Skocz do zawartości

Zdjęcie

Crash Bandicoot


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
135 odpowiedzi na ten temat

#61 MonsieurWoland Napisany 05 czerwca 2007 - 18:40

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Na 1 planszy, nie mogę znaleźć 1 paczki w Crash1


hmmm dziwne, z pierwszym levelem jako tako nie ma problemu... jedynie to to, że są dwie ścieżki i trza sie wracać, Możesz przejrzeć moje speedruny z jedynki kilkanaśice postów wyżej, no ale to są speedy nie na 100% :] No ale w najbliższym czasie przymierzam się do spidów na 100, to dopierop bedzie HC ;]


Oka źle napisałem:P Na jednej planszy (nie chodzi o mapę nr.1:P) nie mogę znaleźć jednej paczki:P Ten lvl to The Great Gate. Wiem nawet mniej więcej gdzie opuszczam paczkę- zdesperowany zajrzałem do solucji. Po tym jak wchodzę na gema powinienem znaleźć 8 skrzynek. Rozbijam tylko 7. Gdzieś mi jedna umyka. To są dosłownie 2 ostatnie minuty The Great Gate.
  • 0

#62 keogh Napisany 05 czerwca 2007 - 20:56

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
jak wróce z roboty, sprawdzę co i jak i zrobie edita :]

Edit: Sprawdź czy na pewno chodzi Ci o level Great Gate, bo on znajduje się na pierwszej wyspie (jako 3 level) i nie ma na nim 8 ukrytych skrzynek :/
  • 0

#63 MonsieurWoland Napisany 05 czerwca 2007 - 22:22

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Tak to napewno the great escape. Wymagany żólty gem który tworzy pomost nad teleporterem. Na gamefaqs znalazłem coś takiego:

The Great Escape: Tricky Crates - Remember those arrow crates!
- There are eight more crates to be had once you get the yellow
gem. They create a bridge over the portal. Go left and ascent
another vertical section; there is a single crate on the right
side on the way up. Another is at the top. There are another
six on the way to the portal which is up another vertical
section. There are a few arrow crates on the way, but there
are no crates above them (handy considering you'll accidentally
destroy them by spinning the plants!)

Tu jest link do całego tekstu: http://www.gamefaqs....le/196986/48030

Spośród 8 skrzyń znajduję 7. Za każdym razem do białego gema brakuje mi 1 skrzynki.
  • 0

#64 keogh Napisany 05 czerwca 2007 - 22:30

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
hmm ok ale ten level jest na pierwszej wyspie....
Poniżej wrzucam zrzuty miejsc w których można przeoczyć skrzynki:
1. Na drugim poziomie, nad drugim żółwiek jest skrzynka:
Dodany obrazek

2. Potem jak już przeskakujesz po gemach i w trakcie wspinania się na trzeci poziom po prawej jest skrzynia:
Dodany obrazek

3. Na trzecim już poziomie są dwa miejsca w których można przeskoczyć za pale, w pierwszym jest tylko życie, w drugim można iść dalej w prawo, idziesz do oporu, bo zablokuje Cię skrzynia robisz kołowrotek i zbijasz :]
Dodany obrazek

To musi być któreś z tych, bo resztę widać jak na talerzu :]
  • 0

#65 MonsieurWoland Napisany 05 czerwca 2007 - 22:36

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

hmm ok ale ten level jest na pierwszej wyspie....

To musi być któreś z tych, bo resztę widać jak na talerzu :]


1) A czy ja gdzieś napisałem, że to nie jest na pierwszej wyspie?:P
2) To napewno nr. 3 Nie brałem pod uwagę, że można za pale skakać.

Dzięki za pomoc. Aha jeszcze tylko jedno pytanie: czy do 100% progressu trzeba zaliczyć wszystkie bonusy?
  • 0

#66 keogh Napisany 05 czerwca 2007 - 22:38

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

1) A czy ja gdzieś napisałem, że to nie jest na pierwszej wyspie?:P

(nie chodzi o mapę nr.1:P)

No myślałem, że mapa to wyspa :]

czy do 100% progressu trzeba zaliczyć wszystkie bonusy?

Tylko te z główką Cortexa :]
  • 0

#67 keogh Napisany 16 maja 2009 - 19:09

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Co tam Craszowcy ? Pyka ktoś jeszcze ? Może jakiś tuniej ogólnopolski lol ? ;]
Szczerze się przyznam, że dawno nie odpalałem Krasza, w sumie od czasu kupna ps3 i zakupienia wersji DLC ;] po tylko żeby mieć na dysku i w razie potężnej nachody móc grać z jednego systemu na bezprzewodowym padziku ;]
A może ktoś ma jakiś problem, czegoś nie umie zaliczyć, albo pragnie jakiejś ciekawostki/wyjasnienia ?

Służę pomocą !!!!

;]
  • 0

#68 Kleksandra Napisany 17 maja 2009 - 00:25

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Pyka, pyka, ino czasu na to mało. Ostatnio w jedynkę, bo dwójkę wcięła amba, a trójka zacina na jednym levelu i nie mogę zdobyć zielonego gema :evil: Tzn. mam już starego sejwa na 104% (niby da się na 105% ale Coco jakoś nie daje tego gema na koniec :o ).
Jedynka jak jedynka - kolorowa i najbardziej trudna z całej serii, chyba przy żadnej innej części nie rzucałam tylu fucków :ninja: Ale nawet to nie zmienia faktu, że ciągle do niej wracam, taki evergreen :)
  • 0

#69 MonsieurWoland Napisany 17 maja 2009 - 13:15

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ja wymasterowałem wszystie czesci wiec juz do zadnego Crasha mnie nie ciagnie. Z siostrzenica czasami zdarza sie ze w kurkojada pogram. Kleksia - 3ójka jest trudniejsza od jedynki (jeżeli chcemy wyciagnac platynowe krzyze)
  • 0

#70 Shinigami Napisany 17 maja 2009 - 13:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ale jedynka jest trudniejsza od trójki tak ogólnie jeśli chodzi o budowę plansz na przechodzeniu bez stresu.
  • 0

#71 phsx Napisany 23 maja 2009 - 18:10

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja miałem większy problem z 1 na 100% niż z 3.
  • 0

#72 MonsieurWoland Napisany 23 maja 2009 - 18:39

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Przy 100% rzeczywiscie jedynka jest trudniejsza od trójki. Sprawa ma sie inaczej gdy piszemy o 105%.
  • 0

#73 keogh Napisany 23 maja 2009 - 18:51

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
szczerze to nigdy nie zrobilem wszystkich platyn w trojce, po prostu gra nie postawila przede mna zadnego wyzwania, a zdobywanie zlotek/platyn na 105% bylo na tyle nuzace i srednio potem ciekawe, ze odpuscilem sobie ich zrobienie dla egoistycznej przyjemnosci lansu. Co innego jedynka.... gra ktora posiada tyle ukrytych smaczkow i drobnych niuansow, podanych w wybitny sposob, powoduje, ze spokojnie mozna ja nazwac jako prawdziwy i godny nastepca pierwszego Mario !
  • 0

#74 keogh Napisany 08 stycznia 2010 - 21:53

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
jestem na forum o grach...
więc w jakim innym temacie jak nie w tym, miałbym napisać tego posta !!!
3501

muszę nowego spidrana zapodać, odkrywając jakieś nowe glicze itp. muszę być szybszy!!
moi uczniowe robią postępy na yt, choć jeszcze żaden nawet się ze mną nie zrównał, to itak trzeba dać im nową szkołę
na pewno w lepszej jakości

CRASZ 1 NA ZAWSZE NAJLEPSZĄ GRĄ W HISTORII GIER WIDEO !!!!
  • 1

#75 Wezyr Napisany 16 stycznia 2010 - 19:50

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 411 Postów:
No no no Moglbym sie zgodzic, ale nie zgodze :P

Najtrudniejszymi elementamy CB3 byly bezsprzecznie levele latane i plywane, ktore zaliczalo sie pod koniec gry. Poprostu nie potrafilem z nie grac i nigdy nie rozkminilem 3 do konca :(
  • 0

#76 Scorpio Napisany 16 stycznia 2010 - 19:58

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A jakoś latanie od razu mi podpadło :)
Ostatnio kolega kupił Crasha na PSS. Kurde. Trudne to draństwo o_O Pytanie w jego imieniu: jak wygląda sprawa save'owania na PS3 tej gry? Bo on może tylko gdy zdobędzie kryształ i pojawi mu się wtedy ta opcja (czy jakoś tak) i nie wie, czy czegoś nei mija :)
  • 0

#77 Lady Luck Napisany 16 stycznia 2010 - 19:59

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
No co ty, 3 była bardzo przyjemna :) Nie do ogarnięcia były latane levele w Crashu 2 :blink:
  • 0

#78 MonsieurWoland Napisany 17 stycznia 2010 - 12:25

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
W takim razie wogole nie bede sie chwalil, ze wymasterowalem wszystkie 3 Czesci na maksika Dodany obrazek
  • 0

#79 Danteusz Napisany 17 stycznia 2010 - 12:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

A jakoś latanie od razu mi podpadło :)
Ostatnio kolega kupił Crasha na PSS. Kurde. Trudne to draństwo o_O Pytanie w jego imieniu: jak wygląda sprawa save'owania na PS3 tej gry? Bo on może tylko gdy zdobędzie kryształ i pojawi mu się wtedy ta opcja (czy jakoś tak) i nie wie, czy czegoś nei mija :)


Jeśli zrobiłeś wirtualną memorkę to save'y będą działać tak jak na PSX
  • 0

#80 Kradziej Napisany 17 stycznia 2010 - 13:09

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

W takim razie wogole nie bede sie chwalil, ze wymasterowalem wszystkie 3 Czesci na maksika Dodany obrazek

A można coś wymasterować na ćwiercika albo trzyczwarcika? :lukam:
  • 0

#81 keogh Napisany 21 kwietnia 2010 - 19:32

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Jakie zdziwko mnie zaatakowało, kiedy odpaliłem ostatnio Crasha na ps3 O___O
Otóż zasysam niemiłosiernie, nie potrafię na spidzie lecieć instynktownie, jakieś dziwnie kliny łapałem i ginąłem w absurdalnie banalnych miejscach. Jestem przerażony, za jakiś czas miałem zamiar, znowu pokazać się światu, że nikt ale to nikt nigdy mi nie podskoczy... cóż, pozostaje mocne trenowanie i przypominanie sobie, co, jak i gdzie.
Tak btw, ta gra ciągle rządzi, mechanika, system, grafa audio, no cudo !!
  • 0

#82 hubson Napisany 27 kwietnia 2010 - 09:47

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Lepsza jest dwójka. Jedynka ma za dużo 2d, które imho nie pasuje do tego tytułu.

Jak chcesz grać w CB to graj na psx`ie na zwykłym padzie - jest o niebo wygodniej plus ten klimacik.
  • 0

#83 keogh Napisany 20 września 2010 - 22:28

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Dawno się w Crasha nie grało..ach dawnooo


Myślałem ostatnio, żeby odpalić na dłużej na ps3 i pograć. Ale nie w wersji kupionej na psnie, tylko pudełkowej. Wydaniu premierowemu "2CD" w totalnie kolekcjonerskim stanie, nie licząc olaboźka; ułamano-pęknieto zawiasów pudełka - iście traumatyczne przeżycie, kiedy gra twojego życia, spada z twoich własnych rąk robiąc głośne jeb! i chrup na podłodze.
Jakieś pół roku temu, jakiś fan yt napisał mi na profilu:
"do crash videos!"
I chyba nadszedł czas by zrobić coś dla ludzi, którzy stanowią 97% wyświetleń wszystkich moich pierdów z ytka. Jako nieoficjalny mistrz świata w tej grze, musiałbym czymś zabłysnąć, czymś przede wszystkim nowym, a także i ładnie podanym z uwagi, na jakąś tam moją zajawkę. I już wiem co to będzie:
Ładnie podany i równie ładnie zagrany przejazd po wszystkich bonus roundach. = fanom taki ascetyzm styknie.
. i na jakieś kolejne 3lata też.
Kurde, na zakończenie chciałem wrzucić jakiś czaderski filmik z sieci, i dupa do teraz nie ma nic lepszego.
  • 0

#84 Ari Napisany 19 lutego 2011 - 10:23

Ari

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
Mi najbardziej się spodobały tytuły: Crash Bandicot 3 i Team Racing...nie wiem czemu...może dlatego że było w nim takich bajerów jak jeżdżenie motorem i wiele innych (Crash Bandicot 3)...fajnie było też pograć w odmianę Crasha czyli team racing, pościgać się z postaciami poprzednich części ;D Najgorszy dla mnie był Crash Bash...dziwnie się grało we 4, tak jak multiplayer ale w single...odrzuciła mnie ta na 4...ale to moje zdanie, każdy ma swoje gusta i upodobania, a o tym się nie rozmawia ;D
  • 0

#85 Lady Luck Napisany 19 lutego 2011 - 15:44

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Crash 3 i Team Racing to dwa tytuły kraszowe, przy których spędziłam najwięcej czasu :) (co nie znaczy, że CB 1 i 2 nie lubię)
Crash Bash był dobry wyłącznie, kiedy grały przynajmniej 2 osoby, a i tak gra wyszła raczej słaba.
  • 0

#86 psxfan Napisany 13 lutego 2013 - 18:14

psxfan

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 466 Postów:
Kurdę gram w 2 i oprócz absolutnie mistrzowskiego gameplay doszło do mnie że w tej grze jest fabuła, za dzieciaka w ogóle o tym nie myślałem.
A jednak Crash po coś zbiera te diamenty,ktoś go zwodzi za nos, itp

wiem że to głupie ale dla samego gameplay nie chciało by mi się skończyć go a teraz wiem ze skończe BA jak bede miał wolne środki to musowo 1 i 3 aby mieć trylogię skończoną
Żałuję że nie kupiłem 1 i 2 bo taki miałem pierwotny plan ale na pewno postaram się nadrobić

W 3 i 2 kiedyś tam grałem ale w 1 ani razu
Ps gra nie ma trofeów a chcę ją skończyć to chyba świadczy o tym jak genialna jest ta gra po 16 latach chcę się grać i skończyć FENOMEN.
To chyba też wynika jak ta gra jest zrobiona jeśli granie w 16 letnią grę jest nawet bardziej przyjemnie niż produkcje wychodzące obecnie to jeszcze większę wow

ND szacunek

Ten post był edytowany przez psxfan dnia: 13 lutego 2013 - 18:20

  • 0

#87 Nyjacz Napisany 08 stycznia 2016 - 18:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 987 Postów:

Dziś ukończyłem po raz pierwszy Crasha 1 na 100%. MIÓD  :king: Cisnę dwójkę teraz.


  • 5

#88 Kazuo Napisany 08 stycznia 2016 - 20:41

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Propsy, bo z tego co pamiętam jedynka jest najtrudniejszą częścią.


  • 0

#89 Godot Napisany 08 stycznia 2016 - 21:11

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja kupiłem niedawno trójeczkę na Vitę i się zbieram do grania.
  • 0

#90 keogh Napisany 09 stycznia 2016 - 08:18

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

@nyj

props,

 

sunset vista czy sleepery climb?


Ten post był edytowany przez keogh dnia: 09 stycznia 2016 - 08:19

  • 0