCN( z wyjatkiem ED, reszta zgadza się w 100%).Też miałem opory przed MK:DD, ale od kiedy włozyłem płytke z MK do GCN-a od razu zmieniłem zdanie- gra jest przednia, 100 razy lepiej w akcji niż na screenach i ma to czego brakowało mi w Super mario sunshine-klimacik z gier Mario przed SMS.

A co do mojej ulubionej gry na GCN to nie mogę wybrać.Remis Zelda i Metroid
  • 0

#29 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 20:54

Gość__*
  • Goście

O Danio! Witaj:) Widzę że i tutaj będziesz głósił "słowo" tendo A co z resztą nicka (bo zakładam, że jesteś Daniem z forum GP )


No a jak. Tylko nie dokładnie zgadłeś. Jestem tak naprawde Danonek(młodszy,oj i to sporo) brat dania_P_S,choć też czasmami tam posty waliłem :wink: A co do braciaka,to jak chcecie z nim pogadać,to wraca koło lipca,jest w interesach w Niemczech i nie ma neta,choć może zajrzy do kafejki. Pozdrawiam.
P.S. Gruby,co ty masz za avatar??
  • 0

#30 gruby Napisany 17 marca 2004 - 21:06

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Co do avatarów, to ten dadiego jest imponujący ;) A mój obecnie, to nowy shot z RE4. Co do Etarnala, to może 1q- spróbuj dać jej drugą szansę? Aha! czy Beyond Good & Evil faktycznie jest takie dobre? Bo zastanawiam się nad poważną inwestycją.
  • 0