Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry na PlayStation VR #wcaleniebeka

PS VR

• Zaloguj się by odpowiedzieć
217 odpowiedzi na ten temat

#211 Sylvan Wielki Napisany 27 wrzesień 2017 - 21:12

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7225 Postów:

11305379-1084397975732385.jpg

Bardzo dobra gra i niezwykle miłe zaskoczenie usługi PS+. Spokojnie można wystawić takie lekko naciągne 8/10. Na tyle mi się spodobała, że darmową wersję potraktowałem jako opasłe demo i kupię pudełkowe wydanie.

Całość prezentuje się bardzo dobrze, co ciekawe o ile w takim chodzonym Robinson: The Journey już po kilkunastu minutach można czuć dyskomfort, tak tutaj rozegrałem kilkanaście spotkań pod rząd (dobre dwie godziny zabawy) i nie odczułem nudności, a gra jest niezwykle dynamiczna. Całość to trochę takie Pacific Rim w wersji sportowej. Kto ma PSVR śmiało niech atakuje.

• 0

#212 Sajmonldz Napisany 28 wrzesień 2017 - 09:04

Sajmonldz

Mega Man

• Narybek
  • 117 Postów:
A ta wersjateraz w plusie to nie jest pelniak?
  • 0

#213 Sylvan Wielki Napisany 28 wrzesień 2017 - 15:34

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7225 Postów:

Jest. Pudełkową kupię ponieważ wolę wydanie fizyczne, poza tym docenię tak pracę twórców.

• 0

#214 Sajmonldz Napisany 28 wrzesień 2017 - 15:57

Sajmonldz

Mega Man

• Narybek
  • 117 Postów:
Gralem w wersje demo ale to jednak za duzo jak dla mnie tam sie dzieje, wole Batmana, heist london(swietna muzyka!) Czy re7(choc tego jeszcze nie kupilem bo kupa w majtkach po demie byla spora.
  • 0

#215 Sylvan Wielki Napisany 28 wrzesień 2017 - 16:39

Sylvan Wielki

Demigod

• Forumowicze
  • 7225 Postów:

The London Heist to najlepsza wizytówka PSVR. Nie ma się żadnego problemu z grą, obraz jest znakomity, dodatkowo całość wykorzystuje PS move wprost kapitalnie. Kapitalne jest tez spotkanie z rekinem w Ocean Descent.

Zresztą całe PlayStation VR worlds polecam.

Będąc przy tym warto wypróbować Until Dawn Rush of Blood. Potrafi nastraszyć, gra się bardzo dobrze (i znowu świetnie PSM się sprawdza).

RE VII to miazga pod wirtualną rzeczywistość. Wspominałem już o tym. Kompletnie inne, wyraźnie lepsze doznanie niż granie w sposób klasyczny. To niepokojące odcięcie od świata daje równo po głowie, a jak już coś wyskoczy, to :uff:

Liczę, że Outlast w wersji VR również się pojawi.

RIGS natomiast po kilku meczach spokojnie można ogarnąć.

Polecam również Stardust VR oraz DcVR. Robinsona jak sobie tak dawkować, też można zaliczyć. :dude:

No i oczywiście istna rewelacja w postaci:

Śliczne, darmowe, oferuje kapitalne wrażenie, dodatkowo robi za znakomitą grę imprezową. :ninjadance: :tak:

• 0

#216 ACZ Napisany 11 październik 2017 - 19:19

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30881 Postów:

Recka platformówki Light Tracer:

http://www.pssite.co...tracer-ps4.html

• 0

#217 ACZ Napisany 02 listopad 2017 - 20:31

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30881 Postów:

Doom VFR

W wersji na PlayStation VR gra tak dynamiczna nie będzie, będzie się też dość znacząco różnić od oryginału.

Jedną z największych różnic względem oryginału to fakt, iż w Doom VFR wcielimy się w inną postać. Będziemy jednym z naukowców, którego świadomość obsługiwać będzie specjalny kombinezon bojowy. Będziemy więc nie tylko rozrywać na strzępy demonicznych przeciwników, ale również rozwiązywać zagadki. Tym samym odwiedzimy też nowe lokacje, choć wiele ich nie będzie.

Poniższe wideo stanowi 10-minutową próbkę rozgrywki Doom VFR. Jak było już wcześniej wiadomo, poruszać się będziemy poprzez teleportowanie się do wybranych miejsc. W tym czasie czas na chwilę mocno zwolni, a po wybraniu punktu docelowego, wróci do normy. Gra pojawi się 22 grudnia.

• 0

#218 ACZ Napisany 18 listopad 2017 - 15:39

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30881 Postów:

Raw Data, ponoć niezły kawałek kodu.

Recka 8/10

http://www.pssite.co...w-data-ps4.html

• 0