Skocz do zawartości

Zdjęcie

Crash Bandicoot


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
135 odpowiedzi na ten temat

#31 Shinigami Napisany 17 kwietnia 2007 - 21:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Pytałem o to już na szałcie, odpowiedział tylko Greg - grał ktoś w Crash Tag Team Racing? Może tutaj więcej osób zobaczy to pytani :) Jego opinię już znam, teraz czekam na Wasze. Najlepiej tych, którzy w zwykłego CTRa się zagrywali ;)
  • 0

#32 keogh Napisany 17 kwietnia 2007 - 22:16

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Dla mnie już sam CTR zasysał, tzn to bardzo dobra gra ale nie na ocenę 10, którą kiedyś gdzieś tam dostała. W taga grałem na psp, ogólnie boring, pograłem z 2 godzinki i styka. Zapewne do gry już nigdy nie wrócę.
  • 0

#33 Godot Napisany 18 kwietnia 2007 - 10:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
CTR bylo genialne, znakomicie uzupelnialo sie z Mario Kartem, w Mario Kart swietnie sie jezdzilo po trasach, CTR mial rewelacyjny battle
CTTR to dno i metr mulu, zero dynamiki, beznadziejne trasy... szkoda slow, o ile Mario Kart DD trzyma poziom MK64 o tyle CTR sie stoczyl na samo dno
  • 0

#34 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2007 - 18:23

Gość__*
  • Goście

CTTR to dno i metr mulu, zero dynamiki, beznadziejne trasy... szkoda slow, o ile Mario Kart DD trzyma poziom MK64 o tyle CTR sie stoczyl na samo dno

...i to samo zarzucam peesdwójkowemu Crash Nitro Kart. Przyjemność z jazdy zabijał brak jakiejkolwiek dynamiki. Silniki na rzepak robiły swoje :ninjadance:
  • 0

#35 Shinigami Napisany 18 kwietnia 2007 - 18:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

CTTR to dno i metr mulu, zero dynamiki, beznadziejne trasy... szkoda slow, o ile Mario Kart DD trzyma poziom MK64 o tyle CTR sie stoczyl na samo dno

...i to samo zarzucam peesdwójkowemu Crash Nitro Kart. Przyjemność z jazdy zabijał brak jakiejkolwiek dynamiki. Silniki na rzepak robiły swoje :ninjadance:

Jeśli to wygląda w ruchu jak Nitro Cart to ja dziękuje :bue:
  • 0

#36 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2007 - 18:39

Gość__*
  • Goście

Bzdursky napisał/a:
Greg napisał/a:
CTTR to dno i metr mulu, zero dynamiki, beznadziejne trasy... szkoda slow, o ile Mario Kart DD trzyma poziom MK64 o tyle CTR sie stoczyl na samo dno

...i to samo zarzucam peesdwójkowemu Crash Nitro Kart. Przyjemność z jazdy zabijał brak jakiejkolwiek dynamiki. Silniki na rzepak robiły swoje

Jeśli to wygląda w ruchu jak Nitro Cart to ja dziękuje

Nie ma co sie czepiac. W momencie, gdy powstawaly te gry Ratchet i Jak z powodzeniem rzadzili juz czytnikami czarnej konsolki. Po co bylo przejmowac sie Crashem skoro doili hajs na ww. tytulach?
  • 0

#37 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2007 - 18:52

Gość__*
  • Goście

Nie ma co sie czepiac. W momencie, gdy powstawaly te gry Ratchet i Jak z powodzeniem rzadzili juz czytnikami czarnej konsolki. Po co bylo przejmowac sie Crashem skoro doili hajs na ww. tytulach?

Hmm... Może dlatego, że wielu ludzi z przyjemnością wydałoby kasę na tytuł, który przypomni im chwile z CTR?
Tak, to chyba to. Gdyby programiści nie pokpili sprawy dynamiki, to na pewno o wiele więcej osób kupiłoby CNK, choćby dlatego, że byłby godnym następcą CTR.
  • 0

#38 Kleksandra Napisany 18 kwietnia 2007 - 22:07

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Hmm... Może dlatego, że wielu ludzi z przyjemnością wydałoby kasę na tytuł, który przypomni im chwile z CTR?

Dokładnie - w CTR się zagrywałam, zwłaszcza na multi, bo nie znam gry, w którą tyle godzin ciorałam ze znajomymi :ninja:
Miło by było dostać odświeżoną nie tylko graficznie nową wersję tego "racera" ale CNK zniechęciło mnie totalnie i bałam się nawet sprawdzać ostatniego "wynalazku" :cojest:
  • 0

#39 Shinigami Napisany 19 kwietnia 2007 - 17:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Hmm... Może dlatego, że wielu ludzi z przyjemnością wydałoby kasę na tytuł, który przypomni im chwile z CTR?

Dokładnie - w CTR się zagrywałam, zwłaszcza na multi, bo nie znam gry, w którą tyle godzin ciorałam ze znajomymi :ninja:

Jest jeszcze mega pochłaniacz czasu Tekken 3 ;)
Szkoda, że aż tak źle ta gra wyszła. Po screenach wydawało mi się, że może być przyjemnie. Choć nie powiem, fakt, że w grze są samochody, a nie carty niezbyt mi się spodobał.

No nic, w takim razie musze jednak kupić orginała CTRa, a nie to :) W takich chwilać żałuje, że mam nieprzerobioną konsolę :D
  • 0

#40 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2007 - 20:41

Gość__*
  • Goście
CTR jest bardzo dobrym tytułem i nie powinieneś żałować wydanych pieniędzy. Szczególnie w multi można grać wieczność i w tym według mnie tkwi główna siła tej gry. Single player już tak świetny nie był, choć dobry z pewnością ;)
  • 0

#41 Shinigami Napisany 20 kwietnia 2007 - 21:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

CTR jest bardzo dobrym tytułem i nie powinieneś żałować wydanych pieniędzy. Szczególnie w multi można grać wieczność i w tym według mnie tkwi główna siła tej gry. Single player już tak świetny nie był, choć dobry z pewnością ;)

Zamiast mi to pisać powinieneś raczej przeczytać moje poprzednie posty. Tam napisałem co to ja sądze o CTR i ile ja w niego się zagrywałem i zagrywam u znajomych ;) Niestety u siebie pirata nie odpale, dlatego kupuje orginał :)
  • 0

#42 keogh Napisany 05 maja 2007 - 22:25

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Jakiś czas temu jeden z youtubowców prosił mnie żebym zrobił wszystkie bonus levele NBrio, no i zrobiłem, dodałem jeszcze troszkę innych badziewi, możecie zerknąć

  • 0

#43 keogh Napisany 12 maja 2007 - 20:38

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Skończyłem spidy w CB1 oto dwie ostatnie części:
- część 4
- część 5
Njoy
  • 0

#44 ACZ Napisany 13 maja 2007 - 00:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 166 Postów:
Gratulacje, niezły speedzik na filmikach.
  • 0

#45 Gość__* Napisany 22 maja 2007 - 16:47

Gość__*
  • Goście
Crash piekna gra piekne czasy! ja moze sie pochwale tym ze 2 ukonczylem w trzy dni bez k.pamieci (bez bonusow oczywiscie) :hurra:
  • 0

#46 MonsieurWoland Napisany 01 czerwca 2007 - 19:47

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Szini zadał pytanie o najtrudniejszy level... Hmmm dwójka i trójka była dla mnie banalnie łatwa (oczywiście mówię o 100 i 105 %)


105%? Za co jest ostatni 1%? Mam wszystkie gemy, wszystkie relikwie, wszystkie kryształy (w tym i zaliczony lvl 31 , 32). i tylko 104% na liczniku.
  • 0

#47 keogh Napisany 01 czerwca 2007 - 19:58

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Za co jest ostatni 1%?

Za wszystkie złotka lub platyny w time attacku.

ed; chyba, bo juz nie pamiętam :]
  • 0

#48 Kleksandra Napisany 01 czerwca 2007 - 21:46

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

105%? Za co jest ostatni 1%?

Podchodzi się do Coco i ona ponoć daje dodatkowego gema, kiedy zdobyłeś już resztę ;)
  • 0

#49 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2007 - 13:07

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

105%? Za co jest ostatni 1%?

Podchodzi się do Coco i ona ponoć daje dodatkowego gema, kiedy zdobyłeś już resztę ;)


Bujda na resorach, przed chwilą sprawdzałem:P
  • 0

#50 Kleksandra Napisany 02 czerwca 2007 - 18:37

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Bujda na resorach, przed chwilą sprawdzałem:P

U mnie też nie działało ale w jakiejś solucji to widziałam, a nie mam pojęcia jak inaczej możnaby zdobyć te 105% :P
  • 0

#51 keogh Napisany 02 czerwca 2007 - 18:39

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Bujda na resorach, przed chwilą sprawdzałem:P

A masz wszystkie złotka lub platyny w czasówkach ?
  • 0

#52 Scorpio Napisany 02 czerwca 2007 - 19:29

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W Crashu 2 były czasówki?
  • 0

#53 Gość__* Napisany 02 czerwca 2007 - 19:47

Gość__*
  • Goście
Z tym złotymi i platynowmi krzyżami to jest ściema. Wchodź panie na http://www.gamefaqs.com i szukaj.
  • 0

#54 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2007 - 20:06

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

W Crashu 2 były czasówki?


Na 2 mapach. Trzeba było ukończyć mapę przed dojściem licznika do 0 i otrzymywało się gema.
  • 0

#55 Scorpio Napisany 02 czerwca 2007 - 20:33

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No tak, czyli wynika stąd, że trzeba pokonać czasówki by mieć 104% i przystąpić po ów niby 105%. Czyli pewnie fwank to osiągnął ...


Może tak ... czy jest ktoś, kto w Crash 2 by osiągnął te 105%, a nei słyszał o nim tylko?
  • 0

#56 keogh Napisany 02 czerwca 2007 - 21:31

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

105%? Za co jest ostatni 1%? Mam wszystkie gemy, wszystkie relikwie, wszystkie kryształy (w tym i zaliczony lvl 31 , 32). i tylko 104% na liczniku.

A czy w dwójce były jakieś relikwie? No przecież pytanie było o trójkę

Z tym złotymi i platynowmi krzyżami to jest ściema.

No raczej nie, bo jeśli ma się choć jedną czasówę na mniej niż złoto, na liczniku ciągle będzie 104%, i po zdobyciu wszystkich złotek/platyn(jak już Kleks wspomniał) podbijamy do tej pipy CoCo i zapodaje ona zwykłego białego gema dającego full 105%, potem ognie sztuczne i dupa sraka, pozostaje żyłowanie czasówek. Ale sensu nie widzę, bo gra zaczyna się nudzić już po zdobyciu wszystkich gemów :P

Acha i z tego co pamiętam Crasha 2 nie da się ukończyć więcej niż na 100%.

Wszystkiego powyższego nie jest na 100 pewien, tylko na 99.9%, bo w 2 i 3 na maxa grałem jakieś 3/4 lata temu.
  • 0

#57 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2007 - 21:51

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Scorpio pytanie było o Crash 3:P W Crash 2 są dwie czasówki. Ale na gemy, nie ma relikwii. W crash 3 są relikwie. Sprawdzę jak z nimi jest bo jeszcze nie wszystkie u mnie to złoto/platyna.
  • 0

#58 Scorpio Napisany 02 czerwca 2007 - 22:24

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Scorpio pytanie było o Crash 3:P W Crash 2 są dwie czasówki. Ale na gemy, nie ma relikwii. W crash 3 są relikwie. Sprawdzę jak z nimi jest bo jeszcze nie wszystkie u mnie to złoto/platyna.

No to jasne. Bo cos mi nie pasowało :D
  • 0

#59 MonsieurWoland Napisany 05 czerwca 2007 - 17:15

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Oka na necie są gdzieś może nagrane gameplay'a z przechodzenia gry? Na 1 planszy, nie mogę znaleźć 1 paczki w Crash1. Już słabo z tego powodu sypiam:P
  • 0

#60 keogh Napisany 05 czerwca 2007 - 18:21

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Na 1 planszy, nie mogę znaleźć 1 paczki w Crash1


hmmm dziwne, z pierwszym levelem jako tako nie ma problemu... jedynie to to, że są dwie ścieżki i trza sie wracać, Możesz przejrzeć moje speedruny z jedynki kilkanaśice postów wyżej, no ale to są speedy nie na 100% :] No ale w najbliższym czasie przymierzam się do spidów na 100, to dopierop bedzie HC ;]
  • 0