Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry na PlayStation VR #wcaleniebeka

PS VR

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
418 odpowiedzi na ten temat

#331 Tawotnica Napisany 21 maja 2019 - 17:57

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 107 Postów:
Zupełnie nie moja bajka. Grałem na Muve, bez dubbingu (to przecież Londyn) i zero immersji mimo hełmu na głowie. Brak interaktywności mnie zbija z tropu. Nieważne czy w VR Worlds czy w takim Deracine - tego typu gry wolę dobrze zrealizowane na padzie i telewizorze. Nowa perspektywa nic tu nie wnosi oprócz problemów.
  • 0

#332 Marbel Napisany 21 maja 2019 - 18:07

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Coś tam można było chwycić, puścić, przeładować magazynek. Dla mnie immersja była wysoka. Tylko imo mało. Dużą grę na 5-8h przyjmę z otwartymi rękoma.
Jak chcesz immersji to imo wypróbuj Statik. Dla mnie jedna z najlepszych gier na VR, obok AstroBota i SuperHot VR.
  • 0

#333 Marbel Napisany 09 czerwca 2019 - 18:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Trochę ostatnio pograłem znowu w goglach.
Skończyłem Statik - kolejny raz napiszę, że to perełka na VR - logiczna gra w VR daje nowe możliwości.
Zaliczyłem też SuperhotVR - Ta gra jest stworzona pod gogle. Po prostu ideał. Mam nadzieję że będzie więcej tego typu gier albo po prostu kontynuacja.
Kupiłem Aim Controller z Farpointem i jak go w końcu naładowałem to wypróbowałam ten tytuł. Chwilę, z braku czasu, ale jest bardzo duży potencjał i wyjątkowo ciekawe wprowadzenie, które sugerowałoby fajną fabułę, ale chyba tak nie jest.
Pograłem dosłownie 45 minut jednak odwzorowanie guna jest super. W ogóle sam kontroler daje nam bardzo dużą swobodę dzięki posiadanym gałką. Żygogenność VR powoduje jednak, że parcie do przodu to zaledwie chód, w porywach truchcik, więc przez spore tereny (na początku przynajmniej) przedzieramy się powoli. Jednak gdy pojawiają się przeciwnicy ciary przechodzą, bo jeden z pająków prawie mi skoczył na twarz jak pamiętne stworki z HL czy facehuggery. Na pewno pogram z przyjemnością.
Aimem chciałem pograć jeszcze w zaległego Dooma ale chyba najpierw muszę opanować Aima w Farpoincie bo tu akcja jest mega szybka i dalej się nie da skakać tylko jest nie ogarniamy przeze mnie teleport.
O Blood & Truth napiszę później bo pograłem niewiele ale generalnie jest fajnie, choć nie tak jak się spodziewałem (po godzinie zabawy).
  • 0

#334 nole Napisany 11 czerwca 2019 - 20:01

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Sniper Elite VR:

 

https://youtu.be/FYdq7JUKsx8


  • 0

#335 nole Napisany 28 czerwca 2019 - 12:10

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Darmowy weekend (i 2xXP) z taktycznom szczelankom Firewall Zero Hour. Trzeba mieć Plusa.

 

https://www.thesixth...r-free-ps-plus/

 

https://youtu.be/6d0AB2opmkE


  • 0

#336 Marbel Napisany 28 czerwca 2019 - 13:16

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Darmowy weekend (i 2xXP) z taktycznom szczelankom Firewall Zero Hour. Trzeba mieć Plusa.

https://www.thesixth...r-free-ps-plus/

[color=rgb(255,255,255)][font=Roboto][size=4]https://youtu.be/6d0AB2opmkE[/size][/font][/color]

Mmmm szkoda że z plusem. Mam Aima to bym spróbował...
  • 0

#337 oranje Napisany 28 czerwca 2019 - 21:49

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Jak to wygląda z osobami, które nie widzą 3D? Efekt VR będzie widoczny?
  • 0

#338 Marbel Napisany 28 czerwca 2019 - 22:49

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Jak to wygląda z osobami, które nie widzą 3D? Efekt VR będzie widoczny?

Myślę że tak. Wrażenie 3D imo nie jest tu dealbreakerem tylko samo bycie w grze. VR nie robi przeważnie tanich chwytów 3d jak filmy w kinach. W VR najlepsze jest to, że możesz rozglądać się na wszystkie strony, brać coś do rąk - strzelać z giwery czy cieszyć się tym że główna postać biega wokół Ciebie. Ja jakoś nie zważam na efekt 3D choć przed zakupem też się zastanawiałem jak ten element wygląda...
  • 0

#339 oranje Napisany 29 czerwca 2019 - 23:09

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Działa normalnie :) Teraz tylko szukam odpowiednich tytułów, bo demo Astro bota szału nie robi. Ale to może przez to, że platformówek nie lubię.
  • 0

#340 nole Napisany 29 czerwca 2019 - 23:34

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Działa normalnie :) Teraz tylko szukam odpowiednich tytułów, bo demo Astro bota szału nie robi. Ale to może przez to, że platformówek nie lubię.

 

Superhota atakuj. "Jazdowe" gierki lubisz? Jak tak, to obowiązkowo Rez i Thumper.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 29 czerwca 2019 - 23:35

  • 0

#341 oranje Napisany 29 czerwca 2019 - 23:38

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Wyścigi bym zobaczył, ale jak na złość Dirta i GT Sport odinstalowałem :olo:
  • 0

#342 nole Napisany 29 czerwca 2019 - 23:44

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Wyścigi bym zobaczył, ale jak na złość Dirta i GT Sport odinstalowałem :olo:

 

Dirt jak najbardziej, ale GT nie warto- bardzo okrojony tryb VR. Tak samo jak Ace Combat 7, znaczy sam tryb świetny, ale tylko kilka misji. No i Wipeout Omega ma darmowy pacz pod VR!


Ten post był edytowany przez nole dnia: 30 czerwca 2019 - 00:06

  • 0

#343 Marbel Napisany 30 czerwca 2019 - 06:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Mi samochodówki w VR nie robią... DC i Dirt testowany. DC w miarę a DR jakoś żygogenne - może z kierownicą by było lepiej. Wipeout fajny.
Astro nie robił? Jak masz Move to koniecznie Superhot sprawdź. Wrażenie też na mnie zrobił London Heist z kompilacji VR Worlds z pałkami.
A ja teraz trochę pogrywam w Farpoint i jest coraz lepiej - Aim robi wczuwę bardzo fajnie. Wczoraj miałem trochę większe zamieszanie na etapie - atak z każdej strony (choć nigdy od tyłu) więc trochę więcej biegania po planszy było. In minus że zaczęła się wówczas gubić trochę precyzyjność "oddania miejsca" mojego guna w przestrzeni - trochę był przesunięty i celowanie "przy oku" nie działało jak trzeba. Snajperka by fajnie działała - ciekawe czy będzie w grze?
Tym bardziej bym teraz wypróbował tego Firewalla. Ale plus nawet triali chyba nie ma żadnych a brać abo na razie nie będę.

Coś czuję, że po doświadczeniach z Farpointem Doom wejdzie aż miło.
  • 0

#344 Nyjacz Napisany 30 czerwca 2019 - 08:36

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
DOOM podobno gowno z aimem czy palkami.
  • 0

#345 Marbel Napisany 30 czerwca 2019 - 09:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

DOOM podobno gowno z aimem czy palkami.

Taaa Twoją opinię już znam, że tylko na dualu. Ja liczę na to, że po Farpoincie ogarnę tak Aima, że będzie się dobrze w Dooma już grało.
  • 0

#346 oranje Napisany 30 czerwca 2019 - 10:33

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Zakupiłem RE 7. W końcu mam motywację aby zagrać w tę część ;)
W przyszłości jeszcze move'a dokupię.

Ten post był edytowany przez oranje dnia: 30 czerwca 2019 - 10:35

  • 0

#347 Nyjacz Napisany 30 czerwca 2019 - 16:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

DOOM podobno gowno z aimem czy palkami.

Taaa Twoją opinię już znam, że tylko na dualu. Ja liczę na to, że po Farpoincie ogarnę tak Aima, że będzie się dobrze w Dooma już grało.

To nie moja opinia, a raczej moja oparta na innych, nawet na trophy guide pisza, zeby unikac tego jak ognia w tej grze xD
  • 0

#348 nole Napisany 17 lipca 2019 - 19:06

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Już jutro demko Blood & Truth na PSN!


  • 0

#349 nole Napisany 19 lipca 2019 - 16:48

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Iron Man VR, trochę gadki twórców ale i dużo rozgrywki:

 

https://youtu.be/fjBwAgO2ryk

 

Ja jak słyszę Iron Man to zawsze mam przed oczami tego ultra trudnego crapa z X360.

 


  • 0

#350 nole Napisany 25 lipca 2019 - 20:19

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Tłusty update dla Blood & Truth. New Game +, czalendżyki i leaderboardy.

 

The headline addition is New Game Plus mode. As you'd expect, this option opens up after beating the story once, and allows you to play it all again with your unlocked weapons, skins, and mods. You're also getting a brand new batch of challenges to test your skills, and leaderboards have now been implemented to allow players to compete for the best scores across the game.

  • 0

#351 Marbel Napisany 28 grudnia 2019 - 18:53

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
B&T poszedł do Żyda. Niezbyt mnie gra zachwyciła. Może miałem zbyt duże oczekiwania.
Za to ostatnio moje PSVR przeżywa renesans. Szczególnie dzięki Ace Combat 7 i Beat Saber.

AC7 już przeszedłem wszystkie misje VR, bo były mega miodne. Szukam info czy w DLC, jest ich więcej ale chyba nie. Dałbym kolejne 2 stówy, gdyby cała gra była w VR. Uczucie bycia w środku myśliwca jest niesamowite... Ba w środku całej akcji i ścigania przeciwników, szczególnie w trzeciej, ostatniej misji, gdy już przeciwnicy są bardzo wymagający. Przez to niedługo siadam to wersji telewizorowej - mam nadzieję, że wrażenia będą przynajmniej połowę tak dobre jak w goglach.

Kupiłem też Beat Saber z music Packiem Imagine Dragons. Na początku zastanawialem się czy to dobry wybór, jednak dziś uważam że wybór był bardzo dobry. Bardzo lubię gry muzyczne, więc pewnie jeszcze trochę kasy przewalę na piosenki DLC... A nic w promocji być nie chce. Szkoda, byłoby mi łatwiej.
Ktoś na forumku jeszcze grywa na goglach? Podobno konkurencyjne na PC są już daleko przed PSVR. Mnie na tę chwilę nic nir przeszkadza, ale jestem ciekaw co i na ile może być lepiej.
  • 0

#352 Sotaku Napisany 28 grudnia 2019 - 19:12

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Dla mnie ciekawostka, trochę pogralem i niedawno się pozbylem, ostatnie w co grałem to wspinanie się na Mount Everest, nie pamiętam nawet tytułu, było fajnie, ale nic więcej. Na razie mnie technologia nie przyciągnęła ale widzę w niej potencjał
  • 0

#353 Marbel Napisany 28 grudnia 2019 - 19:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Boś grał w głupoty. Chyba w GTS i Bound. Najlepsze są dedykowane gry typu AstroBot, BeatSaber, Statik (mimo wszystko Blood and Truth), ale i przystosowane pod VR, jak SuperHot, RE7 (podobno) czy AC7.
  • 0

#354 Sotaku Napisany 28 grudnia 2019 - 20:18

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Skyrim, AstroBot, RE7 ograne...rozdzielczość nie ta, RE7 nawet wciagalo, ale zbyt straszno było ????
  • 0

#355 Marbel Napisany 28 grudnia 2019 - 20:40

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Hmm... AstroBota przeszedłeś całego? Dla mnie błogosławieństwem było nabycie (w ciemno) gogli z tą grą. Ten zestaw kupił mnie rok temu w 100% a kolejne gry mnie tylko w tym przekonaniu umacniają.
  • 0

#356 Sotaku Napisany 29 grudnia 2019 - 01:20

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Nie lubię platformowek, dlatego mi nie podszedł, rozumiem dlaczego się może podobać, ale to nie moje klimaty
  • 0

#357 nole Napisany 12 maja 2020 - 17:33

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

https://twitter.com/...230779499622405


Ten post był edytowany przez nole dnia: 12 maja 2020 - 17:34

  • 1

#358 Marbel Napisany 12 maja 2020 - 21:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że będzie z tego hit.
  • 0

#359 nole Napisany 21 maja 2020 - 19:29

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że będzie z tego hit.

 

Nic na wiarę brać nie musisz  ;-)

 

https://store.playst...IMVRDEMO0000001


  • 1

#360 Marbel Napisany 21 maja 2020 - 22:52

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Ta wiem ale 25GB z serwerów Sony to jak 250 u Spencera - może jutro pogram.
  • 0



Inne z tagami: