Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza gra na GCN


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
148 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 17 marca 2004 - 23:50

Gość__*
  • Goście
W singlu Zelda niepodzielnie rządzi. Na poczatku jakos dziwnie się czułem grając w nią, ale przyzwyczaiłem się i zakochałem w niej. Szczególniew Forest haven. Ten dungeon tak pieknie wygląda, że cała gra mogła by być w nim umieszczona,
Co do multi wygrywa Super Smash bros (i Mario Kart, ale grałem tylko na zlocie, więc do końca nie modę osądzić). IMO wygrywa z Mario Part 5. Nie rozumiem dlaczego spora część recenzji tej gry nie jest zbyt przychylna.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 15:42

Gość__*
  • Goście
Ja nie mam duzo gier na GCN, ale conieco widzialem(konsole znajomych). I jak do tej pory rozwalil mnie doszczetnie Resident Evil. Straszna, przerazajaca, trudna gra. Z grafika wypalajaca swego czasu galki oczne, genialna muzyka i wysoka grywalnoscia.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 19 marca 2004 - 18:11

Gość__*
  • Goście

dla mnie bezapelacyjnie najlepsza gra na kostke jest Zelda Wind Waker,caly urok tej gry ,muzyka,grafika,detale, no po prostu wszystko jest tu piekne i fascynujace


  • 0

#34 BeSOS Napisany 19 marca 2004 - 18:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
/do grubego/Dla mnie BGaE to jedna z najlepszych gier w jakie grałem w tej generacji konsol. Co prawda przeszedłem wersję na PS2 ale tak mi sie ta gra podoba,że muszę poprostu zdobyć wersję na GCN. W tej grze wszystko jest rewelacyjne- najbardziej przypadł mi do gustu świat wykreowany w tej gierce, wiele ciekawych patentów, piękna grafika, wciągajaca fabuła, zapadający w pamięć bohaterowie- tą gre sie przeżywa a nie tylko gra. Od początku do końca jest cholernie wciągająca, ani razu nie czułem się znużony tym co wymyślili autorzy. Fajny jest patent z aparatem(coś takiego jak skaner w Metroidzie), dyski na których otrzymujesz opis swojego zadania..............sporo by pisać. Jedyna wada to to,że w 12 godzin mozna ją ukończyć.Ale i tak jest warto
  • 0

#35 BeSOS Napisany 20 marca 2004 - 09:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tu jest link do świetnego trailera- jak się spodoba,znaczy,że gra tym bardziej :D http://www.cube-euro...ws.php?nid=5986
  • 0

#36 Gość__* Napisany 20 marca 2004 - 14:21

Gość__*
  • Goście

Moją najlepszą grą jest Metroid Prime. Wnosi do gier FPP nowy styl, nowe sterowanie itd. A wszystko to oprawione w niezwykły klimat i cudowną grafikę.


  • 0

#37 Gość__* Napisany 22 marca 2004 - 19:22

Gość__*
  • Goście
a mi MP nie podeszlo :? , bardziej podobaly mi sie RE 0,1 a multi: SMB, MK:DD!!, Mario Party 5 (only Bonus Mode)
  • 0

#38 gruby Napisany 22 marca 2004 - 20:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Remake jest perfekcyjny, ale na Zero się naciąłem.Zresztą już na każdym możliwym forum o tym pisałem, także nie będę zanudzał... Natomiast Metroid był dla mnie tym, czym na poprzedniej generacji konsol była Ocaryna. Mistrzostwo świata... Na równie z WW... A może troszkę z przodu...
  • 0

#39 Gość__* Napisany 23 marca 2004 - 07:35

Gość__*
  • Goście

Remake jest perfekcyjny, ale na Zero się naciąłem

Chodzi ci pewnie o f-zero. Ja tam w GX nie grałem,a byłem jednym z nielicznych posiadaczy X'a i gra była świetna. Musze poczekać aż stanieje,albo na jakis napływ kasy,po prostu musze w nią zagrać.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 23 marca 2004 - 09:12

Gość__*
  • Goście
Zelda WW, a za jakis czas RE4 :twisted:
  • 0

#41 gruby Napisany 23 marca 2004 - 09:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Remake jest perfekcyjny, ale na Zero się naciąłem

Chodzi ci pewnie o f-zero. Ja tam w GX nie grałem,a byłem jednym z nielicznych posiadaczy X'a i gra była świetna. Musze poczekać aż stanieje,albo na jakis napływ kasy,po prostu musze w nią zagrać.


Hihi... no nie... nie za bardzo... chodziło mi o Resident Evil :)
  • 0

#42 Gość__* Napisany 23 marca 2004 - 12:35

Gość__*
  • Goście
METROID PRIME
  • 0

#43 Gość__* Napisany 23 marca 2004 - 15:39

Gość__*
  • Goście

Moją najlepszą grą jest Metroid Prime. Wnosi do gier FPP nowy styl, nowe sterowanie itd. A wszystko to oprawione w niezwykły klimat i cudowną grafikę.


  • 0

#44 Loch Napisany 24 marca 2004 - 10:39

Loch

    Toad

  • Narybek
  • 10 Postów:
typuje single i multi :)

singleplayer - the legend of zelda: wind waker, 1080 avalanche
multiplayer: super monkey ball, mario kart: double dash
  • 0

#45 Gość__* Napisany 24 marca 2004 - 19:20

Gość__*
  • Goście

Cytat:
Remake jest perfekcyjny, ale na Zero się naciąłem

Chodzi ci pewnie o f-zero. Ja tam w GX nie grałem,a byłem jednym z nielicznych posiadaczy X'a i gra była świetna. Musze poczekać aż stanieje,albo na jakis napływ kasy,po prostu musze w nią zagrać.


Hihi... no nie... nie za bardzo... chodziło mi o Resident Evil

Oj,siara,no nic,w residenty nie grywam,za dużo ich :oops: . Ale 4 se kupie,za dużo o niejgadacie :) .

multiplayer: super monkey ball, mario kart: double dash

Heh,a w Super smash bros. nie grałeś? Jak nie to zagraj,ranking się zmienie.
  • 0

#46 Loch Napisany 24 marca 2004 - 19:37

Loch

    Toad

  • Narybek
  • 10 Postów:

Heh,a w Super smash bros. nie grałeś? Jak nie to zagraj,ranking się zmienie.


gralem w ssbm sam i z przyjaciolmi w 4`ke i nie podeszlo... lepiej juz wyszedl moh: frontline.
  • 0

#47 BeSOS Napisany 24 marca 2004 - 20:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ssbm to dla mnie porażka. Ocena 9.6 na ign do czegoś zobowiązuje a sama gra..............za duży chaos na ekranie i nawet ciekawa zawartość samej gry tutaj niewiele pomogła.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 24 marca 2004 - 20:57

Gość__*
  • Goście

dla mnie bezapelacyjnie najlepsza gra na kostke jest Zelda Wind Waker,caly urok tej gry ,muzyka,grafika,detale, no po prostu wszystko jest tu piekne i fascynujace


  • 0

#49 Gość__* Napisany 24 marca 2004 - 22:33

Gość__*
  • Goście
1. Zelda: the Wind Waker
Przechodzę ją po raz trzeci. Zdolny byłbym oblać test z historii, żeby pograć jeszcze dłuzej w Wind Wakera. Ta gra jest piękna, bajkowa, ma niesamowicie klimatyczną fabułę (wybaczcie, ale klimaty MP mnie nie kręcą) i po prostu wciąga!!! Po wielu godzinach grania muszę stwierdzić, że jedynym praktycznie minusem, który istnieje dla mnie jest żeglowanie. Choć piękne, to trochę go za dużo. No dobra jedziemy dalej:)

2. Soul Calibur 2
Mimo, że się troszkę zawiodłem spędziłem przy tej grze wiele, wiele godzin przęświetnej zabawy. Na zlocie N kiepsko mi poszło, dlatego, że komputer nie równa się z prawdziwym graczem i nie miałem na kim ćwiczyć:) Uwielbiam rozwalać wszystkich za pomocą katany (Mitsurugi) lub błyszczącego mieczyka (Link) Polecam:)

3. Mario Kart Double Dash!!
Świetna gra na imprezkę! Gorsza w singlu, ale ogólnie zabawa jest przednia! Dużo innowacji i chyba jedyne co zmaścili (wg mnie) to plansze do battle. W MK64 było ich więcej i były ciekawsze, większe, ale nie chaotyczne tak jak Luigis Mansion. Ach jak fajnie się czuję jak Bowserem rzucę komuś 'większąnieco' muszelkę...

4. Super Smash Brothers Meele
Ekstra gierka! Muza spoko, grafa spoko, grywalność i poziom trudności średni, ale generalnie można spędzić wiele godzin wspaniałej wręcz zabawy. Nie ma to jak zrzucić Bowsera wykonując krótkiego kombosa Linkiem poczym rdostać bombą od Peach, która następnie zostaje pokonana przez pokemona, którego otworzył twój kumpel grająy Zeldą:))

5. Metroid Prime
Za dużo wracania się w tą i spowrotem, ale ogólnie spox.

No i jeszcze czekam na VJ...........................................

  • 0

#50 Gość__* Napisany 24 marca 2004 - 23:06

Gość__*
  • Goście
a ja ostatnio pogrywam w crash nitro kart i musze powiedziec ze gra jest naprawde swietna i zarazem jedna z najlepszych jakie mam tuz obok rebel strike'a i nfsu
  • 0

#51 Gość__* Napisany 25 marca 2004 - 08:36

Gość__*
  • Goście

Moją najlepszą grą jest Metroid Prime. Wnosi do gier FPP nowy styl, nowe sterowanie itd. A wszystko to oprawione w niezwykły klimat i cudowną grafikę.


  • 0

#52 Gość__* Napisany 25 marca 2004 - 18:05

Gość__*
  • Goście

gralem w ssbm sam i z przyjaciolmi w 4`ke i nie podeszlo... lepiej juz wyszedl moh: frontline.

Kto co lubi. Mi tesh podoba się MoH,ale bez przesady. Tylko częściej w niego gram z kumplami,bo wolą realia.Tak to jest...

za duży chaos na ekranie

No co ty 1qaz1q,to chyba dla większości zaleta?
  • 0

#53 BeSOS Napisany 25 marca 2004 - 18:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja właśnie kończe przechodzić Prince of Persia na GCN i musze przyznać,że gra jest niesamowicie grywalna-naprawdę ciężko się oderwać. Zawiodłem sie nieco na grafice- nie powiem,że nie jest ładna bo jest i to bardzo,ale naprawde po tym co się naczytałem, spodziewałem sie wiecej( BG&E też od Ubi Softu jest IMO ładniejsze). Ale POP-a bardzo polecam(ale BGaE bardziej :D ). Jak ukończe to się ostatecznie wypowiem.
  • 0

#54 Loch Napisany 25 marca 2004 - 22:03

Loch

    Toad

  • Narybek
  • 10 Postów:

Kto co lubi. Mi tesh podoba się MoH,ale bez przesady. Tylko częściej w niego gram z kumplami,bo wolą realia.Tak to jest...

nie wyjasnilem sie dosc jasno w poprzednim poscie, ale mysle ze dobrze ujal to `1qaz1q`. ta sieczka na ekranie nie wplywala na grywalnosc, dlatego wolelismy moh`a. ale i tak na calej linii wygrywa super monkey ball :) czy przypadkiem ktos nie ma `dwojki` na sprzedaz :?: :)

No co ty 1qaz1q,to chyba dla większości zaleta?

no to jestesmy w mniejszosci z `1qaz1q` :)
  • 0

#55 slave Napisany 26 marca 2004 - 15:23

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:
nie bede wyroznial sie z tlumu i napisze, ze w moim osobistym mniemaniu najlepsza gierka na gacusia jest 'wind waker'. przede wszystkim otrzymuje plusa za wspaniala fabule i niesamowity klimacik. grajac w ta pozycje nie mozna sie nudzic - chwycisz pada i nie oderwiesz sie od niego na pare [-nascie] godzin. jedynymi nuzacymi aspektami moga byc zeglowanie [zbyt duzo czasu traci gracz na dyrygowanie wind waker'em] i niejednokrotne przemierzanie tych samych pomieszczen w lochach. drugi plus nalezy sie tutaj za grafike, ktora jest naprawde niesamowita. dziecinna, cukierkowa, przeslodzona, ale niesamowita. kazdy element gry [nawet najmniejszy detal] wyglada cudownie. animacja postaci stoi na niezwykle wysokim poziomie i to sie chwali. widac, ze KTOS wlozyl w to naprawde wiele pracy. pozycja owa zasluguje na naprawde wysoka note, czego potwierdzeniem moga byc posty innych, a takze recenzja w 'enplusie' [waaazelina ;]...

a odchodzac na moment od tematu to zauwazylem, ze kolega dadi musi sie strasznie nudzic, bo co nowy post to cytowanie innego uzytkownika, a zero wlasnego wkladu... no chyba, ze to mnie sie 'cos' nie wyswietla ;].
  • 0

#56 BeSOS Napisany 29 marca 2004 - 17:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
a ja skończyłem Pop i muszę stwierdzić,że gra jest przekozacka!!!Zakończenie jest rewelacyjnie wymyślone- kurde teraz to ta gra jest w mojej ulubionej 5 na GCN( a jak narazie sa tam Zelda, Metroid, RE, BG&E i teraz POp) wow-polecam.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 30 marca 2004 - 07:00

Gość__*
  • Goście
1.Zelda : Wind Waker . Gra okrzyknięta najlepszą grą na Next Geny , kontynuacja najlepszej serii od Nintendo , jedna z najlepiej rozpoznawalnych 'marek' (w jak najlepszym tego słowa znaczeniu) w świecie elektronicznej rozrywki . Jak dla mnie zdecydowanie najlepsza gra na Cube'a - innowacyjna grafika , wciągający scenariusz - naprawdę duża dawka solidnej rozrywki na najwyższym poziomie . Bezkonkurencyjny tytuł .
  • 0

#58 Gość_HunterX_* Napisany 31 marca 2004 - 16:00

Gość_HunterX_*
  • Goście

Security Command issued an all-points alert after the fall of Zebes. The alert concerns bioform Samus Aran, also known as the Hunter. Subject is a female hominid, and is heavily armed and extremely dangerous. Subject uses a powered armoursuit of unknown design in battle, along with a number of potent Beam and concussive weapons. All combat units are instructed to terminate Aran on sight, preferably in a fashion that will allow salvage of her powered armoursuit and weapons. A considerable bounty will go to the unit who delivers Aran to Command. Dead or alive, it matters not.

Po tym wstępie nikogo nie powinien zdziwic moj faworyt. Tak, to Metroid Prime!

Przyznam sie bez bicia, ze na poczatku bylem do gry nastawiony negatywnie. Owszem, grafika wspaniala, jednak jakos klimat mi nie podpasowal. O swoim bledzie przekonalem sie dopiero pod koniec pierwszego przejscia. Wtedy stwierdzilem "O KUR...!, TA GRA RZECZYWISCIE WYMIATA!".

Co sprawia, ze MP jest tak dobry? Przede wszystkim klimat. Obca planeta, "bezbronna" kobieta, troche tajemniczosci... O grafice duzo nie trzeba pisac, gdyz i tak kazdy wie, ze jest przepiekna. Na prawde wspaniale wyglada swiat przy wlaczonym Thermal Vision czy X-Ray! Poza tym design lokacji i dbalosc o szczegoly, tfu, SZCZEGOLY miazdzy. Nie inaczej ma sie sprawa z tlem muzycznym, ktore prezentuje sie znakomicie - niektorych utworow slucham non stop i jeszcze mi sie nie znudzily! [...] Nie bede sie dalej rozpisywac, gdyz o wybitnosci pozycji trzeba sie przekonac na wlasne oczy! Polecam!

PS. .:::dadi:...: wez Ty sie ********** w ten ******** leb. Have nice day. :D
  • 0

#59 Gość__* Napisany 06 lipca 2004 - 17:07

Gość__*
  • Goście
Zelda Wind Waker po prostu mnie rozwaliła :shock:
  • 0

#60 Kaxi Napisany 30 grudnia 2004 - 13:21

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
ZGodnie z textem recenzji w N+, za najlepszą obecnie grę na GCN uważam Metroid Prime 2 Echoes.
  • 0