Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
170 odpowiedzi na ten temat

#1 Kleksandra Napisany 25 lutego 2007 - 23:13

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Tak sobie przeglądam nasze forum i nie mogę znaleźć żadnego topicu tylko tej o serii - ino Jak X i ankieta Jak vs Clank... Czas to zmienić ;)

"Jak&Daxter" był tym, na co wszyscy fani platformerów czekali - powiewem świeżości. Prawdę pisząc to jest moja ulubiona część serii, pewnie dlatego, że nieskażona tym, co pojawiło się później, czyli strzelanie, bieganie z jednej części miasta na drugą, po to, żeby znów biegać i znów wrócić...
Dzisiaj wrzuciłam "Jak 3", żeby go skończyć, tudzież przybliżyć się do końca i... Wymiękłam. Ta gra mnie po prostu znudziła strasznie. Problem polega chyba na tym, że jest za długa i za monotonna. Wkoło Macieju to samo, zadania się powtarzają, w dodatku czasem są bez sensu - np. eskortujesz statek z kolesiem przez całe miasto (rzecz jasna pojazd leci naokoło, robiąc po drodze wszelkie możliwe pętle i pętelki), żeby na końcu mordęgi... Rozbił go prowadzący -_- Ręce i nogi opadają. Najbardziej mnie wpienia fakt, że lubię grać w tych wariatów i nie wszystko jest takie be i w ogóle tylko... Dlaczego twórcy poszli na łatwiznę: ? :cry: Przecież jest masa fajnych patentów, które można było bardziej z głową wykorzystać i zaproponować kawał naprawdę dobrej rozrywki, a wyszła mocno średnia gra :(
No tak miało być o serii, a rozpisałam się o "Trójce" XD

Piszcie co sądzicie o "Jakach", ja pewnie też jeszcze co nieco szrajbne jak mi się umysł rozjaśni ;)
  • 0

#2 Shinigami Napisany 25 lutego 2007 - 23:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ja swoją przygodę z serią zacząłem od jedynki (lans mode on), którą w zestawie promocyjnym dostałem od Gula na pierwszym PSE 8) (lans mode off). Część bardzo fajna, stara, ale jednka nowa platformówka. Prawdziwa świeżość :) Później pszyszedł czas na dwójkę, część inną, chyba najtrudniejszą ze wszystkich trzech. Było fajnie. Następnie nadeszła część trzecia, moim zdaniem najlepsza. Owszem, troche za wielka i "przebiegana", ale jednak dawała radość, gdy się strzelało, zbierało jajka, przechodziło side-questy i zadania oraz latało na deskolotce, na której można było się bawić niegorzej niż w Tonym :) Do tego ta część po prostu zabijała grafiką, szczególnie kiedy odpaliło się Light Jaka. Gdy pierwszy raz ujrzałem go w tej postaci ze skrzydłami na plecach po prostu wymiękłem i waliłem pokłony przed dziełem Naughty Dog :kult:
Seria J&D jest moją ulubioną serią platrofmową tej generacji, prawdopodobnie przez przywiązanie do autorów i Crasha ;) Jednak moim zdnaniem Ratchet z Clankiem i Sly nie mają szans z długouchym i wygadanym łasicem :ninjadance:

Do tego trzecia część ma po prostu świetny system jazdy i wspaniałe furki :hurra:
  • 0

#3 xell Napisany 26 lutego 2007 - 00:03

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Grałem w jedynkę, dwójkę i X Racing. Jedynka to bardzo przyzwoity platformer, spodobała mi się też idea - zdobywasz jajo - masz sejwa, dzięki czemu dosyć jednoznacznie wskazany jest progres, a jednocześnie nie trzeba wykonać każdego zadania, aby przejść grę (choć nabiłem wszystkie jaja i inne pierdoły na 100%).

Dwójka to totalna porażka, kompromitacja i nieporozumienie. Strzelanie nudzi się po dwóch misjach, a jest zasadniczą częścią chyba czterdziestu. Jeszcze gorsze są misjez tymi hovercraftami, gdzie trzeba z nich jednocześnie strzelać - nie da się jednocześnie gazować i obracać kamerą, bo jedna czynność jest pod x, a druga pod drugim analogiem. Debilizm.:/

Seria J&D jest moją ulubioną serią platrofmową tej generacji, prawdopodobnie przez przywiązanie do autorów i Crasha

Tylko jedynka jest platformówką. :hmmm:
  • 0

#4 Scorpio Napisany 26 lutego 2007 - 08:17

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja tam konsoli przez Jak 2 i 3 nie zbeszczeszczałem :P Ale Jak & Dexter to było coś! Objawienie platformówkowe na miarę Crasha Bandicoota! Kolorowo, soczyście (wiem że dziś moda na "dorosłe gierki", ale moda modą a platformówki wolę bajkowe), humor (Rule one. I don't date animals :lol: ), tempo zabawy. I jeszcze ta widocznść i brak loadingów.

Chyba najlepszy platformer byłej generacji. A kolejne ... widziałem u innych i nie podeszło. Jak chcę strzelać, chwytam Ratcheta - tam gra jest idealna pod ten element (dzisss, 2 takie tytuły ... PS2 miało szczęście :P)
  • 0

#5 xell Napisany 26 lutego 2007 - 09:09

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Chyba najlepszy platformer byłej generacji.

Psychonauts jest lepszy.
  • 0

#6 Scorpio Napisany 26 lutego 2007 - 09:14

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Psychonauts jest lepszy.

IMO nie :P Widziałem go w akcji ... długo (2 godziny) i jakoś tak nie zaskoczył jak pierwszy Jak. Głównie przez klimat (a to dziwne, bo schizy lubię (Alice, Sanitarium, Burton, etc)).

A przy Jaku i Ratchetcie się rewelacyjnie bawiłem ... dobra stara szkoła :P
  • 0

#7 Aras Napisany 26 lutego 2007 - 09:44

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
no to się zacznie... ja jestem całkowicie, nieodwracalnie i chyba na zawsze zakochany w JAK 2 :ninjadance:
wali mnie zakwalifikowanie gatunku tej gry bo dla mnie jest esencją tego po co kupiłem konsole i dlaczego nie ładuje kasy w upgrade'y pc. No przecież to jest czysty gameplay ^^ wplecenie w platformera strzelanki zupełnie inaczej niż Ratchet (Ratchet szedł na maxa i wykrecenie, Jak był 'powazniejszy' i IMO wygrał), wyścigi, deskolota, jezdżenie autkami, nastawienie na manualność gracza (heh ucieczkę z doków, wśród ladujących wszędzie sił policji kazdy chyba pamięta) wszystko to zostalo wykonane tak, ze idealnie wpisało się w mój gust :)
I potem doszła do tego oprawa graficzna- design i jej poziom, ogrom miasta, LAS no wszystko wryło mi się w łeb, już ledwo stoje a tu Audio tez musiało być dopalone maxymalnie :!: no i umarłem i polazłem do nieba grać w JAK2 :^^:

naprawdę nigdy nie bawiłem się tak zajebiście długo, przy takim scenariuszu (same dialogi postaci kopią! Dexter jedzie już się nie hamuje), skacząc, niszczac, strzelając, śmiejąc się, wyskakując z miejscówy do miejscówy, męcząc kolejne zróżnicowane misje. Naughty pojechało po całości

nie słucham nikogo, dla mnie dwojka to szpil 10/10, jak ktoś jeszcze nie grał to niech tez nie słucha 'znafcy' xellosa :P i zarzuca tą piękna płytkę w kieszeń konsoli
  • 0

#8 xell Napisany 26 lutego 2007 - 10:04

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

IMO nie :P Widziałem go w akcji ... długo (2 godziny) i jakoś tak nie zaskoczył jak pierwszy Jak. Głównie przez klimat (a to dziwne, bo schizy lubię (Alice, Sanitarium, Burton, etc)).

lol, lol i lol jeśli chodzi o wyrażenia zaznaczone kursywą, do których się kolejno odnoszę.
1)w tę grę trzeba zagrać. Generalnie nie ocenia się gier po filmikach/patrząc jak kolega gra, bo to trochę bez sensu.
2)A czym Jak pierwszy zaskoczył? Może streamowanym światem, ale poza tym wszystko już było wcześniej. Same poziomy jakieś sztampowe - ot, plaża, dżungla, poziom z lawą, poziom zimowy itp. itd. W ogóle sama gra jako platformer trochę słabo wypada przy klasykach z N64, żeby nazywać ją objawieniem.
3)jakbyś przeszedł na przykład konspirację mleczarza (poziom), to nie wiem, czy byś takie rzeczy rozpowiadał. Początkowe poziomy są jeszcze sztampowe, ale te późniejsze to jedna z najlepszych poziomów w historii gier.

męcząc kolejne zróżnicowane misje

wtf?
  • 0

#9 Scorpio Napisany 26 lutego 2007 - 10:10

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

1)w tę grę trzeba zagrać. Generalnie nie ocenia się gier po filmikach/patrząc jak kolega gra, bo to trochę bez sensu.

Ocena w ten sposób Gears of War, samego Jaka, Resident Evil 4, Halo, Counter-Strike i ikilku innych pozycji jednak okazała sią prawidłowa :hmmm:

Same poziomy jakieś sztampowe - ot, plaża, dżungla, poziom z lawą, poziom zimowy itp. itd.

Eeeee ... tego oczekuję ... od ... platformówek ... :cojest:

I znowu burdy xell wprowadzasz :P To temat o Jaku, to pisz o Jaku, albo zakładaj kontrtemat o Psychonauts (albo odśwież go, bo gdzieś chyba jest) :P
  • 0

#10 Kleksandra Napisany 26 lutego 2007 - 10:12

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Tylko jedynka jest platformówką.

Tu się zgadzam. Dwójka ma już niewiele z platformera.

Ja tam konsoli przez Jak 2 i 3 nie zbeszczeszczałem

No i żałuj mimo wszystko loliszczu :P

szczególnie kiedy odpaliło się Light Jaka. Gdy pierwszy raz ujrzałem go w tej postaci ze skrzydłami na plecach po prostu wymiękłem

O! To jest to, co mi się bardzo w Jak 2 i 3 podoba - Dark i Light Jak. Tylko dlaczego prawie sie tego nie używa, poza momentami specjalnie do tego przeznaczonymi? Jakoś wygodniej mi sięgnąć po gun'a niż bawić się w używanie np. Dark Bomb, która jest skuteczna i cholernie widowiskowa ale jakaś taka... Niepodręczna :roll:

Dziś chyba znów na trochę do Trójki usiądę - zobaczymy, czy po raz kolejny trafi mnie szlag, czy może uda mi się to dziś ukończyć XD
  • 0

#11 xell Napisany 26 lutego 2007 - 10:18

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Eeeee ... tego oczekuję ... od ... platformówek ... :cojest:

Nie mówię, że to źle, piszę jedynie, że to sztampa i choćby dlatego Jak nie jest objawieniem.

I znowu burdy xell wprowadzasz :P

To Ty je zacząłeś, nazywając Jaka najlepszym platformerem poprzedniej generacji, co jest tezą ewidentnie fałszywą i czułem się w obowiązku ją obalić.

To temat o Jaku, to pisz o Jaku

Przecież o tym piszę. :hmmm:
  • 0

#12 Kleksandra Napisany 26 lutego 2007 - 10:22

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Dobra panowie, to nie temat o wojnach i nieważne, czy piszecie, że Jak rządzi, czy zasysa, macie pisać o Jaku :[
Dziekuję za uwagę :^^:
  • 0

#13 Scorpio Napisany 26 lutego 2007 - 10:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

macie pisać o Jaku

Podziwiam Jaka :zakochany: Jest taki ... :zakochany:
Dodany obrazek
:P

Coś jest w tym fajnym, luźnym stylu, kolorowym stroju i konieczności załatwiania wrogów po staremu w jedynce. Naughty Dog nie spisał się tylko z jednym - w tym momencie, chociaż się staram, nie potrafię przypomnieć sobie żadnych motywów z Jaka. A z Crasha pamiętam jak najbardziej (z przegenialnym motywem podczas ucieczek z Crasha 2 na czele :P).

Jak zwykle polecam oficjalną stronę ND przy okazji: http://www.naughtydog.com/
  • 0

#14 Gość__* Napisany 26 lutego 2007 - 15:03

Gość__*
  • Goście
Dla mnie seria Jak to także najlepsza seria platformerów na PS2. Moją ulubiona częścią jest JAK 2. Wprawdzie bardzo lubie baśniowe klimaty i wolałbym aby Jak przy takowych pozostał, to jednak szczególnie gorąco wspominam dwójkę. Była piękna, długa, miała świetne scenki i doskonały dubbing. Wspaniale się w nią grało. Jestem bardzo ciekawy czy Jak powróci do nas na nowej generacji i w jakiej formir: racer, strzelanka czy platformer. Jakoś mam słabość do kolorowych baśniowych platformerów, ale oststnio nie dane jest doświadczyć nowych gier w tym stylu. Ucieszyłem się z zapowiedzi Banjo-Kazooie na X360, będzie powód do kupienia nowego XBoxa.
  • 0

#15 Shinigami Napisany 26 lutego 2007 - 17:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

O! To jest to, co mi się bardzo w Jak 2 i 3 podoba - Dark i Light Jak. Tylko dlaczego prawie sie tego nie używa, poza momentami specjalnie do tego przeznaczonymi? Jakoś wygodniej mi sięgnąć po gun'a niż bawić się w używanie np. Dark Bomb, która jest skuteczna i cholernie widowiskowa ale jakaś taka... Niepodręczna :cojest:

Hmm, może i racja, ale jeśli nazbiera się dużo jajek to ze sklepiku można zakupić nieskończoną Ciemną lub Jasną moc (i nieograniczoną amunicję :twisted: ) i wtedy delektować się Jakiem w tych postaciach oraz jego mocami. Wtedy wszystko staje się cholernie przydatne (szczególnie uciekanie przed przeciwnikami przy zwolnieniu :D ). Aha, no i Dax ze złożonymi do modlitwy łapami na ramieniu Jaka zarządza :ninjadance:
  • 0

#16 Zeus-Nelson Napisany 26 lutego 2007 - 19:07

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Generalnie większa słabość mam do Ratchetów, ale Jak daje rade :wink: szczególnie Daxter i jego teksty często osłabiają :^^:
Miałem okazje zagrać we wszystkie części...najmilej wspominam jednak 1 i 2...choć X racing było również miłą odskocznią, choć momentami troche irytującą :ninja: Generalnie, najmniej do gustu przypadła mi część z otwartym światem itd- fakt, miasto wyglądało ciekawie, fajnie było oglądać te latające pojazdy, latać sobie nimi po okolicy, ale dla mnie troche psuje to klimat- zdecydowanie wole chyba poprostu przeskoki z jednej misji do drugiej jak w Ratchecie :ninjadance:

Naughty Dog nie spisał się tylko z jednym - w tym momencie, chociaż się staram, nie potrafię przypomnieć sobie żadnych motywów z Jaka.

fakt, generlanie ostatnio jakoś słabo zapadają mi jakieś ciekawe momenty z platformerów- widać takich starych wygów jak my ciężko jest zaskoczyć czymś naprawde nowym i ujmującym :wink: niema to jednega jak Crash zbierający truskawko-jabka i "Burdugi" :) (choć zbieranie w śrugek w ratchecie też mnie nieźle kręci-choć to już zboczenie chyba po filmie "Bez bateri niedziała" :^^: )
  • 0

#17 Shinigami Napisany 26 lutego 2007 - 19:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Zeus wspomniał o Jak X, czyli części, o której tak wiele osób zapomina, a nie powino, ponieważ jest to bardzo dobra gra z miłym systemem prowadzenia furek :) Co prawda to nie to co CTR, ale także można pograć. Tylko trzeba nauczyć się cały czas dociskać środkowym palcem boosta i wskazującym co troche używać broni XD

niema to jednega jak Crash zbierający truskawko-jabka i "Burdugi" :)

W takim razie zapraszam do tego tematu - http://www.neo-plus.... ... 914#257914 :)
  • 0

#18 Kleksandra Napisany 26 lutego 2007 - 21:08

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Podziwiam Jaka Jest taki ...

Wolę jego wizerunek z Dwójki :P

Hmm, może i racja, ale jeśli nazbiera się dużo jajek to ze sklepiku można zakupić nieskończoną Ciemną lub Jasną moc (i nieograniczoną amunicję ) i wtedy delektować się Jakiem w tych postaciach oraz jego mocami.

Yup ale wcześniej ile jest "zabawy" - to mnie najbardziej wnerwia :evil:

Tylko trzeba nauczyć się cały czas dociskać środkowym palcem boosta i wskazującym co troche używać broni XD

Sterowanie w tej grze ssie totalnie, nie mogę się do tego przywyczaić, strasznie padaczne jest :blah:

Udało mi się dziś zrobić kolejne misje - doszłam do Prekursorów i wymiękłam XD :lol: MASAKRA po prostu :lol: Niestety na dokończenie nie starczyło mi dziś czasu - ech te obowiązki...
  • 0

#19 Lady Luck Napisany 26 lutego 2007 - 21:19

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Wolę jego wizerunek z Dwójki :P


A ja z Trójki ;P

Owszem, troche za wielka i "przebiegana", ale jednak dawała radość, gdy się strzelało, zbierało jajka, przechodziło side-questy i zadania oraz latało na deskolotce, na której można było się bawić niegorzej niż w Tonym


Obserwowanie, jak miasto się zmieniło w stosunku do Dwójki, te wszystkie ruiny.... o____O Pięknie po prostu, total destruction :ninjadance: Poza tym big comeback Dark Jaka i alternatywa- Ligh Jak (te skrzydła @___________________@"), giwery, giwery, giwery ^___^ I pustynie :) Te wyszły chłopakom z Naughty Dog przekozacko, tylko zadania dość męczące (wracasz z jednego końce pustyni do miasta tylko po to, by znów wyjechać _^_).
Jak 3 najlepszy ze wszystkich, Jak2 najtrudniejszy, Jak najprzyjemniejszy :)
  • 0

#20 Scorpio Napisany 27 lutego 2007 - 08:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Tylko trzeba nauczyć się cały czas dociskać środkowym palcem boosta i wskazującym co troche używać broni XD

Co niepowinno być problemem dla pokolenia WipeOuta Shinny :P Chyba, że nasz Uber ominął tą wielkopomną pozycję :lukam:

Sterowanie w tej grze ssie totalnie, nie mogę się do tego przywyczaić, strasznie padaczne jest :blah:

Cośtamcośtamcośtam panie za kierownicą :P

Ja ogólnie podziwiam Jaka ... te uszy :P

Jak i R&C dają naprawde sporo radochy z samego grania. Po przejściu R&C2 znów się rzucę na Jak1 ... a potem może na Jak2. Zeus ma trochę racji - ciężko zaskoczyć czymś nowym. Ale mimo wszystko Jakowi i R&C udaje się to robić bo trochę nowości przerzucają. A przede wszystkim zaskakują jakością wykonania i masą zabawy płynącej z grania :ninjadance: I humorem! Daxter to killing machine pod tym względem, lecz wciąż tylko tło do boskiego Jaka :zakochany: (W R&C2 zabija mnie motyw: "Przejdziesz intensywny trening bojowy, użytkowania broni, skradania, wspinaczki, karate, ninjutsu i origami" :lol:)
I przypomniałem sobie motyw z Jak & Daxter! :)

Pytanie: skoro sprzedają osobno obecnie wszystkie części, czemu nie zrobią jakieś fajnej edycji łączonej? :/
  • 0

#21 Kleksandra Napisany 27 lutego 2007 - 08:44

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Cośtamcośtamcośtam panie za kierownicą

Czekam z utęsknieniem na rundkę w CTR :twisted:

Pytanie: skoro sprzedają osobno obecnie wszystkie części, czemu nie zrobią jakieś fajnej edycji łączonej?

Bo mielibyśmy za dobrze :ninja: Ale podoba mi się ta obniżka, która już jest, bo chętnie pogram w Ratchett'a ;)
  • 0

#22 Scorpio Napisany 27 lutego 2007 - 08:52

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Czekam z utęsknieniem na rundkę w CTR :twisted:

Po co, gdy na żywca Cię odstawiłem :lukam:

Ha! I właśnie - w CTR, nie Jak X! Może i ostatnia część jest dobra, ale tylko dobra. Do genialnej brakuje, a tylko genialne przetrwają w pamięci.

Ale podoba mi się ta obniżka, która już jest, bo chętnie pogram w Ratchett'a ;)

I nie pożałujesz :D Zajefajna gra.

Właśnie wyjście prawie równoległe takich tuzów jak Jak 1 i Ratchet 1 spowodowało, że ominęła mnie przygoda z tym drugim. Teraz odrabiam i cieszę się jak goopi do sera gdy widzę kolejną animację, kolejny dialog ... czy gram po prostu w kolejną planszę! Zupełnie jak z Jakiem. Co platformery, to platformery :ninjadance:
  • 0

#23 Aras Napisany 27 lutego 2007 - 09:43

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

W R&C2 zabija mnie motyw: "Przejdziesz intensywny trening bojowy, użytkowania broni, skradania, wspinaczki, karate, ninjutsu i origami" )

owszem jaja są ^^ ogólnie smialem się nie raz przy obu szpilach- to jak dexter żyje z papugo-małpą w dwójce niszczy :lol: albo jak wyrywa pannę z baru

Tak samo Clank- taki mały konusek z niego, jak słysze te maksymalnie poprawne i sztywne zdania przez niego wypowiadane to wysiadam...

tylko po pierwszych częściach Jaka i Ratcheta następnych już nie jestem w stanie zrobic na 100% xD (R&C2 to chyba z 60 godizn wtedy, ja spędziłem z nim 45 i miałem cos koło 80% o_O)


przypomnę: JAK 2 kwintesencją gamplayu/grafiki/muzyki/scenariusza/synkretyzmu gatunkowego :^^:
  • 0

#24 Shinigami Napisany 27 lutego 2007 - 13:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Co niepowinno być problemem dla pokolenia WipeOuta Shinny :P Chyba, że nasz Uber ominął tą wielkopomną pozycję :lukam:

Uber ominął, bo mu się w czasach PSXa nie podobało, wolał Rollcage'a. A później się nie przysiadał, bo to nudy :ninjadance: A sterowanie w Jaku X dobre jest i da się opanować :D

Ha! I właśnie - w CTR, nie Jak X! Może i ostatnia część jest dobra, ale tylko dobra. Do genialnej brakuje, a tylko genialne przetrwają w pamięci.

Ano niestety tak. Jak X to bardziej Burnout, nie śmiechowe wyścigi cartów, choć i tu znajdzie się kilka fajnych trybów ;)

A R&C także i ja musze kiedyś dopaść. Pewnie niedługo, skoro kosztują tak mało :)
  • 0

#25 Scorpio Napisany 28 lutego 2007 - 18:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Właśnie zostawiłem Ratchet & Clank 2 odpalone na dłużej. Scena jest taka, że Ratchet siedzi na fotelu i gra w R&C2 (super XD). No i chodzi to już z 20 minutę, patrze na ekran ... a Ratchet gra w Jak & Dexter 1 :lol: Dość powiedzieć, że nawet dobrze w to gra :lol:
  • 0

#26 Kleksandra Napisany 02 marca 2007 - 16:41

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Skończyłam dziś "Jak3" wreszcie i jak to czasem bywa - ostatni boss był strasznie łatwy o_O
Ogólnie gra mi się strasznie dłużyła. IMHO mogli ją skrócić i byłoby naprawdę lepiej - mniej biegania i wtórności misji ;)
  • 0

#27 Scorpio Napisany 14 marca 2007 - 09:01

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wczoraj dzielnie gram w Ratchet & Clank 2. Widzę plakat z Jak 2 ... myślę normalka. Ale gdy Clank po zdobyciu części hypnotisera odtańczył charakterystyczny taniec Daxtera to padłem :P Uwielbiam takie akcje :P
  • 0

#28 kowal Napisany 21 marca 2007 - 13:35

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
HELP!! moment w Jak3 kiedy dostajemy skrzydła (light Jak). trzeba przelecieć z jednego końca pomieszczenia na drugi zatrzymując się po kolei na kolumnach. zaciąłem się na dobre. nawet 2tyg odpoczynku nie pomogły. jadę następującym schematem:
kolumna po prawej, potem na podniszczony most, kolumna po lewej, i jeszcze jedna, z której z kolei skaczę na kolumnę po prawej stronie pomieszcenia, z niej na urwisko (również po prawej stronie) i dalej zonk... na kolejną kolumnę już nie daje rady (wygląda na to, że są jeszcze 3 do pokonania).
jeśli ktoś mógłby rzucić jakąś radą albo przydatnym soluszynem będę bardzo wdzięczny.
  • 0

#29 ACZ Napisany 21 marca 2007 - 15:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:
Jak 2 podobał mi się bardziej niż jedynka. Jedynka dla mnie była nawet trudniejsza niż dwójka.
Dwójkę skończyłem za pierwszym razem na 116%, tak mi gra wskazała, lol ;]
Opuściłem chyba tylko 5 mini zadań.
W trójkę jeszcze nie grałem.
I też uważam, że w Jak 2 niepotrzebnie w zasadzie były te moce po przemianie. Kilka razy je tylko w początkowych fazach gry sprawdziłem i były moim zdaniem nieprzydatne. Nie wiem, jak one wyglądały pod względem graficznym w późniejszych fazach gry, bo ich nawet nie sprawdzałem. Ta przemiana nawet utrudniała grę, bo jak siębyło w mieście to zaraz robił się alamr policyjny ;]
  • 0

#30 Lady Luck Napisany 21 marca 2007 - 15:54

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Kowal- nie pamiętam dokładnie jak wyglądała kolejność kolumn, ale ja to zrobiłam w miarę szybko i bezboleśnie. Przede wszystkim nie pozostawaj ciągle w Light Jaku, bo szybko możesz stracić moc przy następującym sposobie: Za każdym razem, kiedy wskoczysz na jakąś kolumnę DOKŁADNIE się rozejrzyj, na którą następną dasz radę wskoczyć- najlepiej patrz najpierw na te nieco wyższe, jeżeli nie na wyżse, to takie same albo niższe. Jeżeli stwierdzisz, że nigdzie nie dasz rady doskoczyć, to wróć się na poprzednią.

A jak nie, to http://www.gamefaqs.com :gwizdek: ;)

Ta przemiana nawet utrudniała grę, bo jak siębyło w mieście to zaraz robił się alamr policyjny ;]


Ha! Właśnie- zwrócił ktoś uwagę na to, że nasze zachowanie ma wpływ na zachowanie ludzi wokół? Moim zdaniem to był fajny "bajer" :)
  • 0