Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry na PlayStation VR #wcaleniebeka

PS VR

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
418 odpowiedzi na ten temat

#271 Pawlik Napisany 23 listopada 2018 - 16:12

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

miotam się, bo niby mam chcice kupić sobie coś fajnego ale z drugiej strony jest rachunek za gaz i wodę :olo: Przeraża mnie też samo przygotowanie do grania, rozkładanie tych kabli potem sprzątanie, a czasu na gry ostatnio jak na lekarstwo i dziękuje za opcje instant on w tej generacji :olo:


  • 0

#272 Marbel Napisany 23 listopada 2018 - 16:20

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Wszystkie kable podłączasz raz. Jak chcesz coś odłączyć to ewentualnie tylko sam hełm.
A co do jakości obrazu to trzeba dobrze nałożyć gogle na głowę i oczy. Jak jest nieprecyzyjne to lipa. Po bokach wydaje mi się że rozmazanie już musi być - dziś trochę się z tym siłowałem ale udało się.
Potestowałem dziś jeszcze trochę ale w sumie ciągnęło mnie do AstroBota - ta gra jest genialna. Ktoś w końcu pomyślał jak wykorzystać całe narzędzie jakim jest PSVR z Dualshockiem4 - nareszcie to światełko w padzie, gładzik i żyroskop nie jest bez sensu. Przeciwnie - jakby to wszystko było stworzone nawzajem pod siebie. Move jeszcze nie mam ale nawet nie wiem w jakich grach z nimi jest ta pełna immersja.
Frajda jak za łebka w pierwsze Mario 3D. A przypuszczam, że w pewnym sensie jest tu kalka Galaxy.
  • 1

#273 ACZ Napisany 24 listopada 2018 - 23:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:

Jak będziesz chcial pisać o Astro Bot coś więcej to tutaj wal:

http://nikogoforum.p...rescue-mission/


  • 0

#274 nole Napisany 17 grudnia 2018 - 19:13

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Nadchodzące w 2019 gry na PS VR:

 

http://www.pushsquar...r_games_in_2019


  • 1

#275 nole Napisany 18 grudnia 2018 - 18:21

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Na PSN wylądowało demo The Persistence, czyli wysoko ocenionego "rogalikowego Dead Spejsa".


  • 0

#276 Sotaku Napisany 18 grudnia 2018 - 21:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Jutro chyba będę miał to cacko...
  • 1

#277 Marbel Napisany 19 grudnia 2018 - 09:03

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Czekam na wrażenia.
  • 0

#278 Marbel Napisany 21 grudnia 2018 - 21:36

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Jutro chyba będę miał to cacko...

Chyba.
Chyba Planktonik nie przewidział tego wydatku ;)
  • 1

#279 Marbel Napisany 22 grudnia 2018 - 10:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

DOOM VR to z kolei taki krótszy DOOM z 2016, ale polecam gorąco, bo po włączeniu swobodnego chodzenia, to pełnoprawny szybki FPS pod VR i mocno daje radę. Szkoda, że króciutki.

IMO 10-15 gier do przetestowania jest i kiedyś na pewno sobie powrócę. Można kupić i sprzedać, albo zostawić na spotkania ze znajomymi czy rodziną. Niestety ogólnie wolę jednak siedzieć na kanapie i grać klasycznie.

Nyjacz ten Doom to inna kampania niż głowny pełny Doom tak?
Warto w to grać jak się ma tylko pada? Na Move nie mogę się doczekać. Jak Ty grałeś?
Jest teraz promka na PSN za 39 zł i chyba wezmę - czekam na opinię.

VR jest mega. Traktuję to jak nową platformę. W dodatku to jest jak odkrywanie ponad 20 lat temu gamingu Amiga a potem PC. Wszystko było WOW. I tu też. W dodatku jest tak samo jak wtedy gdyż wszyscy traktują takie granie jak dziwactwo.
W sumie tu też jestem w mniejszości. Na PSXE jest też kilka zajaranych osób.
Bierzcie ten Megapack za 949 zł z 5 grami - Astrobot, Wipek, Doom, Skyrim i VR Worlds. Żałuję że ja nie miałem takiej oferty. No ale tera chyba dołożę tego Dooma, Skyrim mnie nie kręci (choć kumpel byłby porobiony na miętowo).
  • 0

#280 Nyjacz Napisany 22 grudnia 2018 - 10:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

DOOM VFR to bardzo malutka gra, taka na 3-5h, ale lepszego FPSa dla jednego gracza no nie dostaniesz. Gra jest zbudowana z poziomów znanych z oryginału, jak i z nowych, ale generalnie fabuła jest inna. Za 39zł można przeboleć krótki czas gry, bo i fajnie się takiego DOOMa powtarza, strzelanie jest sycące, muzyka nieprawdopodobna. Niestety brak tu eksploracji. Co do sterowania, to pamiętaj, że oceniam grę przez pryzmat trybu "normalny FPS", bo domyślnie gra ustawia się na teleportowanie się i brak możliwości chodzenia, co dla mnie jest nieporozumieniem i nawet tego nie testowałem. Jeśli chodzi o kontroler, to przed kupnem czytałem i czytałem, jak warto tę Zagładę przejść. Generalnie wszyscy są zgodni, że tylko pad. Ponoć strafe'owanie jest zepsute na move'ach i aimach. Niestety gierka zasłania sporą część ekranu broniami.

 

Krótko: lepszego wygrzewu nie znajdziesz, ale gierka jest bardzo mini. Za 39 IMO warto, ale jak będziesz żałował, to od razu mówię, że z forum nie zniknę.


  • 1

#281 Marbel Napisany 22 grudnia 2018 - 11:06

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Krótko: lepszego wygrzewu nie znajdziesz, ale gierka jest bardzo mini. Za 39 IMO warto, ale jak będziesz żałował, to od razu mówię, że z forum nie zniknę.

Jakoś przeboleję ;)
Powiem, że Doomem byłem zachwycony w tym roku. Tyle miodu dawno nie łykałem wprost z ekranu. Grałem na XOne i troche się boję DS4, choć z drugiej strony teraz przelecialem przez U4 i strzelanie nie robiło problemu.
Biorę! Ach VR!

Ten post był edytowany przez Marbel dnia: 22 grudnia 2018 - 11:07

  • 0

#282 Kurzy Napisany 22 grudnia 2018 - 11:18

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Daję sobie chwilę czasu na zastanowienia, bo jednak cod nie jest reprezentacyjnym przedstawicielem dal jakich kupuje się te gogle, jakbym grał w Astro Boya czy RE7 to pewnie inaczej bym śpiewał, jednak ta niska rozdzielczość mocno mnie ostudziła, może trzeba poczekać na ps5 i gogle dedykowane jemu?


Ja tak myśle właśnie. Gogle z PS5 to już powinien być mocny wypas, który zadowoli wszystkich.

Grałem na HTC Vive, Oculusie i co jakiś czas gram na PS VR, kolega ma.

RE 7 faktycznie robi wrażenie. W te Astroboty nie grałem. Podobał mi się jeszcze Until Dawn. Driveclub porażka.

Czekam na VR 2 z mocniejsza konsolą - to nas zszokuje. Póki co jakość mnie nie zadowala, żebym tyle kasy wydał na to. Bawi mnie to za mało i krótko bo właśnie boli mnie grafika i ograniczenia sprzętowe.
  • 0

#283 Nyjacz Napisany 22 grudnia 2018 - 11:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

To daj znaka, jak się podobało. Gierka rozczarowuje rozmiarem, ale strzelanie jest tak samo, jeśli nie bardziej sycące niż w oryginale. Oprócz kilku irracjonalnych momentów (gaszenie wtf?) jest to i tak taki rozpierdol, że z przyjemnością przeszedłbym gierkę ponownie. Słuchawki na uszach z soundtrackiem Micka Gordona, free movement, slalom między demonami z wbijaniem im dubeltówki w pośladki, to generalnie rzecz boska.

 

Szkoda, że nie pokusili się o jakiś tryb survival, wystarczyłoby z 5 poziomów i coraz to trudniejsze kombinacje wrogów, 

 

A, replay value powiększają jeszcze oryginalne poziomy z DOOM I i II, jest ich kilka.


  • 0

#284 Sotaku Napisany 22 grudnia 2018 - 11:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Leży, ale nie miałem kiedy rozpakować, dziś podlacze
  • 0

#285 Sotaku Napisany 22 grudnia 2018 - 22:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Na razie ogralem, Tekken 7, playroom vr, bound i battlefront...misja w battlefroncie najbardziej mną pozamiatala...posprawdzam dalej, szczególnie interesuje mnie skyrim
  • 0

#286 Marbel Napisany 23 grudnia 2018 - 00:34

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
A co kupiłeś? Megapack z 5 grami? Astrobot! A jak nie masz to odpal demo czy Playroom bo tam też jest wczesna wersja tej gry. Zapomnij o standardowych grach i zagraj w coś dedykowanego VRowi.
  • 0

#287 Sotaku Napisany 23 grudnia 2018 - 08:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Here they lie chwilkę pogralem i było strasznie, chcę zobaczyć dziś gts, skyrim, chyba też kupię re7 w promocji. Na razie nikt w rodzinie nie ma problemów z vr
  • 0

#288 Nyjacz Napisany 23 grudnia 2018 - 10:04

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Spokojnie. Powiedz, ze kupiles za pol ceny.
  • 1

#289 Sotaku Napisany 23 grudnia 2018 - 17:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Pogralem w skyrim i wrażenia fajnie, ale grafika szkaradna, gts też nie porywa. Wieczorem sprawdzę residenta
  • 0

#290 Marbel Napisany 23 grudnia 2018 - 20:28

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Dziennik pokładowy Deba - wpis nr 23198.
Dziś świeciło słońce, przy sikaniu szczypało. Wieczorem zobaczę M jak Miłość.

Deb nie wiem czy wiesz na czym polega forum ale ok, kolejny raport zdany. Suchy wpis przyjęty. Over&out.
  • 3

#291 Sotaku Napisany 23 grudnia 2018 - 20:42

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Lapka mam w naprawie, a klikanie w komórkę jest męczące
  • 0

#292 Marbel Napisany 23 grudnia 2018 - 20:56

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
No coś Ty? Ja tylko na komórce siedzę. Kompa odpalam rzadziej niż raz w tygodniu.
  • 0

#293 Sotaku Napisany 23 grudnia 2018 - 21:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Oj, to ja z komórki mogę zdanie napisać, jutro mam dostać lapka to coś dłużej napiszę
  • 0

#294 Pawlik Napisany 24 grudnia 2018 - 11:09

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Deb to śląski chłop co się nie pierdoli w tańcu. Nie będzie się jak jakiś homos obnosił ze swoimi uczuciami na lewo i prawo!
Polecam Ci Marbel poczytać jego recenzje filmowe :banderas:
  • 3

#295 Spuczan Napisany 24 grudnia 2018 - 12:26

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Giereczki i uczucia? Bez żartów proszę. W grach jak w seksie chodzi tylko o przyjemność :cf:
  • 0

#296 Nyjacz Napisany 24 grudnia 2018 - 12:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Proszę o linka do recenzji!


  • 0

#297 Daddy Napisany 24 grudnia 2018 - 12:49

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Proszę o linka do recenzji!

 

[tytuł filmu] 7/10


  • 0

#298 Sotaku Napisany 27 grudnia 2018 - 00:40

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Po kilku dniach użytkowania, stwierdzam, że hełm jest bardziej lekki niż się spodziewałem i nawet po dłuższym użytkowaniu nie przeszkadza jego waga. Nigdy też nie przeszkadzały mi kable czego też się obawiałem. Samo uczucie podczas gry jest pełniejsze, jednak niszczy je rozdzielczość, która jest zbyt niska i pisze to osoba, której zazwyczaj takie rzeczy nie przeszkadzają w ogóle. Widzę potencjał jeśli sprzęt rozwinie się na ps5, ale potrzeba więcej mocy. Kolega który mnie odwiedził po jednej rozgrywce w Battlefronta musiał odpoczywać i już sprzętu nie chciał zakładać. Battlefront zrobił na mnie chyba największe wrażenie, dzieciom podobały się mini gierki w playroom vr. Efekt w Skyrim bardzo fajny, ale psuje go grafika i animacja. W Gran Turismo Sport gra się ciężko, widać, że ten tryb był dodany, bo taka była moda, to samo tyczy się Tekkena. Za obecną cenę można kupić, za cenę wyjściową bym nie polecał.


  • 1

#299 nole Napisany 27 grudnia 2018 - 02:31

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Superhota atakuj, nawet jeśli już ograłeś zwykłą wersję. W VR to czyste złoto.


  • 0

#300 Marbel Napisany 27 grudnia 2018 - 07:36

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Mam wrażenie, że jesteś rozczarowany Deb. Niby jest ok, ale rozdzielczość nie taka.
A to podobno ja jestem forumowym malkontentem.

Skyrim i GT ma pewne uchybienia wg Ciebie... Oczywiście graficznie na TV będziesz miał lepszą jakość. Spróbuj gier dedykowanych VR. Bo mam wrażenie że chcesz zaznać nowych doświadczeń w starych grach.

Wg mnie doznania VR są niepowtarzalne i jako nowe doświadczenie są nie do pobicia. Nieważna grafika (aż tak) a odczucie bycia w grze, w środku niej, sterowanie gdzie kontrolery (niestety jeszcze nie ręce bezpośrednio) i Twoja głowa jest w środku wydarzeń które rozgrywają się przed Twoimi oczami. Co więcej masz na nie wpływ (to nie film 360 z YT). Mam już Movy, ale nie miałem czasu testować jeszcze.
PS. Sprzęt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 12 roku życia więc uważaj z podawaniem tego dzieciakom.
  • 0



Inne z tagami: